پایگاه خبری وب دا علوم پزشکی گلستان- اخبار
مشارکت بالا در انتخابات نشانگر اقتدار ملی است: دعوت رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان از دانشگاهیان برای حضور در انتخابات

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1402/12/9 | 
دکتر سعید گل فیروزی رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با اعلام اینکه مشارکت بالا در انتخابات نشانگر اقتدار ملی است گفت: بی‌تردید نقش تأثیرگذار مجلس شورای اسلامی در ریل‌گذاری حرکت دولت مردمی در تحقق اهداف، اهمیت انتخابات پیش رو را مضاعف می‌کند. 
دکتر سعید گل فیروزی در پیامی ضمن دعوت از جامعه دانشگاهیان برای حضوری آگاهانه و گسترده در انتخابات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی، نماد بارزی از مردم سالاری دینی است که برای هر هم‌وطن فرصتی را ایجاد می کند تا در تعیین سرنوشت خود گام بردارد و با دمیدن روحی تازه در قامت این کشور به اعتلای آن کمک کنند.
وی در پیام خود آورده است: نقش تأثیرگذار مجلس شورای اسلامی در ریل گذاری حرکت دولت، اهمیت انتخابات پیش رو را مضاعف می کند تا مردم در این برهه حساس طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب و تاکیدات رئیس‌جمهور با انتخاب درست در افزایش اقتدار، عزت و استقلال ایران اسلامی مشارکت نمایند. 
یازدهم اسفند میعادگاه دیگری برای تجلی همدلی و همزبانی است و در این میان در بطن رای هر ایرانی، آزادی در انتخاب، افزایش امنیت، پیشرفت و تدبیر در رشد پایدار و تقویت سرمایه اجتماعی کشوراست.
رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان ضمن اعلام آمادگی خود برای مشارکت فعال در عرصه انتخابات، از آحاد ملت شریف و مسلمان ایران، به‌ ویژه جامعه بزرگ دانشگاهی گلستان، دعوت می نماید تا با حضور موثر خود، ضمن رقم‌زدن حماسه‌ای دیگر در انتخابات مجلس شورای اسلامی در یازدهم اسفندماه، دشمنان دین و ملت خود را همچون گذشته مایوس و ناامید کنند. 
نشانی مطلب در وبگاه پایگاه خبری وب دا علوم پزشکی گلستان:
http://goums.ac.ir/find-70.4779.72042.fa.html
برگشت به اصل مطلب