بایگانی بخش روابط عمومی

img_yw_news
چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ -

بازدید ریاست دانشگاه از شبکه و مرکز بهداشت شهرستان رامیان

دکتر ریاحی ریاست محترم دانشگاه و هیئت همراه به اتفاق دکتر صابری نماینده شهرستان های رامیان و آزادشهر و مهندس صادقلو فرماندار شهرستان رامیان از بیمارستان امام رضا (ع) خان ببین بازدید نموده و در خصوص ارتقاء بیشتر کیفیت ارائه خدمات درمانی به مراجعین تاکید داشتند.   در ادامه دکتر ریاحی در خصوص الزامات ارائه خدمت مناسب ،عادلانه و درخور ،کاهش هزینه های درمانی و تاثیر آن در اجتماع به عنوان یکی از مهمترین سیاست های حاکمیتی دولت در حوزه سلامت را متذکر گردیدند. در خاتمه این هیئت از آزمایشگاه مرکز بهداشتی درمانی شهر خانببین ، زمین اهدائی مرکز جامع سلامت شهر دلند ،مراحل اجرای ساختمان مرکز جامع سلامت شهر رامیان و ساختمان ستاد شهرستان بازدید نمودند. 

img_yw_news
یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴ -

بازدید فرماندار از پروژه مرکز جامع سلامت شهر رامیان

فرماندار و سرپرست شبکه و مرکز بهداشت شهرستان رامیان از مراحل ساخت پروژه مرکز جامع سلامت شهر رامیان بازدید کردند و در جریان نحوه اجرا و میزان پیشرفت فیزیکی این پروژه قرار گرفتند. مهندس صادقلو فرماندار در حاشیه این بازدید ایجاد مراکز جامع سلامت را در جهت بهبود و ارتقاء وضعیت سلامت مردم دانست و گفت: احداث مراکز جامع سلامت در شهرهای رامیان و دلند گامی در جهت دسترسی سریع و آسان به مراکز بهداشتی و درمانی،  کاهش  هزینه های درمانی و حل مشکلات تخصصی پزشکی مردم شهرستان خواهد بود.مهندس صادقلو با توجه به ضرورت و نیاز مردم شهرستان به خدمات این مرکز به تسریع در اجرای پروژه تاکید کرد.

img_yw_news
شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ -

تقدیر فرماندار شهرستان رامیان از پرسنل اورژانس 115 در سالگرد تاسیس اورژانس

به مناسبت سالگرد تاسیس اورژانس ،فرماندارشهرستان رامیان و معاون ایشان به همراه سرپرست شبکه و مرکز بهداشت شهرستان از پایگاه اورژانس 115 رامیان بازدید نمودند و طی نشستی صمیمانه با پرسنل این پایگاه از خدمات آنان قدردانی و لوح تقدیر اهداء کردند.

img_yw_news
دوشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ -

آئین تودیع و معارفه سرپرست شبکه و مرکز بهداشت شهرستان رامیان

 آئین تودیع و معارفه سرپرست شبکه و مرکز بهداشت شهرستان رامیان با حضور معاون بهداشتی دانشگاه ،معاون فرماندار و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در سالن اجتماعات شبکه و مرکز بهداشت این شهرستان برگزار شد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ -

جلسه گروه مدیریت شبکه و مرکز بهداشت شهرستان رامیان برگزارشد

جلسه گروه مدیریت شبکه و مرکز بهداشت شهرستان رامیان با حضور سرپرست شبکه و مرکز بهداشت و مسئولین واحد های فنی و پشتیبانی ستاد در اتاق کنفرانس برگزار گردید. در این جلسه ابتدا گزارش روند اجرا و پیگیری مصوبات جلسه قبل توسط مسئولین واحدها ارائه شد و در ادامه چالشها و مشکلات پیش رو مطرح ،بررسی و مصوبات مربوطه جهت رفع آن تصویب گردید.

