پیام خود را بنویسید

بایگانی بخش بهداشت محیط

img_yw_news
دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ -

786 مورد بازرسی و 193 کیلوگرم انواع مواد غذایی تاریخ گذشته و غیر قابل مصرف در سطح عرضه کشف و معدوم گردید:

786 مورد بازرسی و 193 کیلوگرم انواع مواد غذایی تاریخ گذشته و غیر قابل مصرف در سطح عرضه کشف و معدوم گردید:  دکتر بهمن ایری سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گمیشان،مهمترین اقدامات اکیپ های بازرسی بهداشت محیط شهرستان گمیشان از اول اسفند 95 لغایت 5 فروردین 96 را به شرح ذیل اعلام کرد :

img_yw_news
پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵ -

برگزاری پنجمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی در شهرستان گمیشان

برگزاری پنجمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی در شهرستان گمیشان  پنجمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان گمیشان در سال 95 با حضور فرماندار و سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان و دیگر اعضای کارگروه در سالن اجتماعات شبکه بهداشت با موضوعات و برنامه های بسیج اطلاع رسانی تغذیه صحیح،پیشگیری از آنفولانزای فوق حاد پرندگان،قانون ترویج تغذیه با شیر مادر و حمایت از مادران شیرده و گزارشی از وضعیت نظارت بر داروخانه های شهرستان و هماهنگی برنامه های آموزشی جهت پرسنل ادارات شهرستان در خصوص بیماریهای غیرواگیر برگزار گردید، در این جلسه آقای توماج فرماندار و رئیس کارگروه خواستار همکاری همه دستگاه های متولی و مرتبط دراین حوزه گردیدند.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ -

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گمیشان بامدیریت کارخانه تولیدی روغن نباتی یگانه خزردر راستای تحقق اهداف بهداشت حرفه ای به مذاکره نشستند

 سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گمیشان با مدیریت کارخانه تولیدی روغن نباتی یگانه خزردر راستای تحقق اهداف بهداشت حرفه ای به مذاکره نشستند. فنون مذاکره از پرکاربردترین تکنیکهای موثر برای جلب حمایت همه جانبه است استفاده درست از آنها در برخورد با تصمیم گیرندگان نتایج ارزشمندی بدنبال دارد. این مذاکره به منظور بررسی و ارائه راهکارهای مناسب برای حل مشکلات در تشکیلات بهداشت حرفه ای این شرکت و بهینه سازی محیط کارانجام شد.

img_yw_news
دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ -

شرکت پرسنل مرکز بهداشت گمیشان در راهپیمایی 13 ابان به روایت تصویر

شرکت پرسنل مرکز بهداشت گمیشان در راهپیمایی 13 ابان به روایت تصویر   

img_yw_news
جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

پیام تبریک رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گمیشان به مناسبت روز جهانی ایمنی و سلامت کار

پیام تبریک رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گمیشان به مناسبت روز جهانی ایمنی و سلامت کار: رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گمیشان با صدور پیامی نهم اردیبهشت ماه روز ایمنی و سلامت کار را به تلاشگران عرصه کار تبریک گفت

img_yw_news
دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴ -

دومین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی

 دومین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان گمیشان در سال 94 برگزار شد.   دومین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان گمیشان در سال 94 با حضور معاون فرماندار و سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان و دیگر اعضای کارگروه در سالن اجتماعات شبکه بهداشت برگزار گردید.

img_yw_news
شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴ -

برگزاری کلاس آموزشی جهت کشاورزان گمیشان

      "جلسه آموزشی آشنایی با عوامل زیان آور محیط کار جهت کشاورزان گمیشانی" با عنایت به آغاز فصل برداشت محصولات کشاورزی و با هدف حفظ و ارتقاء سطح سلامت کشاورزان جلسه آموزشی مشترک با اداره جهاد کشاورزی با موضوع "آشنایی با عوامل زیان آور محیط کار " جهت کشاورزان شهرستان گمیشان در تاریخ 94/2/31 برگزار گردید .

img_yw_news
چهارشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ -

مراسم روز زمین پاک

                    "  بزرگداشت روز زمین پاک در گمیشان "  مراسم بزرگداشت روز زمین پاک با پاکسازی معابر عمومی در شهرستان گمیشان برگزار شد.   به همین مناسبت فرماندار ، مسئولین ادارات شهرستان و جمعی از کارکنان و دانش آموزان با هماهنگی اداره محیط زیست در پاکسازی معابر شرکت کردند.   دکتر ایری سرپرست شبکه در حاشیه این برنامه گفت: حفظ محیط زیست و تلاش برای پاکسازی شهر یکی از مسائل عمده زیست محیط شهر و دغدغه اصلی دست اندرکاران است.  

img_yw_news
دوشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ -

مسابقه والیبال در هفته سلامت

          " مسابقات ورزشی شهرستان گمیشان در هفته سلامت "به همت کمیته تربیت بدنی و طب ورزشی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گمیشان یک دوره مسابقات ورزشی در رشته والیبال بمنظور گرامیداشت هفته سلامت با شعار عزم ملی برای دسترسی عادلانه به خدمات سلامت در سیمین شهر برگزار شد.  

img_yw_news
سه شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ -

اولین کارگروه امنیت و سلامت گمیشان

     " اولین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان گمیشان در سال 94 برگزار شد" اولین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان گمیشان در سال 94 با حضور فرماندار و سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان و دیگر اعضای کارگروه در سالن اجتماعات شبکه بهداشت برگزار گردید...

img_yw_news
یکشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۴ -

دستاورد طرح بسیج سلامت نوروزی در گمیشان

نتایج و دستاوردهای اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی واحد بهداشت محیط وحرفه ای شهرستان گمیشان در اسفند ماه 93   در راستای اجرای برنامه های بسیج سلامت نوروزی شهرستان گمیشان در اسفند ماه 1393 که با مشارکت کارشناسان و کاردانهای بهداشت محیط در کلیه مراکز بهداشتی درمانی شهری و روستایی درساعات اداری و غیراداری به مرحله اجرا درآمد از مراکز تهیه و توزیع موادغذایی، اماکن عمومی، مدارس اسکان نوروزی،شبکه های آبرسانی و... بازرسی بعمل آمد که ... 

img_yw_news
دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۳ -

ششمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان گمیشان

 ششمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان گمیشان برگزار شد   ششمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان گمیشان با حضور فرماندار و سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان و دیگر اعضای کارگروه در سالن اجتماعات شبکه بهداشت برگزار گردید.در این جلسه دکتر بهمن ایری دبیر کارگروه ضمن بررسی مصوبات جلسه قبل به بیان دستور کار جلسه پرداختند . 

img_yw_news
دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۳ -

مانور مشترک بسیج نوروزی در شهرستان گمیشان

                                                   مانور مشترک بسیج سلامت نوروزی در شهرستان گمیشان با عنایت به نزدیکی ایام تعطیلات نوروزی، به منظور تشدید نظارت های بهداشتی هدفمند بر فعالیت مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی خصوصاً اماکن حساس و در راستای اجرای برنامه های بسیج سلامت نوروزی با هدف تامین سلامت آحاد جامعه به ویژه مسافران نوروزی ، با اجرای مانور مشترک بازرسین بهداشت محیط همراه با کارناوال خودرویی و با هماهنگی و مشارکت ادارات شهرستان گمیشان آمادگی خود را به مرحله اجرا در آوردند.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شبکه بهداشت و درمان گمیشان می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2023 All Rights Reserved | gomishan

Designed & Developed by : Yektaweb