پیام خود را بنویسید

بایگانی بخش اخبار،رویدادهای روزانه

دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 653 | تعداد کل بازدید های مطالب: 231,081 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ


img_yw_news
شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ -

طلاب حوزه علمیه شهرستان بندرگز با مهارتهای زندگی آشنا شدند.

به مناسبت گرامیداشت هفته جوان ، دوره آموزشی مهارت های زندگی برای طلاب حوزه علمیه شهرستان بندرگز برگزار شد .

img_yw_news
شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ -

ارائه خدمات تخصصی پزشکی در روستای کارکنده شهرستان بندرگز

به همت گروه جهادی شهید ابوالفضل رضیئی دانشگاه آزاد بندرگز و با همکاری نزدیک مرکز بهداشت شهرستان، تیم بهداشتی درمانی تخصصی با استقرار در روستای کارکنده ،خدمات سلامت رایگان به جامعه هدف ارائه نمودند.

img_yw_news
شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ -

کمیته مرگ و میر نوزادان و کودکان ۱- ۵۹ماهه شهرستان بندرگز برگزار شد.

در راستای اجرای برنامه نظام مرگ کودکان و نوزادان،  کمیته مرگ و میر نوزادان و کودکان ۱- ۵۹ماهه شهرستان  بندرگز با حضور اعضاء در محل سالن کنفرانس  مرحوم دکتر ولیخانی مرکز بهداشت برگزار شد .   

img_yw_news
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ -

دیدار مدیران‌ دستگاه های اجرایی بندرگز با فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بندرگز به مناسبت روز پاسدار

به مناسبت فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت سیدالشهداء،امام حسین علیه السلام و روز پاسدار ، فرماندار و امام جمعه شهرستان بندرگز به همراه جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان با حضور در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با فرمانده سپاه و پاسداران دیدار و گفتگو کردند.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ -

استقرار تیم سیار بهداشت و درمان بندرگز در مراسم تجلیل از بازنشستگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بندرگز همزمان با روز پاسدار

تیم سیار بهداشت و درمان بندرگز متشکل از مراقبین سلامت، کارشناس بهبود تغذیه و مسئول واحد آموزش سلامت با حضور در محل برگزاری مراسم تجلیل از بازنشستگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بندرگز که به مناسبت روز پاسدار در محل مجتمع تفریحی گلستان خزر بندرگز برگزار شده بود، نسبت به ارائه خدمات مراقبتی و بهداشتی  و مشاوره های تغذیه و رژیم درمانی، آموزش بهداشت، اندازه گیری میزان قندخون، ثبت فشارخون و BMI بازنشستگان سپاه و همسران آنها مبادرت ورزیدند.

img_yw_news
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ -

گلگشت کارکنان شبکه بهداشت و درمان بندرگز در محل آبگیر روستای استون آباد بندرگز برگزار شد.

به مناسبت دهه مبارک فجر،  گلگشت کارکنان شبکه بهداشت و درمان بندرگز در محل آبگیر روستای استون آباد بندرگز برگزار شد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ -

حضور پرشور کارکنان شبکه بهداشت و درمان بندرگز در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن سال ۱۴۰۲

در  خجسته سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، مدیریت‌ و کارکنان شبکه بهداشت و درمان بندرگز نیز همگام با مردم سراسر کشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کرده و ضمن تجدید بیعت با آرمان های امام راحل، شهدا و انقلاب اسلامی، هم صدا با شهروندان بندرگزی ندای مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.

img_yw_news
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ -

افتتاح سی تی اسکن بیمارستان شهدای بندرگز در نهمین روز از ایام الله دهه فجر

در نهمین روز از گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، دستگاه سی تی اسکن بیمارستان شهدای بندرگز به دست دولتمردان جمهوری اسلامی ایران افتتاح شد و به بهره برداری رسید.

img_yw_news
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ -

همایش تبیین ارزشهای انقلاب اسلامی و جشن مبعث حضرت محمد (ص) در بندرگز برگزار شد.

