پیام خود را بنویسید

بایگانی بخش اخبار شهرستان آزادشهر

دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 289 | تعداد کل بازدید های مطالب: 258,578 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ


img_yw_news
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ -

شرکت باشکوه پرسنل شبکه بهداشت و درمان آزادشهر در جشن انقلاب اسلامی

حضور باشکوه پرسنل شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان حضرت معصومه(س) آزادشهر، در مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ماه ۱۴۰۲.

img_yw_news
شنبه ۲ دی ۱۴۰۲ -

سخنرانی دکتر زنگانه ریاست شبکه بهداشت آزادشهر در نماز جمعه

سخنرانی دکتر زنگانه ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان آزادشهر، مورخه ۱۴۰۲/۱۰/۰۱ با موضوع بسیج ملی غربالگری دیابت و فشارخون بالا، با حضور پرشور مردم فهیم شهرستان، در محل مصلی نماز جمعه شهرستان آزادشهر برگزار شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ -

تجلیل از خانواده شهدا

بمناسبت هفته زن و مقام مادر وهمزمانی بادهه مبارک فجر دیدار از مادران شهدا توسط جناب دکتر مفیدی فر وهمکاران شبکه بهداشت از مادران دو شهیدگرانقدر تجلیل بعمل آمد. روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان آزادشهر

img_yw_news
شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ -

: برگزاری کمیته علمی اجرایی واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری های شهرستان آزادشهر

کمیته علمی اجرایی واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری ها  با حضور مسئول  واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری ها، کارشناسان واحد، کارشناسان و کاردانان پیشگیری و مبارزه با بیماریهای شاغل در مراکز خدمات جامع سلامت در محل سالن اجتماعات شبکه بهداشت شهرستان آزادشهر برگزار گردید. در ابتدا حسن کوهی مسئول واحد پیشگیری و مبارزه با بیماریهای شهرستان، مهمترین نکات و حدود انتظارات اجرایی از همکاران که در پایش های بعمل آمده توسط کارشناسا ن واحد از مراکز خدمات جامع سلامت مورد توجه قرار گرفته بود را بیان و تاکید نمود : اجرای این مصوبات از مهمترین حدود انتظارات واحد پیشگیری ستاد شهرستان  در کلیه سطوح ارائه دهنده خدمات توسط بهورزان ، مراقبین سلامت و پزشکان می باشد. در ادامه کلیه کارشناسان واحد در خصوص شاخصهای مربوط به برنامه های خود مطالبی را ارائه نمودند و در زمینه رفع  نواقص و مشکلات مشاهده شده در آمار برنامه های مربوطه، تاکید نمودند و خواستار آن شدند تا پایان سال، شاخص را در جمعیت عمومی ارتقا دهند .همچنین در این کمیته  سید اصغرحسینی مسئول آزمایشگاه مرکزی شهرستان حضور یافته و در مورد ارتقاء کیفیت نمونه گیری در خصوص موارد مشکوک به سل مطالبی را ارائه نمودند و جهت بهبود کیفیت نمونه گیری لام مالاریا آموزش عملی نمونه گیری لام  را  به همکاران ارائه کردند.  در پایان همکاران پیشگیری و مبارزه با بیماریهای مراکز نیز  نظرات و پیشنهادات خود را در اجرای هر چه مطلوبتر برنامه ها بیان نمودند.در انتهای جلسه مصوبات تعیین و جلسه با ذکر صلوات پایان پذیرفت.  

img_yw_news
پنجشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۸ -

جلسه توجیهی نیروهای جدیدالورود بیمارستان حضرت معصومه(س)آزادشهر

جلسه توجیهی نیروهای جدیدالورود بیمارستان حضرت معصومه(س)آزادشهر در تاریخ 98/10/12 با حضور مسئولین محترم در اتاق ریاست برگزار گردید.

img_yw_news
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ -

برگزاری جشن روز حسابدار

مراسم بزرگداشت روز حسابدار در بیمارستان حضرت معصومه (س) شهرستان آزادشهر با حضور ریاست ،مسئول مالی وکارشناسان  امور مالی برگزار گردید.

img_yw_news
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ -

برگزاری کارگاه آموزشی سل جهت پزشکان خانواده و کارشناسان پیشگیری و مبارزه با بیماریهای سل آزادشهر

