پیام خود را بنویسید

بایگانی بخش اخبار

img_yw_news
پنجشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ -

کشف و ضبط دارو ،ناس و پان از سوپرمارکتهای سطح شهرستان رامیان

طی بازدید مشترک کارشناسان نظارت بر درمان ،سلامت روان و بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان رامیان از سوپر مارکت های سطح شهرستان مقدار قابل توجهی دارو ،ناس و پان کشف و ضبط گردید. قابل ذکر است این بازدید ها در طول سال به صورت منظم توسط کارشناسان مرکز بهداشت انجام گرفته و با متخلفین طبق قانون برخورد می گردد.

img_yw_news
دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ -

جلسه گروه مدیریت شبکه و مرکز بهداشت شهرستان رامیان برگزار شد

 جلسه گروه مدیریت شبکه و مرکز بهداشت شهرستان رامیان با حضور خانم دکتر انوری سرپرست شبکه و مرکز بهداشت  و مسئولین واحد های فنی و پشتیبانی ستاد در اتاق کنفرانس برگزار گردید. در این جلسه ابتدا دکتر انوری ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر ،برنامه افتتاحیه پروژه های مرکز بهداشت شهرستان در این ایام را بیان نمودند و در خصوص تدوین برنامه عملیاتی شهرستان توضیحاتی را ارائه نمودند و در ادامه گزارش روند اجرا و پیگیری مصوبات جلسه قبل توسط مسئولین واحدها ارائه گردید و همچنین چالشها و مشکلات جدید مطرح ،بررسی و مصوبات مربوطه جهت رفع آن تصویب گردید.

img_yw_news
دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۳ -

جلسه گروه مدیریت شبکه و مرکز بهداشت شهرستان رامیان برگزار شد

جلسه گروه مدیریت شبکه و مرکز بهداشت شهرستان رامیان با حضور خانم دکتر انوری سرپرست شبکه و مرکز بهداشت شهرستان و مسئولین واحد های فنی و پشتیبانی ستاد در اتاق کنفرانس مرکز بهداشت برگزار گردید. در این جلسه ابتدا دکتر انوری حدود انتظارات مدیریت از مسئولین واحد های فنی و پشتیبانی را عنوان نمودند و در ادامه گزارش روند اجرا و پیگیری مصوبات جلسه قبل توسط مسئولین واحدها ارائه گردید و همچنین چالشها و مشکلات جدید مطرح ،بررسی و مصوبات مربوطه جهت رفع آن تصویب گردید.

img_yw_news
یکشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۳ -

افتتاح خانه بهداشت روستای سنگستان

 به مناسبت هفته دولت خانه بهداشت روستای سنگستان با حضور معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی گلستان ، سرپرست شبکه و مرکز بهداشت شهرستان رامیان ،معاون فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولین و اهالی روستا افتتاح و به بهره برداری رسید.

img_yw_news
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳ -

جلسه گروه مدیریت شبکه و مرکز بهداشت شهرستان برگزار شد

جلسه گروه مدیریت شبکه و مرکز بهداشت شهرستان رامیان با حضور مدیریت و کلیه مسئولین واحدهای شبکه و مرکز بهداشت  در اتاق کنفرانس برگزار شد. در این جلسه دکتر انوری سرپرست شبکه و مرکز بهداشت شهرستان ضمن گرامیداشت هفته دولت حدود انتظار خود را از مسئولین واحدها در رسیدن به اهداف نقشه راه سلامت شهرستان ارائه نمودند و درادامه مسئولین واحد ها چالشها و مشکلات را بیان کردند و پیشنهادات و راهکارها در رفع مشکلات بررسی و مصوب گردید.

img_yw_news
شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۲ -

از بازنشستگان مرکز بهداشت رامیان در روز خانواده و بازنشستگان تجلیل بعمل آمد

به مناسبت گرامیداشت روز خانواده و بازنشستگان از چند تن از کارکنان بازنشسته مرکز بهداشت رامیان وخانواده ایشان دعوت ودر یک محفل صمیمانه تجلیل به عمل آمد.

img_yw_news
سه شنبه ۷ آبان ۱۳۹۲ -

پنجمین جلسه گروه مدیریت شبکه و مرکز بهداشت شهرستان رامیان برگزار شد

   پنجمین جلسه گروه مدیریت شبکه و مرکز بهداشت شهرستان رامیان با حضور خانم دکتر انوری سرپرست شبکه و مرکز بهداشت شهرستان و مسئولین واحد های فنی و پشتیبانی ستاد در اتاق کنفرانس مرکز بهداشت برگزار گردید...


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شبکه بهداشت و درمان رامیان می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2023 All Rights Reserved | ramyan

Designed & Developed by : Yektaweb