AWT IMAGE

جلسه هماهنگی با ادارات در خصوص پیگیری و نجات جان مادران باردار در فصل سرما در کلاله برگزار گردید. سرپرست شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کلاله گفت:جلسه هماهنگی با ادارات در خصوص پیگیری و نجات جان مادران باردار در فصل سرما در محل سالن اجتماعات مرکز بهداشت با شرکت مسئولین ادارات راه و شهر سازی؛هلال احمر؛ فرمانداری ؛بیمارستان و شبکه بهداشت شهرستان برگزار گردید.

دکتر فدائی ضمن تشکر از همکاری ادارات بخصوص هلال احمر و راه و شهرسازی در سال گذشته که منجر به نجات جان موارد متعددی از بیماران و مادران باردار نیازمند کمک شده بود ؛در خصوص اهمیت پیگیری مادران باردار و شاخص مرگ مادر توضیحات مفصلی بیان نمودند.

وی افزود: وجود یک دستگاه وسیله نقلیه کمک دار در فرمانداری را نقطه اتکا و اطمینان شهرستان دانستند .

عابد نوری کارشناس مسئول واحد سلامت خانواده و جمعیت شهرستان کلاله ضمن تشکر از حاضرین در جلسه با اشاره به مواردی از نجات جان مادران باردار در سال گذشته ؛به بیان انتظارات از ادارات پرداختند.

دکتر عبدالرحیم پالیده –سرپرست بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) کلاله نیز اعلام نمودجلسه ای در این خصوص با متخصصین بیمارستان و مسئولین بخشها در بیمارستان برگزار خواهند کرد. بکی زاده کارشناس مدیریت بحران فرمانداری کلاله با اشاره به طرح موضوع کمک به مادران باردار در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان یکی از برنامه های این ستاد را برگزاری جلسه با دهیاران و اعضای شورا درخصوص توجیه این افراد در زمینه انتقال مادران باردار در فصل سرما برشمردند.

استیری رییس جمعیت هلال احمر شهرستان کلاله با اشاره به اینکه پرسنل این جمعیت در بحث امداد و نجات جاده ای آموزش دیده اند ؛ در خصوص ارائه خدمات حین زایمان و یا موارد مشابه خواستار حضور نیروهای اورژانس 115 به همراه پرسنل این جمعیت شدند .

سراوانی -معاون اداره راه و شهرسازی کلاله نیز با بیان این مطلب که اکیپ های راهداری در طی سال فعال بوده و مشغول ارائه خدمت می باشند خواستار تجهیز وسایل نقلیه ادارات به وسایل ایمنی شدند .

مسئول اورژانس 115 نیز به ذکر اقدامات انجام شده در خصوص آمادگی پرسنل و آمبولانس ها پرداختند.


دفعات مشاهده: 1011 بار   |   دفعات چاپ: 281 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 21 بار   |   0 نظرورود کاربران

آمار بازدید

  • كل کاربران ثبت شده: 4439 کاربر
  • کاربران حاضر در وبگاه: 0 کاربر
  • ميهمانان در حال بازديد: 589 کاربر
  • تمام بازديد‌ها: 10806068 بازدید
  • بازديد 24 ساعت قبل: 42375 بازدید