اخبار شبکه بهداشت کردکوی

دیدار فرمانده سپاه کردکوی با سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان
در مرکز بهداشت کردکوی دیدار سرهنگ محبوبیان -فرمانده سپاه کردکوی- با دکتر نقی پور -سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان-صورت گرفت .طی این جلسه فرمانده سپاه کردکوی از نقاط قوت ، برنامه های در حال اجرا و همچنین از مشکلات موجود در سیستم بهداشتی اطلاع یافت .دکتر نقی پور ضمن تبیین نحوه ارائه خدمات بهداشتی و هدف گذاری برای رسیدن به حد مطلوبی از شاخص های بهداشتی از مشکلات موجود در شهرستان سخن گفت . سرهنگ محبوبیان در پایان جلسه از اعلام آمادگی سپاه کردکوی برای همکاری با شبکه بهداشت و درمان صحبت کرد.

سومین کمیته پیشگیری از خودکشی در مرکز بهداشت شهرستان کردکوی برگزار شد

سومین کمیته پیشگیری از خودکشی  به اهتمام واحد سلامت روانی –اجتماعی و اعتیاد  مرکز بهداشت شهرستان کردکوی در محل سالن اجتماعات مرکز بهداشت تشکیل شد.

در این جلسه دکتر نقی پور سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان باتوجه به اهمیت موضوع، فعالیت های آموزشی،  فرهنگ سازی مناسب و اقدامات پیشگیرانه در سطح جامعه را از مهمترین علل  کاهش خودکشی نسبت به سال گذشته در این شهرستان نام بردند.

در ادامه خانم  موسوی مسئول بهداشت روان به موضوع اختلافات خانوادگی به عنوان مهمترین  عامل اقدام به  خودکشی اشاره نمود و بر آموزش حل مسئله، کنترل خشم و پایبندی به ارزشها و اعتقادات مذهبی در خانواده ها تاکید کرده و همکاری سایر ادارات را در این زمینه خواستار شد.


سومین کمیته پیشگیری از خودکشی در مرکز بهداشت شهرستان کردکوی برگزار شد

سومین کمیته پیشگیری از خودکشی  به اهتمام واحد سلامت روانی –اجتماعی و اعتیاد  مرکز بهداشت شهرستان کردکوی در محل سالن اجتماعات مرکز بهداشت تشکیل شد.

در این جلسه دکتر نقی پور سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان باتوجه به اهمیت موضوع، فعالیت های آموزشی،  فرهنگ سازی مناسب و اقدامات پیشگیرانه در سطح جامعه را از مهمترین علل  کاهش خودکشی نسبت به سال گذشته در این شهرستان نام بردند.

در ادامه خانم  موسوی مسئول بهداشت روان به موضوع اختلافات خانوادگی به عنوان مهمترین  عامل اقدام به  خودکشی اشاره نمود و بر آموزش حل مسئله، کنترل خشم و پایبندی به ارزشها و اعتقادات مذهبی در خانواده ها تاکید کرده و همکاری سایر ادارات را در این زمینه خواستار شد.


نشست هماهنگی آغاز فعالیت های موسسه خیریه بیمارستان امیرالمومنین (ع) کردکوی برگزار شد
نشست هماهنگی آغاز فعالیت های موسسه خیریه بیمارستان امیرالمومنین (ع) کردکوی با حضور دکتر زاوش افراسیاب سرپرست بیمارستان ، طاهرمصدق معاون فرماندار و تنی چند از خیرین شهرستان کردکوی در این بیمارستان برگزار شد.معاون فرماندار کردکوی با اشاره به پیشینه ساخت این بیمارستان و خدمات ارزنده ای که به عنوان مرکز فوق تخصصی جراحی قلب و عروق ارائه می نماید ، اظهار داشت : نیت خیر تشکیل موسسه خیریه قطعا مورد توجه خداوند قرار گرفته و بستر جلب کمک های مردمی و مشارکت خیرین در حوزه سلامت را فراهم خواهد کرد. وی با تقدیر از دست اندرکاران موسسه خیریه این بیمارستان ،  آمادگی کامل مجموعه فرمانداری را  در خصوص پیشبرد اهداف خیرخواهانه  حوزه بهداشت و درمان وتسریع در فرایند  ثبت موسسه خیریه اعلام کرد.سرپرست بیمارستان امیرالمومنین (ع) با اشاره به محدودیت منابع مالی بیمارستان های دولتی حمایت و یاری خیرین از بیماران بی بضاعت را بسیار حائز اهمیت دانست.دکتر زاوش افراسیاب با بیان ضرورت تبلیغات و اطلاع رسانی بیشتر در جهت جذب سرمایه گذاران و همچنین خیرین حوزه های مختلف و هدایت آنها به بخش بهداشت و درمان افزود :  موفقیت در اجرای این برنامه ها موجب ارتقاء سطح کیفی ارائه  خدمات  در حوزه درمان خواهد شد.وی با اذعان به قدمت بیمارستان فوق تخصصی جراحی قلب کردکوی و ضرورت بهسازی بخشهای مختلف آن ، علاوه بر اجرای نوسازی ساختمان اداری ، بازتوانی قلب و اکو کاردیوگرافی ، بازسازی بخش های  postccu و داخلی را از جمله برنامه های عمرانی این بیمارستان عنوان کرد که نیاز به یاری خیرین شهرستان دارد.همچنین دکتر پارسائی یکی از خیرین باسابقه حوزه سلامت شهرستان با اشاره به اینکه بخش اعظم بیمارستان امیرالمومنین با کمک های مردمی ساخته شده ، ضرورت شناسائی و تعامل با خیرین مختلف و افراد نیکوکار و حضور معتمدین در این موسسه را حائز اهمیت دانست. وی  در خصوص راههای  مختلف جذب کمک های مردمی  و خیرین از جمله وقف هزینه های مراسمات عزاداری ها نیز تاکید نمود.دکتر پارسائی با اشاره به گستردگی حوزه سلامت و حساسیت بخش درمان تلاش و عملکرد مدیران  و کادر درمانی بیمارستان را قابل ستایش دانست.

