بهداشت و درمان : اعزام تیم طرح شهید رهنمون کانون 1397/02/26

 | تاریخ ارسال: 1397/2/30 | 

اجرای طرح شهید رهنمون تیم کانون بسیج جامعه پزشکی شهید کاویانی دانشگاه در روستای سلیمان تپه گرگان

در راستای اجرای طرح شهید رهنمون تیم کانون بسیج جامعه پزشکی شهید کاویانی دانشگاه در روستای سلیمان تپه گرگان به ارائه خدمات بهداشتی و در مانی پرداخت.
 
در آستانه ماه مبارک رمضان و در راستای طرح شهید رهنمون تیم جهادگران سلامت کانون بسیج جامعه پزشکی شهید کاویانی دانشگاه در روستای سلیمان تپه گرگان به ارائه خدمات بهداشتی و در مانی پرداخت.

کانون بسیج جامعه پزشکی شهید کاویانی سازمان مرکزی دانشگاه به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان و در راستای طرح شهید رهنمون در روز چهارشنبه 1397/02/26 تیم جهادگران سلامت متشکل از پزشک عمومی، ، پرستار ،  کارشناس مامائی ، تکنسین دارویی ،  بهورز ، کارشناس فرهنگی و  روانشناس را با هدف محرومیت زدائی و اثربخشی به ارتقاء سلامت جامعه ، تقویت معنویت و عواطف انسانی و کمک به بهداشت و درمان مناطق کم برخوردار به این منطقه اعزام نمود.

مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی شهید کاویانی دانشگاه هدف از  اعزام تیم پزشکی را کمک به اقشار نیازمند جامعه که دسترسی آسان به خدمات بهداشتی و درمانی ندارند عنوان کرد و افزود: امیدواریم با اعزام تیم پزشکی به مناطق محروم هزینه های مردم و قشر ضعیف جامعه که اکثراً روستائیان می باشند را کاهش دهیم. ایشان در پایان از تیم پزشکی که بصورت داوطلبانه در این نقاط کم برخوردار به ارائه خدمت پرداختند تقدیر و تشکر نمود.

دفعات مشاهده: 572 بار   |   دفعات چاپ: 173 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA