فهرست اعضای هیات علمی
#
نام
دانشکده
گروه
1
دکتر رامین آذرهوش
دانشکده پزشکی (گروه های پایه)
گروه آسیب شناسی
2
دکتر علی آرین نیا
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه جراحی
3
دکتر محبوبه آزاده راه
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه زنان و زایمان
4
دکتر ملیحه آزاده راه
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه زنان و زایمان
5
دکتر سیدعلی آقاپور
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه اطفال
6
علی اکبر آقایی نژاد
دانشكده پيراپزشكي
گروه اتاق عمل
7
دکتر مهرداد آقایی
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه داخلی
8
آقای دکتر علی اصغر آیت الهی
دانشكده پيراپزشكي
گروه علوم آزمایشگاهی
9
دکتر محسن ابراهیمی
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه اطفال
10
امیررضا احمدی نیا
دانشکده دندانپزشکی
گروه پریودانتیکس
11
علیرضا احمدی
دانشكده پيراپزشكي
گروه علوم آزمایشگاهی
12
دکتر فرحنازسادات احمدی
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه زنان و زایمان
13
دکتر محمد احمدی
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه بیهوشی
14
مرتضی اخوت
معاونت آموزشی
معاونت آموزشی
15
دکتر الهام ادیب مقدم
دانشكده پرستاري و مامايي
گروه مامایی
16
عبدا... اردبیلی سرحمامی
دانشکده پزشکی (گروه های پایه)
گروه میکروب و ویروس شناسی پزشکی
17
دکتر دکتر جهانبخش اسدی
دانشکده پزشکی (گروه های پایه)
گروه بیوشیمی ، بیوفیزیک ، ژنتیک و تغذیه
18
دکتر طیبه اسدی
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه داخلی
19
دکتر شهاب اسکندری نژاد
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه داخلی
20
دکتر سمیرا اسلامی
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه قلب
21
دکتر معصومه اسلامی
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه جراحی
22
ترانه اسماعیلی
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه داخلی
23
دکتر حسن اسمعیلی
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه اطفال
24
دکتر سید رامین اعتمادی
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه ارتوپدی
25
دکتر الهام افشاری
دانشکده دندانپزشکی
گروه دندانپزشکی کودکان
26
دکتر رضا افغانی
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه جراحی
27
دکتر مرجان اکبری کامرانی
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه جراحی
28
دکتر حمیده اکبری
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه داخلی
29
دکتر نگین اکبری
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه قلب
30
دکتر ملیحه اکرامی
دانشکده دندانپزشکی
گروه ترمیمی
31
دکتر شیوا الوندی فر
دانشکده دندانپزشکی
گروه اندودنتیکس
32
لیلا الیاسی
دانشکده پزشکی (گروه های پایه)
گروه علوم تشریحی
33
دکتر دایان امانیان
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه رادیولوژی
34
آقای دکتر سعید امیرخانلو
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه داخلی
35
دکتر تقی امیریانی
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه داخلی
36
دکتر افشین امیری
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه روانپزشکی
37
دکتر علی رضا امیری
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه جراحی
38
حسین امینی
دانشکده پزشکی (گروه های پایه)
گروه فارماکولوژی
39
دکتر رحمان بردی اوزونی دوجی
معاونت تحقیقات و فناوی
معاونت تحقیقات و فناوری
40
دکتر مرتضی اولادنبی
دانشکده فن آوریهای نوین علوم پزشکی
گروه ژنتیک انسانی
41
دکتر وحید اونق
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه جراحی
42
دکتر آرش ایزدی
دانشکده دندانپزشکی
گروه اندودنتیکس
43
محمدتقی بادله شموشکی
دانشکده پزشکی (گروه های پایه)
گروه معارف اسلامی
44
دکتر سودابه باقری مقدم
دانشکده دندانپزشکی
گروه بیماری های دهان و تشخیص
45
دکتر یاسر باقری
دانشکده پزشکی (گروه های پایه)
گروه ایمنی شناسی
46
آقای محمد بانصیری
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه ارتوپدی
47
خانم فوزیه بخشا
دانشكده پيراپزشكي
گروه هوشبری
48
دکتر عباس بدخشان
دانشکده بهداشت
گروه بهداشت عمومی
49
لیلا براتی
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه اطفال
50
خانم دکتر نرجس سادات برقعی
دانشكده پرستاري و مامايي
گروه مامایی
اولین
قبلی
1
 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به معاونت آموزشی می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2021 All Rights Reserved | educational deputy

Designed & Developed by : Yektaweb