پیام خود را بنویسید

بایگانی بخش ستاد مرکز بهداشت شهرستان

img_yw_news
سه شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ -

واحد کنترل و نظارت بر مواد غذایی،آشامیدنی،آرایشی و بهداشتی

 واحد کنترل و نظارت بر مواد غذایی،آشامیدنی،آرایشی و بهداشتی: شرح وظایف   معرفی واحد:   واحد کنترل و نظارت بر مواد غذایی،آشامیدنی،آرایشی و بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گمیشان با هدف ارتقاء ایمنی و کیفیت فرآورده های خوراکی وآشامیدنی،آرایشی و بهداشتی تولید شده در کارخانجات مواد غذایی با یک نیروی کارشناس علوم و صنایع غذایی فعالیت خود را شروع نموده است.  

img_yw_news
شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ -

رواز بادبادکها در هفته سلامت

      " پرواز بادبادک نونهالان در هفته سلامت بر فراز آسمان گمیشان "    جشن پرواز بادبادک ها که از برنامه های هفته سلامت بود ، با حضور نونهالان گمیشانی از مهد کودک های شهرستان در محوطه مرکز بهداشت برگزار شد.   این برنامه با اجرای مسابقه نقاشی نیز همراه بود بود و در خاتمه هدایایی نیز به شرکت کنندگان اهدا گردید.  

img_yw_news
پنجشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ -

پیاده روی کارکنان مرکز بهداشت گمیشان

    مشارکت کارکنان شهرستان گمیشان در پیاده روی کاروان نشاط و سلامت   در راستای برنامه های تدوین شده وزارت متبوع جهت ترویج شور و نشاط در دانشگاهها و توسعه ورزش های همگانی ، پرسنل شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گمیشان در پیاده روی کاروان نشاط و سلامت شرکت نمودند.  

img_yw_news
سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۳ -

گزارش غبارروبی گلزار شهدا

        غبارروبی مزار شهدا در گمیشان بمناسبت روز بسیج جامعه پزشکی                                                         بمناسبت گرامیداشت هشتم اسفند بعنوان روز بسیج جامعه پزشکی تعدادی از بسیجیان جامعه پزشکی شهرستان گمیشان اقدام به غبارروبی گلزار شهدا کردند.     

img_yw_news
سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ -

کسب عنوان قهرمانی توسط پرستار مرکز بهداشت گمیشان

 کسب مقام دوم توسط کارکنان مرکزبهداشت شهرستان گمیشان در مسابقات استانی دهه فجر   بمناسبت گرامیداشت دهه فجر مسابقات انفرادی شطرنج ، تنیس روی میز ، آمادگی جسمانی در دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزار گردید . در این مسابقه خانم منیژه یازرلو موفق به کسب مقام دوم گردید.

img_yw_news
دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ -

برنامه های ورزشی گمیشان در دهه مبارک فجر

                 برنامه های ورزشی دهه فجر درگمیشان                                      به منظور گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر، مسابقات ورزشی با مشارکت کارکنان، در مرکزبهداشت شهرستان گمیشان، برگزار شد.   

img_yw_news
یکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ -

شرکت پرسنل مرکز بهداشت گمیشان در راهپیمایی 22 بهمن

 حضورکارکنان شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گمیشان درراهپیمایی22بهمن                                            بمنظور گرامیداشت سی و ششمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران کارکنان شبکه ومرکزبهداشت شهرستان گمیشان همراه با دیگر اقشار ملت فهیم ،جهت نمایش عشق واراده خود به نظام الهی که پدیدآورنده آن امام راحل ،ادامه دهنده آن رهبر فرزانه انقلاب که خون هزاران شهید به پای آن ریخته شده با حضور پرشکوه و مشارکت گسترده در راهپیمایی یوم ا..22 بهمن که یک تکلیف دینی و ملی است ضمن تبعیت از رهنمودهای مقام معظم رهبری در خلق این حماسه بزرگ سهیم بودند.

img_yw_news
یکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ -

برگزاری جشن انقلاب در گمیشان

 برگزاری جشن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در گمیشان   بمناسبت گرامیداشت سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مراسم جشن انقلاب با حضور مدیران و کارکنان حوزه بهداشت ودرمان شهرستان گمیشان در سالن اجتماعات این شبکه برگزار شد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ -

اعزام تیم پزشکی به منطقه محروم گمیشان

  اعزام تیم پزشکی به روستای آلتین تخماق شهرستان گمیشان   به منظور گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر و در راستای خدمت رسانی به مناطق محروم در حوزه بهداشت و درمان ، یک تیم تخصصی به روستای آلتین تخماق از توابع شهرستان گمیشان اعزام شد.      

img_yw_news
سه شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ -

ویزیت رایگان، به مناسبت دهه مبارک فجر

   ویزیت رایگان بیماران در مراکز بهداشتی درمانی گمیشان                               به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر، بیماران سرپایی در مراکز بهداشتی درمانی شهرستان گمیشان ویزیت رایگان شدند.    


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شبکه بهداشت و درمان گمیشان می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2023 All Rights Reserved | gomishan

Designed & Developed by : Yektaweb