پیام خود را بنویسید
بازدید از بخش های در حال بازسازی مرکز ۵اذر
 بازدید دکتر حدادی معاونت توسعه مدیریت و منابع، دکتر جمالزاده مشاوره امور اجرایی ریاست دانشگاه، مهندس ابراهیمی مدیر دفتر فنی معاونت توسعه ،آقای دکتر کمالغریبی به همراه ریاست، مدیریت و روابط عمومی مرکز از فضاهایی درحال بازسازی و بهینه سازی آشپزخانه، اورژانس روان، ارولوژی و اتاق های عمل.
دکتر حدادی بر استفاده از تمامی ظرفیت مرکز و همچنین تخصیص بودجه از سمت معاونت توسعه در جهت تسریع فرایند ساخت و ساز و آماده سازی واحدهای بازدید شده تا پایان شهریور تاکید کردند 

دکتر مهری مهدوی متخصص بیماری های اعصاب و روان سرپرست مرکز شد
 طی حکمی از سوی دکتر سعید گل فیروزی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گلستان ، دکتر مهری مهدوی متخصص بیماری های اعصاب و روان به عنوان سرپرست مرکز آموزشی درمانی ۵آذر گرگان منصوب شد.
 در بخشی از این حکم آمده است با عنایت به تعهد، تخصص، تجربه و شایستگی سرکار عالی به موجب این ابلاغ شما را به سمت سرپرست مرکز آموزشی درمانی ۵ آذر گرگان منصوب می نمایم.
سرپرست دانشگاه در ادامه حکم خود آورده است امید است که با اتکال به خداوند متعال و هماهنگی با معاونت های دانشگاه و بهره گیری از توان کارکنان، متخصصین و اعضاء هیئت علمی، در پیشبرد اهداف سلامت، موفق و پیروز باشید.

آزمون سنجش مهارت منشی های مرکز برگزار شد.
 در راستای ارتقاء آگاهی وظایف محوله و کاهش کسورات و با هدف سنجش میزان توانایی منشی ها، آزمونی در دومرحله جهت کلیه ی منشیهای بخشهای بستری و اورژانس بستری در تیر و آبان ۱۴۰۰ توسط واحد مدیریت  اطلاعات سلامت مرکز برگزار گردید
همچنین نفرات برتر توسط  مدیریت و رییس اداره فن آوری اطلاعات سلامت مورد تشویق قرار گرفتند .


 

گرامیداشت روز جهانی ایمنی بیمار در مرکز ۵آذر

همزمان با روز جهانی ایمنی بیمار (۱۷ سپتامبر ۲۰۲۱)  واکراند مدیریتی با حضور در بخشهای مختلف مرکز انجام شد و از رابطین ایمنی بیمار که بیشترین همکاری و گزارش دهی خطا را داشتند و راهکارهای خلاقانه در حل مشکلات ایمنی بیمار ارائه دادند نیز قدردانی شد.
 در این روز اطلاع رسانی از طریق گروههایی که در فضای مجازی تشکیل شده انجام شد و بنر به همراه شعار ایمنی امسال در محل های پرتردد مرکز نصب شد.

گفتنی است  به مناسبت گرامیداشت روزجهانی ایمنی بیمار اقدامات دیگری همچون اجرای کلاس های آموزشی برای بیمارانی که به کلینک ارتقاء سلامت بیمارستانی مراجعه می کنند ،  درج شعار روز جهانی ایمنی و پیام هایی در خصوص ارایه مراقبت ایمن به بیماران ، دربیلبورد ورودی بیمارستان ،  درج شعار روز جهانی ایمنی بیمار در خصوص ارایه« مراقبت ایمن به بیماران » بر روی دستبند شناسایی بیماران نیز انجام شد


کارگاه آموزش وقایع ناخواسته بیمارستانی برگزار شد.
دومین کارگاه آموزش وقایع ناخواسته بیمارستانی Never Events با حضور معاون درمان و مدیر مرکز نظارت و اعتبار بخشی جهت کارشناسان ایمنی و Never Event بیمارستانهای گرگان و غرب استان در روز سه شنبه ۵/۱۲/۹۹ در محل مرکز آموزشی درمانی ۵ آذر گرگان برگزار گردید.


 

  •                                                                                                                         
 دسترسی سریع

 
  

  آمار سایت
  • كل کاربران ثبت شده: 5038 کاربر
  • کاربران حاضر در وبگاه: 1 کاربر
  • ميهمانان در حال بازديد: 480 کاربر
  • تمام بازديد‌ها: 24399209 بازدید
  • بازديد 24 ساعت قبل: 30942 بازدید
  • آخرین بروزرسانی: 1401/5/20

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به بیمارستان پنجم آذر گرگان می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2022 All Rights Reserved | 5 Azar-Hospital

Designed & Developed by : Yektaweb