img_yw_news
شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۴ -

برپایی پایگاه خودمراقبتی در شب 23 ماه مبارک رمضان و روز قدس در رامیان

به مناسبت فرا رسیدن شب احیای 23 ماه مبارک رمضان و روز قدس ، پایگاه خودمراقبتی (اندازه گیری فشار خون و سنجش BMI ) ، مشاوره پزشکی و تعذیه در محل مصلی و مسیر راهپیمایی روزه داران و نمازگزاران شهر رامیان برپا گردید. .

img_yw_news
پنجشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ -

جلسه شورای خیرین سلامت شهرستان رامیان برگزار شد

جلسه شورای خیرین سلامت شهرستان رامیان با حضور اعضاء شورا در سالن کنفرانس مرکز بهداشت برگزار گردید . در این جلسه پیگیری مصوبات جلسه قبلی شورا انجام شد و پیشنهادات جدید توسط اعضاء مطرح ،بررسی و مصوبات جدید تصویب گردید.

img_yw_news
سه شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ -

جلسه شورای بهورزی شهرستان رامیان برگزار شد

جلسه شورای بهورزی شهرستان رامیان با حضور سرپرست شبکه و مرکز بهداشت واعضای شورای بهورزی شهرستان در سالن کنفرانس این مرکز برگزار شد.در ابتدا دکتر انوری در خصوص نقش و اهمیت خدمات بهورزان در سیستم سلامت مطالبی را بیان نمودند و از عملکرد بهورزان شهرستان قدردانی نمودند و در ادامه مشکلات بهورزان مطرح و بررسی و مصوبات لازم جهت رفع آن تصویب شد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ -

برگزاری جشن نیمه شعبان در شهرستان رامیان

به مناسبت فرا رسیدن نیمه شعبان ، میلاد فرخنده حضرت مهدی (عج) مراسم جشن باشکوهی با حضور سرپرست و کارکنان شبکه و مرکز بهداشت شهرستان رامیان در محل نمازخانه این مرکز برگزار گردید.

img_yw_news
یکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ -

جلسه آموزشی سبک زندگی سالم جهت کارکنان جوان مرکز بهداشت رامیان برگزار شد

به مناسبت هفته ملی جوان (13-7 خرداد ) با شعار"پویایی ،بالندگی و جوانی جمعیت " کلاس آموزشی سبک زندگی سالم جهت کارکنان جوان (29-18 ساله ) مرکز بهداشت شهرستان رامیان در سالن اجتماعات این مرکز برگزار شد و در پایان مسابقه دارت بین کارکنان برگزار گردید.

img_yw_news
چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ -

کلنگ زنی مرکز جامع سلامت شهر رامیان

 مرکز جامع سلامت شهر رامیان با حضور دکتر صادقلو استاندار،دکتر ریاحی ریاست دانشگاه علوم پزشکی گلستان و جمعی از معاونین دانشگاه ،فرماندار،امام جمعه،سرپرست و کارکنان شبکه و مرکز بهداشت و سایر مسئولین ادارات شهرستان و با حضور خیرین سلامت با اختصاص اعتبار اولیه چهار میلیارد ریال در زمین اختصاص داده شده جهت این مرکز، کلنگ زنی شد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ -

جلسه گروه مدیریت شبکه و مرکز بهداشت شهرستان رامیان برگزار شد

جلسه گروه مدیریت شبکه و مرکز بهداشت شهرستان رامیان با حضور خانم دکتر انوری سرپرست شبکه و مرکز بهداشت  و مسئولین واحد های فنی و پشتیبانی ستاد در اتاق کنفرانس برگزار گردید. در این جلسه ابتدا دکتر انوری ضمن تبریک ماه پر برکت رجب و اعیاد بزرگ این ماه در خصوص تکریم ارباب رجوع و صیانت از حقوق شهروندی مطالبی را ارائه نمودند . در ادامه گزارش روند اجرا و پیگیری مصوبات در سال 93 و جلسه قبل توسط مسئولین واحدها ارائه شد و  چالشها و مشکلات پیش رو مطرح ،بررسی و مصوبات مربوطه جهت رفع آن تصویب گردید.

img_yw_news
یکشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ -

برگزاری جشن میلاد امام علی (ع) و گرامیداشت روز پدر در مرکز بهداشت شهرستان

به مناسبت میلاد باسعادت امام علی (ع) و گرامیداشت روز پدر مراسم جشن و مولودی خوانی با حضور سرپرست و کارکنان مرکز بهداشت شهرستان رامیان در نمازخانه ستاد برگزار شد .

