بایگانی بخش اخبار کتابخانه مرکزی

img_yw_news
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ -

کارگاه آشنایی با سامانه مگاپیپر

 کارگاهی تحت عنوان آشنایی با سامانه مگاپیپر در تاریخ دوشنبه ۱۴۰۲/۷/۱۷در ساعت ۱۰ الی ۱۲  با تدریس سرکار خانم بنی صفار در مرکز اطلاعات علمی کتابخانه مرکزی برای آشنایی بیشتر دانشجویان و کارمندان دانشکده فناوریهای نوین برگزار می گردد

img_yw_news
چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ -

سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و خرید بن کتاب

سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «آینده خواندنی‌ست» ۲۰ تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ در مصلی امام خمینی‌(ره) و همزمان به‌صورت مجازی در ketab.ir برگزار خواهد شد. یارانه اعتباری خرید کتاب از سه روز قبل از آغاز نمایشگاه (هفدهم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲) به اعضای هیئت علمی، دانشجویان و طلاب سراسر کشور  تخصیص داده می‌شود. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای سیاست‌های ترویج کتاب و کتابخوانی و حمایت از نشر کشور،  اقدام به توزیع یارانه اعتباری خرید کتاب ویژه بخش مجازی سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برای اعضای هیئت علمی، دانشجویان و طلاب سراسر کشور می‌کند.     سقف یارانه اعتباری خرید کتاب ویژه دانشجویان، طلاب و اعضای هیئت علمی: سقف یارانه اعتباری خرید کتاب برای دانشجویان و طلاب  ۶۰۰ هزار تومان است که از این مقدار ۳۶۰ هزار تومان سهم مشارکت دانشجویان و طلاب بوده و ۲۴۰ هزار تومان سهم معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. همچنین سقف یارانه اعتباری خرید کتاب برای اعضای هیئت علمی ۷۰۰ هزار تومان است که از این مقدار  معادل ۳۵۰ هزار تومان سهم عضو هیئت علمی و  ۳۵۰ هزار تومان نیز برعهده معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مشارکت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواهد بود. یارانه اعتباری خرید کتاب(بُن کتاب) صرفا در بخش مجازی سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران قابل استفاده است و به‌صورت «اعتبار خرید» به کد ملی متقاضیان اختصاص پیدا می‌کند. برای دریافت این یارانه در هنگام درخواست نیازی به واریز وجه نیست و یارانه اختصاصی در زمان خرید کتاب محاسبه و کسر خواهد شد.    اعضای هیئت علمی، دانشجویان و طلاب سراسر کشور درصورتی که اطلاعاتشان از سوی مراکز ذیربط به ستاد نمایشگاه ارسال شده باشد، می توانند سه روز قبل از آغاز سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران (از هفدهم اردیبهشت ماه ۱۴۰۲) به نشانی اینترنتی ketab.ir مراجعه کنند و پس از ثبت‌نام/ورود به سامانه نمایشگاه مجازی کتاب در قسمت پروفایل، درخواست خود را برای دریافت یارانه اعتباری ثبت کنند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ -

برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با کتابخانه مرکزی و شیوه دسترسی به منابع اطلاعاتی  چاپی و الکترونیکی

ضمن عرض  خیر مقدم به دانشجویان جدیدالورود، به اطلاع می رساند جهت آشنایی با کتابخانه مرکزی و شیوه دسترسی به منابع اطلاعاتی  چاپی و الکترونیکی ، روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ از ساعت ۱۲الی۱۴  کارگاه آموزشی – توجیهی درمحل کتابخانه مرکزی برگزار می گردد. 

img_yw_news
دوشنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۱ -

رو نمایی ازتدوین طرح RFP نرم افزار جامع کتابخانه ای پزشکی در ششمین همایش ملی کتابداران و اطلاع رسانان سلامت

به مناسبت هفته کتاب، کتابخوانی و روز کتابدار، ششمین همایش ملی تقدیر از مقام کتابداران و اطلاع رسانان سلامت و همچنین اجلاس ملی مدیران اطلاع ­رسانی پزشکی و منابع علمی و روسای کتابخانه‌های مرکزی دانشگاه­ های علوم پزشکی سراسر کشور در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ نوزدهم و بیستم آبان ماه برگزارشد. در این مراسم، که با حضور معاونت محترم تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی برگزار شد، ضمن تکریم مقام کتابداران و اطلاع‌رسانان پزشکی ، رونمایی از کلان طرح های حوزه اطلاع رسانی پزشکی انجام گرفت،  که از طرح تدوین RFP نرم افزار جامع کتابخانه ای پزشکی ماموریت واگذار شده معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت به دانشگاه علوم پزشکی گلستان با حضور  سر کار خانم دکتر میر بهبهانی معاون محترم تحقیقات و فناوری دانشگاه و جناب آقای دکتر مسعود محمدی مدیر محترم اطلاع رسانی پزشکی و تامین منابع ( مجری طرح) رونمایی گردید.

img_yw_news
دوشنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۱ -

ششمین همایش ملی کتابداران و اطلاع رسانان سلامت

مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، به مناسبت هفته کتاب، کتابخوانی و روز کتابدار، ششمین همایش ملی تقدیر از مقام کتابداران و اطلاع رسانان سلامت و همچنین اجلاس ملی مدیران اطلاع رسانی پزشکی و منابع علمی و رؤسای کتابخانه‌های مرکزی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور را در روز‌های پنجشنبه و جمعه مورخ نوزدهم و بیستم آبان ۱۴۰۱ برگزار نمود. در این مراسم، که با حضور معاونت محترم تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد، ضمن تکریم مقام کتابداران و اطلاع‌رسانان پزشکی، از برگزیدگان کتابخانه‌های مرکزی، دانشکده‌ای و بیمارستانی و همچنین کتابداران پژوهشی و بالینی برگزیده کشوری، تقدیر به عمل آمد.  

