پیام خود را بنویسید

بایگانی بخش اخبار شهرستان آزادشهر

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ -

تجلیل از خانواده شهدا

بمناسبت هفته زن و مقام مادر وهمزمانی بادهه مبارک فجر دیدار از مادران شهدا توسط جناب دکتر مفیدی فر وهمکاران شبکه بهداشت از مادران دو شهیدگرانقدر تجلیل بعمل آمد. روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان آزادشهر

img_yw_news
شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ -

: برگزاری کمیته علمی اجرایی واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری های شهرستان آزادشهر

کمیته علمی اجرایی واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری ها  با حضور مسئول  واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری ها، کارشناسان واحد، کارشناسان و کاردانان پیشگیری و مبارزه با بیماریهای شاغل در مراکز خدمات جامع سلامت در محل سالن اجتماعات شبکه بهداشت شهرستان آزادشهر برگزار گردید. در ابتدا حسن کوهی مسئول واحد پیشگیری و مبارزه با بیماریهای شهرستان، مهمترین نکات و حدود انتظارات اجرایی از همکاران که در پایش های بعمل آمده توسط کارشناسا ن واحد از مراکز خدمات جامع سلامت مورد توجه قرار گرفته بود را بیان و تاکید نمود : اجرای این مصوبات از مهمترین حدود انتظارات واحد پیشگیری ستاد شهرستان  در کلیه سطوح ارائه دهنده خدمات توسط بهورزان ، مراقبین سلامت و پزشکان می باشد. در ادامه کلیه کارشناسان واحد در خصوص شاخصهای مربوط به برنامه های خود مطالبی را ارائه نمودند و در زمینه رفع  نواقص و مشکلات مشاهده شده در آمار برنامه های مربوطه، تاکید نمودند و خواستار آن شدند تا پایان سال، شاخص را در جمعیت عمومی ارتقا دهند .همچنین در این کمیته  سید اصغرحسینی مسئول آزمایشگاه مرکزی شهرستان حضور یافته و در مورد ارتقاء کیفیت نمونه گیری در خصوص موارد مشکوک به سل مطالبی را ارائه نمودند و جهت بهبود کیفیت نمونه گیری لام مالاریا آموزش عملی نمونه گیری لام  را  به همکاران ارائه کردند.  در پایان همکاران پیشگیری و مبارزه با بیماریهای مراکز نیز  نظرات و پیشنهادات خود را در اجرای هر چه مطلوبتر برنامه ها بیان نمودند.در انتهای جلسه مصوبات تعیین و جلسه با ذکر صلوات پایان پذیرفت.  

img_yw_news
پنجشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۸ -

جلسه توجیهی نیروهای جدیدالورود بیمارستان حضرت معصومه(س)آزادشهر

جلسه توجیهی نیروهای جدیدالورود بیمارستان حضرت معصومه(س)آزادشهر در تاریخ 98/10/12 با حضور مسئولین محترم در اتاق ریاست برگزار گردید.

img_yw_news
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ -

برگزاری جشن روز حسابدار

مراسم بزرگداشت روز حسابدار در بیمارستان حضرت معصومه (س) شهرستان آزادشهر با حضور ریاست ،مسئول مالی وکارشناسان  امور مالی برگزار گردید.

img_yw_news
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ -

برگزاری کارگاه آموزشی سل جهت پزشکان خانواده و کارشناسان پیشگیری و مبارزه با بیماریهای سل آزادشهر

کارگاه آموزشی بیماری سل برای پزشکان خانواده و کارشناسان مبارزه با بیماریها در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان آزادشهر برگزار گردید. در این  کارگاه دکتر ملاخانی متخصص عفونی در رمینه روشهای تشخیص بیماری سل و روند پیگیری موارد مشکوک به سل مطالبی را ارائه نمودند؛ سپس دستورالعمل جدید درمان بیماری سل بصورت کامل توسط کارشناس سل شهرستان به حاضرین در کارگاه آموزش داده شد در ادامه کارگاه  کلیه پرونده بیماران تحت درمان و دفاتر نمونه گیری از موارد مشکوک به سل مراکز خدمات جامع سلامت بصورت گروهی مورد بررسی و پایش همترازی  قرار گرفت و در پایان اعضای گروه گزارشی از پایش ارایه دادند.

img_yw_news
دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸ -

برگزاری جلسه هماهنگی با دادستان محترم شهرستان آزادشهر

برگزاری جلسه هماهنگی با دادستان محترم شهرستان آزادشهر با حضور مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان آزادشهر و مسئول واحد سلامت کار جهت برنامه خود اظهاری به منظور بهره گیری اصولی از منابع انسانی موجود و جلب مشارکت کارفرمایان و ارتقاء سطح آگاهی و نگرش صاحبان صنایع نسبت به صیانت شاغلین و بهداشت محیط کار جهت پیشگیری از جرایم و تخلفات بهداشتی

img_yw_news
شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸ -

برگزاری کمیته عفونتهای بیمارستانی در بیمارستان حضرت معصومه (س)

در تاریخ 1398/07/04 کمیته عفونتهای بیمارستانی در بیمارستان حضرت معصومه (س) شهرستان آزادشهر بر گزار شد.  در این کمیته ضمن عرض خیر مقدم به اعضای کمیته توسط دکتر ابری ریاست بیمارستان بر گزارش عفونتهای بیمارستانی تاکید نمودند سپس کارشناس پیشگیری و مبارزه با بیماریها در خصو ص سامانه سندرومیک و چگونگی ثبت سندروم  آموزشهای لازم را ارائه نمودند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ -

پیام تبریک مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان آزادشهر به مناسبت روز فوریت های پزشکی

بسمه تعالی   همکاران سختکوش اورژانس 115 با سلام   فعالیت  شبانه روزی شما همکاران عزیز اورژانس 115 که  با مسئولیت پذیری بالا  بهمراه سرعت و دقت را سرلوحه کارخویش قرار داده اید  و کاملا به شرایط پیچیده خدمت رسانی به بیماران بد حال، اوضاع روحی همراهیان بیمار و کنترل شرایط واقفید  و همواره در روزآمد کردن اطلاعات حرفه ای و بهره گیری از تجربیات خبرگان این بخش می کوشید. اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای اورژانس ۱۱۵ از زحمات شما عزیزان قدردانی نموده  و از خداوند متعال سلامتی  و سرافرازیتان  را خواستارم.

img_yw_news
سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ -

به مناسبت فرا رسیدن روز فوریتهای پزشکی در شبکه بهداشت و درمان شهرستان آزادشهر از پرسنل اورژانس 115 تقدیر و تشکر به عمل آمد

به مناسبت فرا رسیدن روز فوریتهای پزشکی در شبکه بهداشت و درمان شهرستان آزادشهر دکتر گلزاری مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان آزادشهر  از پرسنل اورژانس 115 تقدیر و تشکر نمودند. .

img_yw_news
دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ -

کارگاه آموزشی یک روزه بیماریهای داخلی در بارداری

در راستای اجرای برنامه عملیاتی مادران در سال 1398 با هدف کلی سازی ارائه خدمات بارداری و حساس سازی بیشتر پرسنل محیطی کارگاه آموزشی یک روزه بیماریهای داخلی در بارداری جهت پزشکان و مراقبین سلامت در تاریخ 1398/06/23 با حضور دکتر گلزاری مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان آزادشهر برگزار گردید و موضاعات آموزشی عفونت ادراری بارداری و اعتیاد توسط متخصص زنان دکتر غفاری و  روانپزشک دکتر هادی نژاد ارائه شد.   