کارگاه آموزشی بیماری سل برای پزشکان خانواده و کارشناسان مبارزه با بیماریها در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان آزادشهر برگزار گردید. در این  کارگاه دکتر ملاخانی متخصص عفونی در رمینه روشهای تشخیص بیماری سل و روند پیگیری موارد مشکوک به سل مطالبی را ارائه نمودند؛ سپس دستورالعمل جدید درمان بیماری سل بصورت کامل توسط کارشناس سل شهرستان به حاضرین در کارگاه آموزش داده شد در ادامه کارگاه  کلیه پرونده بیماران تحت درمان و دفاتر نمونه گیری از موارد مشکوک به سل مراکز خدمات جامع سلامت بصورت گروهی مورد بررسی و پایش همترازی  قرار گرفت و در پایان اعضای گروه گزارشی از پایش ارایه دادند.

img_yw_news
دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸ -

برگزاری جلسه هماهنگی با دادستان محترم شهرستان آزادشهر

برگزاری جلسه هماهنگی با دادستان محترم شهرستان آزادشهر با حضور مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان آزادشهر و مسئول واحد سلامت کار جهت برنامه خود اظهاری به منظور بهره گیری اصولی از منابع انسانی موجود و جلب مشارکت کارفرمایان و ارتقاء سطح آگاهی و نگرش صاحبان صنایع نسبت به صیانت شاغلین و بهداشت محیط کار جهت پیشگیری از جرایم و تخلفات بهداشتی

img_yw_news
شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸ -

برگزاری کمیته عفونتهای بیمارستانی در بیمارستان حضرت معصومه (س)

در تاریخ 1398/07/04 کمیته عفونتهای بیمارستانی در بیمارستان حضرت معصومه (س) شهرستان آزادشهر بر گزار شد.  در این کمیته ضمن عرض خیر مقدم به اعضای کمیته توسط دکتر ابری ریاست بیمارستان بر گزارش عفونتهای بیمارستانی تاکید نمودند سپس کارشناس پیشگیری و مبارزه با بیماریها در خصو ص سامانه سندرومیک و چگونگی ثبت سندروم  آموزشهای لازم را ارائه نمودند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ -

پیام تبریک مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان آزادشهر به مناسبت روز فوریت های پزشکی

بسمه تعالی   همکاران سختکوش اورژانس 115 با سلام   فعالیت  شبانه روزی شما همکاران عزیز اورژانس 115 که  با مسئولیت پذیری بالا  بهمراه سرعت و دقت را سرلوحه کارخویش قرار داده اید  و کاملا به شرایط پیچیده خدمت رسانی به بیماران بد حال، اوضاع روحی همراهیان بیمار و کنترل شرایط واقفید  و همواره در روزآمد کردن اطلاعات حرفه ای و بهره گیری از تجربیات خبرگان این بخش می کوشید. اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای اورژانس ۱۱۵ از زحمات شما عزیزان قدردانی نموده  و از خداوند متعال سلامتی  و سرافرازیتان  را خواستارم.

img_yw_news
سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ -

به مناسبت فرا رسیدن روز فوریتهای پزشکی در شبکه بهداشت و درمان شهرستان آزادشهر از پرسنل اورژانس 115 تقدیر و تشکر به عمل آمد

به مناسبت فرا رسیدن روز فوریتهای پزشکی در شبکه بهداشت و درمان شهرستان آزادشهر دکتر گلزاری مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان آزادشهر  از پرسنل اورژانس 115 تقدیر و تشکر نمودند. .

img_yw_news
دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ -

کارگاه آموزشی یک روزه بیماریهای داخلی در بارداری

در راستای اجرای برنامه عملیاتی مادران در سال 1398 با هدف کلی سازی ارائه خدمات بارداری و حساس سازی بیشتر پرسنل محیطی کارگاه آموزشی یک روزه بیماریهای داخلی در بارداری جهت پزشکان و مراقبین سلامت در تاریخ 1398/06/23 با حضور دکتر گلزاری مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان آزادشهر برگزار گردید و موضاعات آموزشی عفونت ادراری بارداری و اعتیاد توسط متخصص زنان دکتر غفاری و  روانپزشک دکتر هادی نژاد ارائه شد.   

img_yw_news
شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ -

تقدیر وتشکر از همکاران دخیل در تبادل الکترونیک اسناد در بیمارستان حضرت معصومه(س) آزادشهر

باحضور مدیریت شبکه بهداشت و درمان  و مدیران بیمارستان حضرت معصومه(س) آزادشهر از همکاران دخیل در تبادل الکترونیک اسناد در بیمارستان حضرت معصومه(س) آزادشهر تقدیر و تشکر نمودند.

