پیام خود را بنویسید

بایگانی بخش اخبار

img_yw_news
دوشنبه ۹ مرداد ۱۴۰۲ -

تعرفه خدمات آزمایشگاهی قابل ارائه در آزمایشگاه جامع تحقیقات

 تعرفه خدمات آزمایشگاهی قابل ارائه در آزمایشگاه جامع تحقیقات

img_yw_news
شنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ -

فایل اکسل اعتبار پژوهشی سال ۱۴۰۲

فایل اکسل اعتبار پژوهشی سال ۱۴۰۲ فایل اکسل و آئین نامه ی به روز شده ی اعتبارپژوهشی در قسمت اطلاع رسانی پژوهشیار قرار گرفت.  

img_yw_news
دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ -

جذب پژوهشگر پسادکترا

به اطلاع می‌رساند مرکز تحقیقات پزشکی سلولی و ملکولی دانشگاه علوم پزشکی گلستان زیر نظر پروفسور مجید شهبازی با همکاری شرکت آریاتیناژن و شتابدهنده ویژن دارو فارمد و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نظر دارد تا در راستای استفاده از ظرفیت نخبگان و فارغ التحصیلان جوان دانشگاههای داخل و خارج از کشور و پیشبرد اهداف و ماموریت‌های محول شده ، اقدام به جذب تعداد ۶ نفر پژوهشگر پسادکتری از میان فارغ التحصیلان دوره دکتری دانشگاههای معتبر داخل و خارج کشور در رشته های ( بیوتکنولوژی - پزشکی مولکولی - نانوتکنولوژی- ایمونولوژی- ویروس شناسی- بیوشیمی - ژنتیک - سلولی مولکولی و شیمی) نماید. زمان دوره حداقل به مدت دوسال و برحسب نوع پروژه تا سه سال قابل تمدید می باشد.زمینه‌های پژوهشی به شرح زیر است: ۱ - سلول‌درمانی و ژن درمانی سلول‌های بنیادی ، CAR T Cell ، IPS ۲- استفاده از ویروس‌ها و آنتی‌بادی‌ها در درمان سرطان (ایمونووایروتراپی)ویروس‌‌های انکولیتیک، آنتی‌بادیهای دو و چند ظرفیتی، BiKE، BiTE۳- نانوبیومدیسین داروهای مشتق از DNA، RNA ، هدف‌گیری و انتقال دارو ، نانولیپوزوم‌ها، VLP، انتقال‌دهنده‌های پلیمری۴- واکسن واکسن‌های بر پایه وکتورهای ویروسی، RNA واکسن‌ها، aAPC ، واکسن‌های زیرواحدی و اپی‌توپیعلاقمندان می‌توانند درخواست و رزومه خود به آدرس ایمیل پروفسور شهبازی ارسال نموده و رونوشت آن را به ایمیل آقای دکتر شهریار عبدلی ارسال نمایندShahbazimgoums.ac.ir shahriyarangmail.com

img_yw_news
چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ -

فراخوان جذب دستیار پژوهش در مراکز تحقیقاتی

فراخوان برنامه جذب دستیار پژوهش در مراکز تحقیقاتی - مشمولان طرح نیروی انسانی و نظام وظیفه (اسفند ۱۴۰۰)

img_yw_news
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ -

انتخاب شایسته شرکت آریا تینا ژن

    جناب آقای دکتر مجید شهبازی انتخاب شایسته شرکت دانش بنیان "آریا تینا ژن" به عنوان شرکت دانش بنیان برگزیده در بیست و هفتمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی را به شما استاد گرامی و جامعه علمی دانشگاه علوم  پزشکی گلستان تبریک عرض می نمایم.

img_yw_news
دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ -

نسخه نهایی سند اولویت های پژوهشی کوید-۱۹

قابل توجه پژوهشگران و علاقمندان دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان در نظر دارد پنجمین همایش فیزیولوژی و بیوشیمی ورزشی را برگزار نماید. همچنین طبق مجوز اخذ شده، مقرر است که مقالات برگزیده این همایش در نشریه علمی_ پژوهشی به چاپ برسد. به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند زمان برگزاری همایش به تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ موکول گردیده است. لینک همایش http://conf.gorganiau.ac.ir  

img_yw_news
سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ -

پروتکل اجتناب از دوباره کاری در تحقیقات کوید ۱۹

احتراما با توجه به تکراری بودن برخی از پژوهش های انجام شده در راستای موضوع کوید ۱۹  پروتکلی جهت  اجتناب از دوباره کاری در تحقیقات کوید ۱۹ اوسط معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت تنظیم گردیده است که به پیوست جهت استحضار خدمتتان ارسال می گردد.   