کمیته مناسب سازی محیط و مبلمان شهری در شهرستان کردکوی برگزار شد

به ریاست آقای مصدق - معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری کردکوی- کمیته مناسب سازی محیط و مبلمان شهری در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهر برگزار شد در ابتدای جلسه، رئیس اداره بهزیستی شهرستان، مصوبات جلسه قبلی و مواردی که باید پیگیری می شد را بیان کرده و از ادارات متولی گزارش گیری شد همکاری شبکه بهداشت و درمان در اجرای مصوبات قبلی مورد تایید دبیرخانه این کمیته و همچنین معاون عمرانی و برنامه ریزی فرماندری کردکوی قرار گرفت در ادامه با بیان نقطه نظرات جدید کمیته ادامه و در پایان مصوبات جدید مطرح و تصمیم گیری شد

کمیته علمی و اجرایی میانسالان در شهرستان کردکوی برگزار شد.

در راستای اهداف برنامه میانسالان، کمیته علمی و اجرایی میانسالان در شهرستان کردکوی برگزار شد. کمیته مذکور با حضور اعضا در ستاد شهرستان کردکوی برگزار شد. بررسی شاخص های مراکز ،ارائه مطلب آموزشی ، بحث و تبادل نظر در خصوص مشکلات فرم ها و سامانه ناب از جمله مباحث مطرح شده در این کمیته بوده است. مراسمی به مناسبت روز جهانی داوطلب سلامت به همراه کلاس آموزشی ایدز در مرکز بهداشت شهرستان کردکوی برگزار شد

در مرکز بهداشت شهرستان کردکوی مراسمی به مناسبت روز جهانی داوطلب سلامت برگزار شد در این جلسه جهت بهره برداری بیشتر مطالبی آموزشی توسط آقای فرخی - کارشناس برنامه ایدز شهرستان - برای مدعوین ارائه گردیدو درپایان برای قدردانی از همراهی داوطلبین سلامت به قید قرعه هدایایی تقدیم شد.

نشست هماهنگی آغاز فعالیت های موسسه خیریه بیمارستان امیرالمومنین (ع) کردکوی برگزار شد
نشست هماهنگی آغاز فعالیت های موسسه خیریه بیمارستان امیرالمومنین (ع) کردکوی با حضور دکتر زاوش افراسیاب سرپرست بیمارستان ، طاهرمصدق معاون فرماندار و تنی چند از خیرین شهرستان کردکوی در این بیمارستان برگزار شد.

معاون فرماندار کردکوی با اشاره به پیشینه ساخت این بیمارستان و خدمات ارزنده ای که به عنوان مرکز فوق تخصصی جراحی قلب و عروق ارائه می نماید ، اظهار داشت : نیت خیر تشکیل موسسه خیریه قطعا مورد توجه خداوند قرار گرفته و بستر جلب کمک های مردمی و مشارکت خیرین در حوزه سلامت را فراهم خواهد کرد.

 وی با تقدیر از دست اندرکاران موسسه خیریه این بیمارستان ،  آمادگی کامل مجموعه فرمانداری را  در خصوص پیشبرد اهداف خیرخواهانه  حوزه بهداشت و درمان وتسریع در فرایند  ثبت موسسه خیریه اعلام کرد.

سرپرست بیمارستان امیرالمومنین (ع) با اشاره به محدودیت منابع مالی بیمارستان های دولتی حمایت و یاری خیرین از بیماران بی بضاعت را بسیار حائز اهمیت دانست.

دکتر زاوش افراسیاب با بیان ضرورت تبلیغات و اطلاع رسانی بیشتر در جهت جذب سرمایه گذاران و همچنین خیرین حوزه های مختلف و هدایت آنها به بخش بهداشت و درمان افزود :  موفقیت در اجرای این برنامه ها موجب ارتقاء سطح کیفی ارائه  خدمات  در حوزه درمان خواهد شد.

وی با اذعان به قدمت بیمارستان فوق تخصصی جراحی قلب کردکوی و ضرورت بهسازی بخشهای مختلف آن ، علاوه بر اجرای نوسازی ساختمان اداری ، بازتوانی قلب و اکو کاردیوگرافی ، بازسازی بخش های  postccu و داخلی را از جمله برنامه های عمرانی این بیمارستان عنوان کرد که نیاز به یاری خیرین شهرستان دارد.

همچنین دکتر پارسائی یکی از خیرین باسابقه حوزه سلامت شهرستان با اشاره به اینکه بخش اعظم بیمارستان امیرالمومنین با کمک های مردمی ساخته شده ، ضرورت شناسائی و تعامل با خیرین مختلف و افراد نیکوکار و حضور معتمدین در این موسسه را حائز اهمیت دانست. 

وی  در خصوص راههای  مختلف جذب کمک های مردمی  و خیرین از جمله وقف هزینه های مراسمات عزاداری ها نیز تاکید نمود.
دکتر پارسائی با اشاره به گستردگی حوزه سلامت و حساسیت بخش درمان تلاش و عملکرد مدیران  و کادر درمانی بیمارستان را قابل ستایش دانست.

برگزاری نشست هماهنگی و آموزشی پذیرش بیماران توسط بالگرد اورژانس هوائی در بیمارستان کردکوی

نشست هماهنگی و آموزشی پذیرش بیمارانی که توسط بالگرد اورژانس هوائی منتقل می شوند با حضور نمایندگان اورژانس 115 استان و تیم مدیریت اجرائی و دفتر پرستاری این واحد در بیمارستان فوق تخصصی  جراحی قلب امیرالمومنین (ع) کردکوی برگزار شد.
در این نشست هماهنگی های لازم در خصوص نحوه پذیرش بیماران و فراهم نمودن زیرساختهای لازم در محل فرود بالگرد ، از جمله نصب چراغ راهنما ، بادنما ، دوربین و کپسول های اطفاء حریق و ... صورت گرفت.
در پایان نحوه عملکرد و پذیرش اولین بیمار اعزامی توسط بالگرد اورژانس هوائی به این مرکز مورد تقدیر قرار گرفت.

گفتنی است در تاریخ ۱۰ آذر ۱۳۹۷ اولین انتقال بیمار بوسیله بالگرد اورژانس دانشگاه علوم پزشکی گلستان که  مردی ۶۲ ساله از ساکنین روستا های اطراف شهرستان  علی آباد بود ، با تشخیص سکته قلبی به بیمارستان فوق تخصصی جراحی قلب امیرالمومنین (ع) کردکوی منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت.

جلسه آموزشی امین اموال ، کارپرداز ، انباردار و مسئولان مالی غرب استان در سالن اجتماعات مرکز بهداشت شهرستان کردکوی برگزار شد
در روز جاری ( 1397/09/12) به میزبانی مرکز بهداشت شهرستان کردکوی جلسه آموزشی امین اموال ، کارپرداز ، انباردار و مسئولان مالی غرب استان در سالن اجتماعات آن مرکز برگزار شد .

حمایت کنندگان

برگزار کنندگان

تاریخ های مهم

 • مهلت ارسال مقاله : 15 اسفند
 • پایان زمان داوری : 20 فروردین
 • زمان ثبت نام : 30 فروردین
 • تاریخ برگزاری : 14 و 15اردیبهشت 1395

امکانات سامانه

 • قابلیت انجام تنظیمات اصلی وبگاه کنفرانس به صورت برخط
 • امکان زمان‌بندی خودکار مطالب پایگاه بر اساس روند پیشرفت برنامه کنفرانس
 • امکانات ویژه برای مدیریت نمایشگاه، اقامتگاه، بازدید علمی و کارگاه‌های آموزشی
 • امکان مدیریت وضعیت پرداخت‌های کاربران با توجه به گزینه‌های انتخاب شده در پایگاه
 • امکان انتشار آلبوم تصاویر کنفرانس توسط مدیر برنامه
 • قابلیت دریافت مقاله از کاربران (Article Submission System)
 • و ...

اشتراک در خبرنامه

لطفاً نشاني پست الكترونيك خود را برای دريافت اطلاعات و اخبار پايگاه در كادر زير وارد كنيد.

آمار سایت

 • كل کاربران ثبت شده: 4510 کاربر
 • کاربران حاضر در وبگاه: 0 کاربر
 • ميهمانان در حال بازديد: 599 کاربر
 • تمام بازديد‌ها: 12615033 بازدید
 • بازديد 24 ساعت قبل: 49724 بازدید
 • کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شبکه بهداشت کردکوی می باشد.

  طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

  © 2021 All Rights Reserved | kordkuy

  Designed & Developed by : Yektaweb