به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی، همچنین فرخنده سالروز بعثت نبی مکرم اسلام، حضرت محمد مصطفی (ص)، همایش تبیین ارزشهای انقلاب اسلامی، جشن عید مبعث و پیروزی انقلاب در محل سالن همایش های مرکز بهداشت بندرگز برگزار شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ -

ارائه خدمات بهداشتی ودرمانی رایگان به اهالی روستای جفاکنده بندرگز در ششمین روز از دهه مبارک فجر

​​​​​​​در ششمین روز از گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر  و در راستای ارائه خدمات موثر به آحاد جامعه ، به همت بسیج جامعه پزشکی،  تیم پزشکی و بهداشتی شبکه بهداشت و درمان بندرگز متشکل از پزشک عمومی ، ماما ، روانشناس ، مراقب سلامت ، کارشناسان آموزش سلامت ، بهداشت مدارس و بهبود تغذیه با حضور در حسینیه روستای جفاکنده از توابع شهرستان بندرگز نسبت به ویزیت رایگان اهالی روستا همراه با ارائه مشاوره های  سلامت روان ، مامایی ، رژیم درمانی ، اندازه گیری فشارخون ، تست قند خون  و ارائه دارو بصورت رایگان مبادرت ورزیدند.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ -

مسابقات فوتبال دستی ویژه آقایان شاغل در شبکه بهداشت و درمان بندرگز برگزار شد.

همزمان با چهارمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی  ، به همت بسیج جامعه پزشکی شبکه بهداشت و با همکاری نزدیک واحدهای روابط عمومی و تربیت بدنی ، مسابقات فوتبال دستی ویژه آقایان شاغل در شبکه بهداشت و درمان بندرگز در محل نمازخانه مرکز بهداشت برگزار شد .

img_yw_news
سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ -

مراسم قرائت دعای پرفیض زیارت عاشورا و سوگواری شهادت حضرت امام موسی کاظم (ع) در بندرگز برگزار شد.

همزان با گرامیداشت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی ایران اسلامی و در راستای تجدید بیعت با آرمان های شهیدان انقلاب اسلامی  همچنین سالروز شهادت حضرت امام موسی کاظم (ع)، مراسم قرائت دعای پر فیض زیارت عاشورا  همراه با سوگواری و مدیحه سرایی کارکنان شبکه بهداشت و درمان بندرگز در محل نمازخانه مرکز بهداشت بندرگز برگزار شد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ -

بانوان شاغل در شبکه بهداشت و درمان بندرگز در رشته پرتاب دارت با هم به رقابت پرداختند.

به مناسبت فرا رسیدن چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر  ، به همت بسیج جامعه پزشکی شبکه بهداشت و با همکاری نزدیک واحدهای روابط عمومی و تربیت بدنی ، مسابقات دارت ویژه بانوان  شاغل در شبکه بهداشت و درمان بندرگز در محل سالن همایش های مرکز بهداشت برگزار شد .

img_yw_news
شنبه ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ -

میز خدمت مدیران دستگاه های اجرایی در محل مصلی نماز جمعه شهرستان بندرگز برپا شد

به مناسبت دهه مبارک فجر ، میز خدمت مدیران دستگاه های اجرایی در محل مصلی نماز جمعه شهرستان بندرگز برپا شد. مدیران ادارات شهرستان بندرگز در این برنامه با حضور در مصلی تماز جمعه به صورت مستقیم با مردم دیدار و گفتگو کرده و در جهت حل مسائل و مشکلات آنان گام برداشتند.

img_yw_news
شنبه ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ -

کاروان سلامت شهرستان بندرگز در امام زاده سرطاق توقف کرد.

در دوازدهم ماه بهمن و همزمان با آغاز دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ، کاروان سلامت شهرستان بندرگز   تحت عنوان قرار دوازدهم به نیابت از امام دوازدهم (عج) در  مکان امامزاده علیرضا روستای برگزار شد.

img_yw_news
پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۲ -

جشن آغاز دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در شبکه بهداشت و درمان بندرگز

در اولین روز از ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و همزمان با  ساعت ورود تاریخی حضرت امام خمینی به میهن ، کارکنان شبکه بهداشت و درمان بندرگز با پخش سرودهای انقلابی دهه فجر و پذیرایی با شیر و شیرینی ، این رویداد مهم را جشن گرفته و با آرمان های امام (ره) و انقلاب تجدید بیعت کردند.

img_yw_news
پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۲ -

گلزار شهدای بندرگز غبار روبی و عطرافشانی شد.