img_yw_news
شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ -

تقدیر وتشکر از همکاران دخیل در تبادل الکترونیک اسناد در بیمارستان حضرت معصومه(س) آزادشهر

باحضور مدیریت شبکه بهداشت و درمان  و مدیران بیمارستان حضرت معصومه(س) آزادشهر از همکاران دخیل در تبادل الکترونیک اسناد در بیمارستان حضرت معصومه(س) آزادشهر تقدیر و تشکر نمودند.

img_yw_news
شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ -

برگزاری دومین کمیته پیشگیری از خودکشی در شهرستان آزادشهر در سال 1398

با عنایت به نزدیک شدن روز جهانی پیشگیری از خودکشی و اهمیت آن دومین کمیته پیشگیری از خودکشی در سال 98 در شبکه بهداشت و درمان شهرستان آزادشهر با حضور لاری کمان معاونت فرمانداری، روسای ادارات و دکتر گلزاری مدیریت شبکه بهداشت و درمان  شهرستان آزادشهر در محل سالن کنفرانس شبکه بهداشت برگزار گردید. 

img_yw_news
پنجشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۸ -

برگزاری مراسم زیارت عاشورا به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهید رجایی و باهنر

مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهید رجایی و باهنر و شهدای دولت با حضور دکتر گلزاری مدیریت شبکه بهداشت و درمان در شبکه بهداشت و درمان شهرستان آزادشهر برگزار گردید. به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهید رجایی و باهنر دعای زیارت عاشورا در این شبکه برگزار گردید سپس دکتر گلزاری ضمن تبریک هفته دولت از خدمات و تلاشهای کلیه پرسنل عرصه سلامت تقدیر و تشکر نمودند. 

img_yw_news
سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ -

برگزاری جلسه شورای بهداشتی در مرکز روستایی قورچای جهت قلاده گذاری سگهای صاحبدار

در تاریخ 98/04/31 جلسه شورای بهداشتی در مرکز خدمات جامع سلامت روستایی قورچای در خصوص قلاده گذاری سگهای صاحبدار جهت کنترل حیوان گزیدگی با حضور دهیارهای روستاهای زیتونلی، نظرچاقلی، قورچای، عطابهلکه، کارشناسان واحد پیشگیری و مبارزه با بیماریهای شبکه بهداشت، کارشناس دامپزشکی و پزشک و کارکنان مرکز خدمات جامع سلامت قورچای برگزار شد. در این جلسه ابتدا کریمی اول کارشناس زئونوز در خصوص اهمیت کنترل حیوان گزیدگی و میزان بروز و شیوع حیوان گزیدگی در سطح شهرستان و مرکز خدمات جامع سلامت قورچای مطالبی را ارائه نمودندو سپس دکتر شاهرودیان کارشناس دامپزشکی در خصوص اهمیت واکسیناسیون سگها و قلاده گذاری آنها نیز توضیحاتی را ارائه کردند. در پایان جلسه شورای بهداشتی پس از بحث و تبادل نظر بین حاضرین در جلسه مصوباتی به تصویب رسید. مقرر شد قلاده گذاری و واکسیناسیون سگ های اهلی با همکاری دهیاری، دامپزشکی و مرکز بهداشت پیگیری و اجرا گردد.  

img_yw_news
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ -

برگزاری کلاس آموزشی ازدواج سالم، زندگی سالم جهت سربازان و پرسنل پادگان نوده آزادشهر

به مناسبت هفته جوان کلاس آموزشی ازدواج سالم، زندگی سالم جهت سربازان و پرسنل در سالن اجتماعات پادگان نوده خاندوز شهرستان آزادشهر برگزار گردید . در این کلاس آموزشی کریمی اول کارشناس ارشد آموزش بهداشت و کارشناس پیشگیری و مبارزه با بیماریها ی شبکه بهداشت و درمان شهرستان در خصوص اصول و معیارهای انتخاب همسر  نکاتی را ارائه نمودند و درپایان کلاس در خصوص بیماری تالاسمی مطالبی را ارائه کردند.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ -

برگزاری زیارت عاشورا به مناسبت روز جوان و نیمه شعبان در شهرستان آزادشهر

به مناسبت روز جوان و فرارسیدن جشن بزرگ نیمه شعبان زیارت عاشورا در شبکه بهداشت و درمان شهرستان آزادشهر برگزار گردید در این مراسم دکتر گلزاری مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان  روزجوان و فرارسیدن نیمه شعبان را به کلیه پزسنل شبکه تبریک گفتند.  

img_yw_news
یکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ -

جلسه شورای بهورزی فصل زمستان شهرستان آزادشهر

جلسه شورای بهورزی فصل زمستان با حضور دکتر گلزاری مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان و نمایندگان شورای بهورزی مراکز تحت پوشش شهرستان برگزار شد . که در این جلسه در مورد مشکلات بهورزان بحث و تبادل نظر قرار گرفت و در پایان جلسه از زحمات اعضای شورای بهورزی شهرستان با اهداء لوح تقدیر بعمل آمد.  

img_yw_news
یکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ -

چاپ مقاله مهدی کریمی اول کارشناس پیشگیری و مبارزه با بیماریها در مجله Health Scop دوره هشتم شماره اول

مقاله مهدی کریمی اول کارشناس پیشگیری و مبارزه با بیماریهای شبکه بهداشت و درمان شهرستان آزادشهر تحت عنوان  Educational Intervention Based on Health Belief Model on the Adoption of Preventive Behaviors of Crimean-Congo Hemorrhagic Fever in Ranchers در مجله  Health Scop دوره هشتم شماره اول به چاپ رسید.

img_yw_news
پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ -

مراسم چهلمین سالگرد پیروزی شکو همند انقلاب اسلامی

به مناسبت چهتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مراسمی تو سط شبکه بهداشت و درمان آزادشهر برگزار گردید این مراسم با حضور دکتر گلزاری مدیریت شبکه بهداشت و درمان و ملک حسینی معاونت فرمانداری و حاج اقا شهابی امام جمعه شهرستان و کلیه روسای ادارات در سالن اجتماعات ارشاد برگزار گردید.  

img_yw_news
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ -

برگزاری کلاس آموزشی خطرسنجی و دستورالعمل درمان جدید بیماری سل

کلاس آموزشی خطر سنجی و دستوالعمل جدید درمان سل جهت کارشناسان پیشگیری ومبارزه با بیماریها ومسئولین پایگاهها وتعدادی از مراقبین سلامت در مورخه 97/10/18 برگزار شد که ابتدا دستورالعمل ایراپن ونحوه تکمیل فرم پیشگیری از سکته های قلبی ومغزی که در سامانه ناب بارگذاری شده است توسط کارشناس غیر واگیر آموزش داده شد ودر ادامه دستوالعمل جدید درمان سل توسط کارشناس برنامه سل شهرستان بیان گردید ودر پایان با حضور مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان دکتر گلزاری از زحمات 30 سال خدمت صادقانه همکار گرامی آقای سبحان بردی دوجی تقدیر بعمل آمد .  

img_yw_news
پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷ -

مانوراطفاء حریق به مناسبت روز ایمنی در برابر زلزله در شهرستان آزادشهر

مانور اطفاء حریق به مناسبت روز ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی در مرکز بهداشت شهرستان آزادشهر آموزش تئوری و عملی انواع حریق و روشهای اطفاء حریق بوسیله کارشناس آتش نشانی و با حضور مسئولین و کارشناسان ستاد مرکز بهداشت آزادشهر 

img_yw_news
سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ -

برگزاری کمیته علمی اجرایی امور دارویی معاونت بهداشتی

  با حضور مدیر گروه محترم گسترش شبکه معاونت بهداشتی دکتر پورعباسی و هیئت همراه، دکتر گلزاری مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان آزادشهر و کارشناسان دارویی کل استان در خصوص مسایل، چالشها و مشکلات مربوط به امور دارویی در سطح استان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. در پایان جلسه مراسمی با حضور دکتر پورعباسی و میران شبکه بهداشت و درمان آزادشهر و رامیان در خصوص بازنشستگی خانمها تیموری و رجبلو به پاس 30 سال خدمت تقدیر و تشکر به عمل آمد.  

img_yw_news
سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ -

کلنگ زنی ساختمان اورژانس 115 شهرستان آزادشهر

کلنگ زنی ساختمان اورژانس 115 با حضور دکتر فاضل ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان و دکتر ابراهیمی نماینده مجلس شورای اسلامی و دکتر حسینی فرماندار شهرستان و دکتر گلزاری و مسئولین اداره مرکز بهداشت و درمان شهرستان و خیرین سلامت انجام شد. زمین این ساختمان اهدائی توسط حاج اسماعیل عجم بوده است. مساحت این زمین 270 مترمربع است . قرار است ساختمان اورژانس ظرف مدت 4 ماه آینده آماده بهره برداری شود.  

img_yw_news
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ -

برگزاری کلاس آموزشی آنفلوانزا در پادگان نوده خاندوز

کلاس آموزشی آنفلوانزا در پادگان ارتش (نوده خاندوز) برگزار شد. با توجه به آغاز فصل سرما و احتمال شیوع عفونت های حاد تنفسی و آنفلوانزا ، نظر به اهمیت حفظ سلامتی و آمادگی نیروهای نظامی و انتظامی در همه شرایط کلاس آموزشی آنفلوانزا به روش شپ مدل در پادگان نوده خاندوز برای نیروهای کادر و سرباز برگزار گردید. در این جلسه کریمی اول کارشناس پیشگیری ومبارزه با بیماریها در خصوص انواع آنفلوانزا ، راههای انتقال و پیشگیری این بیماری مطالبی ارایه نمودند. همچنین در ماههای اخیر کلاس های آموزشی با موضوع هپاتیت ،اچ آی وی و سل نیز برگزار شده است.  

img_yw_news
شنبه ۵ آبان ۱۳۹۷ -

برگزاری نمایشگاه صنایع دستی در خانه بهداشت

برگزاری نمایشگاه صنایع دستی در روستای فاضل آباد به مناسبت هفته سلامت زنان در راستای اجرای فعالیت های هفته سلامت زنان و نقش هنر و مهارت آموزی در سلامت زنان و خانواده ها نمایشگاه صنایع دستی در خانه بهداشت با حضور مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان دکتر گلزاری وکارشناسان مرکز برگزار گردید.  دکتر گلزاری در خصوص و اهمیت و نقش زنان در سلامت خود و خانواده  مطالبی را ارائه نمودند و در پایان از تعدادی هنرمندان به قید قرعه جوایزی اهداء نمودند.

img_yw_news
شنبه ۵ آبان ۱۳۹۷ -

جلسه فصلی شاغلین پزشک خانواده شهرستان آزادشهر

در این جلسه که با حضور مدیریت شبکه بهداشت و درمان دکتر گلزاری و کارشناسان گسترش و پزشکان مراکز درمانی جامع سلامت برگزار شد. اهم مطالبی که در جلسه عنوان شد ضمن تعیین نماینده پزشکان جهت حضور در جلسات استانی و آخرین دستور العمل نظام ارجاع الکترونیک و کمیته صرفه جویی در مسایل مصرفی (شوینده و  برگه آچار) و غیر بودند و در ادامه در ادامه در خصوص اجرایی پایش کشوری و برنامه سلامت مادران و وضیعت مرگ مادران باردار استانی مطالبی توسط مدیریت و مسئول واحد ارائه نمودند.  

img_yw_news
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ -

سومین جلسه مشترک رابطین مادران

احتراما پیرو برنامه سامان دهی حاملگی های پر خطر و تعامل بیشتر بهداشت و درمان سومین جلسه مشترک رابطین بهداشت و درمان در سال 97  در بیمارستان حضرت معصومه با حضور دکتر گلزاری مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان برگزار شد.  

img_yw_news
چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷ -

پایش مدیریتی از معادن شهرستان

دکتر گلزاری رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان به همراه تیم کارشناسان بهداشت حرفه ای در تاریخ 97/7/10 از معدن زمستان یورت شهرستان جهت پیگیری و رفع نواقص فنی و بهداشتی اعلام شده طی بازدیدهای قبلی از معدن بازدید به عمل آوردند و آموزشهای لازم توسط کارشناسان داده شد . در پایان دکتر گلزاری خواستار رفع نقایص فنی و بهداشتی معدن را شدند.

img_yw_news
شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

بازدید از کشتارگاه تو سط مدیریت

در مورخه 97/2/15 ریاست مرکز بهداشت به اتفاق ریاست دامپزشکی در معیت کارشناسان از کشتارگاه آزادشهر بازدید و نواقص موجود به ناظر شهرداری مستقر در کشتارگاه اعلام و تاکید شد تا در اسراع وقت نسبت به رفع نواقص موجود اقدام نمایند

img_yw_news
یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ -

جلسه ای با اصحاب رسانه ای و خبرگزاری

در این جلسه که فرماندار حسینی و ریاست منابع طبیعی و اصحاب رسانه ای و خبرگزاری حضور داشتند  در بیمارستان حضرت معصومه(س) برگزار شد دکتر گلزاری ریاست شبکه و درمان مرکز بهداشت آزادشهر و دکتر صلاحی ریاست بیمارستان حضرت معصومه (س)  در مورد ارتقاء بیمارستان صحبت شد که از درجه سه به درجه یک ارتقاء یافت و همچنین گسترش بیمارستان و عملکرد یکساله مرکز بهداشت و بیمارستان مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

img_yw_news
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ -

جلسه آموزشی تحت عنوان ارگونومی

به مناسبت هفته سلامت مردان واحد بهداشت حرفه ای مرکز بهداشت شهرستان  آزادشهر جلسه آموزشی تحت عنوان ارگونومی (نحوه صحیح نشستن  و کار با رایانه) را جهت شاغلین مرد در مرکز بهداشت شهرستان برگزار گردید.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ -

زیر کمیته درمان و حمایت های اجتماعی و آشنایی بیشتر با ماده مخدر گل

زیر کمیته درمان و حمایت هایی اجتماعی وآ شنایی بیشتر با ماده مخدر گل  که با حضور کارشناسان نظارت بر درمان و بهداشت روان شبکه بهداشت شهرستان آزادشهر و جعمی از کارمندان ادارات کمیته امداد امام خمینی و آموزش و پرورش و فنی حرفه ای و تعاون کار و بهزیستی برگزار شد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ -

نشست رئیس مرکز بهداشت با اتحادیه خبازان شهرستان

نشست رئیس مرکز بهداشت با اتحادیه خبازان که در اتحادیه شهرستان آزادشهر انجام شد. در این نشست کارشناسان فرمانداری و صنعت و معدن حضور داشتند که در مورد خبازان بحث و تبادل نظر کردند و در پایان مقرر شد که به مشکلات آنها رسیدگی شود.

img_yw_news
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ -

بازید مدیریتی شبکه بهداشت و درمان آزادشهر از اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی سطح شهر