img_yw_news
شنبه ۵ شهریور ۱۴۰۱ -

برگزاری نمایشگاه تازه های کتابخانه های دانشگاه

 نمایشگاه تازه های کتاب ۱۴۰۱ ضمن گرامی داشت آغاز هفته دولت و بزرگداشت شهیدان رجایی و باهنر  به اطلاع می رساند کتابخانه مرکزی دانشگاه در راستای بروزرسانی مجموعه منابع جهت پاسخ به نیاز اطلاعاتی استفاده­ کنندگان اقدام به تهیه و خرید عناوین تخصصی نموده­ است و  نمایشگاهی  از منابع خریداری شده با ارائه ۶۳۶ عنوان منبع لاتین و فارسی،  از مورخ ۵ لغایت ۱۲ شهریورماه در طبقه همکف کتابخانه مرکزی دایر می باشد. بازدید از این نمایشگاه در روزهای کاری ساعت ۸ الی ۱۵ می باشد.  همچنین جهت اطلاع از فهرست منابع میتوانید  از اینجا   وارد شوید.

img_yw_news
یکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱ -

نمایه مجله Journal of Research Development in Nursing and Midwifery در پایگاه معتبر بین المللی Scopus

 مجله Journal of Research Development in  Nursing and Midwifery (J Res Dev Nurs Midw)   دانشگاه علوم پزشکی گلستان، که در نمایه نامه Scopus نمایه گردیده است. پایگاه اطلاعاتی مذکور طی اطلاعیه‌ای ضمن اعلام مطلب فوق، مجله مذکور را یک محصول خوب به زبان انگلیسی و با همکاران بین‌المللی در زمینه‌های پرستاری و مامایی برای تولید محتوا عنوان کرده و از نظر تخصصی آن را مورد توجه قرار داده است. این مجله اولین مجله از مجلات دانشگاه علوم پزشکی گلستان و سومین مجله در سطح استان گلستان است که در نمایه نامه Scopus نمایه گردیده است. این مجله آمادگی دریافت مقالات علمی اصیل پژوهشی اعضای محترم هیأت علمی، محقیین و دانشجویان را اعلام دارد.    وب سایت مجله:http://nmj.goums.ac.ir

img_yw_news
شنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ -

جلسه کمیته راهبردی کتابخانه مرکزی و کتابخانه های تابعه

در دومین جلسه برگزار شده کمیته راهبردی کتابخانه مرکزی و کتابخانه های اقماری، با حضور مدیر اطلاع رسانی پزشکی و  ریاست محترم کتابخانه مرکزی جناب آقای دکتر مسعود محمدی و کتابداران این دانشگاه در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۱۷، ابتدا جناب آقای دکتر محمدی نکاتی در خصوص اقدامات انجام شده در رابطه با برنامه  راهبردی و عملیاتی بیمارستانها بیان نمودند ، سپس کارکنان گزارشی از اقدامات صورت گرفته و مشکلات و موانع و پیشنهاداتی در خصوص برنامه راهبردی ارایه نمودند و در آخر مدیر محترم اطلاع رسانی دانشگاه به تجزیه و تحلیل و ارائه راهکارهای مناسب جهت رفع موانع مربوطه پرداختند.

img_yw_news
دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ -

دسترسی به نمای جدید بانک اطلاعاتی Web of Science

اطلاعیه:   به اطلاع می رساند پیرو پیگیری های مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی وزارت بهداشت، دسترسی به  مجموعهWOS در نمای جدید نیز برقرار می باشد. جهت استفاده و بهره برداری به وبسایت کتابخانه مرکزی به بخش Database مراجعه نمایید. همچنین برای دسترسی به JCR و  ESI از قسمت بالای صفحه اصلی، سمت راست، گزینه Product استفاده نمایید.

img_yw_news
دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ -

دسترسی مجدد به بانک اطلاعاتی UptoDate

اطلاعیه:   به اطلاع می رساند پیرو پیگیری های مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی وزارت بهداشت، دسترسی به پایگاه اطلاعاتی  UptoDate مجددا برقرار گردید. 

img_yw_news
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ -

برگزاری جلسه کمیته راهبردی کتابخانه مرکزی و کتابخانه های تابعه

جلسه کمیته راهبردی کتابخانه مرکزی و کتابخانه های اقماری با حضور ریاست محترم کتابخانه مرکزی جناب آقای دکتر مسعود محمدی و کارشناسان اطلاع رسانی پزشکی و کتابداران این دانشگاه، به منظور هماهنگی بیشتر فعالیت های کتابخانه در جهت رسیدن به اهداف این مرکز، در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ برگزار گردید.  

img_yw_news
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ -

برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران

برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از روز ۳ بهمن ۱۴۰۰ از طریق پایگاه ketab.ir کار خود را آغاز کرده و تا ۱۰ بهمن‌ماه ادامه دارد. فرایند خرید از نمایشگاه مجازی کتاب برای استفاده از نمایشگاه مجازی کتاب ابتدا ضمن مراجعه به سایت ketab.ir و کلیک برروی گزینه نمایشگاه مجازی کتاب وارد پورتال نمایشگاه شود و در ادامه ضمن ثبت‌نام حساب کاربری خود را فعال کنید و سپس با مراجعه به مرحله تکمیل اطلاعات و افزودن آدرس به صفحه اصلی بازگردید و از قسمت جست‌وجوی کتاب، محصولات مورد علاقه خود را انتخاب و با تکمیل سبد خرید، در صورت داشتن کد تخفیف آن را وارد و از طریق درگاه‌های بانکی هزینه خرید را پرداخت و فرایند خرید را تکمیل کنید.  