img_yw_news
شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ -

برگزاری دومین کمیته پیشگیری از خودکشی در شهرستان آزادشهر در سال 1398

با عنایت به نزدیک شدن روز جهانی پیشگیری از خودکشی و اهمیت آن دومین کمیته پیشگیری از خودکشی در سال 98 در شبکه بهداشت و درمان شهرستان آزادشهر با حضور لاری کمان معاونت فرمانداری، روسای ادارات و دکتر گلزاری مدیریت شبکه بهداشت و درمان  شهرستان آزادشهر در محل سالن کنفرانس شبکه بهداشت برگزار گردید. 

img_yw_news
پنجشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۸ -

برگزاری مراسم زیارت عاشورا به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهید رجایی و باهنر

مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهید رجایی و باهنر و شهدای دولت با حضور دکتر گلزاری مدیریت شبکه بهداشت و درمان در شبکه بهداشت و درمان شهرستان آزادشهر برگزار گردید. به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهید رجایی و باهنر دعای زیارت عاشورا در این شبکه برگزار گردید سپس دکتر گلزاری ضمن تبریک هفته دولت از خدمات و تلاشهای کلیه پرسنل عرصه سلامت تقدیر و تشکر نمودند. 

img_yw_news
سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ -

برگزاری جلسه شورای بهداشتی در مرکز روستایی قورچای جهت قلاده گذاری سگهای صاحبدار

در تاریخ 98/04/31 جلسه شورای بهداشتی در مرکز خدمات جامع سلامت روستایی قورچای در خصوص قلاده گذاری سگهای صاحبدار جهت کنترل حیوان گزیدگی با حضور دهیارهای روستاهای زیتونلی، نظرچاقلی، قورچای، عطابهلکه، کارشناسان واحد پیشگیری و مبارزه با بیماریهای شبکه بهداشت، کارشناس دامپزشکی و پزشک و کارکنان مرکز خدمات جامع سلامت قورچای برگزار شد. در این جلسه ابتدا کریمی اول کارشناس زئونوز در خصوص اهمیت کنترل حیوان گزیدگی و میزان بروز و شیوع حیوان گزیدگی در سطح شهرستان و مرکز خدمات جامع سلامت قورچای مطالبی را ارائه نمودندو سپس دکتر شاهرودیان کارشناس دامپزشکی در خصوص اهمیت واکسیناسیون سگها و قلاده گذاری آنها نیز توضیحاتی را ارائه کردند. در پایان جلسه شورای بهداشتی پس از بحث و تبادل نظر بین حاضرین در جلسه مصوباتی به تصویب رسید. مقرر شد قلاده گذاری و واکسیناسیون سگ های اهلی با همکاری دهیاری، دامپزشکی و مرکز بهداشت پیگیری و اجرا گردد.  

img_yw_news
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ -

برگزاری کلاس آموزشی ازدواج سالم، زندگی سالم جهت سربازان و پرسنل پادگان نوده آزادشهر

به مناسبت هفته جوان کلاس آموزشی ازدواج سالم، زندگی سالم جهت سربازان و پرسنل در سالن اجتماعات پادگان نوده خاندوز شهرستان آزادشهر برگزار گردید . در این کلاس آموزشی کریمی اول کارشناس ارشد آموزش بهداشت و کارشناس پیشگیری و مبارزه با بیماریها ی شبکه بهداشت و درمان شهرستان در خصوص اصول و معیارهای انتخاب همسر  نکاتی را ارائه نمودند و درپایان کلاس در خصوص بیماری تالاسمی مطالبی را ارائه کردند.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ -

برگزاری زیارت عاشورا به مناسبت روز جوان و نیمه شعبان در شهرستان آزادشهر

به مناسبت روز جوان و فرارسیدن جشن بزرگ نیمه شعبان زیارت عاشورا در شبکه بهداشت و درمان شهرستان آزادشهر برگزار گردید در این مراسم دکتر گلزاری مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان  روزجوان و فرارسیدن نیمه شعبان را به کلیه پزسنل شبکه تبریک گفتند.  

img_yw_news
یکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ -

جلسه شورای بهورزی فصل زمستان شهرستان آزادشهر

جلسه شورای بهورزی فصل زمستان با حضور دکتر گلزاری مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان و نمایندگان شورای بهورزی مراکز تحت پوشش شهرستان برگزار شد . که در این جلسه در مورد مشکلات بهورزان بحث و تبادل نظر قرار گرفت و در پایان جلسه از زحمات اعضای شورای بهورزی شهرستان با اهداء لوح تقدیر بعمل آمد.  

