پیام خود را بنویسید
فهرست اعضای هیات علمی
#
نام
دانشکده
گروه
1
دکتر نصراله آبیان
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه جراحی
2
دکتر رامین آذرهوش
دانشکده پزشکی (گروه های پایه)
گروه آسیب شناسی
3
دکتر علی آرین نیا
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه جراحی
4
دکتر محبوبه آزاده راه
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه زنان و زایمان
5
دکتر ملیحه آزاده راه
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه زنان و زایمان
6
دکتر آزاده آزادی
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه زنان و زایمان
7
دکتر سیدعلی آقاپور
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه اطفال
8
آقای علی اکبر آقایی نژاد
دانشكده پيراپزشكي
گروه اتاق عمل
9
دکتر مهرداد آقایی
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه داخلی
10
دکتر دکتر علی اصغر آیت الهی
دانشكده پيراپزشكي
گروه علوم آزمایشگاهی
11
دکتر محسن ابراهیمی
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه اطفال
12
دکتر مصطفی ابراهیمی
دانشکده دندانپزشکی
گروه ارتودانتیکس
13
دکتر امیررضا احمدی نیا
دانشکده دندانپزشکی
گروه پریودانتیکس
14
دکتر علیرضا احمدی
دانشكده پيراپزشكي
گروه علوم آزمایشگاهی
15
دکتر فرحنازسادات احمدی
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه زنان و زایمان
16
دکتر مرتضی اخوت
دانشكده پيراپزشكي
دانشكده پيراپزشكي
17
دکتر الهام ادیب مقدم
دانشكده پرستاري و مامايي
گروه مامایی
18
دکتر عبدا... اردبیلی سرحمامی
دانشکده پزشکی (گروه های پایه)
گروه میکروب و ویروس شناسی پزشکی
19
دکتر جهانبخش اسدی
دانشکده پزشکی (گروه های پایه)
گروه بیوشیمی ، بیوفیزیک ، ژنتیک
20
دکتر طیبه اسدی
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه داخلی
21
دکتر فاطمه اسفندیاری
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه جراحی
22
دکتر شهاب اسکندری نژاد
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه داخلی
23
دکتر معصومه اسلامی
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه جراحی
24
دکتر حسن اسمعیلی
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه اطفال
25
دکتر سید رامین اعتمادی
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه ارتوپدی
26
دکتر رضا افغانی
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه جراحی
27
دکتر حمیده اکبری
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه داخلی
28
دکتر ملیحه اکرامی
دانشکده دندانپزشکی
گروه ترمیمی
29
دکتر شیوا الوندی فر
دانشکده دندانپزشکی
گروه اندودنتیکس
30
لیلا الیاسی
دانشکده پزشکی (گروه های پایه)
گروه علوم تشریحی
31
دکتر دایان امانیان
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه رادیولوژی
32
دکتر سعید امیرخانلو
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه داخلی
33
دکتر تقی امیریانی
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه داخلی
34
دکتر الهه امیری
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه زنان و زایمان
35
دکتر علی رضا امیری
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
طب اورژانس
36
دکتر حسین امینی
دانشکده پزشکی (گروه های پایه)
گروه فارماکولوژی
37
دکتر رحمان بردی اوزونی دوجی
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه روانپزشکی
38
دکتر مرتضی اولادنبی
دانشکده فن آوریهای نوین علوم پزشکی
گروه ژنتیک انسانی
39
دکتر وحید اونق
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه جراحی
40
دکتر آرش ایزدی
دانشکده دندانپزشکی
گروه اندودنتیکس
41
دکتر محمدتقی بادله شموشکی
دانشکده پزشکی (گروه های پایه)
گروه معارف اسلامی و دروس عمومی
42
دکتر سودابه باقری مقدم
دانشکده دندانپزشکی
گروه بیماری های دهان و تشخیص
43
دکتر یاسر باقری
دانشکده پزشکی (گروه های پایه)
گروه ایمنی شناسی
44
دکتر محمد بانصیری
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه ارتوپدی
45
دکتر ابوطالب بای
دانشکده بهداشت
گروه بهداشت محیط
46
خانم فوزیه بخشا
دانشكده پيراپزشكي
گروه هوشبری
47
دکتر عباس بدخشان
دانشکده بهداشت
گروه بهداشت عمومی
48
دکتر لیلا براتی
دانشکده پزشکی(گروه های بالینی)
گروه اطفال
49
دکتر خانم دکتر نرجس سادات برقعی
دانشكده پرستاري و مامايي
گروه مامایی
50
خانم محبوبه بروجردی
دانشكده پرستاري و مامايي
گروه پرستاری بهداشت جامعه و روان
اولین
قبلی
1
 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به معاونت آموزشی می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2022 All Rights Reserved | educational deputy

Designed & Developed by : Yektaweb