رئیس شبکه بهداشت و درمان آزادشهر در کنار کارشناسان بهداشت محیط از اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی در سطح شهر بازدید نمودند. که بازدید از نانوایها و ماست بندیها انجام شد و در پایان مقرر گردید که اقدامات لازم در این خصوص انجام شود.

img_yw_news
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ -

ویزیت رایگان به مناسبت 22 بهمن به روستای آقچلی قرخلر

به مناسبت 22 بهمن ویزیت رایگان به همراه دارو و گرفتن فشار خون و تست قند خون توسط تیم پزشکی شبکه بهداشت و درمان شهرستان آزادشهر در این روستا انجام شد.

img_yw_news
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ -

دیدار ریاست شبکه بهداشت آزادشهر با فرماندار شهرستان

دیدار دکتر گلزاری رئیس شبکه بهداشت شهرستان آزادشهر و دکتر صلاحی ریاست بیمارستان حضرت معصومه (س) و حراست شبکه بهداشت شهرستان در خصوص انتصاب به جای جناب آقای حسینی به فرمانداری شهرستان آزادشهر را به ایشان تبریک گفتند و در این دیدار در ارتباط با مشکلات بهداشت و درمان و همچنین تکمیل بیمارستان حضرت معصومه (س) بحث و تبادل نظر شد.

img_yw_news
پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶ -

تقدیر از زحمات پرستاران بیمارستان حضرت معصومه (س) با حضور مسئولین

حضور مسئولین سپاه شهرستان آزادشهر و حجت السلام رجنی و هیئت همراه و ریاست شبکه و درمان آزادشهر دکتر گلزاری و ریاست بیمارستان آزادشهر دکتر صلاحی با حضور در بخش های مختلف ضمن خدا قوت به پرستاران با اهداء گل و شیرینی از خدمات آنان تجلیل به عمل آمد و در پایان از مریضان عیادت کردند.

img_yw_news
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶ -

تشیکل جلسه آموزشی کالبد شکافی شناسی

جلسه آموزشی کالبد شکافی شناسی با حضور پزشکان و مسئولان مراکز جامع سلامت شهرستان برگزار گردید. و در این جلسه  سبب ارتقاء و کیفیت بررسی و علت فوت های رخ داده در شهرستان و بخصوص فوت های رخ داده در منزل تشکیل گردید.  در این جلسه به همکاران قوانین و مقررات و گواهی فوت و پرسشنامه های کالبد شکافی شناسی آموزش داده شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ -

کارگاه آموزشی پیشگیری ازاعتیاد

به منظور اجرایی نمودن آموزش کارکنان سایر ادارات در مورخه بیستم دی ما ه توسط کارشناس روان در سالن کنفرانس مرکز بهداشت آزادشهر برگزار گردید. در این کارگاه آموزشی در خصوص ماهیانه این کلاس ها برای تمامی کارکنان برگزار گردد. و مورد استقبال سایر ارگانها قرار گرفت و در پایان به کلیه سوالات در مورد پیشگیری از اعتیاد پاسخ داده شد .

img_yw_news
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ -

کارگاه آموزش ارتباطات سلامت

کارگاه آموزشی ارتباطات سلامت توسط واحد سلامت و نوجوانان جوانان و مدارس با همکاری واحد بهداشت و روان مرکز بهداشت شهرستان آزادشهر برای گروه هدف مراقبین سلامت شاغل در مراکز خدمات جامع سلامت درمحل سالن اجتماعات برگزار گردید مسئول واحد سلامت نوجوانان و جوانان و هدف از برگزاری این کارگاه را توانمندی سازی نیروهای بهداشتی دربرقراری ارتباط موثر در اجرای برنامه های بهداشتی بیان نمودند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ -

بازید مدیریتی از کارخانه های صنعتی شهرستان آزادشهر

طی بازید مدیریت شهرستان آزادشهر  دکتر گلزاری از قسمت صنعتی و خانه بهداشت کارگری شرکت کشت و صعنت گلچشمه و وضیعت سلامت شاغلین مورد بررسی قرار گرفت و در پایان بازید موارد فنی و بهداشتی در جهت ارائه هرچه بهتر خدمات به شاغلین با مدیریت محترم شرکت مطرح شد و همچنین در تاریخ فوق کلیه پرسنل شاغلین در شرکت مذکور توسط مرکز بهداشت شهرستان خدمات واکسیناسیون قرار گرفتند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ -

راهپیمایی علیه اغتشاشگران

در این راهپیمایی کارکنان مرکز بهداشت شهرستان آزادشهر برای حمایت و دفاع از ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی شرکت نمودند. و حمایت خود را از رهبر انقلاب اعلام کردند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ -

کمیته هماهنگی کمپین سلامت

با توجه به پیش رو داشتن کمپین سلامت با رویکرد خود مراقبتی کمیته کمپین با حضور کارشناسان واحدها آموزش و ارتقا سلامت بیماریهای غیر واگیر بهبود تغذیه و سلامت خانواده در شهرستان آزادشهر تشکیل گردید که با توجه به ظرفیت و پتانسیل شهرستان برنامه ریزی های لازم در این خصوص صورت گرفت .

img_yw_news
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ -

پایش مدیریتی برنامه مادران باردار و میانسال از خانه بهداشت بایجق تاتار شهرستان آزادشهر به عمل آمد.

در پایش مدیریتی برنامه مادران باردار و میانسالان از خانه بهداشت بایجق تاتار با حضور رئیس مرکز بهداشت شهرستان آزادشهر دکتر گلزاری و با حضور مسئول واحد بهداشت خانواده و کارشناس مادران شهرستان صورت گرفت. ابتدا با مراجعه به خانه بهداشت روند اجرایی برنامه مادران و پرونده های مراقبتی دفاتر و مستندات مادران باردار پرخطر تحت پوشش آن خانه بهداشت بررسی شده و مشکلات موجود در منطقه مورد بررسی قرار گرفت و راه کارهای مناسب ارائه گردید.

img_yw_news
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ -

گرامیداشت روز حسابدار در مرکز بهداشت آزادشهر

5 آذر مصادف با 5 دسامبر روز جهانی حسابدار نام گذاری شده است به همین مناسب مراسمی در مرکز بهداشت شهرستان آزادشهر با حضوررئیس محترم دکتر گلزاری و همکاران و با هدف قدر دانی از زحمات پرسنل محترم حسابداری بر گزار گردید

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶ -

کار گروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان آزادشهر

ششمین جلسه کار گروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان آزادشهر به ریاست شفایی فرماندار آزادشهر و دکتر گلزاری دبیر جلسه و سایر اعضای گروه با اولویت موضوع خودکشی و پیشگیری و آسیبهای اجتماعی در سالن احتماعات فرمانداری آزادشهر برگزار شد. اقدامات شبکه بهداشت در خصوص پیشگیری از خودکشی :  تشکیل کمیته پیشگیری از خودکشی به صورت فصلی در سطح شهرستان  ; پیگیری مصوبات کمیته ; برگزاری کارگاه پیشگیری از خود کشی ; شناسایی مناطق بر اساس جی ای اس در سامانه ناب و گروه ها در معرض خطر خودکشی در جهت برگزاری جلسات آموزشی ;  ارجاع افراد خودکشی به مرکز مشاوره و سطح بالاتر و پیگیری آنها ; هماهنگی با جهاد کشاورزی و اماکن و اصناف و نظارت بر درمان دادستانی و نیروی انتظامی خهت معدوم سازی و قرص برنج و سموم  ; بازدید مشترک از مراکز فروش سموم و عطاریها  و معدوم سازی آنها به صورت فصلی ;  آموزش به پزشکان عمومی توسط روانپزشک در شهرستان گرگان ; آموزش مهارتهای زندگی جهت 5 % افراد 14 تا 60 ساله ;  آموزش مهارت فرزند پروری 5 % والدین کودکان 2 تا 12 سال ; شناسایی افراد خشونت دیده و پیشگیری از خشونت خانگی . انتظارات از اداره جهاد کشاورزی: نظارت بر نحوه ارائه و فروش دفع آفات نباتی در فروشگاهها و سوپرها ; ارائه دستورالعمل برای فروش سموم و دفع آفات نباتی ;  نصب دستورالعمل روی بسته های حاوی سموم دفع آفت کشها ; فروش سموم آفت کشها در مراکز مجاز  ;  انتظارات از سازمان بهزیستی :  همکاری با مرکز مشاوره سلامت روان مرکز بهداشت در مورد ارجاع و پیگیری و حمایت از زنان و دختران در معرض خطر و آسیب دیده اجتماعی ( خانواده های معتادین ) . در انتها با ختم یک صلوات این جلسه به پایان رسید.