img_yw_news
یکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ -

چاپ مقاله مهدی کریمی اول کارشناس پیشگیری و مبارزه با بیماریها در مجله Health Scop دوره هشتم شماره اول

مقاله مهدی کریمی اول کارشناس پیشگیری و مبارزه با بیماریهای شبکه بهداشت و درمان شهرستان آزادشهر تحت عنوان  Educational Intervention Based on Health Belief Model on the Adoption of Preventive Behaviors of Crimean-Congo Hemorrhagic Fever in Ranchers در مجله  Health Scop دوره هشتم شماره اول به چاپ رسید.

img_yw_news
پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ -

مراسم چهلمین سالگرد پیروزی شکو همند انقلاب اسلامی

به مناسبت چهتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مراسمی تو سط شبکه بهداشت و درمان آزادشهر برگزار گردید این مراسم با حضور دکتر گلزاری مدیریت شبکه بهداشت و درمان و ملک حسینی معاونت فرمانداری و حاج اقا شهابی امام جمعه شهرستان و کلیه روسای ادارات در سالن اجتماعات ارشاد برگزار گردید.  

img_yw_news
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ -

برگزاری کلاس آموزشی خطرسنجی و دستورالعمل درمان جدید بیماری سل

کلاس آموزشی خطر سنجی و دستوالعمل جدید درمان سل جهت کارشناسان پیشگیری ومبارزه با بیماریها ومسئولین پایگاهها وتعدادی از مراقبین سلامت در مورخه 97/10/18 برگزار شد که ابتدا دستورالعمل ایراپن ونحوه تکمیل فرم پیشگیری از سکته های قلبی ومغزی که در سامانه ناب بارگذاری شده است توسط کارشناس غیر واگیر آموزش داده شد ودر ادامه دستوالعمل جدید درمان سل توسط کارشناس برنامه سل شهرستان بیان گردید ودر پایان با حضور مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان دکتر گلزاری از زحمات 30 سال خدمت صادقانه همکار گرامی آقای سبحان بردی دوجی تقدیر بعمل آمد .  

img_yw_news
پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷ -

مانوراطفاء حریق به مناسبت روز ایمنی در برابر زلزله در شهرستان آزادشهر

مانور اطفاء حریق به مناسبت روز ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی در مرکز بهداشت شهرستان آزادشهر آموزش تئوری و عملی انواع حریق و روشهای اطفاء حریق بوسیله کارشناس آتش نشانی و با حضور مسئولین و کارشناسان ستاد مرکز بهداشت آزادشهر 

img_yw_news
سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ -

برگزاری کمیته علمی اجرایی امور دارویی معاونت بهداشتی

  با حضور مدیر گروه محترم گسترش شبکه معاونت بهداشتی دکتر پورعباسی و هیئت همراه، دکتر گلزاری مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان آزادشهر و کارشناسان دارویی کل استان در خصوص مسایل، چالشها و مشکلات مربوط به امور دارویی در سطح استان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. در پایان جلسه مراسمی با حضور دکتر پورعباسی و میران شبکه بهداشت و درمان آزادشهر و رامیان در خصوص بازنشستگی خانمها تیموری و رجبلو به پاس 30 سال خدمت تقدیر و تشکر به عمل آمد.  

img_yw_news
سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ -

کلنگ زنی ساختمان اورژانس 115 شهرستان آزادشهر

کلنگ زنی ساختمان اورژانس 115 با حضور دکتر فاضل ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان و دکتر ابراهیمی نماینده مجلس شورای اسلامی و دکتر حسینی فرماندار شهرستان و دکتر گلزاری و مسئولین اداره مرکز بهداشت و درمان شهرستان و خیرین سلامت انجام شد. زمین این ساختمان اهدائی توسط حاج اسماعیل عجم بوده است. مساحت این زمین 270 مترمربع است . قرار است ساختمان اورژانس ظرف مدت 4 ماه آینده آماده بهره برداری شود.  

صفحه 1 از 12    
اولین
قبلی
1
...
 ورود کاربران

آمار بازدید

  • كل کاربران ثبت شده: 5966 کاربر
  • کاربران حاضر در وبگاه: 0 کاربر
  • ميهمانان در حال بازديد: 334 کاربر
  • تمام بازديد‌ها: 2950746 بازدید
  • بازديد 24 ساعت قبل: 48862 بازدید