پیام خود را بنویسید

اخبار : مراسم ترحیم استاد فقید زنده یاد دکترمهدی صادقی در دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزار شد

 | تاریخ ارسال: 1401/2/10 | 

دکتر مهدی صادقی معاون اسبق فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان و استاد فرزانه چهارشنبه ۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ پیام حق را لبیک گفت. دوستان، همکاران و دانشجویان او در مراسمی گردهم آمدند تا با یاد آن عزیز سفر کرده دل داغدار خانواده او را تسلایی باشند.

در این مراسم که باحضور ریاست دانشگاه، مدیران، مسئولان و جمع کثیری از همکاران و دانشجویان وی برگزار شده بود، حاضران یاد همکار تازه درگذشته خود را با ذکر مصیبت و قرائت قرآن مجید گرامی داشتند.

دکتر بهنام عضو هیات علمی و از دوستان وی، ضمن تسلیت فقدان دردناک دکترمهدی صادقی گفت:طی چند سال گذشته که همکار و همیار ایشان بودم روز های مختلف و در فراز و فرود های گوناگون این توفیق را  داشتم همراه ایشان باشم و همین مسئله تحمل فقدان این همکار ارجمند را سوزناک و حسرت بار می کند.

وی در رابطه با خصوصیات اخلاقی دکتر خاطرنشان کرد: ایشان اسوه اخلاق و مهربانی  بودند و رفتار بسیار متواضع و مهربانانه با اطرافیان، همکاران و دانشجویان خود داشتند.

دکتر بهنام پور ادامه داد:باتوجه به زحمات فراوان دکتر مهدی صادقی و خاطراتی که از خیر و خوبی به جا گذاشتند همان نغمه ایی است که به یاد سپرده می شود و مطمئن هستم که حیات معنوی ایشان طولانی تر از حیات مادی ایشان خواهد بود و از درگاه خداوند متعال برای روح آن عزیز رحمت و مغفرت الهی و برای خانواده محترم و همه بازماندگان طلب صبر دارم.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین حسینی کوهستانی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گلستان ضمن آرزوی قبولی اعمال و طاعات این مصیبت وارده را به هیئت رئیس دانشگاه، اعضاء محترم هیئت علمی، همکاران، دانشجویان و خانواده ایشان تسلیت عرض نموده و گفت :مرگ موهبتی است الهی که به قامت هر موجود زنده ایی می نشیند و بشریت از این قائده مستثنی نیست.

وی با اشاره به سخن امیرالمومنین، حضرت علی (ع) گفت:زمانی که مرگ انسان فرا می رسد معمولا همگان انتظارش را ندارند و بر این باورند که فرصتی برای زیست باقی مانده  و می فرمایند: همیشه خود را برای سفری که در پیش داری آماده کن که سفر نیاز به زاد و راحله دارد و قبل از آنکه زمان عجل فرا رسد زاد و راحله ات را آماده کن.

حجت الاسلام ولمسلمین حسینی کوهستانی ادامه داد: فقدان این همکار عزیزمان ضایعه غم انگیزی برای خانواده دانشگاه علوم پزشکی گلستان است و اندوه ما در غم از دست دادن آن عزیز بزرگوار در واژه ها نمی گنجد. خداوند متعال انشالله روح آن عزیز سفر کرده را از محفل و مجلس شاد کند و به بازماندگان ایشان صبر عنایت فرماید.

 مراسم با قرائت فاتحه، ذکر مصیبت، خاطره گویی دانشجویی و قرائت قرآن مجلسی و برپایی نمازجماعت مغرب و عشاء به پایان رسید و از حاضران این مراسم با صرف افطار پذیرایی گردید.


کلیدواژه ها: مراسم ترحیم |


دفعات مشاهده: 263 بار   |   دفعات چاپ: 16 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHAورود کاربران

آمار بازدید

  • كل کاربران ثبت شده: 4980 کاربر
  • کاربران حاضر در وبگاه: 1 کاربر
  • ميهمانان در حال بازديد: 757 کاربر
  • تمام بازديد‌ها: 24011963 بازدید
  • بازديد 24 ساعت قبل: 1842 بازدید