img_yw_news
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ -

کمیته پیشگیری از خودکشی در آزادشهر برگزار شد

سومین کمیته پیشگیری از خودکشی در شهرستان در سال جاری به میزبانی شبکه بهداشت و درمان آزادشهر به ریاست دکتر گلزاری و اعضای کمیته پیشگیری از خودکشی به بررسی دلایل اصلی خودکشی و شناسایی افراد و مقابله با این پدیده ی نابهنجار در شبکه بهداشت و درمان شهرستان برگزار گردید.

img_yw_news
شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ -

دومین کمیته شهرستانی کاهش مرگ و میر نوجوانان و جوانان

در روز شنبه مورخ 96/9/11 به میزبانی شبکه بهداشت و درمان شهرستان آزادشهر با تلاوتی چند از آیات کلام ا... مجید به ریاست دکتر صلاحی و ا عضای کمیته شهرستانی در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان شهرستان آ زادشهر برگزار گردید. در ابتدا دکتر صلاحی ریاست محترم بیمارستان حضرت معصومه شهرستان با توجه به اهمیت موضوع خواستار همکاری بیشتر ادارات مرتبط با این مسله شدند .سپس سرکار خانم مظفری مسئول واحد سلامت و نوجوانان و جوانان و مدارس به بررسی آمار جمعیتی و مرگ و میر و علل مربوط پرداخته و گزارش عملکرد مرکز بهداشت در کاهش مرگ در نوجوانان و جوانان را ارائه دادند  و در ادامه هر یک از مدیران و کارشناسان ادارات به بیان مطالب و ارائه راه حل در کاهش مرگ و میر این دو گروه سنی پرداختند.                                                                          

img_yw_news
جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ -

آ موزش سامانه ناب جهت بهورزان مرکز ازدارتپه شهرستان آزادشهر

جلسه باز آموزی بهورزان مرکز ازدارتپه با حضور پزشکان و سایر نیرو های مرکز برگزار شد.                                              دراین جلسه در خصوص سامانه ناب بطور مفصل به بهورزان تو سط نیرو های نظا رتی مرکز آموزش داده شد و در ادامه هر کدام از واحد ها  به بررسی مشکلات موجود در خانه های بهداست پرداختند و مطالب و بخش نامه های جدید را به اطلاع بهورزان رساندند                                       

img_yw_news
سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ -

یازدهمین کمیته هما هنگی کنترل دخانیا ت شهرستان آزادشهربر گزار شد

در این جلسه دکتر خو جملی در خصوص دستور و اهداف کمیته مطالبی ارائه نمودند وسپس خانم مهندس ارباب کارشناس ومسئول واحد بهداشت محیط ضمن طرح موضوع تخلفات مغایر با قانون ممنو عیت مواد دخانیاتی و دستور دادستانی بر تشدید فعا لیتی و بازدیدهای مشترک تاکید نمودند و در ادامه اعضا بر کمیته در خصوص شرح وظایف و عملکرد ارگانهای مرتبط نظرات خود را ارائه نمودند و سپس جلسه با شش مصوبه و با ذکر صلوات به پایان رسید

img_yw_news
سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ -

ویزیت رایگان اهالی روستای ازدارتپه

همزمان با هفته گرامیداشت بسیج کادر بسیج جامعه پزشکی شهرستان آزادشهر در راستای اجرای برنامه های خود تحت عنوان ویزیت و داروی رایگان در مناطق محروم با حضور در روستای ازدارتپه اهالی روستا را به صورت رایگان ویزیت کرده و مشاوره های لازم در خصوص بیماری و نحوه مراقبت از خود به آنان  ارائه شد.

img_yw_news
دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶ -

بازدید دوره ای مدیریت شبکه و رئیس مرکز بهداشت شهرستان آزادشهر از اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی سطح شهر

پیرو بازدید های دوره ای مدیریت شبکه بهداشت و درمان آزادشهر از اماکن تهیه و توزیع سطح شهر، طی آبان ماه 1396 ، بازدیدهای ذیل توسط تیم بازرسی مدیریت متشکل از مدیریت شبکه جناب دکتر گلزاری و مسئول بهداشت محیط خانم مهندس ارباب، از سطح شهر صورت گرفت: -بازدید از نانوایی -بازدید از کافه قنادی -بازدید از شیرمال پزی -بازدید از مرغ فروشی بازدید از ماست بندی در پایان در مورد اماکنی که دارای نواقص بهداشتی بودند ضمن آموزش نکات بهداشتی توسط کارشناسان همراه ایشان ، در موارد لازم تذکرات بهداشتی داده شد.  

img_yw_news
پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ -

جلسه آموزش کاهش درصد نمک و قندهای ساده در فرمولاسیون فرآورده های خوراکی

                                                                                                                                                                             در این جلسه آموزشی در مورد کاهش درصد قندهای ساده و نمک در فرمولاسیون مواد غذایی و آشامیدنی با حضور مسئولین فنی کارخانجات تحت حوزه نظارتی شبکه بهداشت و درمان و برگزارکننده واحد نظارت بر مواد غذایی در محل سالن اجتماعات مرکز بهداشت و درمان شماره 2 برگزار گردید.

img_yw_news
یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ -

جلسه درون بخشی بحران سرما

کمیته بهداشت د ر حو دا ث غیر مترقبه ( بحران سرما ) با توجه به نزدیک شدن فصل سر ما و یخ بندان کمیته بهداشت ( حوادث غیر مترقبه )شهر ستا ن با مو ضوع بحران سر ما و یخ بندان در ا تا ق مدیریت تشکیل گردید. در این جلسه مقرر گردید از وضغیت کنتور های اب و لوله کشی ها در واحدهای بهدا شتی با لا د ست برر سی و از یخ زدگی محافظت شود و از مادران باردار در روستاهای بالا دست که زمان زایمان انها در فصل سرما میباشد شناسایی و اقدامات لازم در خصوص انتقال زودتر از موئد انان به مکان تعیین شده که زائر سرای امام هشتم ازادشهر میباشد انتقال داده شوند.  

img_yw_news
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ -

برگزاری کارگاه مدارس مروج سلامت در آزادشهر

کارگاه مدارس مروج سلامت در آزادشهر  توسط واحد های سلامت ،جوانان و نوجوانان و مدارس و بهداشت محیط در سالن کنفرانس آزادشهر برگزار گردید

img_yw_news
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ -

برگزاری جلسه اشتغالزایی بخش های خصوصی حوزه سلامت در آزادشهر

 جلسه اشتغالزایی بخش های خصوصی در آزادشهر با موضوع طرح کارورزی و اشتغالزایی در حوزه سلامت  برگزار گردید.

img_yw_news
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ -

برگزاری جلسه هماهنگی واحد حراست در بیمارستان حضرت معصومه(س) آزادشهر

جلسه هماهنگی واحد حراست و نگهبانی با حضوردکتر صلاحی  رئیس بیمارستان حضرت معصومه (س) آزادشهر  و واحد حراست و نگهبانی در سالن کنفرانس این بیمارستان برگزار شد.

img_yw_news
سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ -

جشن میلاد حضرت معصومه (س) در بیمارستان حضرت معصومه(س) آزادشهر برگزار شد

با آغاز دهه کرامت ،و خجسته میلاد باسعادت حضرت فاطمه  معصومه(س) و روز دختر ،جشن میلاد آن حضرت با حضور مدیر شبکه ،وعضو شورای اسلامی شهر و مسئول مالی مرکز بهداشت  آزادشهر و کارکنان ،در بیمارستان حضرت معصومه (س) آزادشهر برگزار شد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶ -

برگزاری کارگاه عفونتهای منتقله از راه جنسی در آزادشهر

کارگاه عفونتهای منتقله از راه جنسی بر اساس نیاز سنجی های انجام شده در پایش طرح خدمات نوین سلامت میانسالان و سالمندان  جهت کلیه ماماهای شاغل در مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان آزادشهر برگزار گردید.

img_yw_news
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶ -

برگزاری اردوی فرهنگی عفاف و حجاب در آزادشهر

به منظور گرامیداشت هفته عفاف و حجاب ،کارکنان شبکه بهداشت و درمان آزادشهر طی مراسمی در اردوگاه فرهنگی شیرآباد خان به بین ،متعهد شدند با ترویج فرهنگ عفاف و حجاب،و رعایت این فرهنگ ، الگوی جامعه نظام  سلامت باشند.

img_yw_news
دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶ -

حضور بزرگمهر مدیر عامل مجمع خیّرین استان گلستان درجلسه شورای خیّرین شهرستان آزادشهر

بزرگمهر مدیر عامل مجمع خیّرین استان گلستان درجلسه شورای خیّرین شهرستان آزادشهر بیان کرد: در صورتیکه دانشگاه علوم پزشکی گلستان 50درصد از اعتبار لازم را در اختیار مجمع خیرین قرار دهد،این مجمع تقبل ساخت و تکمیل 2 پروژه شامل ساختمان ستاد شبکه بهداشت و درمان آزادشهر و مرکز خدمات جامع سلامت شهری یک آزادشهر را خواهد پذیرفت.

img_yw_news
یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶ -

کمیته اجرائی ایراپن در آزادشهر برگزار شد.

دومین جلسه کمیته اجرائی طرح ادغام خدمات نوین سلامت میانسالان با حضورسرپرست شبکه و مسئولین واحدها و اعضاء کمیته اجرائی در راستای تحقق اهداف برنامه ایراپن برگزار گردید.

img_yw_news
شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

مرحله دوم طرح کشوری ایمنسازی تکمیلی خانه به خانه فلج اطفال (M.UP) با موفقیت در آزادشهراجرا شد

برنامه کشوری طرح ایمنسازی تکمیلی خانه به خانه فلج اطفال در جمعیت هدف کودکان زیر 5 سال مناطق سیاری و افاغنه تحت پوشش مرکز بهداشت شهرستان آزادشهر با موفقیت در دو نوبت اجرا گردید.میزان پوشش واکسیناسیون در این مناطق  100% می باشد.           

img_yw_news
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ -

برگزاری جشن پیروزی انقلاب اسلامی در آزادشهر

به مناسبت فرارسیدن ایام مبارک دهه فجر ، سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و همگام با سالروز تاریخی ورود رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی ( ره ) کارکنان شبکه بهداشت و درمان آزادشهر با پخش شکلات و شیرینی و  شعار های انقلاب این روز را جشن گرفتند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ -

بازدید کارشناسان بهداشت محیط از بازار هفتگی در آزادشهر

در بازدید کارشناسان بهداشت محیط   از بازار هفتگی(شنبه بازار آزادشهر)  بر رعایت  عرضه و فروش ماهی در شرایط  بهداشتی با اخذ مجوز لازم از اداره دامپزشکی ،و عرضه موادغذایی و شوینده ها   با مشخصات معتبر بهداشتی  و  بر عدم  فروش انواع مواد غذایی  حساس و فساد پذیر تاکید گردید.

img_yw_news
سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵ -

انجام ویزیت رایگان در مراسم کرسی تلاوت قرآن اجلاسیه4000شهید در آزادشهر

یک تیم پزشکی متشکل از دو پزشک ،پرستار، و بهورز و کارشناس بیماریها با حضور در جمع شرکت کنندگان در مراسم کرسی تلاوت قران اجلاسیه 4000شهید استان گلستان و برنامه متمرکز استانی در شهرستان آزادشهر به ارائه خدمات پزشکی  به مردم شهید پرور آزادشهر پرداختند.

img_yw_news
سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ -

اعزام دومین تیم پزشکی به مناطق محروم آزادشهر

به مناسبت هفته بسیج دومین تیم پزشکی متشکل از دو پزشک ، پرستار ،دارویار، ماما،و کادر درمانی مرکز  خدمات جامع سلامت روستائی با حضور به مناطق کم برخوردار روستای ازدارتپه به مداوای بیماران کم بضاعت پرداخته و به 120 نفر از آنان خدمات ویزیت و داروی رایگان اعطاء نمودند.

img_yw_news
سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ -

کمیته شهرستانی مدارس مروج سلامت در آزادشهر برگزار شد

 در کمیته شهرستانی مدارس مروج سلامت آزادشهر ضمن طرح مقدمه ای از اجرای برنامه ،و ارائه دستورالعمل  و گزارش اجرای برنامه در سال تحصیلی گذشته ،هریک از اعضاء نقطه نظرات خود را در خصوص ارتقاء وضعیت  مدارس و مروج سلامت مطرح و مصوب نمودند. 

img_yw_news
پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ -

برگزاری پنجمین کمیته درمان و حمایتهای اجتماعی در آزادشهر

پنجمین کمیته درمان و حمایتهای اجتماعی با موضوع برخورد با عرضه کنندگان داروهای ترک اعتیاد در مکانهای غیر مجاز و حمایتهای اجتماعی از بهبود یافتگان با حضور نمایندگانی از نیروی انتظامی،فرمانداری، بهزیستی، آموزش و پروش، فنی و حرفه ای ،و سایر ارگانهای زیربط در شبکه بهداشت و درمان آزادشهر برگزار شد.

img_yw_news
پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ -

حضور پر شور بسیجیان جامعه پزشکی آزادشهر در راهپیمائی یوم الله 13 آبان(با روایت تصویر)

بسیجیان جامعه پزشکی شهرستان آزادشهر پس از ادای دعای پرفیض زیارت عاشورا در ستاد شبکه بهداشت و درمان آزادشهر همگام با سایر مردم شهید پرور شهرستان آزادشهر در روز یوم الله 13 آبان روز مبارزه با استکبار جهانی  به میدان آمده وشعار مرگ بر آمریکا سردادند. 

img_yw_news
چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ -

دیدار رئیس مرکز بهداشت با دادستان آزادشهر

  دکتر گلزاری سرپرست مرکز بهداشت آزادشهر به همراه کارشناس مسئول بهداشت محیط با حضور در دادسرای شهرستان آزادشهر با رضا بذری دادستان شهرستان دیدار نموده  و ضمن بررسی معضلات و چالشهای  بهداشتی شهرستان ، از ایشان درخواست همکاری نمودند.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ -

از وضعیت کبابیهای آزادشهر به طور سرزده بازدید شد.

به همّت مرکز بهداشت آزادشهر ،بازدید مشترک مرکز بهداشت ،صنعت و معدن و تجارت و دامپزشکی  آزادشهر از جگرکی ها و کبابی های سطح شهر  انجام شد و ضمن آموزش و رعایت  مسائل بهداشتی برای متصدیان و کارکنان کبابی ها بر بهداشت فردی، وشرایط نگهداری مواد اولیه تاکید گردید.

img_yw_news
یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ -

عیادت از کودکان بیمار بستری در بیمارستان حضرت معصومه(س) بمناسبت هفته کودک

به مناسبت هفته ملی کودک با شعار کودکان تشنه اند،صبح امروز سرپرست مرکز بهداشت ،ریاست بیمارستان ،متخصص اطفال به همراه  کارشناس برنامه کودکان ،از کودکان بیمار بستری شده در بیمارستان حضرت معصومه(س) آزادشهر عیادت بعمل آوردند.

img_yw_news
شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ -

کمیته علمی اجرائی بهداشت حرفه ای استان در آزادشهر برگزار شد

کمیته علمی اجرائی بهداشت حرفه ای استان با حضور میرزائی کارشناس مسئول بهداشت حرفه ای استان و کارشناسان بهداشت حرفه ای شهرستانها با اهمیت قراردادن بهداشت حرفه ای در تامین سلامت شاغلین  در سالن کنفرانس مرکز بهداشت آزادشهر برگزار شد.

img_yw_news
دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵ -

برگزاری دومین کمیته مرگ ومیر نوزادان در آزادشهر

دومین کمیته مرگ و میر  نوزادان با بررسی پرونده بهداشتی درمانی 5 نوزاد متوفی و پرونده بهداشتی درمانی 2 مورد کودک متوفی با حضور مدیر شبکه و سرپرست مرکز بهداشت آزادشهر و متخصصین اطفال و کارشناسان برنامه کودکان و مادران شهرستان در سالن کنفرانس شبکه بهداشت و درمان آزادشهر برگزار شد.

img_yw_news
شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ -

گردهمائی مدیران معادن ، کارخانجات و شهرداری ها در آزادشهر

  اولین جلسه هماهنگی مدیران کارخانجات ،معادن و شهرداری های آزادشهر ،با ارائه آمار سازمان ILO و اهمیت بهداشت حرفه ای در ایجاد ایمنی و سلامت شغلی و اهمیت و نحوه انجام معاینات شاغلین و کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار و آئین نامه استقرار سیستم مدیریت کار ،کارگر و محیط کار در مرکز بهداشت آزادشهر برگزار شد. 

img_yw_news
پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ -

مراسم گرامیداشت روز بهورز در آزادشهر برگزار شد.

به پاس تقدیر و تشکر از پر تلاش ترین نیروهای نظام سلامت کشور ،بهورزان  ، پیام آوران عدالت ، سلامت و توسعه پایدار ...مراسمی با حضور امام جمعه آزادشهر ،فرماندار ،و مسئولین استانی و شهرستانی در شهرستان آزادشهر برگزار شد. 

img_yw_news
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ -

برگزاری کمیته بحران در پی وقوع صاعقه و مرگ خانم 65 ساله در آزادشهر

در پی بارندگی و رعد و برق اخیر و وقوع صاعقه که باعث مرگ خانم 65ساله ساکن روستای قزلجه آق امام گردید ، کمیته بحران شهرستان با حضور مدیریت شبکه و کارشناسان مسئول ستادی تشکیل گردید و بر ضرورت اطلاع رسانی دقیق و آموزش به مردم در این خصوص تاکید گردید.

img_yw_news
شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵ -

گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند در شبکه بهداشت و درمان آزادشهر

کارکنان شبکه بهداشت و درمان آزادشهر طی مراسمی هفته دولت و روز کارمند را گرامی داشتند. در این مراسم گوشه ای از اقدامات و طرحهای دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان در شبکه بهداشت و درمان آزادشهر  در دولت تدبیر و امید برای حاضرین بیان گردید.

img_yw_news
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ -

تبریک ولادت حضرت معصومه (س)به کارکنان بیمارستان حضرت معصومه (س) آزادشهر + تصاویر

به مناسبت گرامیداشت ولادت باسعادت حضرت معصومه(س) و روز دختر ، جمعی از مسئولین شهرستان آزادشهر، با حضور در بیمارستان حضرت معصومه (س) این شهر، ولادت حضرت معصومه (س) را به پزشکان و پرستاران تبریک گفتند.

img_yw_news
شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵ -

جلسه هم اندیشی مسئولین امور مالی مراکز بهداشتی در آزادشهر برگزار شد.

  جلسه هم اندیشی  مسئولین  امور مالی شهرستانها به میزبانی  آزادشهر و با حضور آریانا مسئول امورمالی معاونت بهداشتی استان در سالن کنفرانس شبکه بهداشت و درمان آزادشهر برگزار گردید.

img_yw_news
شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵ -

شرکت کارکنان شبکه آزادشهر در نماز عید فطر

کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان آزادشهر به همراه مدیر این شبکه دکتر فدائی با حضور در نماز روز عید فطر با شکر گزاری از الطاف خداوندی بهره مند شدند.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ -

کمیته زئونوز شهرستان آزادشهر تشکیل جلسه داد.

 بر اساس برنامه عملیاتی پیش بینی شده سال 1395 شهرستان آزادشهر ،اولین جلسه کمیته زئونوز شهرستان (بیماری مشترک بین انسان و دام)با حضور مسئولان و نمایندگانی از ادارات و اعضای کمیته در شبکه بهداشت و درمان آزادشهر  تشکیل جلسه داد.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

تجلیل از جوانان برتر و جوان نمونه شبکه بهداشت و درمان آزادشهر در جشن بزرگ روز جوان

همزمان با میلاد سرور جوانان عالم، حضرت علی اکبر و روز جوان مراسم بزرگداشت هفته جوان ، با همّت ،مشاور جوان فرمانداری ،اداره ورزش و جوانان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، شبکه بهداشت و درمان و سایر ارگانها در سالن برگزاری مراسمات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آزادشهر برگزار و از جوانان برتر این شهرستان تجلیل بعمل آمد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

اعضای کمیسیون آرد و نان شهرستان آزادشهر از نانوایی های سطح شهر بازدید کردند .