همزمان با اولین روز از ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ، مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان بندرگز با حضور گلزار شهدای شهرستان بندرگز ، قبور مطهر شهدا را با عطر و گلاب شستشو داده و با آرمان های امام راحل (ره ) و انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.

img_yw_news
پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۲ -

مدارس شهرستان بندرگز با نواختن زنگ انقلاب به استقبال دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی رفتند.

همزمان با سراسر کشور ، مدارس شهرستان بندرگز نیز با نواختن زنگ انقلاب به استقبال دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی رفتند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ -

ششمین جلسه گروه مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرگز

ششمین جلسه گروه مدیریت شبکه بهداشت و درمان  شهرستان بندرگز با حضور مدیر محترم شبکه بهداشت و درمان و مسئولین واحدهای فنی ، اداری ، مالی و پشتیبانی در محل سالن کنفرانس مرحوم دکتر ولیخانی مرکز بهداشت برگزار شد.    

img_yw_news
دوشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۲ -

سومین جلسه ارکان کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان بندرگز برگزار شد.

با نزدیک شدن به ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی ، سومین جلسه ارکان کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان بندرگز با حضور مدیر کانون و سایر اعضاء در محل سالن کنفرانس مرحوئم دکتر ولیخانی مرکز بهداشت برگزار شد .  

img_yw_news
چهارشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۲ -

پیام تبریک مدیر شبکه بهداشت و درمان بندرگز بمناسبت میلاد حضرت علی(ع) و روز پدر

مدیر شبکه بهداشت و درمان بندرگز طی پیامی میلاد با سعادت حضرت علی(ع) و روز مرد را به کارکنان شبکه بهداشت و درمان بندرگز تبریک گفت.    

img_yw_news
دوشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۲ -

مراسم جشن میلاد حضرت امام جواد (ع) و حضرت علی اصغر (ع) در بندرگز برگزار شد.

همزان با خجسته سالروز میلاد باسعادت نهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام جواد (ع) و دردانه امام حسین (ع)، حضرت علی اصغر علیهم السلام  ، مراسم جشن میلاد این بزرگواران با حضور مشتاقان به اهل بیت علیهم السلام در محل نمازخانه شبکه بهداشت و درمان بندرگز برگزار شد.

img_yw_news
شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۲ -

کمیته آموزش و بازآموزی ماه بهمن مرکز بهداشت بندرگز برگزار شد.

کمیته آموزش و بازآموزی ماه بهمن مرکز بهداشت شهرستان بندرگز با حضور مدیر شبکه بهداشت و درمان و مسئولین فنی واحدهای ستادی در محل اتاق مدیریت شبکه بهداشت برگزار شد.  

img_yw_news
شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۲ -

مردم شهر نوکده بصورت چهاره به چهره با استاندار و مدیران استانی دیدار کردند.

دیدار چهره به چهره مسئولین با مردم و رفع مشکلات آنان‌ با حضور دکتر زنگانه استاندار گلستان،دکتر سعید گل فیروزی رئیس دانشگاه و مدیران ادارات کل استان و مسؤلان شهرستان بندرگز در شهر نوکنده برگزار شد. 

img_yw_news
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۲ -

کارکنان فنی و حرفه ای بندرگز با ارگونومی در محیط کار آشنا شدند.

به همت اداره فنی و حرفه ای شهرستان بندرگز و با همکاری نزدیک شبکه بهداشت و درمان ، دوره آموزشی ارگونومی در محیط کار  و عوامل خطر زیان آور محیط کار جهت کارکنان فنی و حرفه ای شهرستان برگزار شد.

صفحه 1 از 27    
اولین
قبلی
1
...
 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شبکه بهداشت و درمان بندرگز می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2024 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb