بایگانی بخش اخبار EDC

دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 8 | تعداد کل بازدید های مطالب: 1,845 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ


img_yw_news
شنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ -

تقدیر از مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه

تقدیر از مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه  مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی دانشگاه به پاس زحمات فراوان در حوزه های مختلف آموزش پزشکی از جمله توانمندسازی اعضای هیات علمی دانشگاه، دانش پژوهش و فعالیتهای نوآورانه آموزش، مشارکت فعال در همایش های آموزشی و حشنواره شهید مطهری و نیز اعتباربخشی مراکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی مورد تقدیر قرار گرفتند. 

img_yw_news
شنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۰ -

اعتبار کامل اعتبار بخشی مرکز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه

اعتبار کامل اعتبار بخشی مرکز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه در اولین دوره اعتباربخشی جامع مراکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی گلستان موفق به دریافت امتیاز کامل چهارساله در اعتبار بخشی شد. دکتر فرازمند فر، مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه ضمن بیان این خبر گفت: در این برنامه اعتباربخشی که از زمستان ۱۳۹۹ با ارزیابی درونی شروع و در خرداد ۱۴۰۰ با ارزیابی بیرونی چند مرحله ای به اتمام رسید. از امتیازات برخورداری از اعتبار کامل می‌توان به تفویض اختیار کامل کمیته دانش پژوهی و کمیته توانمندسازی و نیز برخورداری بیشتر از تسهیلات مرکز ملی تحقیقات راهبردی و عضویت در کمیته علمی همایش های کشوری آموزش علوم پزشکی اشاره کرد. ایشان در ادامه ضمن تشکر از زحمات  قابل ستایش همکاران مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی بیان نمودند انشا... در آینده  نیز شاهد ارتقای مستمر و موفقیت های بزرگتر در مرکز مطالعات دانشگاه باشیم.

img_yw_news
دوشنبه ۲ تیر ۱۳۹۹ -

برگزاری دو کارگاه  آموزشی  PBL   و TBL   در تاریخ نهم و دهم تیرماه۹۹

برگزاری دو کارگاه  آموزشی  PBL   و TBL   در تاریخ نهم و دهم تیرماه۹۹ :

img_yw_news
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ -

برگزاری بیست و یکمین همایش کشوری آموزش پزشکی و سیزدهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری

برگزاری بیست و یکمین همایش کشوری آموزش پزشکی و سیزدهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری:

img_yw_news
چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ -

برگزاری ۲ کارگاه مجازی توانمندسازی اعضای هیات علمی در تاریخ ۲۴ و ۲۵ خردادماه ۹۹

برگزاری  دو کارگاه آموزشی دفتر توانمندسازی اساتید در تاریخ ۲۴ و ۲۵ خرداد ماه ۹۹:

img_yw_news
یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ -

برگزاری آزمون غربالگری درون دانشگاهی دوازدهمین المپیاد علمی دانشجویی

آزمون غربالگری درشش حیطه برگزار گردید آزمون غربالگری درون دانشگاهی دوازدهمین دوره المپیاد دانشجویی کشور در حیطه های  استدلال بالینی ،مدیریت نظام سلامت ،مطالعات میان رشته ای علوم انسانی و سلامت، تفکرعلمی در علوم پایه، اموزش پزشکی و کارآفرینی در بستر دانشگاههای هزاره سوم برگزار شد. این آزمون با حضور ۱۲۰ داوطلب، درشش حیطه و در حوزه مجموعه آموزش عالی فلسفی برگزار گردید. منتخبین میتوانند در این آزمون که  در گروههای ده نفری غربالگری کلان منطقه یک که در تاریخ ۲۲ فروردین ماه به صورت سراسری برگزار خواهد شد، شرکت نموده و برگزیدگان به مرحله کشوری راه خواهند یافت

img_yw_news
دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ -

برگزاری آزمون غربالگری درون دانشگاهی

برگزاری آزمون غربالگری درون دانشگاهی بدینوسیله به اطلاع می‌رساند که آزمون غربالگری درون دانشگاهی دوازدهمین دوره المپیاد دانشجویی در روز شنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ از ساعت ۱۳ الی ۱۵ در محل دانشکده پزشکی برگزار می‌شود.

img_yw_news
شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶ -

آرشیو اخبار EDC

استانداردهای اعتبار بخشی موسسه ای دانشگاه های علوم پزشکی نظر به اهمیت موضوع ساماندهی و پیگیری و انجام اعتبار بخشی موسسه ای در حوزه فعالیت های آموزشی، مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه با دستور معاون محترم آموزشی دانشگاه، و با همانگی با سایر مدیران واحد ؛ مسئولیت این امر مهم را بر عهده گرفت.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی می باشد.
© 2022 All Rights Reserved | Education Developmen Center (EDC)