img_yw_news
دوشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ -

عیادت سرپرست شبکه و مرکز بهداشت رامیان از بیماران بیمارستان امام رضا(ع) خان ببین در هفته سلامت

به مناسبت هفته سلامت سرپرست شبکه و مرکز بهداشت شهرستان رامیان ،بخشدار بخش فندرسک و جمعی از مسئولین شهر خانببین از بیماران بستری در بیمارستان امام رضا(ع) با اهدای یک شاخه گل عیادت کردند.

img_yw_news
دوشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ -

غبارروبی گلزار شهدای گمنام و پیاده روی کارکنان ادارات در رامیان در هفته سلامت

سرپرست و کارکنان شبکه و مرکز بهداشت شهرستان رامیان و تعدادی از کارکنان ادارات دیگر در هفته سلامت با حضور در گلزار شهدای گمنام با غبارروبی، گلباران و قرائت فاتحه به شهیدان هشت سال دفاع مقدس احترام کرده و تجدید میثاقی با آرمانهای شهدا بستند و سپس مسیر گلزار شهدای گمنام به سمت باغ تاشته را پیاده روی کردند.

img_yw_news
شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ -

به مناسبت هفته سلامت پایگاههای خودمراقبتی در مصلی های نمازجمعه رامیان برپا شد

به مناسبت هفته سلامت،مرکز بهداشت شهرستان رامیان اقدام به برپایی پایگاههای خودمراقبتی در مصلی های نماز جمعه سه شهر رامیان، دلند و خان ببین کرد، در این پایگاهها ضمن اندازه گیری فشارخون ،سنجش قد و وزن(BMI) نمازگزاران،ویزیت پزشک و مشاوره تغذیه توسط کارشناسان مرکز بهداشت انجام شد. 

img_yw_news
شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ -

برگزاری جشنواره غذای سالم به مناسبت هفته سلامت در رامیان

 به مناسبت هفته سلامت جشنواره غذای سالم با شعار "ایمنی غذا از مزرعه تا سفره" در رامیان با حضور فرماندار ، سرپرست شبکه و مرکز بهداشت و جمعی از مسئولین شهرستانی در سالن ورزشی شهیدان صادقی رامیان برگزار شد. در حاشیه این جشنواره نمایشگاه دستاوردهای سلامت مرکز بهداشت و ارگانهای شهرستان رامیان نیز برپا شده بود.

img_yw_news
شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ -

جشن پرواز بادبادکها و مسابقه نقاشی به مناسبت هفته سلامت در شهرستان رامیان برگزار شد

به مناسبت هفته سلامت جشن پرواز بادبادکها و مسابقه نقاشی با شعار "ایمنی غذا از مزرعه تا سفره" در تاتارعلیای شهرستان رامیان با حضور فرماندار ، سرپرست شبکه و مرکز بهداشت ، کارشناسان معاونت بهداشتی و برخی از مسئولین شهرستانی و شهر تاتارعلیا برگزار شد.

img_yw_news
سه شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ -

نمایشگاه هفته سلامت در رامیان افتتاح شد

نمایشگاه سلامت با هدف ترویج شعار بهداشتی سال و هفته سلامت  با حضور معاون فرماندار، سرپرست شبکه و مرکز بهداشت و جمعی از مسئولین شهرستان در محل سالن ورزشی شهیدان صادقی رامیان افتتاح شد.این نمایشگاه به مدت سه روز و به منظور عرضه محصولات و دستاوردهای بهداشتی در زمینه ایمنی مواد غذایی توسط مرکز بهداشت شهرستان و با همکاری سایر دستگاهها  و ادارات برگزار شد.

img_yw_news
سه شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ -

مراسم آغاز هفته سلامت در رامیان برگزار شد

 مراسم آغاز هفته سلامت با شعار"ایمنی مواد غذایی از مزرعه تا سفره" با حضور سرپرست شبکه و مرکز بهداشت ،معاون فرماندار و تنی چند از  مسئولین شهرستان در دبیرستان فضیلت رامیان برگزار شد.