به منظور ارزیابی  نزدیک عملکرد نانوائی های سطح شهرستان آزادشهر ، اعضاء کمسیون آرد و نان ، متشکل از  شبکه بهداشت و درمان ، صنعت و معدن ، اماکن ، تعزیرات و اتحادیه خبازان، و نماینده فرمانداری آزادشهر از تعدادی از نانوائی های سطح شهر بازدید نمودند.

img_yw_news
شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

مراسم نمادین خوراندن قطره پولیو دو ظرفیتی به کودک شش ماهه در آزادشهر

در چهارمین روز از هفته سلامت برنامه سوئیچ پولیو خوراکی  سه ظرفیتی به دو ظرفیتی در روز ملی سوئیچ واکسن پولیو همزمان با سطح کشور در مرکز جامعه شهری شماره یک آزادشهر نیز با موفقیت آغاز شد.

img_yw_news
جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

درخت برای زمین، زمین برای زندگی

دومین روز از هفته سلامت مصادف با روز زمین پاک ، با شعار جهانی «درخت برای زمین، زمین برای زندگی» نامگذاری شده است،در این روز با مشارکت مدیر و کارشناسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان آزادشهر و کارشناسان اداره محیط زیست شهرستان گنبد کاوس ضمن بازدید از تفرجگها و پارکهای شهرستان آزادشهر به صورت نمادین کیسه زباله بین گردشگران توزیع شد.

img_yw_news
جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

زنگ سلامت در مدارس شهرستان آزادشهر به صدا درآمد

هفته سلامت با نواخته شدن زنگ سلامت به دست فرماندار این شهرستان و با حضور مدیر شبکه بهداشت و درمان آزادشهر و روسای ادارات ،مدیران و اولیاء دانش آموزان در دبیرستان دخترانه شاهد آزادشهر آغاز شد .

img_yw_news
دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ -

هفته سلامت با شعار غلبه بر دیابت با تحرک بدنی در کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان آزادشهر مطرح شد.

اولین کارگروه سلامت و امنیّت غذائی شهرستان آزادشهردر سال95 با موضوع هفته سلامت و شعار غلبه بر دیابت با تحرک بدنی و تغذیه مناسب ،با تصمیمات کارگروه جهت برپایی همایش و جشنواره غذائی در سطح کلان با همکاری تمامی ادارات در سطح شهرستان برگزار شد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ -

برگزاری جلسه کارگروه حجاب و عفاف در هفته بزرگداشت مقام زن در آزادشهر

به مناسبت هفته بزرگداشت مقام زن و ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) جلسه کارگروه حجاب و عفاف با حضور مدیر شبکه بهداشت و درمان آزادشهر و بانوان شاغل در سطح ستاد و مراکز بهداشتی و درمانی این شهرستان برگزار گردید.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۵ -

اورژانس115 آزادشهر در طرح امداد نوروزی 257ماموریت انجام داد

از ابتداء شروع طرح بسیج نوروزی و در راستای خدمت رسانی به مردم و مسافرین محترم و تحقق اهداف دانشگاه با استقرار آمبولانس و تکنسین فوریتهای پزشکی   و استقرارچادر سلامت در ورودی شهرهادر مسیرهای جاده ای آزادشهر به استان سمنان و آزادشهر به استان خراسان تعداد257ماموریت توسط اورژانس 115 آزادشهر انجام شد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ -

فرماندار آزادشهر با جمعی از پزشکان این شهرستان دیدار کرد

حبیب شفایی فرماندار شهرستان آزادشهر به همراه دکتر فدایی مدیر شبکه بهداشت و درمان این شهرستان در طی بازدیدی از مطبهای بخش خصوصی به دیدار جمعی از پزشکان رفت و با تبریک سال نو و اهداء لوح تقدیر اززحمات آنان تشکر کرد.

img_yw_news
یکشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۵ -

از پرسنل بیمارستان حضرت معصومه(س) آزادشهر تقدیر شد

 در آستانه سال نو به منظور ایجاد انگیزه توان کاری بیشتر و تشکر از زحمات پرسنل بیمارستان حضرت معصومه ،رئیس بیمارستان با  اهداء کارت هدیه از آنان تقدیر کرد.

img_yw_news
دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ -

برگزاری نشست روشنفکری بانوان در انتخابات 94در آزادشهر

در آستانه برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری  نشست روشنفکری  بانوان و کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان آزادشهر با سخنرانی حجت الاسلام جانعلی زاده مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه آزادشهر در سالن کنفرانس این شهرستان برگزار شد.

img_yw_news
یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ -

سنجش توان امدادی اورژانس 115و نیروهای بهداشتی و درمانی در مانور زلزله آزادشهر

در مانوری که با محوریت هلال احمر و با همکاری شبکه بهداشت و درمان آزادشهر و کلیه دستگاههای اداری در آزادشهر برگزار شد توان امدادی و کمکهای درمانی و بهداشتی نیروهای اورژانس115 ،بخش بهداشت و درمان آزادشهر و اکیپ بهداشت محیط  سنجیده شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۲ دی ۱۳۹۴ -

برگزاری کمیته بهداشت کشاورزی در آزادشهر

کمیته بهداشت کشاورزی با هدف حفظ سلامت شاغلین در بخش کشاورزی با ارائه پیشنهادات و ارائه راه حل با حضور نمایندگانی از جهاد کشاورزی شهرستان، اداره صنعت معدن و تجارت ، کارشناسان بهداشت محیط و حرفه ای و اتاق اصناف و دامپزشکی و تعزیرات در شبکه بهداشت و درمان آزادشهر برگزار شد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴ -

برگزاری جلسه پایش همطرازان در آزادشهر

  تشخیص و ارجاع به موقع زنان باردار مشکل دار ، ارائه خدمات با کیفیت توسط تمام سطوح ، پیگیری در اسرع وقت به سطوح بالاتر ، رفع نواقص فنی موجود در سیستم ، نشست با بهورزان ، آموزش مکرّر بهورزان ، پایش و نظارت پزشکان و ماماها بر عمکلرد بهورزان ازجمله موضوعاتی بود در سالن اجتماعات  شبکه بهداشت و درمان آزادشهر با حضور مسئول برنامه سلامت مادران در معاونت بهداشت و کارشناسان و ماماها  عنوان شد

img_yw_news
سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴ -

برپائی ایستگاه سلامت در همایش بزرگ انس و مودت در آزادشهر

همایش بزرگ انس و مودت با حضور  بازنشستگان عرصه جهاد سپاه آزادشهر و رامیان در سالن اجتماعات فرماندهی  ناحیه سپاه آزادشهر برگزار شد. در حاشیه این همایش فرصت مغتنمی بود که بسیجیان جامعه پزشکی با بر پائی ایستگاه سلامت به خدمات دهی به این قشر مومن و انقلابی بپردازند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۴ -

14 آذر روز جهانی داوطلب گرامی باد

دکتر فدائی مدیر شبکه بهداشت و درمان آزادشهر ضمن تبریک روز جهانی داوطلب گفت: جذب وهمکاری داوطلبین سلامت در برنامه مراقبتهای بهداشتی در شهرهای زیر 50 هزار نفر و حاشیه شهر وجلب همکاری مسئولین ، شوراها و نمایندگان مردمی  به منظور جذب داوطلبین  سلامت ،بخصوص در مناطق حاشیه شهروسکونتگاه های غیررسمی ما را در جهت رسیدن به  اهداف  توسعه سلامت کمک خواهد نمود.

img_yw_news
سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴ -

حضور بانوان طلبه آزادشهری درکارگاه قلب و عروق

برنامه عملیاتی دوسالانه پیشگیری از ریسک فاکتورهای قلب و عروق در شبکه بهداشت و در مان آزادشهر در حال انجام است،طبق برنامه عملیاتی واحد آموزش شهرستان،کارگاه  آموزشی در حوزه های علمیه با عنوان دیابت در حوزه علمیه الغدیر با حضور تعداد 60نفر از طلاب برگزار گردید.

صفحه 1 از 3    
اولین
قبلی
1
 ورود کاربران

آمار بازدید

  • كل کاربران ثبت شده: 5568 کاربر
  • کاربران حاضر در وبگاه: 0 کاربر
  • ميهمانان در حال بازديد: 163 کاربر
  • تمام بازديد‌ها: 41241831 بازدید
  • بازديد 24 ساعت قبل: 26978 بازدید