پیام خود را بنویسید

بایگانی بخش بهداشت روان

دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 24 | تعداد کل بازدید های مطالب: 27,994 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ


img_yw_news
جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ -

برگزاری کمیته پایش و نظارت مرکز بهداشت شهرستان مراوه تپه

کمیته پایش و نظارت مرکز بهداشت شهرستان با حضور آقای منصور خوجم لی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان مراوه تپه و مسئولین واحدهای فنی در سالن اجتماعات مرکز بهداشت برگزار گردید .

img_yw_news
سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۳ -

برگزاری کارگاه آموزشی ویژه مدیران ، مشاوران ، مربیان پرورشی ، تربیت بدنی ، بهداشت و سرپرستان خوابگاهها

برگزاری کارگاه آموزشی ویژه مدیران ، مشاوران ، مربیان پرورشی  ، مربیان تربیت بدنی ، مربیان بهداشت و سرپرستان خوابگاههاکارگاه آموزشی پیشگیری از سوء مصرف مواد در دانش آموزان با موضوعات پیشگیری اولیه اعتیاد ، ارتباط موثر با دانش آموزان و ... برای مدیران ، مشاوران ، مربیان پرورشی  ، مربیان تربیت بدنی ، مربیان بهداشت و سرپرستان خوابگاهها توسط واحد سلامت روان مرکز بهداشت مراوه تپه با همکاری آموزش و پرورش برگزار گردید .

img_yw_news
یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۳ -

برگزاری کلاس آموزش مهارتهای زندگی و پیشگیری از اعتیاد در دبیرستان خلیج فارس مراوه تپه

کلاس آموزشی مهارتهای زندگی و پیشگیری از اعتیاد  کلاس آموزشی مهارتهای زندگی و پیشگیری از اعتیاد برای دانش آموزان دبیرستان خلیج فارس مراوه تپه برگزار شد . در این کلاس آموزشی دکتر ایمانی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مراوه تپه در خصوص آسیب های اجتماعی و علل گرایش جوانان به اعتیاد خصوصا مواد صناعی مطالبی را ارائه نمودند . و در پایان در خصوص عوارض مواد صنعتی کلیپ آموزشی پخش شد و در نهایت توسط کارشناس سلامت روان مرکز بهداشت توضیحات تکمیلی در خصوص باورهای غلط و نادرست در خصوص اعتیاد و مواد و عوارض آن ارائه شد .

img_yw_news
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۳ -

برگزاری کلاس آموزشی پیشگیری از سوء مصرف مواد برای داوطلبین سلامت ادارات شهرستان مراوه تپه

برگزاری کلاس آموزشی پیشگیری از سوء مصرف مواد برای داوطلبین سلامت ادارات شهرستان مراوه تپهپیرو مصوبات کمیته آموزش شهرستان در دیماه ، کلاس آموزشی پیشگیری از سوء مصرف مواد برای داوطلبین سلامت ادارات شهرستان برگزار شد . در این کلاس آموزشی کارشناس سلامت روان مرکز بهداشت در خصوص انواع مواد ، عوارض مصرف آن خصوصا مواد صنعتی و همچنین باورهای شایع و غلط در مورد اعتیاد و مواد و اهمیت آموزش در ارتقاء آگاهی و تغییر نگرش در مورد مواد و پیشگیری از سوء مصرف مواد مطالبی را ارائه نمودند .

img_yw_news
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۳ -

برگزاری همایش پیشگیری از اعتیاد در روستای یانبلاغ

طرح رسانه ی پیشگیری از مصرف شیشه  همزمان با سایر شهرستان های استان گلستان در  شهرستان مراوه تپه  آغاز گردید . به همین منظور  مرکز بهداشت شهرستان مراوه تپه با همکاری فرمانداری شهرستان و سایر ادارات شهرستان (( همایش پیشگیری از اعتیاد )) را در روستای یانبلاغ برگزار نمود .

img_yw_news
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۳ -

برگزاری کلاسهای آموزشی پیشگیری از خودکشی در روستاهای پرخطر

برگزاری کلاسهای آموزشی پیشگیری از خودکشی در روستاهای پرخطرکلاس آموزشی پیشگیری از خودکشی در حوزه علمیه خواهران روستای چنارلی برگزار گردید . در این جلسه خانم دکتر اعتصامی پزشک مرکز بهداشتی درمانی عرب قاری حاجی در خصوص بالابودن آمار خودکشی در شهرستان مراوه تپه مطالبی را ارائه نمودند و در ادامه در مورد اختلافات خانوادگی و تفاوت نسل پدر و مادر و فرزندان و حل تعارضات خانوادگی و نقش آن در پیشگیری از خودکشی برای زنان سخنرانی کردند .

img_yw_news
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۳ -

برگزاری کلاس آموزشی پیشگیری از خودکشی به مناسبت روز جهانی پیشگیری از خودکشی

برگزاری کلاس آموزشی پیشگیری از خودکشی به مناسبت روز جهانی پیشگیری از خودکشی این کلاس آموزشی توسط خانم دکتر حاجی زاده پزشک مرکز بهداشتی و درمانی عرب قره حاجی در روستای چشمه لی برای حدود 80 نفر از اهالی روستا برگزار گردید .

img_yw_news
یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ -

برگزاری کلاس آموزشی پیشگیری از خودکشی و مهارتهای زندگی برای زنان روستای قولاق کسن

کلاس آموزشی پیشگیری از خودکشی و مهارتهای زندگی برای گروه هدف زنان در روستای قولاق کسن توسط واحد بهداشت روان برگزار شد . در این کلاس آموزشی مطالبی همچون عوامل ایجاد کننده افکار خودکشی و نحوه مقابله با آنها و مهارت حل مسئله برای گروه هدف آموزش داده شد .

img_yw_news
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ -

برگزاری کلاس آموزشی انواع افسردگی با هدف پیشگیری از خودکشی

کلاس آموزشی افسردگی با هدف پیشگیری از خودکشی برای گروه هدف زنان و دختران در روستای قپان علیا توسط واحد بهداشت روان برگزار شد . در این کلاس آموزشی انواع افسردگی و راهکارهای پیشنهادی برای کمک به خود برای گروه هدف آموزش داده شد .

img_yw_news
پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ -

برگزاری کارگاه مهارت ارتباطی برای رابطین سلامت در شهرستان مراوه تپه

کلاس آموزشی مهارتهای ارتباطی و رفتار جراتمندانه برای گروه هدف رابطین سلامت توسط واحد سلامت روان در محل سالن اجتماعات مرکز بهداشت برگزار گردید . در این کلاس سبک های برقراری ارتباط و مهارت رفتار جراتمندانه آموزش داده شد و به مشکلات ناشی از جراتمند نبودن اشاره شد .

img_yw_news
یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ -

برگزاری کارگاه آموزشی مهارت مقابله با خلق منفی با هدف پیشگیری از خودکشی

کارگاه آموزشی مهارت مقابله با خلق منفی با هدف پیشگیری از خودکشی برایگروه هدف بهورزان ، کاردانان بیماریها و بهداشت خانواده توسط واحد سلامت روان در سالن اجتماعات مرکز شهری برگزار گردید .

img_yw_news
یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ -

برگزاری کارگاه آموزشی نحوه بیماریابی و آشنایی با دستورالعملهای بهداشت روان

کارگاه بهداشت روان برای گروه هدف بهورزان و کاردانان بیماریها و بهداشت خانواده با موضوعات نحوه بیماریابی نحوه تکمیل فرمها ، گزارش آمار ماهانه و دستورالعملهای بهداشت روان و .... در محل سالن اجتماعات مرکز شهری ، توسط واحد سلامت روان مرکز بهداشت شهرستان برگزار گردید .

img_yw_news
دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳ -

برگزاری کارگاه آموزشی مهارت مقابله با خلق منفی برای رابطین سلامت در شهرستان مراوه تپه

کارگاه آموزشی مهارت مقابله با خلق منفی برای رابطین سلامت توسط واحد سلامت روان مرکز بهداشت شهرستان در محل سالن کنفرانس مرکز شهری برگزار گردید . در این کارگاه علائم افسردگی و تاثیر آن بر جسم ، احساس و رفتار و تفکر و همچنین نحوه مقابله با افکار و خطاهای شناختی و کمک به افراد افسرده با هدف پیشگیری از خودکشی و اعتیاد آموزش داده شد و در پایان به سئوالات آنها پاسخ داده شد .

img_yw_news
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳ -

برگزاری کلاس آموزشی پیشگیری از اعتیاد برای رابطین بهداشتی

کلاس آموزشی با موضوع پیشگیری از اعتیاد برای رابطین بهداشتی با هدف ارتقاء سطح آگاهی در زمینه اعتیاد و باورهای نادرست در مورد آن ، توسط واحد سلامت روان مرکز بهداشت در محل سالن اجتماعات مرکز شهری برگزار شد . دکتر ایمانی سرپرست شبکه و مرکز بهداشت شهرستان از سخنرانان این مراسم بودند .

img_yw_news
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳ -

کلاس آموزشی مهارتهای زندگی برای رابطین بهداشتی در شهرستان مراوه تپه برگزار شد

کلاس آموزشی مهارتهای زندگی برای رابطین بهداشتی با هدف ارتقاء سطح آگاهی توسط واحد سلامت و روان در محل سالن اجتماعات مرکز شهری مراوه تپه برگزار شد .

img_yw_news
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳ -

برگزاری کلاس آموزشی مهارت فرزندپروری برای زنان روستایی در شهرستان مراوه تپه

کلاس آموزشی مهارت فرزند پروری برای زنان روستایی توسط واحد سلامت روان در یکی از روستاهای واحد تابعه شهرستان مراوه تپه برگزار گردید . در این کلاس آموزشی مهارت های نادیده گرفتن و توجه کردن در تربیت کودکان آموزش داده شد و در پایان به سئوالات مطرح شده پاسخ داده شد .

img_yw_news
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳ -

برگزاری کلاس آموزشی دستورالعمل های بهداشت روان و نحوه بیماریابی در شهرستان مراوه تپه

 کلاس آموزشی دستورالعمل های بهداشت روان و نحوه بیماریابی برای بهورزان مرکز بهداشتی درمانی عرب قاری حاجی از مراکز تابعه مرکز بهداشت شهرستان مراوه تپه توسط واحد سلامت روان برگزار شد . همچنین در این کلاس آموزشی در خصوص مهارتهای زندگی و نقش آن در پیشگیری از اعتیاد به همراه پمفلت انواع مواد صنعتی برای بهورزان آموزش و توزیع گردید .

img_yw_news
پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۳ -

برگزاری همایش پیشگیری از اعتیاد

همایش پیشگیری از اعتیاد به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر با حضور فرماندار محترم شهرستان ، سرپرست محترم شبکه بهداشت شهرستان ، سرپرست ادارات بهزیستی ، کمیته امداد ، نیروی انتظامی ، ناحیه مقاومت بسیج ، مشاور آموزش و پرورش و مسئول واحد بهداشت روان مرکز بهداشت در محل  مصلی روستای آق امام برگزار گردید . در این همایش دکتر ایمانی سرپرست شبکه بهداشت شهرستان در مورد عوارض مواد مخدر صنعتی مطالبی را بیان نمودند .

img_yw_news
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ -

برگزاری اولین کمیته پیشگیری از خودکشی شهرستان در سال 93

اولین کمیته ی پیشگیری از خودکشی شهرستان در سال 93 با حضور اعضای محترم کمیته : فرمانداری ، اداره ی بهزیستی ، فرماندهی انتظامی ، آموزش و پرورش ، سرپرست شبکه بهداشت شهرستان و واحدهای سلامت روان و آموزش سلامت در اتاق مدیریت شبکه بهداشت برگزار گردید .

img_yw_news
پنجشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۲ -

طرح جامع پیشگیری از خودکشی در چهارمین کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان مطرح شده و به تصویب رسید

این طرح با هدف پیشگیری از اقدام به خودکشی در بین دختران و زنان 40-15 سال از اواخر دی ماه به مدت 8 ماه در تمامی روستاهای شهرستان مراوه تپه برگزار خواهد شد.

img_yw_news
یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲ -

کلاس آموزشی روان شناسی اسلامی جهت کارکنان مرکز بهداشت شهرستان مراوه تپه

    حجت الاسلام غفاریان از حوزه علمیه قم با حضور در مرکز بهداشت شهرستان مراوه تپه کلاس آموزشی با عنوان روانشناسی اسلامی برای پرسنل مرکز بهداشت شهرستان برگزار نمودند.این کلاس که در پی هماهنگی دکتر قلی زاده سرپرست شبکه و مرکز بهداشت شهرستان برگزار گردید با استقبال خوب پرسنل مرکزبهداشت شهرستان مواجه گردید.

img_yw_news
یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۲ -

برگزاری کلاس مشاوره روان برای نوعروسان

نوعروسان مراوه تپه در کلاس مشاوره روان مرکز بهداشت شهرستان شرکت کردند. در این کلاس مطالبی از قبیل مهارتهای ارتباطی زوجین، مهارت کنترل خشم را فرا گرفته و با تفاوت های موجود بین زن و مرد آشنا شدند ولزوم توجه به این تفاوتها در زندگی مورد تاکید قرار گرفت.

img_yw_news
پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۲ -

کلاس آموزشی با عنوان مهارتهای زندگی

به مناسبت هفته بهداشت روان کلاس آموزشی با عنوان مهارتهای زندگی جهت نوعروسان کمیته امداد امام خمینی (ره) توسط کارشناس بهداشت روان در مراوه تپه برگزار شد. .

img_yw_news
پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۲ -

دوره آموزشی روان شناسی خانواده از دوره های پیشنهادی طرح مطلع مهر

دوره آموزشی روان شناسی خانواده از دوره های پیشنهادی طرح مطلع مهر در مورخه 18/7/92 در سالن اجتماعات مرکز بهداشت شهرستان مراوه تپه جهت کارکنانی که در 5 سال اول زندگی مشترک قرار دارند برگزار گردید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2023 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb