پیام خود را بنویسید
جلسه پس از پایش و بررسی مشکلات مرکز برگزار شد
 جلسه ی پس از پایش و بررسی مشکلات بیمارستانهای مرکز استان، با حضور ریاست دانشگاه، معاونین، کارشناسان معاونتها، روسا و مدیران بیمارستانهای ۵آذر، صیاد شیرازی و طالقانی در سالن آمفی تئاتر مرکز تشکیل شد.
 

کلینیک ارتقاء سلامت مرکز افتتاح شد.
 در مسیر ارتقاء خدمت رسانی به مردم و در راستای اهداف وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، واحد آموزش سلامت با هماهنگی ریاست مرکزاقدام به افتتاح کلینیک ارتقا سلامت در درمانگاه شهیدنبوی این بیمارستان نمود.
 

بازدید از بخش های در حال بازسازی مرکز ۵اذر
 بازدید دکتر حدادی معاونت توسعه مدیریت و منابع، دکتر جمالزاده مشاوره امور اجرایی ریاست دانشگاه، مهندس ابراهیمی مدیر دفتر فنی معاونت توسعه ،آقای دکتر کمالغریبی به همراه ریاست، مدیریت و روابط عمومی مرکز از فضاهایی درحال بازسازی و بهینه سازی آشپزخانه، اورژانس روان، ارولوژی و اتاق های عمل.
دکتر حدادی بر استفاده از تمامی ظرفیت مرکز و همچنین تخصیص بودجه از سمت معاونت توسعه در جهت تسریع فرایند ساخت و ساز و آماده سازی واحدهای بازدید شده تا پایان شهریور تاکید کردند 

دکتر مهری مهدوی متخصص بیماری های اعصاب و روان سرپرست مرکز شد
 طی حکمی از سوی دکتر سعید گل فیروزی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گلستان ، دکتر مهری مهدوی متخصص بیماری های اعصاب و روان به عنوان سرپرست مرکز آموزشی درمانی ۵آذر گرگان منصوب شد.
 در بخشی از این حکم آمده است با عنایت به تعهد، تخصص، تجربه و شایستگی سرکار عالی به موجب این ابلاغ شما را به سمت سرپرست مرکز آموزشی درمانی ۵ آذر گرگان منصوب می نمایم.
سرپرست دانشگاه در ادامه حکم خود آورده است امید است که با اتکال به خداوند متعال و هماهنگی با معاونت های دانشگاه و بهره گیری از توان کارکنان، متخصصین و اعضاء هیئت علمی، در پیشبرد اهداف سلامت، موفق و پیروز باشید.

آزمون سنجش مهارت منشی های مرکز برگزار شد.
 در راستای ارتقاء آگاهی وظایف محوله و کاهش کسورات و با هدف سنجش میزان توانایی منشی ها، آزمونی در دومرحله جهت کلیه ی منشیهای بخشهای بستری و اورژانس بستری در تیر و آبان ۱۴۰۰ توسط واحد مدیریت  اطلاعات سلامت مرکز برگزار گردید
همچنین نفرات برتر توسط  مدیریت و رییس اداره فن آوری اطلاعات سلامت مورد تشویق قرار گرفتند .


 

  •                                                                                                                         
 دسترسی سریع

 
  

  آمار سایت
  • كل کاربران ثبت شده: 5226 کاربر
  • کاربران حاضر در وبگاه: 0 کاربر
  • ميهمانان در حال بازديد: 722 کاربر
  • تمام بازديد‌ها: 29374401 بازدید
  • بازديد 24 ساعت قبل: 56626 بازدید
  • آخرین بروزرسانی: 1401/11/8

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به بیمارستان پنجم آذر گرگان می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2023 All Rights Reserved | 5 Azar-Hospital

Designed & Developed by : Yektaweb