img_yw_news
سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ -

اعمال جریمه دیرکرد کتاب

قابل توجه اعضای محترم کتابخانه های دانشگاه  به اطلاع می رساند جریمه دیرکرد کتب امانتی از اول بهمن ماه ۱۴۰۰ اعمال خواهد شد لذا نسبت به برگشت کتب خود در تاریخ مقرر دقت لازم را به عمل آورید.  

img_yw_news
سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ -

تقدیر از کتابداران دانشگاه در هفته کتاب، کتابخوانی و روز کتابدار

تقدیر معاون تحقیقات و فناوری به مناسبت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار دکتر محمد رضا هنرور معاون تحقیقات و فناوری، به مناسبت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار، طی بازدید از کتابخانه مرکزی از زحمات کتابداران و کارشناسان اطلاع رسانی پزشکی با اهدا شاخه گل تشکر نمودند. در این مراسم که با حضور مدیران اطلاع رسانی پزشکی، امور اداری و مالی برگزار گردید، آقای دکتر هنرور از کتابداران به عنوان اطلاع رسانان علوم پزشکی نام برده و مطالبی را پیرامون اهمیت وظایف کتابداران در دوران همه گیری پاندمی کرونا، به منظور تسهیل مطالعه دانشجویان و دسترسی به منابع علمی بیان نمودند.

img_yw_news
سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ -

بازگشایی سالن مطالعه

به اطلاع اعضای محترم می رساند، ساعت کاری بخش های مختلف کتابخانه مرکزی دانشگاه از شنبه ۳ مهر تا اطلاع ثانوی به شرح ذیل می باشد:   بخش امانت و گردش منابع و سالن های مطالعه:  شنبه تا چهارشنبه ساعت ۷:۳۰ الی ۱۴  مرکز اطلاعات علمی الکترونیک : از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۷:۳۰ الی ۱۴ استفاده از قرائت خانه کتابخانه با محدودیت همراه است.    لطفا با رعایت پروتکل های بهداشتی و به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در محیط کتابخانه: فاصله گذاری اجتماعی را در سالن های مطالعه و مراجعات حضوری رعایت فرمایید.

img_yw_news
سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ -

ثبت نام اولیه جهت عضویت در کتابخانه های دانشگاه

به اطلاع می رساند با توجه به اینکه ثبت نام اولیه جهت عضویت در کتابخانه های دانشگاه به صورت اینترنتی انجام می پذیرد. ضروریست قبل از ورود به سامانه ثبت نام، فایل اسکن شده عکس خود را تهیه نموده و پس از مطالعه کامل راهنما فرم اطلاعات خواسته شده را تکمیل و درخواست عضویت داده و سپس به صورت حضوری مراجعه نمایید. آدرس نرم افزار جامع کتابخانه ای آذرسا جهت ثبت نام و عضویت Azarsa.gouma.ac.ir شایان ذکر است راهنمای ثبت نام و عضویت بر روی وبسایت کتابخانه مرکزی قسمت راهنماهای نرم افزار وجود دارد.  

img_yw_news
سه شنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۰ -

شاخص جدید Journal Citation Indicator

شرکت کلاریویت شاخص جدیدی ارائه داده به نام JCI یا journal citation indicator که میزان استنادات و مقالات نرمال شده مجلات را نشان می‌دهد. این شاخص برای همه نمایه‌نامه‌های هسته WoS ارائه می‌شود و ربطی به ایمپکت فاکتور یا JIF ندارد. تاکید می‌شود ایمپکت فاکتور شاخصی است که تا به امروز تنها برای مجلات ایندکس شده در دو نمایه نامه ‏science citation index expanded و‏social science citation index ارائه می‌شود. شرکت کلاریویت هم اکنون نسخه جدید JCR در سال ۲۰۲۱ را منتشر کرده است. داده‌های این گزارش و به روزرسانی آن حاوی داده‌های استنادی سال ۲۰۲۰ است.  در این نسخه جدید، داده‌های مربوط به شاخص جدید JCI نیز معرفی شده است. این شاخص با نرمال‌سازی نرخ متنوع انتشار و استناد در رشته‌های مختلف، یک شاخص واحد در سطح ژورنال ارائه می‌دهد که می‌تواند به راحتی در بین رشته‌های گوناگون تفسیر و مقایسه شود. این شاخص جدید برای کلیه مجلات موجود در مجموعه هسته WoS از جمله آن‌هایی که فاقد شاخص ضریب تأثیر ژورنال یا JIF  هستند، محاسبه می‌شود که در ژوئن ۲۰۲۱  در نسخه جدید JCR منتشر خواهد شد. شاخص جدید معرفی شده این نیاز را برای ارزیابی ژورنال برآورده می‌کند، که با ارائه یک عدد نهایی، ویژگی‌های خاص رشته‌های مختلف و انتشارات آن‌ها را در بر می‌گیرد. اگرچه محاسبات موجود در شاخص جدید پیچیده است و به قدرت محاسباتی قابل توجهی نیاز دارد، اما نتیجه نهایی این شاخص و کاربرد آن ساده است. شاخص مذکور یک مقدار واحد است که تفسیر و مقایسه آن را  آسان می‌کند، مکمل شاخص‌های فعلی در سطح ژورنال است و از استفاده درست و مسئولانه از شاخص‌های علم‌سنجی حمایت می‌کند. در حقیقت، این شاخص جدید یک معیار نرمال شده در سطح رشته از تأثیر استنادی را ارائه می‌کند که مقدار یک به این معنی است که در مجله ، مقالات منتشر شده تعدادی استناد برابر با میانگین تعداد استنادها را در آن گروه موضوعی دریافت کرده‌اند. اطلاعات بیشتر در  لینک زیر:  https://clarivate.com/webofsciencegroup/article/introducing-the-journal-citation-indicator-a-new-field-normalized-measurement-of- journal-citation-impact    

img_yw_news
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ -

  برگزاری کارگاه  تخصصی "جستجوی پیشرفته در بانک های اطلاعاتی"

