همزمان با شروع هفته سلامت ، زنگ سلامت بصورت نمادین در مدرسه متوسطه 1 شهید آزادیخواه شهرستان گالیکش و با حضور ، نماینده مرکز بهداشت استان آقای محمدی فر ، ریاست ، حراست و پرسنل شبکه بهداشت و درمان ، ریاست اداره آموزش و پروش ، رییس شورای شهر ریاست سایر ادارات و دانش آموزان مدرسه شهید آزادیخواه نواخته شد .
مهدی خسروی ، رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان گالیکش ، ضمن تبریک هفته سلامت و خیر مقدم به مدعوین ، از حامیان سلامت و دست اندرکاران سلامت در شهرستان  تقدیر و تشکرکرد و همکاری آموزش و پرورش را در اجرای برنامه های بهداشتی و درمانی همانند سنوات گذشته ، و با قوت اعلام نمود و افزود سرمایه گذاری در مدارس که محل پرورش و آموزش نسل های آینده ساز این مرزو بوم در همه عرصه ها بخصوص در گستره بهداشت و سلامت کشور عزیزمان است نه تنها هزینه نبوده بلکه می توان گفت جزو بهترین نوع آینده نگری است . وی همچنین اظهار داشت : جامعه ما مدیون تلاشگران عرصه سلامت است که در جای جای استان از محروم ترین نقاط تا مرکز استان خدمت ارائه می دهند .
دکتر رحیم زاده ، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان گالیکش نیز ضمن تبریک هفته سلامت و خیر مقدم به مدعوین اظهار داشت : شعار امسال پوشش همگانی سلامت  ، برای همه و  همه جا است . پوشش همگانی سلامت یعنی همه افراد جامعه ، خدمات مورد نیاز سلامت را بی هیچ فشار مالی دریافت کنند . پوشش همگانی سلامت  همه را به دسترسی خدماتی که مهمترین دلیل مرگ و میر و بیماری است قادر می سازد . خدماتی که به اندازه کافی با کیفیت است و باعث بهتر شدن وضعیت سلامت افراد دریافت کننده  خدمت می شود . ایشان همچنین با اشاره به اهمیت ویژه ای که در فعالیت دولت تدبیر و امید در خصوص سلامت مردم ایجاد شده است گفت اجرای طرح تحول نظام سلامت یکی از اقدامات ارزنده و ماندگار دولت تدبیر و امید در بخش بهداشت و درمان است و منجر به رضایت مردم در این خصوص گردیده است . وی به خدمات دولت در عرصه سلامت در سال های اخیر اشاره داشت و با بیان اینکه در گذشته بیماران متحمل هزینه زیادی شده و حدود 80 درصد هزینه های درمان از جیب مردم پرداخت می شد ، افزود با اجرای طرح تحول سلامت این مشکل کاهش یافت .
رییس شورای شهر شهرستان نیز ضمن تبریک هفته سلامت و قدردانی از کلیه دستگاه ها ، به آسفالت نمودن خیابان مدرسه آزادیخواه اشاره کرد .
در حاشیه این برنامه ، پخش تیزر افتتاح صدای سلامت ، گروه سرود دانش آموزی ، سنتور ، برگزاری مسابقه و پذیرایی با کیک و شیرموز نیز انجام شد .
در پایان نیز از سفیران سلامت دانش آموز با اهدا لوح و جوایز نفیس  تقدیر بعمل آمد .
 

دفعات مشاهده: 471 بار   |   دفعات چاپ: 77 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرورود کاربران

آمار بازدید

  • كل کاربران ثبت شده: 4439 کاربر
  • کاربران حاضر در وبگاه: 0 کاربر
  • ميهمانان در حال بازديد: 567 کاربر
  • تمام بازديد‌ها: 10806068 بازدید
  • بازديد 24 ساعت قبل: 42375 بازدید