بایگانی بخش اخبار

img_yw_news
جمعه ۲۹ مرداد ۱۴۰۰ -

حضور و بازدید اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس به همراه معاون درمان وزارت بهداشت ودرمان از بیمارستان حضرت رسول اکرم کلاله

اعضای محترم کمیسیون بهداشت و درمان مجلس متشکل از آقایان دکتر شهریاری،دکتر آریان پور،دکتر روح الامینی و آقایان سنگدوینی و منتظری نمایندگان گرگان در مجلس،به همراه آقای دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت و درمان ،آقای دکتر کبیر مشاور وزیر بهداشت و درمان و آقای دکتر فاضل ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی گلستان با حضور در بیمارستان و دیدار با ریاست محترم بیمارستان جناب آقای دکتر عرب ودیگر همکاران از نزدیک در جریان اوضاع بیمارستان و مشکلات آن قرار گرفتند و ضمن بازدید از بخش اورژانس بیمارستان تصمیمات لازم جهت بهبود خدمات رسانی به بیماران محترم و رفع کمبودهای بیمارستان را اتخاذ کردند.

img_yw_news
چهارشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۰ -

راه اندازی سامانه اینترنتی مشاهده آنلاین جواب آزمایشات

در راستای اجرای تاکیدات مدیریت محترم بیمارستان جهت رفاه مراجعین به بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) و جلوگیری از مراجعه غیرضروری و کاهش ازدحام در دوران همه گیری ویروس منحوس کرونا و نیز حذف هزینه چاپ روی برگه ، واحد فناوری اطلاعات بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) کلاله با پشتیبانی شرکت تیراژه رایانه تهران سامانه مشاهده اینترنتی جواب کلیه آزمایشات بیمارستان حضرت رسول کرم (ص) کلاله را راه اندازی نمود.تا بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) کلاله جزو معدود بیمارستان های پیشرو و فناور در ارائه این خدمت نوین اینترنی باشد. برای مشاهده آنلاین جواب آزمایشات مراجعین محترم ابتدا وارد وبسایت بیمارستان به نشانی  https://kalalehhospital.goums.ac.ir  شده سپس روی بنر سامانه آنلاین جوابدهی آزمایشها کلیک کرده و وارد صفحه جوابدهی می شوند.در صفحه جواب دهی  ابتدا کد ملی و کد پذیرش الزاما باید وارد شود.(کد پذیرش بیماران سرپایی روی رسید آزمایشگاه و برای بیماران بستری روی قبض صندوق ثبت شده است.) سپس حاصل عبارت را باید وارد نمود و در نهایت دکمه ورود را باید زد.درنتیجه جواب آزمایشات بیمار که توسط مسئول آزمایشگاه آماده ، تایید و امضا شده است نمایش داده میشود که قابل چاپ و ذخیره بصورت pdf است.اگر بیمار بدون کد ملی پذیرش شده باید تیک اتباع خارجی زده شود.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ -

انجام اولین مشاوره پزشکی از راه دور (Telemedicine) در بیمارستان کلاله

اولین مشاوره از راه دور پزشکی ﺗﻠﻪ ﻣﺪﻳﺴﻴﻦ بین بیمارستان کلاله  و بیمارستان صیاد شیرازی گرگان ،با حضور آقای دکتر عرب ریاست بیمارستان ، آقای شیخ مدیر داخلی ، آریانپور و امیریان کارشناسان آی تی و جهانی کارشناس اسناد بیمارستان انجام گرفت . این مشاوره به درخواست آقای دکتر فلاح متخصص داخلی بیمارستان کلاله ، از آقای دکتر نوروزی فوق تخصص گوارش بیمارستا ن صیاد شیرازی انجام گرفت. پزشکی از راه دور یا دورپزشکی (Telemedicine)به کاربردفناوری اطلاعات و ارتباطات برای فراهم آوردن مراقبت سلامت و خدمات و حمایت از بیمار یا امداد شونده در زمانی که فاصله جغرافیایی بین دو گروه فراهم کننده و گیرنده خدمات پزشکی وجود داشته باشد گفته می‌شود. گرچه اجماع جهانی در خصوص تعریف پزشکی از راه دور و تفاوت آن با تله هلث (Telehealth) وجود ندارد ولی بیشتر صاحب نظران آن را زیر مجموعه‌ای از سلامت الکترونیکی (eHealth) می‌دانند. از جمله اهداف پزشکی از راه دور: بهبود مراقبت از بیمار، بهبود دسترسی و مراقبت پزشکی برای نواحی روستایی و محروم، دسترسی بهتر به پزشکان جهت مشاوره، در دسترس قرار دادن امکانات برای پزشکان جهت هدایت معاینات خودکار، کاهش هزینه‌های مراقبت‌های پزشکی، ایجاد خدمات مراقبت پزشکی (در سطح جغرافیایی و جمعیتی وسیع)، کاهش نقل و انتقال بیماران به مراکز درمانی می‌باشد. پزشکی از راه دور شامل مشاوره از راه دور، آموزش الکترونیکی پایش از راه دور، جراحی از راه دور، درمان امراض پوستی از راه دور، تصویربرداری التراسوند از راه دور و درمان اختلالات شناختی از راه دور می‌باشد. امروزه پزشکی از راه دور تا حدی پیشرفت کرده‌است که امکان انجام جراحی از راه دور نیز به وجود آمده‌است. یعنی یک جراح در منطقه‌ای دورتر از بیمار در یک کشور با بهره‌گیری از ارتباطات اینترنتی بسیار قوی و زیرساخت‌های فنی دقیق، این امکان را می‌یابد که در یک اتاق جراحی درکشور دیگری، به وسیله ربات‌ها، عمل جراحی انجام دهد.  

img_yw_news
جمعه ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ -

مرحله اول نصب دستگاه اتوآنالایزر در آزمایشگاه بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) کلاله انجام شد.

مرحله اول نصب دستگاه اتوآنالایزر که مدتی قبل پس از مکاتبات دکترآریانپور نماینده فعلی مجلس شورای اسلامی و پیگیریهای دکتر عرب ریاست محترم بیمارستان و آقای شیخ مدیر داخلی بیمارستان تحویل آزمایشگاه بیمارستان کلاله گردیده بود امروز انجام شد. دستگاه اتوآنالایزر بیوشیمی ابزاری است که از سرم خون یا نمونه ادرار، برای اندازه‌گیری اجزای مختلف مانند قند، کلسترول، پروتئین، آنزیم‌ها و غیره استفاده می‌کند،این دستگاه‌ با استفاده از حجم بسیار کم نمونه و مواد واکنش دهنده و همچنین با سرعت بسیار بالا و پردازش فوق دقیق که ویژگی منحصر به فرد آنهاست انواع ترکیبات داخل خون را آنالیز و اندازه گیری می‌نمایند.  

img_yw_news
شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ -

موفقیت واکسن کرونای تولیدی ستاد اجرایی فرمان امام، بر روی ویروس انگلیسی کرونا رسما اعلام شد

حسن جلیلی مدیر گروه تحقیقات تولید واکسن ستاد اجرایی فرمان امام گفت : پس از شیوع ویروس جهش یافته کرونا موسوم به کرونای انگلیسی، از طریق وزارت بهداشت نمونه‌ای از این ویروس جهش‌یافته که قدرت سرایت آن ۷۰ درصد بالاتر از کرونای معمولی است را دریافت کردیم و دراختیار محققان دارویی ستاد اجرایی قراردادیم. وی افزود:ازآنجا که یکی از قابلیت‌های هر واکسن اثرگذاری باید این باشد که بتواند در برابر جهش‌های انجام گرفته برروی ویروس بدن افراد را ایمن کند، پلاسمای خون ۳ داوطلب اولی که واکسن "کوو ایران برکت" را دریافت کرده بودند را بااین ویروس مورد امتحان و آزمایش قرار دادیم. مسئول تیم تولید واکسن افزود: این سه داوطلب در دو مقطع واکسن را دریافت کرده‌اند ولذا انتظار میرود که پلاسمای خون آنها ایمنی کافی را برای مقابله با ویروس پیدا کرده باشد. جلیلی خاطرنشان کرد: آزمایش‌های انجام گرفته نشان داد که واکسن ایرانی با موفقیت کامل، توانسته ویروس جهش‌یافته را بطور کامل خنثی کند. مینو محرز عضو ستاد ملی مبارزه با کرونا و مسئول تیم نظارت بر فاز مطالعات بالینی واکسن کوو ایران برکت نیز درخصوص موفقیت جدید واکسن ایرانی گفت: امروز شنیدن این خبر همه ما را خوشحال کرد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ -

اطلاعیه برگزاری کمیته مرگ و میر بزرگسالان

کمیته مرگ ومیر بزرگسالان در روز دوشنبه مورخه ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ راس ساعت ۹ صبح در محل اتاق ریاست بیمارستان برگزار میشود.لذا از اعضای محترم کمیته مذکور جهت شرکت دعوت بعمل می آید.

img_yw_news
شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۹ -

روز شمار هفته پرستار

روز شمار هفته پرستار بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) کلاله                                                                                 

img_yw_news
یکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۹ -

وبینار آموزشی آمادگی مقابله با حوادث طبیعی و غیر مترقبه

در راستای تحقق اهداف مندرج در نقشه راه شورای سیاست گذاری سلامت در حوادث و بلایای دانشگاه،دبیرخانه ای این شورا در نظر دارد وبینار آموزشی تحت عنوان "آمادگی مقابله با حوادث طبیعی و غیر مترقبه را جهت کلیه کارکنان حوزه سلامت در روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۹  برگزار نماید.  

img_yw_news
یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ -

برگزاری «چهاردهمین کنگره بین المللی میکروبشناسی بالینی استاد البرزی» و«سومین کنگره بین المللی استراتژی های پیشگیری برای عفونت های مرتبط

«چهاردهمین کنگره بین المللی میکروبشناسی بالینی استاد البرزی» و«سومین کنگره بین المللی استراتژی های پیشگیری برای عفونت های مرتبط با مراقبت از بیمار» با همکاری مرکز کنترل عفونت بیمارستان های دانشگاهی ژنو به صورت مجازی در تاریخ ۲۰ تا ۲۲ آبان ماه سالجاری برگزار می شود.

img_yw_news
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ -

برگزاری وبینار آموزشی مراقبت های پیشرفته بیمار ترومایی(ATLS)

احتراماً به استحضار می رساند در راستای اجرای مصوبات شورای ترافیک استان،دبیرخانه برنامه کاهش تصادفات دانشگاه در نظر دارد وبینار آموزشی تحت عنوان "مراقبت های پیشرفته بیمار ترومایی ( ATLS )" را در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ برگزار نماید.لذا از همکاران محترم خواهشمندیم در این وبینار بصورت گسترده شرکت نمایند.                                                                              

img_yw_news
دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۹ -

دستگاه C.Arm به بیمارستان رسول اکرم کلاله تحویل داده شد.

براساس "تفاهمنامه" امضاء شده فی مابین "خیرین سلامت کلاله و دانشگاه علوم پزشکی" استان گلستان مقرر شد؛ یک دستگاه "سی آرم" از سوی دانشگاه علوم پزشکی به بیمارستان حضرت رسول اکرم ص کلاله اختصاص یابد و در قبال آن "خیرین سلامت" در تکمیل ساختمان شماره ۲ جامعه سلامت شهری کلاله اقدام کند.  

img_yw_news
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ -

توضیحات و درخواست های بغض آلود خانم هراتی سوپروایزر آموزشی از هم وطنان محترم

کلیپ تصویری توضیحات و درخواست های بغض آلود خانم هراتی سوپروایزر آموزشی از هم وطنان محترم  در رابطه با بیماری کرونا به همراه صحبت های جناب آقای دکتر عرب ریاست محترم بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) کلاله در رابطه با وضعیت کادر درمان در خط مقدم مبارزه با کرونا در مصاحبه با یک رسانه محلی.  

img_yw_news
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ -

پایش مدیریتی تیم معاونت درمان دانشگاه از بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) کلاله

در این پایش که در مورخه ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ با حضور دکتر عارف نیا و مدیران و مسئولین واحدهای معاونت درمان برگزارگردید،تیم فنی معاونت درمان به همراهی آقایان دکتر کلوی مدیر شبکه بهداشت کلاله و دکتر عرب ریاست بیمارستان کلاله از بخش های مختلف بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) بازدید و پایش به عمل آوردند.مشکلات و کمبود های فضای فیزیکی اتاق CPR و داروخانه سرپایی وسایر موارد مشاهده شده مورد بررسی قرار گرفت و راهکارهایی جهت برون رفت از مشکلات توسط اعضا ارائه شد.   $(document).ready(function(){ $('#yw_slider_439').bxSlider({ mode: 'fade', auto: true, captions: true, speed: 1000, pause: 3000 }); });   

img_yw_news
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ -

وزیر بهداشت: مردم شرایط را عادی تلقی نکنند

دکتر سید نمکی وزیر بهداشت ، در حاشیه نشست کمیته علمی کووید۱۹ که در بیمارستان قلب شهید رجایی تهران برگزار شد، اظهار کرد: از همان روزهای ابتدایی که ویروس کرونا در چین شیوع پیدا کرد و آن را رسما اعلام کردند، ما نیز در کشورمان کمیته علمی متشکل از افراد برجسته تعیین کردیم، بنده نیز روزانه مسائل را پیگیری می کردم. وی افزود: این کمیته علمی، یکی از اصلی ترین نقش ها را در مدیریت بیماری کووید ۱۹ و تدوین پروتکل های درمانی این بیماری، ایفا کرد. کادر بهداشت و درمان کشور در موضوع کرونا حماسه آفریدند دکتر نمکی خاطرنشان کرد: در این راستا، حدود ۱۳۰ یا ۱۴۰ گروه پژوهشی در کل کشور کار تحقیقاتی انجام دادند و پروتکل های تشخیصی، درمانی و بازتوانی بیماران با همت این عزیزان که خودشان از ژنرال های برجسته درمان این مملکت بودند، تدوین و تهیه شد. این افراد درواقع تن به آتش زدند، تا شاگردانشان نیز از آنها الگو بگیرند و این شد که کادر بهداشت و درمان کشور در موضوع کرونا حماسه آفریدند و در روزهایی که با کمبود اقلام ضروری مثل ماسک و کاور بهداشتی مواجه بودیم، آنها از خدمت دست نکشیدند و متاسفانه تعدادی از این عزیران نیز از میان ما رخت بربستند. امروز در دنیا یکی از بالاترین میزان بهبودیافتگان کرونا را داریم وزیر بهداشت بیان کرد: امروز می توان گفت که در زمینه مقابله با کرونا در دنیا، صاحب مدلی هستیم. روز گذشته یکی از سفرای کشورهای پیشرفته آمده بود و می گفت؛ در کشورشان گاهی دو شیفت راننده آمبولانس عوض می شده اما بیمار همچنان در آمبولانس باقی می ماند و تختی نبود که بیمار را بستری کند، این کشوری بود که به عنوان ابرقدرت در دنیا مطرح است. اما کاری که همکاران ما در کشور انجام دادند، بینظیر بود. آنها علاوه بر فراهم کردن تخت مناسب، تهیه پروتکل های درمانی، در اوج تحریم ها و کمبود منابع مالی، توانستند بیماران را مداوا کنند. به لطف دانش همین دانشمندان و اعضای این کمیته، امروز در دنیا یکی از بالاترین میزان بهبودیافتگان کرونا را داریم. جا دارد خاضعانه دست یکایک این عزیزان را ببوسم که حق زیادی بر گردن مردم و نسل های آینده دارند برای نگهداری نسلی که در اوج تحریم در معرض کرونا قرار گرفته است. بارها تاکید کرده ام که مردم شرایط را عادی تلقی نکنند دکتر نمکی تاکید کرد: بارها تاکید کرده ام که مردم شرایط را عادی تلقی نکنند، شرایط به هیچ وجه عادی نیست. ویروس کرونا نه با گرما مهار شد و نه به سمت آرامش پیش رفت. آنچه در گیلان و قم دیدیم، درحال حاضر در استان های گرم جنوبی کشور مشاهده می شود و جوانان و سالمندان را گرفتار می کند. مردم و مسئولین کشور باور کنند ویروس کرونا هنوز وجود دارد و فعال است وی تصریح کرد: از مردم خواهش می کنم، همانطور که در روز سیزده بدر که روز طبیعت است، شرایط را درک کرده و از منزل بیرون نیامدند، اکنون نیز اوضاع را عادی تلقی نکنند، مردم و مسئولین کشور باور کنند ویروس کرونا هنوز وجود دارد و فعال است و می چرخد و از یک اقلیم به اقلیم دیگر در حرکت است و ممکن است که دوباره ما را گرفتار کند. وزیر بهداشت در پایان اظهار کرد: در زمینه مدیریت کرونا موفقیت آمیز عمل کردیم و خواهش میکنم مردم و مسئولین با عدم رعایت اوضاع، این افتخاری که با حداقل امکانات کسب کرده و بزرگترین دستاورد بین المللی مان محسوب می شود را به یک فاجعه بدل نکنند. کادر بهداشت و درمان کشور حدود ۱۰۰ روز است که شبانه روزی درگیر کرونا هستند. روزهای سختی را گذرانده اند، بنابراین، خواهش می کنم، مردم به خود و همکاران ما کمک کنند تا فاز حاد بیماری را از سر بگذرانیم

img_yw_news
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ -

آخرین آمار مبتلایان به کویید ۱۹ تا ۱۵ خرداد ۹۹

به گزارش وبدا، دکتر کیانوش جهانپور، اظهار کرد: از دیروز تا امروز ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، سه هزار و ۵۷۴ بیمار جدید مبتلا به ویروس کووید۱۹ در کشور شناسایی شد.   وی افزود: از بین مبتلایان جدید، ۴۹۴ مورد بستری و سه هزار و ۸۰ مورد از افراد معادل ۸۶ درصد از موارد جدید، در تماس با مبتلایان بودند که شناسایی شدند.   دکتر جهانپور با بیان اینکه مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۶۴ هزار و ۲۷۰ نفر رسیده، عنوان کرد: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۵۹ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۸ هزار و ۷۱ نفر رسید.   رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت تصریح کرد: خوشبختانه تا کنون ۱۲۷ هزار و ۴۸۵ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند.   وی با اشاره به اینکه ۲۵۶۹ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند، از انجام یک میلیون و ۱۹ هزار و ۳۶۲ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور تاکنون خبر داد و گفت: وضعیت خوزستان همچنان قرمز است.   سخنگوی وزارت بهداشت اضافه کرد: استانهای هرمزگان، کردستان و کرمانشاه در وضعیت هشدار جدی قرار دارند.

img_yw_news
جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸ -

برگزاری جشن روز پرستار در بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) کلاله

همزمان با سالروز ولادت حضرت زینب و روز پرستار مراسم گرامیداشت و جشنی با حضور دکتر کلوی مدیر شبکه بهداشت درمان شهرستان،دکتر عرب رئیس بیمارستان ،خانم نیازی مترون،سوپروایزرها،مسئولین بخش ها و پرستاران بیمارستان در سالن کنفرانس برگزار گردید. ذیلا گزارش تصویری این مراسم ارائه میگردد. (function($) { $('head').append(''); })(jQuery);(function($) {$(function() {$("#ad-gallery_cke_7v06b9b9_slideShow").on("click",".ad-image",function(){var imgObj =$(this).find("img");var isrc=imgObj.attr("src");var ititle=null;var idesc=null;var iname=isrc.split('/');iname=iname[iname.length-1];var imgdescid=$(this).find(".ad-image-description");if(imgdescid){ititle=$(this).find(".ad-description-title");if(ititle)ititle=ititle.text();if(ititle!='')ititle=''+ititle+'';idesc=$(this).find("span");if(idesc)idesc=idesc.text();if(idesc!=''){if(ititle!='')ititle=ititle+'';idesc=''+idesc+'';}}$.fancybox.open({href:isrc,beforeLoad:function(){this.title=ititle+idesc;},});});});})(jQuery);(function($) { $('head').append(''); })(jQuery);(function($) {$(function() { var galleries = $('#ad-gallery_cke_7v06b9b9_slideShow').adGallery({loader_image: '/ckedit/plugins/slideshow/3rdParty/ad-gallery/loader.gif', width:false, height:300, start_at_index: 0, animation_speed: 500, update_window_hash: false, effect: 'resize', slideshow: { enable: true, autostart: true, start_label: 'ادامه ', stop_label: 'توقف', speed: 5000}});});})(jQuery);

img_yw_news
یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ -

بزرگداشت روز جهانی رادیولوژی

بمناسبت ۸ نوامبر روز جهانی رادیولوژی مراسمی با حضور آقایان دکتر عرب سرپرست محترم بیمارستان،دکتر ممشلی و دکتر مهدی پور متخصصین محترم رادیولوژی،مدیردفتر پرستاری،مسئول خدمات و مسئول و پرسنل زحمتکش رادیولوژی برگزار گردید تا فرصتی باشد برای دیدار،شنیدن صحبت ها و تشکر از تلاشهای همکاران واحد رادیولوژی .  

