پیام خود را بنویسید

بایگانی بخش روابط عمومی

img_yw_news
شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ -

حضور کارکنان و بسیج جامعه پزشکی رامیان درمراسم استقبال از کاروان شهدای غواص

همزمان با مراسم استقبال پرشور مردم شهرستان رامیان از کاروان شهدای غواص، کارکنان و بسیج جامعه پزشکی شهرستان در شهرهای رامیان،خانببین و دلند در این مراسم شرکت نمودند.

img_yw_news
دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ -

اولین جلسه هماهنگی درون بخشی هفته سلامت 94 مرکز بهداشت شهرستان رامیان برگزار شد

 اولین جلسه هماهنگی درون بخشی هفته سلامت 94 مرکز بهداشت شهرستان رامیان به منظور برنامه ریزی بهینه فعالیتهای  هفته سلامت  با حضور مدیریت و کلیه مسئولین واحدهای ستادی شهرستان برگزار شد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ -

دیدار از خانواده معظم شهدا توسط کارکنان شبکه و مرکز بهداشت شهرستان رامیان

به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و خانواده معظم شهیدان ،مدیریت و جمعی از پرسنل شبکه و مرکز بهداشت شهرستان رامیان از خانواده شهید قربانعلی بای دیدار کردند.

img_yw_news
یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ -

عیادت مدیریت شبکه و مرکز بهداشت رامیان از بیماران بستری در بیمارستان امام رضا (ع) خان ببین

به مناسبت هفته سلامت مدیریت شبکه و مرکز بهداشت رامیان به همراه امام جمعه و تنی چند از مسئولین شهر خانببین از بیماران بستری در بیمارستان امام رضا(ع) خانببین عیادت کردند.

img_yw_news
شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ -

غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدا به مناسبت هفته سلامت در رامیان

در چهارمین روز هفته سلامت مصادف با روز پنج شنبه مراسم غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدا،با حضور جمع کثیری از روسا و کارکنان ادارات شهرستان در محل گلزار شهدای گمنام شهر رامیان برگزار گردید.

img_yw_news
شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ -

پیاده روی کارکنان ادارات شهرستان به مناسبت هفته سلامت در رامیان

در سومین روز هفته سلامت همایش پیاده روی با حضور گسترده کارکنان ادارات شهرستان رامیان از محل گلزار شهدای گمنام تا باغ گردشکری تاشته رامیان برگزار گردید.در پایان همایش،مدیریت شبکه و مرکز بهداشت شهرستان ضمن تشکر از همراهی پرسنل ادارات در خصوص نقش ورزش در داشتن یک عمر سلامتی مطالبی را بیان کردند.

img_yw_news
سه شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ -

کارناوال وسایل نقلیه به مناسبت هفته سلامت در رامیان راه اندازی شد

کارناول وسایل نقلیه مرکز بهداشت و ادارات شهرستان رامیان به مناسبت هفته سلامت و به منظور اطلاع رسانی عمومی در خصوص شعار هفته سلامت "یک عمر سلامت با خود مراقبتی"   در شهر رامیان از مقابل مرکزبهداشت تا میدان ولی عصر(عج) و بالعکس  راه اندازی شد.

img_yw_news
یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ -

برگزاری مراسم مولودی خوانی میلاد حضرت فاطمه (س) توسط کارکنان مرکز بهداشت رامیان

به مناسبت میلاد با سعادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن مراسم مولودی خوانی در محل نمازخانه مرکز بهداشت شهرستان رامیان برگزار گردید. در این مراسم خانم دکتر انوری مدیریت شبکه و مرکز بهداشت شهرستان ضمن تبریک این روز خجسته از زحمات بانوان همکار تقدیر و تشکر نمودند و در ادامه ضمن اهدای هدیه به بانوان همنام با حضرت فاطمه (س) پذیرایی از کلیه همکاران انجام گردید.

img_yw_news
یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ -

عطر افشانی گلزار شهداء توسط کارکنان شبکه و مرکز بهداشت شهرستان رامیان

به مناسبت 22 اسفند روز بزرگداشت مقام شهید، کارکنان شبکه و مرکز بهداشت شهرستان رامیان با حضور درگلزار شهدای شهر رامیان با عطر افشانی قبور شهدا و قرائت فاتحه یاد و خاطر شهیدان را گرامی داشتند.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شبکه بهداشت و درمان رامیان می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2023 All Rights Reserved | ramyan

Designed & Developed by : Yektaweb