 کارگاه  تخصصی "جستجوی پیشرفته در بانک های اطلاعاتی " با امتیاز پودمانی ویژه کتابداران  و کارشناسان پژوهشی در روزهای دوشنبه و سه شنبه  مورخ ۱۰ و۱۱ خرداد ۱۴۰۰  راس ساعت ۹:۳۰  با تدریس دکتر مسعود محمدی  به صورت مجازی برگزار گردید.

img_yw_news
سه شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ -

افتتاح بخش فرهنگی کتابخانه مرکزی

افتتاح بخش فرهنگی کتابخانه مرکزی همزمان با چهل و دومین سالگرد انقلاب اسلامی بخش فرهنگی کتابخانه مرکزی  افتتاح گردید و  از اهداکنندگان مجموعه این بخش تقدیر به عمل آمد.  

img_yw_news
جمعه ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ -

نشست معاون پژوهشی دانشکده بهداشت با مدیر اطلاع رسانی پزشکی و تامین منابع دانشگاه و رییس کتابخانه مرکزی

نشست معاون پژوهشی دانشکده بهداشت  با مدیر اطلاع رسانی پزشکی و تامین منابع دانشگاه و رییس کتابخانه مرکزی در خصوص بررسی منابع اطلاعاتی گروههای آموزشی آن دانشکده  در این نشست مدیر اطلاع رسانی پزشکی،  تامین منابع آموزشی و پژوهشی مورد نیاز گروه های آموزشی را مهم ترین رسالت کتابخانه مرکزی عنوان نموده و فرمودند کتابخانه مرکزی به عنوان یکی از پشتوانه های مهم اطلاعاتی  آموزش و پژوهش های دانشگاه، از اهمیت بسیاری برخوردار است و برای رشد و توسعه کمی و کیفی آن از سوی همه مسئولان تلاش می شود. در ادامه گزارشی در خصوص روند تامین منابع مورد نیاز گروههای آموزشی دانشکده بهداشت  در ۵ سال اخیر ارئه نمودند و همچپنین بیان داشتند ارتقا کمی و کیفی مجموعه منابع،  تعامل و همکاری بسیار زیاد اساتید ومدیران گروههای آموزشی را می طلبد.  در حاشیه این نشست معاون پژوهشی دانشکده بهداشت بازدیدی از منابع اطلاعاتی موجود گروه های آموزشی این دانشکده در کتابخانه مرکزی داشتند.  

img_yw_news
جمعه ۲۸ آذر ۱۳۹۹ -

راه اندازی سامانه جامع طرح‌های تحقیقاتی علوم پزشکی کشور

«سامانه جامع طرح­های تحقیقاتی علوم پزشکی کشور» به‌عنوان یکی از سامانه‌های نظام نوین اطلاعات پژوهش پزشکی ایران «نوپا» در آدرس https://rpis.research.ac.ir راه‌اندازی و همزمان با هفته پژوهش رونمایی شده است. این سامانه دربرگیرنده عناوین و اطلاعات بیش از ۲۰۰ هزار عنوان طرح تحقیقاتی و پایان­ نامه دانشگاه‌های علوم پزشکی است. در این سامانه از طریق جستجوی ساده و پیشرفته، می‌توان اطلاعات طرح‌های تحقیقاتی و پایان‌نامه‌های مصوب و خاتمه‌یافته دانشگاه‌ها را بازیابی نمود. از این سامانه برای جلوگیری از تکرار پژوهش‌های قبلی و بررسی عناوین تکراری و به‌زودی برای مشابهت‌یابی عناوین و متن پروپوزال‌ها و گزارش‌ نهایی طرح‌های تحقیقاتی و پایان‌نامه‌ها استفاده خواهد شد. اطلاعات سامانه مذکور سحرگاه هر روز بروزرسانی می‌شود.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ -

تقدیر از کتابداران دانشگاه به مناسبت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار

بازدید معاون محترم تحقیقات  و فناوری جناب آقای دکتر هنرور و مدیران معاونت تحقیقات و فناوری  از کتابخانه مرکزی دانشگاه به مناسبت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار در این دیدار صمیمانه، معاون محترم تحقیقات و فناوری و مدیران معاونت تحقیقات فناوری ضمن تبریک هفته کتاب، کتابخوانی و روز کتابدار، از همکاران مجموعه تقدیر به عمل آوردند. ایشان با یادآور شدن شرایط خطیر کنونی، تغییر نقش کتابداران و لزوم توجه به بسترهای الکترونیک را جهت تحقق نیازهای اطلاعاتی کتابخانه های دانشگاه را رویکردی اساسی بیان کردند. همچنین توانمندسازی کتابداران دانشگاه را در راستای تامین الکترونیک منابع و پاسخ به نیازهای جدید، ضروری دانستند. در این مراسم، مدیرمحترم تحقیقات و فناوری جناب آقای دکتر روشندل و مدیر محترم اطلاع رسانی پزشکی و منابع علمی دانشگاه اقای دکتر مسعود محمدی نیز ضمن تبریک روز کتابدار از زحمات همکاران کتابدار در ارتقای زیرساخت های پژوهشی دانشگاه تقدیر به عمل آوردند. سرکار خانم دنکوب، مدیر امور اداری معاونت تحقیقات و فناوری نیز ضمن تبریک روز کتابدار، گزارشی از روند تقویت نیروی کارشناسی کتابخانه های دانشگاه ارائه کردند.  

