دکتر مهری مهدوی متخصص بیماری های اعصاب و روان سرپرست مرکز شد
 طی حکمی از سوی دکتر سعید گل فیروزی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گلستان ، دکتر مهری مهدوی متخصص بیماری های اعصاب و روان به عنوان سرپرست مرکز آموزشی درمانی ۵آذر گرگان منصوب شد.
 در بخشی از این حکم آمده است با عنایت به تعهد، تخصص، تجربه و شایستگی سرکار عالی به موجب این ابلاغ شما را به سمت سرپرست مرکز آموزشی درمانی ۵ آذر گرگان منصوب می نمایم.
سرپرست دانشگاه در ادامه حکم خود آورده است امید است که با اتکال به خداوند متعال و هماهنگی با معاونت های دانشگاه و بهره گیری از توان کارکنان، متخصصین و اعضاء هیئت علمی، در پیشبرد اهداف سلامت، موفق و پیروز باشید.

آزمون سنجش مهارت منشی های مرکز برگزار شد.
 در راستای ارتقاء آگاهی وظایف محوله و کاهش کسورات و با هدف سنجش میزان توانایی منشی ها، آزمونی در دومرحله جهت کلیه ی منشیهای بخشهای بستری و اورژانس بستری در تیر و آبان ۱۴۰۰ توسط واحد مدیریت  اطلاعات سلامت مرکز برگزار گردید
همچنین نفرات برتر توسط  مدیریت و رییس اداره فن آوری اطلاعات سلامت مورد تشویق قرار گرفتند .


 

گرامیداشت روز جهانی ایمنی بیمار در مرکز ۵آذر

همزمان با روز جهانی ایمنی بیمار (۱۷ سپتامبر ۲۰۲۱)  واکراند مدیریتی با حضور در بخشهای مختلف مرکز انجام شد و از رابطین ایمنی بیمار که بیشترین همکاری و گزارش دهی خطا را داشتند و راهکارهای خلاقانه در حل مشکلات ایمنی بیمار ارائه دادند نیز قدردانی شد.
 در این روز اطلاع رسانی از طریق گروههایی که در فضای مجازی تشکیل شده انجام شد و بنر به همراه شعار ایمنی امسال در محل های پرتردد مرکز نصب شد.

گفتنی است  به مناسبت گرامیداشت روزجهانی ایمنی بیمار اقدامات دیگری همچون اجرای کلاس های آموزشی برای بیمارانی که به کلینک ارتقاء سلامت بیمارستانی مراجعه می کنند ،  درج شعار روز جهانی ایمنی و پیام هایی در خصوص ارایه مراقبت ایمن به بیماران ، دربیلبورد ورودی بیمارستان ،  درج شعار روز جهانی ایمنی بیمار در خصوص ارایه« مراقبت ایمن به بیماران » بر روی دستبند شناسایی بیماران نیز انجام شد


کارگاه آموزش وقایع ناخواسته بیمارستانی برگزار شد.
دومین کارگاه آموزش وقایع ناخواسته بیمارستانی Never Events با حضور معاون درمان و مدیر مرکز نظارت و اعتبار بخشی جهت کارشناسان ایمنی و Never Event بیمارستانهای گرگان و غرب استان در روز سه شنبه ۵/۱۲/۹۹ در محل مرکز آموزشی درمانی ۵ آذر گرگان برگزار گردید.


 

جلسه راستی آزمایی اعتبار بخشی مرکز برگزار شد.
جلسه راستی آزمایی اعتبار بخشی مرکز آموزشی درمانی ۵ آذرگرگان با حضور آقای حسن سهرابی ارزیاب ارشد کشوری ، دکتر علیرضا خواجه میرزایی مدیرنظارت و اعتبار بخشی دانشگاه ، کتر آرین نیا ریاست بیمارستان و دکتر جنتی مدیر بیمارستان و تیم مدیریت اجرایی  برگزار گردید.
در این جلسه  در ابتدا دکتر خواجه میرزایی، بهبود کیفیت خدمات و ارائه ایمن خدمات از طریق استقرار سنجه ها و استانداردهای اعتبار بخشی را هدف اصلی برنامه اعتباربخشی دانستند.

  •                                                                                                                         
 دسترسی سریع

 

  آمار سایت
  • كل کاربران ثبت شده: 4807 کاربر
  • کاربران حاضر در وبگاه: 0 کاربر
  • ميهمانان در حال بازديد: 757 کاربر
  • تمام بازديد‌ها: 19359924 بازدید
  • بازديد 24 ساعت قبل: 48967 بازدید
  • آخرین بروزرسانی: 1400/12/15

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به بیمارستان پنجم آذر گرگان می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2022 All Rights Reserved | 5 Azar-Hospital

Designed & Developed by : Yektaweb