پایگاه خبری وب دا علوم پزشکی گلستان- اخبار
جلسه مجمع خیرین سلامت در آزادشهر برگزار شد

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1397/7/28 | 
مجمع خیرین سلامت شهرستان با حضور دکتر گلزاری مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان و دکتر ابراهیمی نماینده مجلس شورای اسلامی و دکتر حسینی فرماندار و رئیس و اعضای مجمع خیرین سلامت در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار گردید.
دکتر گلزاری در این جلسه از زحمات و تلاش های مجمع خیرین سلامت در جذب اعتبارات برای بهداشت و درمان شهرستان  تشکر کرد و اظهار کرد که یکی از راه های استفاده درست و اصولی از ظرفیت خیرین شهرستان در بحث بهداشت و در درمان است که خیرین گرامی در این زمینه به جهت تامین سلامت جامعه پیش قدم هستند.
دکتر حسینی فرماندار شهرستان در این جلسه از زحمات و خدمات خیرین تشکر به عمل آوردند و از پیگیری برای توسعه فیزیکی بیمارستان حضرت معصومه (س) خبر داد و خاطر نشان کرد: در راستای توسعه همه جانبه بیمارستان نیاز به زمین بیشتر است که با صحبت های مقدماتی انجام شده این مکان وجود دارد که با مبالغی پایین تر از عرف بازار زمین های اطراف بیمارستان خریداری و به مجموعه بیمارستان الحاق شود که در این زمینه نیاز است خیرین با همت و تلاش بیشتر در جذب منابع مالی مورد نیاز ما را کمک کنند.
فرماندار و رئیس شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان آزادشهر اظهار کرد: انشاءالله به یاری دولت و مجموعه خیرین مرکز جامع سلامت شهری آزادشهر در دهه فجر انقلاب اسلامی افتتاح خواهد شد.
دکتر ابراهمیی نماینده مجلس شورای اسلامی در این جلسه بر استفاده از ظرفیت روحانیون و اقوام مختلف شهرستان برای کمک به حوزه بهداشت و سلامت تاکید کرد و گفت از محل بودجه در اختیار حوزه نمایندگان مبلغ یک میلیارد تومان به بحث بهداشت و درمان اخصاص داده ام که با برنامه ریزی درست و منسجم این اعتبار سبب افزایش سرانه بهداشت و تجهیزات درمانی خواهد شد.
در ابتدا ی این دیدار ذاکری رئیس مجمع خیرین سلامت شهرستان گزارشی از فعالیت ها و اقدامات و کمکهای جمع آوری شده و محل هزینه کرده آنها ارائه نمود.
نشانی مطلب در وبگاه پایگاه خبری وب دا علوم پزشکی گلستان:
http://goums.ac.ir/find-70.4779.41676.fa.html
برگشت به اصل مطلب