img_yw_news
سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ -

امکان ویرایش اطلاعات سامانه کیمیا

اطلاعیه ویرایش اطلاعات در سامانه کیمیا احتراما به منظور ساماندهی تردد پرسنل ، بدینوسیله جهت ارسال درخواستهای مرخصی،ماموریت و فراموشی در سامانه کیمیا از روز چهارشنبه مورخ 98/05/16 الی پایان وقت اداری روز یکشنبه 98/05/20 امکان ویرایش درخواست های مذکور از ابتدای سال 98 در اختیار کلیه کارکنان قرار میگیرد.  

img_yw_news
شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ -

اموزش بیماران به مناسبت روز جهانی شستشوی دست

(function($) { $('head').append(''); })(jQuery); (function($) {$(function() {$("#ad-gallery_cke_co9zpi9v_slideShow").on("click",".ad-image",function(){var imgObj =$(this).find("img");var isrc=imgObj.attr("src");var ititle=null;var idesc=null;var iname=isrc.split('/');iname=iname[iname.length-1];var imgdescid=$(this).find(".ad-image-description");if(imgdescid){ititle=$(this).find(".ad-description-title");if(ititle)ititle=ititle.text();if(ititle!='')ititle=''+ititle+'';idesc=$(this).find("span");if(idesc)idesc=idesc.text();if(idesc!=''){if(ititle!='')ititle=ititle+'';idesc=''+idesc+'';}}$.fancybox.open({href:isrc,beforeLoad:function(){this.title=ititle+idesc;},});});});})(jQuery); (function($) { $('head').append(''); })(jQuery); (function($) {$(function() { var galleries = $('#ad-gallery_cke_co9zpi9v_slideShow').adGallery({loader_image: '/ckedit/plugins/slideshow/3rdParty/ad-gallery/loader.gif', width:false, height:300, start_at_index: 0, animation_speed: 500, update_window_hash: false, effect: 'resize', slideshow: { enable: true, autostart: true, start_label: 'ادامه ', stop_label: 'توقف', speed: 5000}});});})(jQuery);

img_yw_news
سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷ -

گزارش تصویری مراسم روز پرستار در واحد دیالیز بیمارستان

به مناسبت گرامیداشت روز پرستار مراسم جشنی با حضور پرسنل و بیماران بخش دیالیز بیمارستان رسول اکرم (ص) کلاله برگزار گردید.بدینوسیله گزارش تصویری این مراسم ارائه میگردد (function($) { $('head').append(''); })(jQuery);(function($) {$(function() {$("#ad-gallery_cke_7v06b9b9_slideShow").on("click",".ad-image",function(){var imgObj =$(this).find("img");var isrc=imgObj.attr("src");var ititle=null;var idesc=null;var iname=isrc.split('/');iname=iname[iname.length-1];var imgdescid=$(this).find(".ad-image-description");if(imgdescid){ititle=$(this).find(".ad-description-title");if(ititle)ititle=ititle.text();if(ititle!='')ititle=''+ititle+'';idesc=$(this).find("span");if(idesc)idesc=idesc.text();if(idesc!=''){if(ititle!='')ititle=ititle+'';idesc=''+idesc+'';}}$.fancybox.open({href:isrc,beforeLoad:function(){this.title=ititle+idesc;},});});});})(jQuery);(function($) { $('head').append(''); })(jQuery);(function($) {$(function() { var galleries = $('#ad-gallery_cke_7v06b9b9_slideShow').adGallery({loader_image: '/ckedit/plugins/slideshow/3rdParty/ad-gallery/loader.gif', width:false, height:300, start_at_index: 0, animation_speed: 500, update_window_hash: false, effect: 'resize', slideshow: { enable: true, autostart: true, start_label: 'ادامه ', stop_label: 'توقف', speed: 5000}});});})(jQuery);

img_yw_news
یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ -

گرامیداشت روز پرستار در بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) کلاله

(function($) { $('head').append(''); })(jQuery);(function($) {$(function() {$("#ad-gallery_cke_fk9xqyui_slideShow").on("click",".ad-image",function(){var imgObj =$(this).find("img");var isrc=imgObj.attr("src");var ititle=null;var idesc=null;var iname=isrc.split('/');iname=iname[iname.length-1];var imgdescid=$(this).find(".ad-image-description");if(imgdescid){ititle=$(this).find(".ad-description-title");if(ititle)ititle=ititle.text();if(ititle!='')ititle=''+ititle+'';idesc=$(this).find("span");if(idesc)idesc=idesc.text();if(idesc!=''){if(ititle!='')ititle=ititle+'';idesc=''+idesc+'';}}$.fancybox.open({href:isrc,beforeLoad:function(){this.title=ititle+idesc;},});});});})(jQuery);(function($) { $('head').append(''); })(jQuery);(function($) {$(function() { var galleries = $('#ad-gallery_cke_fk9xqyui_slideShow').adGallery({loader_image: '/ckedit/plugins/slideshow/3rdParty/ad-gallery/loader.gif', width:false, height:300, start_at_index: 0, animation_speed: 500, update_window_hash: false, effect: 'resize', slideshow: { enable: true, autostart: true, start_label: 'ادامه ', stop_label: 'توقف', speed: 5000}});});})(jQuery);

img_yw_news
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ -

راهپیمایی بیماران دیابتی بیمارستان حضرت رسول اکرم کلاله

بمناسبت روز جهانی دیابت بیماران سرپایی دیابتی بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) در محوطه بیمارستان اقدام به پیاده روی کردند (function($) { $('head').append(''); })(jQuery); (function($) {$(function() {$("#ad-gallery_cke_zb3wws3b_slideShow").on("click",".ad-image",function(){var imgObj =$(this).find("img");var isrc=imgObj.attr("src");var ititle=null;var idesc=null;var iname=isrc.split('/');iname=iname[iname.length-1];var imgdescid=$(this).find(".ad-image-description");if(imgdescid){ititle=$(this).find(".ad-description-title");if(ititle)ititle=ititle.text();if(ititle!='')ititle=''+ititle+'';idesc=$(this).find("span");if(idesc)idesc=idesc.text();if(idesc!=''){if(ititle!='')ititle=ititle+'';idesc=''+idesc+'';}}$.fancybox.open({href:isrc,beforeLoad:function(){this.title=ititle+idesc;},});});});})(jQuery); (function($) { $('head').append(''); })(jQuery); (function($) {$(function() { var galleries = $('#ad-gallery_cke_zb3wws3b_slideShow').adGallery({loader_image: '/ckedit/plugins/slideshow/3rdParty/ad-gallery/loader.gif', width:false, height:300, start_at_index: 0, animation_speed: 500, update_window_hash: false, effect: 'resize', slideshow: { enable: true, autostart: true, start_label: 'ادامه ', stop_label: 'توقف', speed: 5000}});});})(jQuery);

img_yw_news
دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ -

بازدید نماینده محترم مجلس جناب آقای غراوی از بیمارستان کلاله

(function($) { $('head').append(''); })(jQuery); (function($) {$(function() {$("#ad-gallery_cke_8ofem6bg_slideShow").on("click",".ad-image",function(){var imgObj =$(this).find("img");var isrc=imgObj.attr("src");var ititle=null;var idesc=null;var iname=isrc.split('/');iname=iname[iname.length-1];var imgdescid=$(this).find(".ad-image-description");if(imgdescid){ititle=$(this).find(".ad-description-title");if(ititle)ititle=ititle.text();if(ititle!='')ititle=''+ititle+'';idesc=$(this).find("span");if(idesc)idesc=idesc.text();if(idesc!=''){if(ititle!='')ititle=ititle+'';idesc=''+idesc+'';}}$.fancybox.open({href:isrc,beforeLoad:function(){this.title=ititle+idesc;},});});});})(jQuery); (function($) { $('head').append(''); })(jQuery); (function($) {$(function() { var galleries = $('#ad-gallery_cke_8ofem6bg_slideShow').adGallery({loader_image: '/ckedit/plugins/slideshow/3rdParty/ad-gallery/loader.gif', width:false, height:300, start_at_index: 0, animation_speed: 500, update_window_hash: false, effect: 'resize', slideshow: { enable: true, autostart: true, start_label: 'ادامه ', stop_label: 'توقف', speed: 5000}});});})(jQuery);

img_yw_news
سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ -

برگزاری آزمون به مناسبت هفته جهانی شیر مادر

برگزاری آزمون شیر مادر این آزمون به همت کمیته تغذیه با شیر مادر بیمارستان حضرت رسول اکرم در مورخه 1397/5/16بر گزار گردید.  

img_yw_news
سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ -

اهدای هدیه توسط ریاست بیمارستان کلاله به مادران به مناسبت هفته جهانی شیر مادر

به مناسبت هفته جهانی شیر مادر ریاست محترم بیمارستان کلاله جناب اقای دکتر عرب بهمراه اعضای کمیته تغذیه با شیر مادر و تعدادی دیگر از مسولین بیمارستان در بخشهای نوزادان و جراحی زنان حضور یافتند. ایشان ابتدا ضمن عیادت  و احوال پرسی از بیماران در کنار مادرانی که  نوزادان خود  را در آغوش داشتند حضور یافته و دقایقی نسبت به اهمیت تغذیه نوزادان با شیر مادر به آنها مطالبی را یاد آور شدند. در پایان نیز هدایایی به عنوان یادبود به  این مادران اهدا شد.

img_yw_news
یکشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۷ -

برگزاری کمیته مرگ و میر بیمارستانی 1397/4/30

کمیته مرگ و میر بیمارستانی با حضور جناب آقای دکتر عرب ریاست محترم بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) کلاله و اعضای کمیته و پزشکان متخصص زنان ،داخلی،و اطفال در اتاق ریاست بیمارستان برگزار گردید .  در این جلسه یک مورد RCS خطای بیمارستانی پرونده نجات جان مادر و دو پرونده فوتی در بخش نوزادان بیمارستان مرد بررسی قرار گرفت.

img_yw_news
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷ -

حضور کاروان زیر سایه خورشید در بیمارستان کلاله

خادمین الرضا (ع) کاروان (زیر سایه خورشید) بعد از ظهر یکشنبه مورخه1397/4/31 به دیدار و عیادت از بیماران بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) آمدند. پرچم بارگاه مقدس رضوی و مدیحه سرایی خادمان امام رضا (ع) که با مشایعت امام جمعه محترم و رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان همراه بود صحنه های نابی از ارادتمندی و توسل به اهل بیت (ع) را به همراه شور و شوق و اشک به بار آورد که گویی پرچم مقدس حرم امام رضا (ع) برای آرزومندان زیارت حضرتش تصلای خاطری بود که به نیت تبرک و تیمم شفای خود را از خداوند میخواستند.  

img_yw_news
یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷ -

برگزاری کمیته اقتصاد و درمان

کمیته اقتصاد درمان با حضور ریاست محترم بیمارستان جناب آقای دکتر عرب و مسول واحد اقتصاد درمان بیمارستان و دیگر مسولین مرتبط در اتاق ریاست بیمارستان در روز دوشنبه مورخه 1396/5//25 برگزار گردید .

img_yw_news
یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷ -

برگزاری جلسه پرسش و پاسخ با ریاست بیمارستان

برگزاری جلسه پرسش و پاسخ با ریاست بیمارستان جناب آقای دکتر عرب که در روز پنج شنبه مورخه 1397/5/28به همت شورای پرسنلی بیمارستان تشکیل گردیده بود  با حضور همکاران بیمارستان و جناب آقای دکتر عرب ریاست محترم بیمارستان حضرت رسول اکرم  (ص)شهرستان کلاله برگزار شد. در این جلسه همکاران مشکلات و انتظارات خود را مطرح و ریاست محترم نیز با صمیمیت به این سوالات پاسخ گفتند ایشان در پایان جلسه ابراز امیدواری کردند که این جلسات به صورت مدون و برنامه ریزی شده تکرار شود تا با هم فکری و کمک تک تک همکاران در جهت ارتقائ سطح کیفی و کمی بیمارستان گامهای موثر تری برداشته شود.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ -

بر گزاری دوره آموزشی اورژانس جراحی و تروما

دوره آموزشی جراحی و ترومای (۱) و (۲) با امتیاز باز آموزی در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه مورخه  ۲۰و ۲۱ /۴ /۱۳۹۷ در بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) شهرستان کلاله تشکیل شد . این دوره با مشارکت ۵۵ نفر از همکاران پرستار ،ماما، اتاق عمل، و بیهوشی  به همت واحد آموزش بیمارستان خانم طالبی و تدریس اساتید محترم جناب آقای دکتر شکر الله یادگاری(جراح عمومی) دکتر علیرضا امیری(طب اورژانس)و دکتر داوود محمدی زعفرانی (جراحی عمومی) برگزار گردید

img_yw_news
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ -

بر گزاری دوره آموزشی حمایتهای تنفسی

برگزاری دوره آموزشی اصول حمایتهای تنفسی با امتیاز باز آموزی در روز یکشنبه مورخه 1397/4/17

img_yw_news
پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ -

کمیته

جلسه کمیته اخلاق  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) کلاله  می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2021 All Rights Reserved | rasul-hosp

Designed & Developed by : Yektaweb