پیام خود را بنویسید

اخبار : بازدید از بیمارستان های گنبد بازدید سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گلستان از بیمارستان های شهرستان گنبدکاووس

 | تاریخ ارسال: 1401/1/3 | 
بازدید سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گلستان از بیمارستان های شهرستان گنبدکاووس
در دومین روز نوروز، دکتر گل فیروزی رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان و هیئت همراه با حضور در بیمارستان شهید مطهری ضمن دیدار با کارکنان و عرض خدا قوت به کادر درمان آغاز سال نو را تبریک گفتند
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گلستان با اشاره به ظرفیت بهداشتی و درمانی شهرستان گنبد گفت در حال پیگیری موضوع آموزشی شدن بیمارستان های گنبد و راه اندازی دانشکده پردیس پزشکی هستیم.
وی در این خصوص به ظرفیت بسیار خوب خیرین سلامت شهرستان گنبد اشاره کرد و گفت در این خصوص تاکنون تعدادی از خیرین محترم اعلام آمادگی کردند
دکتر گل فیروزی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گلستان در بیمارستان شهید مطهری در خصوص حق الزحمه خدمات در حال انجام در بیمارستان و کسورات بیمه ای گفت:  خوشبختانه در بحث بیمه مشکلی نداریم و دوستان بیمه تعامل بسیار خوبی با دانشگاه دارند .
 وی از معاون درمان دانشگاه خواست در اسرع وقت جلسه هماهنگی با مسئولین بیمه سلامت استان برگزار گردد تا مشکلات کسورات بیمه ای از برخی خدماتی که در واحدهای درمانی در حال انجام می باشد بررسی و مشکل حل گردد.
 ایشان خاطر نشان کردند که وظیفه ما هست که پرسنل تلاشگر عرصه سلامت را حمایت کنیم و  در این زمینه خدماتی که انجام می گیرد باید حق الزحمه آنها پرداخت بشود و نباید با برخی کسورات بیمه ای هم بیمارستان و هم پزشک یا پرسنل ضرر بکنند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گلستان سپس با حضور در فرمانداری ویژه شهرستان در جلسه ستاد خدمات تسهیلات سفر به ریاست  استاندار گلستان شرکت کردند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گلستان در ادامه در بیمارستان کودکان آیت الله طالقانی گنبد حضور پیدا کردند
 ایشان در بازدید از بخش اورژانس این بیمارستان که به عنوان سانتر اطفال شرق استان می باشد خاطر نشان کرد بیمارستان طالقانی گنبد نیز در اختصاص منابع و امکانات همانند بیمارستان طالقانی گرگان دیده بشود و وضعیت  فعلی این بیمارستان باید ساماندهی بشود.
دکتر مهیار کلوی رییس بیمارستان طالقانی در توضیحات خود به رییس دانشگاه در این خصوص افزود که فضای لازم برای توسعه اورژانس بیمارستان موجود می باشد و خوشبختانه خیرین نیز در مشارکت برای این طرح اعلام آمادگی نمودند
دکتر گل فیروزی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گلستان نیز در پاسخ  افزود هر مقدار که خیرین محترم مشارکت نمایند دانشگاه نیز حداقل، برابر مشارکت این عزیزان تامین اعتبار خواهد نمود.

دکتر گل فیروزی در ادامه بازدیدها  در بیمارستان پیامبر اعظم (ص) حضور یافتند
 وی ضمن دیدار با کادر ایثارگر این بیمارستان با اهدای شاخه گل، سال نو را به همکاران تبریک گفتند
ایشان در بازدید از پروژه مرکز غربالگری سرطان بیمارستان نیز ضمن قدردانی از خیرین سلامت گنبد گفت: ما قدردان زحمات خیرین سلامت هستیم که بازوی توانمند عرصه سلامت استان هستند
 سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گلستان از بخش فوریت،  سی سی یو بیمارستان بازدید نموده و در مورد ارائه خدمات سرپایی افزود: ظرفیت کلینیک بیمارستان باید در حد ظرفیت معقول به شهروندان خدمات دهی نماید و جا برای افزایش این ظرفیت موجود می باشد که این اتفاق باید بیفتد. ایشان از تلاش های تیم مدیریت و کادر بیمارستان قدردانی نمودند
ایشان در ادامه در بیمارستان شهدای ۱۲دی گنبد حضور یافتند
وی با اهدای شاخه گل به کادر درمان با تبریک سال نو از زحمات تلاشگران عرصه درمان قدردانی نمودند
دکتر گل فیروزی در بازدید از بخش  آماده بهره برداری مراقبت های ویژه نوزادان در بیمارستان شهدای ۱۲دی خطاب به مدیر شبکه بهداشت گنبد گفت: این بخش در طی ماه جاری باید راه اندازی بشود و هر نیازمندی  که در این زمینه وجود دارد در طی هفته آینده تامین و موانع موجود رفع گردد.
دفعات مشاهده: 242 بار   |   دفعات چاپ: 29 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHAورود کاربران

آمار بازدید

  • كل کاربران ثبت شده: 5309 کاربر
  • کاربران حاضر در وبگاه: 0 کاربر
  • ميهمانان در حال بازديد: 414 کاربر
  • تمام بازديد‌ها: 31182605 بازدید
  • بازديد 24 ساعت قبل: 24653 بازدید