img_yw_news
شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۴ -

دومین جلسه درون بخشی هماهنگی برنامه های هفته سلامت 94 شهرستان رامیان برگزار شد

دومین جلسه هماهنگی درون بخشی برنامه های هفته سلامت 94 شهرستان رامیان با حضور مدیریت و مسئولین واحد های ستادی مرکز بهداشت شهرستان  در محل سالن کنفرانس برگزار شد . در این جلسه در خصوص جزئیات برنامه های پیشنهادی و هماهنگی ها در خصوص برپایی نمایشگاه و درخواستهای واحد ها تصمیم گیری گردید.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۴ -

جلسه هماهنگی بین بخشی برنامه های هفته سلامت94 در شهرستان رامیان برگزار شد

 جلسه هماهنگی بین بخشی برنامه های هفته سلامت 94 در شهرستان رامیان با حضور مسئولین و رابطین ادارات ، مدیریت و مسئولین واحدهای مرکز بهداشت شهرستان رامیان برگزار شد . دراین جلسه پیرامون برنامه زمانبندی، نحوه اجرای برنامه ها و اشتراک گذاری برنامه های پیشنهادی هم اندیشی و تصمیم گیری گردید.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۳ -

جلسه توجیهی نگهبانان شبکه و مرکز بهداشت شهرستان رامیان برگزار شد

جلسه توجیهی نگهبانان در خصوص لزوم تکریم ارباب رجوع ،حفظ و صیانت از اموال و ابنیه خصوصا در ایام کشیک نوروزی با حضور سرپرست شبکه و مرکز بهداشت رامیان ،مسئول حراست و نگهبانان در سالن کنفرانس مرکز بهداشت برگزار و از زحمات آنان تقدیر به عمل آمد.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۳ -

شناسایی دو مکان غیرمجاز خدمات دندانپزشکی در شهر تاتارعلیا از توابع شهرستان رامیان+تصاویر

 طی گزارش های مردمی در خصوص اقدام دو متخلف که به صورت جداگانه در منزل و دیگری درساختمان متروکه اقدام به ارائه خدمات غیر مجاز دندانپزشکی در شهر تاتارعلیا از توابع شهرستان رامیان کرده اند، کارشناس نظارت بر درمان و کارشناس مسئول واحد دهان ودندان شبکه و مرکزبهداشت رامیان با ورود به محل فعالیت آن دو متخلف با محیطی کاملا غیر بهداشتی وغیر استاندارد مواجه و سریعا اقدام به جمع آوری مستندات کرده و متخلفین به مراجع قانونی معرفی شدند. 

img_yw_news
شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۳ -

مراسم سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و ذکر مصیبت در مرکز بهداشت رامیان برگزار شد

مراسم سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)  و ذکر مصیبت در روز چهارشنبه مورخه13/12/93 در محل نمازخانه مرکز بهداشت شهرستان رامیان برگزارشد.

img_yw_news
پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۳ -

اندازه گیری فشارخون ،قد و وزن مراجعین درپایگاه شور نیکوکاری توسط بسیج جامعه پزشکی رامیان

همزمان با شور نیکوکاری در راستای فرهنگ سازی و تقویت روح انفاق و نیکوکاری ، توسعه و تعمیق فعالیتهای خیرخواهانه خیرین در  پایگاه اصلی شور نیکوکاری در شهر رامیان، بسیج جامعه پزشکی شبکه  و بهداشت  شهرستان رامیان اقدام به اندازه گیری فشارخون ، قد و وزن مراجعین به صورت رایگان نمود.  

img_yw_news
پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۳ -

تیم کارکنان مرکز بهداشت رامیان مقام سوم مسابقات والیبال کارکنان دانشگاه را کسب کرد

 تیم والیبال شبکه و مرکز بهداشت شهرستان رامیان مقام سوم تیمی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی گلستان را کسب نمود.قابل ذکر است دو تن از بازیکنان این تیم جهت عضویت در تیم دانشگاه انتخاب شدند.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ -

افتتاح خانه بهداشت روستای پاقلعه

به مناسبت فرا رسیدان سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ، خانه بهداشت روستای پاقلعه  با حضور معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه ، مدیریت شبکه و مرکز بهداشت و تنی چند از مسئولین شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

img_yw_news
دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ -

آزمایشگاه مرکز بهداشتی درمانی خانببین افتتاح شد

به مناسبت ایام فرخنده دهه فجر آزمایشگاه مرکز بهداشتی درمانی خانببین در شهرستان رامیان با صرف هزینه ای بالغ بر یکصدو بسیت میلیون ریال با حضور سرپرست شبکه و مرکز بهداشت رامیان و امام جمعه و مسئولین ادارات شهر خانببین افتتاح گردید.

img_yw_news
شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ -

حضور پرسنل و بسیج جامعه پزشکی شبکه و مرکز بهداشت رامیان در مراسم غبار روبی گلزار شهدا

به مناسبت دهه مبارک فجر و تجدید میثاق با آرمانهای شهدا ، پرسنل شبکه و مرکز بهداشت و بسیج جامعه پزشکی شهرستان رامیان همراه با کارکنان سایر ادارات شهرستان درمراسم غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدای شهر رامیان شرکت نمودند.

img_yw_news
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۳ -

برگزاری مراسم گرامیداشت روز بهورز در شهرستان رامیان

بمناسبت گرامیداشت روز بهورز ،مراسم جشنی با حضور کلیه بهورازن در سالن اجتماعات شبکه ومرکز بهداشت شهرستان رامیان برگزار شد.پس ازتلاوت آیاتی از کلام ا.. مجید و پخش سرود ملی دکتر انوری سرپرست شبکه و مرکز بهداشت شهرستان ضمن تبریک روز بهورز و تبیین نقش بهورزان در ارتقاء سلامت از تلاش ارزنده همکاران بهورز در تحقق اهداف مرکز بهداشت شهرستان قدردانی نمودند...

img_yw_news
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳ -

برگزاری جلسه پرسش و پاسخ مدیریت با کارکنان شهرستان رامیان

 جلسه پرسش و پاسخ با حضور سرپرست شبکه و مرکز بهداشت شهرستان رامیان و مدیریت بیمارستان امام رضا (ع) خانببین ،پرسنل ستاد ،مراکز تابعه و نماینده بهورزان شهرستان در سالن اجتماعات برگزار گردید. دراین جلسه به سئوالات مطرح شده رفاهی ،پرسنلی،بهداشتی ودرمانی پاسخ داده شد.

img_yw_news
دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ -

جشنواره غذای سالم در رامیان برگزار شد/گزارش تصویری

به مناسبت هفته سلامت جشنواره غذای سالم با حضور سرپرست شبکه و مرکز بهداشت شهرستان رامیان ، معاون فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستانی در محل سالن ورزشی شهیدان صادقی رامیان برگزار شد.در این جشنواره به نفرات اول تا سوم جوایزی اهدا شد.حضور بانوان با لباس محلی ، تنها شرکت کننده مرد و برپایی پایگاههای خود مراقبتی در محل جشنواره از حاشیه های این مراسم بود.در پایان این مراسم از خیرین حوزه سلامت و کارکنان نمونه شبکه و مر کز بهداشت شهرستان رامیان نیز تجلیل به عمل آمد.

img_yw_news
یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ -

امام جمعه رامیان از برپایی پایگاههای خودمراقبتی در مصلی رامیان تقدیر نمودند

به مناسبت هفته سلامت و برپایی پایگاههای خودمراقبتی در سطح شهرستان رامیان امام جمعه شهر رامیان ،ضمن سخنرانی در خصوص اهمیت خود مراقبتی جهت نمازگزاران با حضور در پایگاه خود مراقبتی در محل مصلی از کارکنان مرکز بهداشت تقدیر کردند.قابل ذکر است در برپایی این پایگاهها هلال احمر و دانشجویان پرستاری نیز همکاری داشتند.    