img_yw_news
سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ -

فراخوان برنامه جذب دستیار پژوهش در مراکز تحقیقاتی

فراخوان برنامه جذب دستیار پژوهش در مراکز تحقیقاتی 

img_yw_news
سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ -

راهنمای فعال سازی پنل کاربری (میز کار) در سامانه پژوهشیار

با توجه به تنظیمات جدید سامانه پژوهشیار، هر یک از کاربران جدید که برای اولین بار در سامانه پژوهشیار ثبت نام کرده اند، باید پانل کاربری خود را فعال نمایند تا امکان دسترسی به میز کار (برای ارسال طرح و سایر فعالیتها) برای آنها فراهم شود. پژوهشگران محترم (اعضای هیئت علمی، کارمندان، دانشجویان) می توانند پس از ثبت نام اولیه و ورود به حساب کاربری خود، مطابق با مراحل ذکر شده در راهنمای پیوست نسبت به فعال سازی پانل کاربری (میز کار) خود اقدام نمایند. برای فعال سازی پانل کاربری (میزکار)، پژوهشگران محترم باید تصویر حکم حقوقی یا کارت دانشجویی خود را از طریق سامانه پژوهشیار مطابق با مراحل ذکر شده در راهنمای پیوست برای ادمین سامانه پژوهشیار (خانم مانا محمدحسینی) ارسال نمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ -

الزام در تکمیل فرم تعهد نامه مرکز نگهداری حیوانات ازمایشگاهی

احتراما به استحضار میرساند " فرم تعهد نامه و اعلام مقررات مرکز نگهداری حیوانات آزمایشگاهی " در کمیته اخلاق در پژوهش های زیست پزشکی مورخ ۹۹/۰۸/۲۵ مطرح و مورد تصویب قرار گرفت . لذا ضروری است مجریان محترم طرح های کار باحیوانات آزمایشگاهی قبل از ارسال پروپوزال مربوطه در سامانه پژوهشیار، فرم فوق الذکر که به پیوست ارسال می شود را پرینت و تکمیل و به تایید دبیر محترم اجرایی مرکز نگهداری حیوانات برسانند و در قسمت ضمائم پروپوزال بارگزاری نمایند . شایسته است به نحو مقتضی  همکاری نمایید.

img_yw_news
سه شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۹ -

راه اندازی بخش تحقیقاتی زبرافیش

بخش تحقیقاتی زبرا فیش مرکز تحقیقات پزشکی سلولی و مولکولی با حمایت شرکت آریا تیناژن ایجاد و راه اندازی شد.

img_yw_news
جمعه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ -

گزارش علم سنجی تولید علم مرکز تحقیقات سلولی و مولکولی

آمارها و شاخص های کمی و کیفی علم سنجی با هدف تبیین وضعیت پژوهش و رصد روندهای موجود، به ویژه در سیاستگزاری های پژوهشی مورد توجه است. در این راستا و با هدف ارائه ترسیم وضعیت جاری، به پیوست گزارش علم سنجی تولیدات علمی و عملکردآن مرکز تا پایان سال ۱۳۹۸ جهت اطلاع و هر گونه بهره بردای ارائه می گردد. لازم به ذکر است مبنای اطلاعات مذکور، داده ها و شاخص های ارائه شده در پایگاه های اطلاعاتی استنادی Web of Science و Scopus بوده است.   

img_yw_news
جمعه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ -

شعار و روز شمار هفته سلامت ۹۹ اعلام شد

هفته سلامت سال ۹۹ از یکم تا هفتم اردیبهشت در سراسر کشور امسال با شعار محوری حمایت همگانی از مدافعان سلامت برگزار می شود.

img_yw_news
سه شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ -

پیام تسلیت

شهادت شهید سلامت دکترعبدالله عباسی رئیس پیشین دانشگاه تبریک وتسلیت باد

img_yw_news
سه شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ -

اهمیت مطالعات کارآزمایی بالینی و لزوم بررسی دقیق اینگونه مطالعات در شورای تخصصی پژوهش دانشگاه

با سلام و تحیات الهی     احتراما به استحضار میرساند با توجه به اهمیت مطالعات کارآزمایی بالینی و تاکید کمیته ملی اخلاق در پژوهش در خصوص توجه ویژه به مطالعات کارآزمایی بالینی و پیشگیری از طراحی و تصویب مطالعات کارآزمایی بالینی نما، و با توجه به پیشنهاد کمیته اخلاق در پژوهش دانشگاه ، مقرر شد از  تاریخ  ۹۸/۰۶/۰۵  به بعد تمامی طرحهای تحقیقاتی از نوع کارآزمایی بالینی (شامل کلیه طرح های پایان نامه ای و غیرپایان نامه ای و کلیه طرح های زیر سقف یا بالای سقف مراکز و دانشکده ها) در شورای پژوهشی دانشگاه بررسی و تصویب شوند.  لذا خواهشمند است  به نحو مقتضی به دانشجویان ، اساتید راهنما ، مجریان طرح های تحقیقاتی  و محققین و پژوهشگران  اطلاع رسانی گردد.کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مرکز تحقیقات سلولی و مولکولی می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2023 All Rights Reserved | selolimol

Designed & Developed by : Yektaweb