img_yw_news
چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۹ -

معرفی بانک اطلاعاتی CHiQA

معرفی بانک اطلاعاتی  CHiQA   Consumer Health Information & Question Answering CHiQA  یک نظام مبتنی بر هوش مصنوعی است. این نظام با هدف پاسخ به سوالات پزشکی کاربران با تکیه بر منابع معتبر علمی توسط کتابخانه ملی پزشکی آمریکا( NLM) طراحی گردیده است. ساختار این بانک اطلاعاتی مبتنی بر دریافت پرسش های غیر ساختارمند( زبان طبیعی) کاربران بوده و جهت دریافت پرسش نیاز به هیچ دانش زمینه ای در خصوص روش های جستجو ندارد. این بانک اطلاعاتی با فناوری هوش مصنوعی اقدام به تجزیه و تحلیل سوالات دریافتی نموده و مبتنی بر ۱۱ مجموعه داده ای معتبر از پیش تعیین شده به ارائه پاسخ های کاربردی می پردازد. در حال حاضر نسخه βeta این بانک اطلاعاتی منتشر شده و به صورت رایگان از طریق آدرس اینترنتی https://chiqa.nlm.nih.gov/ قابل دسترس می باشد.

img_yw_news
دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ -

عدم دریافت جریمه مالی دیرکرد کتب امانی

قابل توجه مراجعین محترم : به اطلاع می رساند به علت  شیوع ویروس کرونا   جریمه مالی دیرکرد کتب امانت گرفته شده از شخص امانت گیرنده از ابتدای اسفند ۹۸ تا اطلاع ثانوی  دریافت نخواهد شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ -

برگزاری کارگاه ZOTERO  (مدیریت منابع) 

 کارگاه نرم افزار zotero برگزار شد  کارگاه نرم افزار آموزشی ZOTERO  (مدیریت منابع)  با هدف ارتقاء فعالیت های پژوهشی و  توانمند سازی در زمینه نگارش مقالات، پروپوزال و پایان نامه با تدریس دکتر هنرور در مرداد ماه به صورت وبینار برگزار گردید. در این کارگاه شرکت کنندگان با نحوه رفرنس نویسی به صورت تکی و گروهی آشنا گردیدند.

img_yw_news
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ -

انتشار Impact Factor جدید مجلات مربوط به سال ۲۰۱۹

به اطلاع می رساند مقادیر Impact Factor جدید مجلات مربوط به سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر شد. گزارش تحلیلی وضعیت و رتبه مجلات علوم پزشکی کشور را براساس شاخص Impact Factor در فایل زیر ملاحظه می‌کنید. مجلات ۲۰۱۹Impact Factor

img_yw_news
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ -

بازگشایی سالن مطالعه کتابخانه های دانشگاه

به اطلاع اعضای محترم می رساند، ساعت کاری بخش های مختلف کتابخانه مرکزی دانشگاه از شنبه ۲۴ خرداد تا اطلاع ثانوی به شرح ذیل می باشد:   بخش امانت و گردش منابع و سالن های مطالعه:  شنبه تا چهارشنبه ساعت ۷:۳۰ الی ۱۴  مرکز اطلاعات علمی الکترونیک : از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۷:۳۰ الی ۱۴ استفاده از قرائت خانه کتابخانه با محدودیت همراه است.    لطفا با رعایت پروتکل های بهداشتی و به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در محیط کتابخانه: فاصله گذاری اجتماعی را در سالن های مطالعه و مراجعات حضوری رعایت فرمایید. از ورود به مخزن و بخش امانت و گردش منابع خودداری کنید.

img_yw_news
یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ -

دسترسی کاربران ایران به نسخه جدید بانک اطلاعاتی PubMed

به اطلاع می‌رساند پیگیری‌های مداوم و مکرر مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی وزارت متبوع  برای رفع محدودیت دسترسی کاربران ایران به نسخه جدید بانک اطلاعاتی PubMed که برروی سرورهای شرکت Google میزبانی‌ شده است به نتیجه رسید و اکنون تمامی کاربران کشور می‌توانند بدون هرگونه مشکلی به نسخه جدید PubMed از طریق آدرس  https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov دسترسی مستقیم پیدا کنند.  

img_yw_news
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ -

تغییر آدرس پایگاه اطلاعاتی PubMed

به اطلاع می رساند در حال حاضر تمامی آدرس‌های قبلی PubMed به صورت معمول در دسترس نیستند و فقط دسترسی مستقیم از طریق آدرس زیر میسر است. https://pmlegacy.ncbi.nlm.nih.gov تا رفع تحریم Google برای دسترسی کاربران ایران به PubMed،  از آدرس فوق استفاده نمایید تا متعاقبا و پس از رفع مشکل، امکان دسترسی مستقیم به نسخه جدید PubMed فراهم و اعلام شود.

img_yw_news
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ -

افتتاح وب سایت دفتر توسعه و هماهنگی مجلات دانشگاه

 به اطلاع می رساند پورتال اختصاصی دفترتوسعه و هماهنگی مجلات علمی دانشگاه افتتاح گردید. این وبسایت حاوی نشریات دانشگاه، دستورالعمل ها و فرمها، گزارشات، راهنماها، آیین نامه ها و دسترسی به پایگاه های اطلاعاتی و نشریات علوم پزشکی کشور و ارائه آخرین اخبارمربوطه می باشد.   آدرس وبسایت دفتر توسعه و هماهنگی مجلات علمی دانشگاه:     http://journals.goums.ac.ir/

img_yw_news
پنجشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ -

تغییر پلتفرم پایگاه اطلاعاتی PubMed

به اطلاع می رساند بر اساس اطلاعات موجود در بخش Ne w PubMed Transition FAQ، از ۱۸ ماه می مطابق ۲۹ اردیبهشت ماه پلتفرم جدید این پایگاه رونمایی می گردد.   اسلاید محیط جدید pubmed تهیه شده است و در قسمت اسلایدهای آموزشی در دسترس می باشد.

img_yw_news
شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹ -

پایگاه اطلاعاتی گروه تحقیقاتی میکروبیوتای ایران راه اندازی شد.