img_yw_news
شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ -

استقبال مردم از راه اندازی پایگاههای خود مراقبتی در رامیان

 سومین روز راه اندازی پایگاههای خود مراقبتی به مناسبت هفته سلامت در سطح شهرستان رامیان نیز با استقبال مردم مواجهه گردید و مراجعین از دریافت خدمات اظهار رضایت کردند.

img_yw_news
شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ -

مراسم نواختن نمادین زنگ سلامت در رامیان/گزارش تصویری

  به مناسبت آغاز هفته سلامت مراسم نواختن نمادین زنگ سلامت با حضور فرماندار ،مدیریت شبکه و مرکز بهداشت و چند تن از مسئولین ادارات شهرستان رامیان در مدرسه راهنمایی شبانه روزی دخترانه نیکان رامیان برگزار شد. 

img_yw_news
چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ -

برگزاری جلسات آموزش کمک های اولیه و احیا درهفته سلامت در رامیان

به مناسبت هفته سلامت و ترویج شعار "یک عمرسلامت ، با خود مراقبتی"،کارشناسان پرستاری مرکز بهداشت رامیان طبق برنامه زمانبندی ،جلسات آموزشی کمک های اولیه واحیا را جهت عموم مادران دارای فرزند خردسال در مساجد سطح شهرستان برگزار کردند. 

img_yw_news
چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ -

جلسه هماهنگی بین بخشی برنامه های هفته سلامت 93 شهرستان رامیان برگزار شد

 جلسه هماهنگی بین بخشی برنامه های هفته سلامت 93 با حضور سرپرست مرکز بهداشت شهرستان رامیان  و مسئولین کمیته های فنی ستاد بزگداشت هفته سلامت و روسا و نمایندگان ادارات شهرستان رامیان در محل اتاق کنفرانس مرکز بهداشت شهرستان برگزار گردید در این جلسه هماهنگی های لازم  با ادارات شهرستان جهت اجرای برنامه های هفته سلامت انجام شد و نمایندگان ادارات نظرات و پیشنهادات خود را جهت اطلاع رسانی و اجرای برنامه ها مطرح کردند و در خصوص استفاده از امکانات و ظرفیتهای آنان قول همکاری گرفته شد.

img_yw_news
دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ -

برگزاری کمیته هماهنگی درون بخشی هفته سلامت 93 شهرستان رامیان

 جلسه هماهنگی درون بخشی هفته سلامت 1393 با حضور مدیریت و مسئولین واحد های ستادی مرکز بهداشت شهرستان رامیان  در اتاق کنفرانس برگزار گردید. در این جلسه ابتدا شعار هفته سلامت توسط سرپرست مرکز بهداشت و حدود انتظار از مسئولین واحد ها بیان گردید وضمن  تعیین مسئولین کمیته های فنی شهرستان ، راهکارها و پیشنهادات اجرایی بررسی و تصویب گردید.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۲ -

افتتاح 7 پروژه عمرانی شبکه و مرکز بهداشت شهرستان رامیان در دهه مبارک فجر/گزارش تصویری

 به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و همزمان با افتتاح متمرکز پروژه های دانشگاه علوم پزشکی گلستان تعداد 7 پروژه عمرانی شبکه و مرکز بهداشت شهرستان رامیان با حضور معاونین دانشگاه علوم پزشکی گلستان ، فرماندار ، مدیران و روسای ادارات شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید، این پروژه ها شامل:  آزمایشگاه مرکزی شهرستان ، بخش داخلی و اطفال بیمارستان امام رضا(ع) خانببین ، خانه های بهداشت (نارکلاته ،رضی ،تاتار2،اخلی پایین ،فجر) می باشد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۲ -

حضور پرشور کارکنان و بسیج جامعه پزشکی مرکز بهداشت رامیان در راهپیمایی 13 آبان /گزارش تصویری

در روز ملی مبارزه با استکبار جهانی 13 آبان کارکنان و بسیج جامعه پزشکی مرکز بهداشت شهرستان رامیان با حضور پرشور خود مشتی محکم بر دهان آمریکای جهانخوار و اسرائیل جنایتکار کوبیدند...


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شبکه بهداشت و درمان رامیان می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2021 All Rights Reserved | ramyan

Designed & Developed by : Yektaweb