دیتابیس میکروبیومولوژی یک دیتابیس مبتنی بر ارتباط بیماری-باکتری و از معدود دیتابیس‌های بین‌المللی در زمینه میکروبیوتا است که از سال 2019 راه‌اندازی شده است. این دیتابیس با بررسی جامع مطالعات مربوط به هر بیماری سعی در ارائه کامل تغییرات میکروبیوتا در محورهای مختلف بدن انسان دارد. نتایج حاصل به صورت جدول ارائه شده که علاوه بر مشخص کردن تغییرات هر ارگانیسم در هر بیماری، اطلاعات دیگری شامل PMID مقاله مربوطه، سال چاپ مقاله، نوع نمونه و روش کار را هم مشخص کرده است. تاکنون تغییرات بیش از 54 بیماری و 379 باکتری در این دیتابیس ارائه شده است و به روز رسانی این اطلاعات همچنان ادامه دارد.  دیتابیس میکروبیومولوژی اطلاعات مختصر و جامعی از هر ارگانیسم و بیماری را نیز ارائه می‌دهد که علاوه بر تسهیل دستیابی سریع به مشخصات هر ارگانیسم و بیماری، می‌تواند به درک بهتر علت افزایش یا کاهش آن‌ها در بیماری‌ها کمک ‌کند. هدف از تاسیس این دیتابیس، فراهم کردن پایگاه کامل و جامعی جهت تسهیل دستیابی پژوهشگران وعلاقه‌مندان به مطالعه در زمینه میکروبیوتا به اطلاعات مربوطه در هر بیماری می‌باشد.  همچنین در وبسایت میکروبیومولوژی در بخش Scientometrics، تصویرسازی داده های مرتبط با میکروبیوتا/میکروبیوم در سطح جهان و کشور ایران ارائه می شود که ویژگی منحصر به فرد آن در مقایسه با پایگاه های اطلاعاتی مشابه می باشد.  با کلیک بر روی لینک های زیر می توانید وارد وبسایت، دیتابیس و شبکه های اجتماعی میکروبیومولوژی شوید و از اخبار، به روز رسانی ها و تحقیقات مرتبط با میکروبیوتا باخبر شوید. Website: https://microbiomology.org Database: http://db.microbiomology.org/ Telegram: https://t.me/microbiomology Instagram: https://www.instagram.com/microbiomology/?igshid=5taqazifhplnTelegram Mendeley Group: https://www.mendeley.com/community/human-microbiota-in-health-and-diseases-(iranian-microbiota-research-center)

img_yw_news
شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹ -

نمایشگاه کتاب تهران بعد از ماه مبارک رمضان برگزار می شود

نمایشگاه کتاب تهران بعد از ماه مبارک رمضان برگزار می شود. دبیر شورای سیاست‌گذاری و سخنگوی سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از موکول شدن زمان برگزاری این رویداد فرهنگی خبر داد و گفت: با مصوبه شورای سیاست‎گذاری، سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران بعد از ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد. به گزارش روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ایوب دهقانکار با اعلام این خبر گفت: با عنایت به اینکه هدف از برگزاری نمایشگاه کتاب تهران ایجاد فضایی آرام و دلنشین، محیطی فرهنگی برای دوستداران و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی و از سوی دیگر تقویت چرخه اقتصادی نشر کشور است، با لحاظ شرایط فعلی جامعه، شورای سیاست‎گذاری تاریخ ۲۶ فروردین ۹۹ را برای اجرای بهینه نمایشگاه کتاب مناسب ندانست و بر اساس مصوبه شورا زمان برپایی سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران به بعد از ماه مبارک رمضان موکول شد.   سخنگوی سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران افزود: با در نظر گرفتن مختصات نمایشگاه کتاب تهران، جمعیت میلیونی بازدید کنندگان و علاقمندان، حضور ناشران و مهمانان خارجی و  توجه به این اصل که هدف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برپایی این نمایشگاه در فضایی به دور از هر گونه نگرانی و کمک به توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه و رونق کتابخوانی در جامعه است، برگزاری آن در ابتدای سال جدید برای دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده مناسب نیست.   وی در خصوص اعلام تاریخ دقیق زمان برپایی نمایشگاه نیز گفت: شورای سیاست‌گذاری در جلسات آتی در این‌باره تصمیم‌گیری خواهد کرد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ -

برگزاری کارگاه جستجوی پیشرفته و بازیابی منابع اطلاعات بالینی

 کارگاه جستجوی پیشرفته و بازیابی منابع اطلاعات بالینی  با امتیاز فرهنگی  ویژه اعضای هیئت علمی بالینی و کتابداران در روزهای یکشنبه و دوشنبه مورخ 4 و 5 اسفند 98  راس ساعت 9:30  در سالن کنفرانس بیمارستان شهید صیاد شیرازی برگزارمی گردد. 

img_yw_news
دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ -

کارگاه آشنایی با کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد و مدارک علمی

ضمن عرض  خیر مقدم به دانشجویان جدیدالورود (ورودی بهمن 98)، به اطلاع میرساند جهت آشنایی با کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد مدارک علمی دانشگاه و عضویت در کتابخانه ، روز دوشنبه مورخ 98/11/28از ساعت 12الی14  کارگاه آموزشی – توجیهی برگزار میگردد.  

img_yw_news
چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ -

برگزاری سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران (1399)

سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از ۲۶ فروردین تا ۵ اردیبهشت ۱۳۹۹  در محل مصلی امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد. جهت اطلاع از آخرین اخبار نمایشگاه ، لیست کتابها و درخواست منابع اینجا را کلیک نمایید. نمایشگاه بین المللی کتاب تهران 

img_yw_news
شنبه ۲ آذر ۱۳۹۸ -

برگزاری اولین همایش گرامیداشت هفته کتاب،کتابخوانی و کتابدار

قابل توجه اعضای محترم هیئت علمی، اساتید، همکاران و دانشجویان گرامی اولین همایش گرامیداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار" در روز  دوشنبه مورخ 98/09/04 رأس ساعت 10 لغایت 12 در سالن آمفی تئاتر  دانشکده پزشکی برگزار می گردد. منتظر حضور سبزتان هستیم. 

img_yw_news
چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ -

برگزاری نمایشگاه تازه های کتاب همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی

به مناسبت هفته کتاب،کتابخوانی و روزکتابدار نمایشگاهی با عنوان تازه های کتاب، در محل کتابخانه مرکزی دانشگاه از روز شنبه مورخ 98/08/25 لغایت 98/08/29 از ساعت8 لغایت14:30 دایر می باشد.

img_yw_news
دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸ -

دسترسی به کتب الکترونیکی سال ۲۰۲۰ در سامانه منبع یاب

به اطلاع میرساند دسترسی به کتابهای سال 2020 در سامانه منبع یاب فراهم شده است علاقمندان می توانند از طریق آدرس http://rsf.research.ac.ir/2020 به این منابع دسترسی داشته باشند.

img_yw_news
شنبه ۴ آبان ۱۳۹۸ -

راه اندازی مجموعه منابع الکترونیک کتابخانه مرکزی و دسترسی به متن 31 هزار عنوان کتاب الکترونیک تخصصی

 به اطلاع می رساند مجموعه منابع الکترونیک کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد و مدارک علمی دانشگاه با دسترسی به متن کامل 31 هزار عنوان کتاب الکترونیک تخصصی راه اندازی و از طریق پورتال کتابخانه مرکزی به نشانی centlib.goums.ac.ir و قسمت نرم افزار آذرسا به نشانی Azarsa.goums.ac.ir قابل جستجو و نمایش می باشد. شایان ذکر است دسترسی به منابع، نیازمند ثبت نام در سامانه آذرسا و دریافت نام کاربری و کلمه عبور می باشد. جهت دریافت حساب کاربری به کتابخانه مرکزی مراجعه نموده یا با شماره تلفن 32455110 تماس حاصل فرمائید.    راهنمای استفاده از منابع دیجیتال

img_yw_news
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ -

دسترسی مجدد به پایگاه های اطلاعاتی

به اطلاع می رساند با پیگیری های  مرکز توسعه اطلاعات و انتشارات علمی وزارت بهداشت دسترسی مجدد به پایگاه های Journal Citation Reports (JCR)  و  Essential Science Indicators (ESI)  و Web of Science (ISI)برقرار گردیده  است. علاقمندان به استفاده از این بانک های اطلاعاتی می توانند از طریق کلیک بر روی نام و لوگوی این پایگاه در صفحه اصلی کتابخانه مرکزی به آدرسcentlib.goums.ac.ir در قسمت ((DataBaseو یا کتابخانه دیجیتال به  آدرس diglib.goums.ac.ir به اطلاعات این پایگاه دسترسی داشته باشند

img_yw_news
یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ -

برگزاری نمایشگاه تخصصی کتاب

نمایشگاه تخصصی کتاب علوم پزشکی از مورخ 13 الی 25 مهرماه در طبقه همکف دانشکده پزشکی برگزار می گردد. لازم به ذکر است کلیه کتب نمایشگاه شامل 10 الی 25 درصد تخفیف خرید خواهند بود. 

img_yw_news
چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸ -

قطع موقت دسترسی به پایگاه های اطلاعاتی

به اطلاع می رساند، دسترسی به پایگاه های Journal Citation Reports (JCR)  و  Essential Science Indicators (ESI)  و Web of Science (ISI) به طور موقت قطع می باشد. پس از برقراری دسترسی، اطلاع رسانی خواهد شد.

img_yw_news
شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ -

کارگاه آشنایی با کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد و مدارک علمی

ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن بهار علم و دانش و خیرمقدم  به دانشجویان جدیدالورود ، به اطلاع میرساند جهت آشنایی با کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد مدارک علمی دانشگاه و عضویت در نرم افزار کتابخانه ، کارگاههایی به تفکیک دانشکده ها در روزهای تعیین شده ( به مدت 3 روز)  از ساعت 11 الی 13 برگزار میگردد که به شرح ذیل میباشد: 1. روز شنبه 06/07/1398  دانشجویان دانشکده پزشکی و فناوری های نوین 2. روز یکشنبه 07/07/1398 دانشجویان دانشکده پیراپزشکی و بهداشت 3. روز دوشنبه 08/07/1398 دانشجویان دانشکده پرستاری و دندانپزشکی و بین الملل

img_yw_news
دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ -

برگزاری کارگاه جستجوی پیشرفته در بانک های اطلاعاتی

   کارگاه جستجوی پیشرفته در بانک های اطلاعاتی  ویژه اعضای هیئت علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی در روزهای شنبه و یکشنبه مورخ 1398/06/30 و1398/06/31 برگزار میگردد. محل برگزاری سالن جلسات معاونت تحقیقات و فناوری  راس ساعت 8 می باشد .                       فرم ثبت نام

img_yw_news
دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ -

راه اندازی سامانه علم سنجی کمیته های تحقیقات دانشجویی دانشگاه ها

سامانه علم سنجی کمیته های تحقیقات دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی کشور با هدف تسهیل ارزشیابی و رصد فعالیت های پژوهشی کمیته های تحقیقات دانشجویی دانشگاه ها در آدرس http://src.research.ac.ir راه اندازی شد. در این سامانه شاخص های تعداد مقالات، استنادات، h-index ، تعداد و سهم مقالات بین المللی، خوداستنادی و سایر شاخص های علم سنجی کمیته ها همراه با فهرست مقالات مربوطه بر اساس وابستگی سازمانی استاندارد کمیته ها از بانک اطلاعاتی Scopus استخراج شده و به طور خودکار هر سه روز یکبار روزآمد می شود.

img_yw_news
یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ -

کارگاه جستجوی منابع الکترونیک

   کارگاه جستجوی منابع الکترونیک ویژه اعضای هیئت علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی در روز شنبه مورخ 98/5/19 برگزار میگردد. محل برگزاری کلاس شماره 2 مرکز اطلاعات علمی الکترونیک کتابخانه مرکزی   راس ساعت 8 می باشد . جهت ثبت نام  و اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک فرمایید. 

img_yw_news
یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۸ -

تغییر ساعت کاری کتابخانه مرکزی

تغییر ساعت کاری کتابخانه مرکزی  به اطلاع می رساند ساعت کتابخانه مرکزی از مورخ 1398/12/05 روزهای شنبه تا چهارشنبه  از ساعت 07:30 الی 15:30 و روزهای پنجشنبه تعطیل می باشد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ -

خرید کتاب از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

از سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران که از تاریخ ۴ الی ۱۴ اردیبهشت ماه ۹۸ در محل مصلای امام خمینی (ره ) تهران برگزار شد تعداد  205 عنوان کتاب لاتین و 394 عنوان کتاب فارسی توسط کتابخانه مرکزی خریداری شده است. جهت مشاهده لیست کتاب های خریداری شده از سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران اینجا کلیک کنید

img_yw_news
دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ -

اخذ جریمه مالی دیرکرد کتب در کتابخانه های دانشگاه

قابل توجه مراجعین محترم : به اطلاع می رساند با عنایت به صورتجلسه شماره پ گ/10/386979 مورخ 97/12/28 هیئت رییسه دانشگاه، مطابق با آیین نامه کتابخانه مرکزی و کتابخانه های تابعه دانشگاه، ازابتدای اردیبهشت (1398)، به ازای هر روز دیرکرد در عودت کتاب، مبلغ 5000 ریال (500 تومان) از شخص امانت گیرنده جریمه دریافت خواهد شد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ -

تمدید مهلت ثبت نام بن کارت یارانه ای کتاب

قابل توجه اعضای محترم هیئت علمی، اساتید و دانشجویان گرامی

img_yw_news
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ -

جشنواره ملی پایان نامه های دانشجویی در زمینه آسیب های اجتماعی

به اطلاع می رساند جشنواره پایان نامه های دانشجویی در حوزه آسیب های اجتماعی در سال آتی(1398) در مازندران برگزار می گردد. مهلت ارسال آثار 25 فروردین 98 می باشد.

img_yw_news
دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۷ -

نشست کتابداران با معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه

نشست کتابداران دانشگاه علوم پزشکی گلستان با معاونت محترم تحقیقات و فناوری در روز یکشنبه مورخ 97/11/07برگزار گردید. ریاست محترم کتابخانه مرکزی ضمن ارائه گزارش عملکرد کتابخانه های دانشگاه در سال جاری، به بیان وضعیت موجود و میزان استفاده از منابع اطلاعاتی کتابخانه ها وبرنامه های آتی کتابخانه پرداختند. در ادامه

img_yw_news
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ -

چهارمین کنگره سالانه متخصصان علوم اطلاعات

چهارمین کنگره سالانه متخصصان علوم اطلاعات در روزهای شنبه و یکشنبه 26 و 27 آبان ماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود. موضوع اصلی این کنگره «آموزش دانشگاهی، تواندمندسازی نیروی انسانی، پویایی حرفه» است. دبیر علمی چهارمین کنگره متخصصان علوم اطلاعات دکتر رحمت الله فتاحی و دبیر اجرایی سید ابراهیم عمرانی هستند.  علاقه‌مندانی که امکان حضور در چهارمین کنگره سالانه متخصصان علوم اطلاعات را ندارند، به صورت غیر حضوری (از راه دور) می‌توانند در کنگره شرکت کنند. این نام‌نویسی ویژه افرادی است که امکان شرکت حضوری در کنگره را ندارند. هزینه نام‌نویسی غیرحضوری 500،000 ریال است. گواهی شرکت غیرحضوری از سوی انجمن صادر می شود و فقط ازطریق آرموک قابل دریافت است.  نام‌نویسی غیرحضوری (از راه دور) در چهارمین کنگره  

img_yw_news
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ -

برگزاری دومین همایش ملی کتابداری پزشکی و اطلاعات سلامت

در آستانه هفته کتاب و کتابخوانی "دومین همایش ملی کتابداران پزشکی و اطلاعات سلامت"به همت مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت و با همکاری و میزبانی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در سالن شهید احمدی روشن این دانشگاه در روز پنجشنبه ۲۴ آبان ماه برگزار می شود. این همایش یک روزه در راستای تقدیر از خدمات کتابداران برتر دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور برگزار می‌شود که جمعی از آنان در این همایش معرفی ، و مورد تقدیر قرار می‌گیرند. علاوه بر حضور مسئولان وزارت بهداشت و روسای کتابخانه‌های  دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور، جمع بزرگی از کتابداران و اساتید پیشکسوت کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی در این  همایش شرکت می‌کنند.

img_yw_news
شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ -

برگزاری تور کتابخانه گردی

همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید تور کتابخانه گردی با هدف آشنایی دانشجویان جدید الورود با فرایند ها و فعالیت های بخش های مختلف کتابخانه های دانشگاه در روزهای یکشنبه مورخ ۹۷/۰۷/۰۸ و ۹۷/۰۷/15 در محل کتابخانه مرکزی دانشگاه برگزار گردید. 


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کتابخانه مرکزی می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2023 All Rights Reserved | digital library

Designed & Developed by : Yektaweb