بهداشت و درمان : به مناسبت دهه مبارک فجر اعزام تیم جهادگران سلامت به روستای بلبل تپه گرگان

 | تاریخ ارسال: 1396/11/24 | 

ارائه خدمات بهداشتی درمانی توسط تیم جهادگران سلامت کانون بسیج جامعه پزشکی شهید کاویانی دانشگاه در روستای بلبل تپه گرگان

به مناسبت ایام مبارک دهه فجر و ارائه خدمات آموزشی، مشاوره ای، بهداشتی و درمانی به اهالی محترم روستاهای بلبل تپه و جهان آباد از توابع شهرستان گرگان در روز چهارشنبه 1396/11/18 انجام شد.

کانون بسیج جامعه پزشکی شهید کاویانی سازمان مرکزی دانشگاه به مناسبت گرامیداشت دهه  مبارک فجر روز چهار شنبه مورخ 18/11 /1396 یک تیم پزشکی با مشارکت جهادگران سلامت متشکل از 3 پزشک عمومی، ، 3پرستار ، 1 کارشناس مامائی ،  4 تکنسین دارویی ، ،  1 کارشناس ورزشی ، 2  بهورز ، 1 کارشناس فرهنگی و 1 روانشناس  با هدف محرومیت زدائی و اثربخشی به ارتقاء سلامت جامعه ، تقویت معنویت و عواطف انسانی و کمک به بهداشت و درمان مناطق کم برخوردار روستاهای بلبل تپه و جهان آباد سفلی شهر گرگان  اعزام نمود.
این کانون با اعزام تیم پزشکی به این 2 روستا از 125  نفر از بیماران مستقر در این منطقه ویزیت به عمل آمد.
مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی شهید کاویانی دانشگاه هدف از اجرای طرح ویزیت و تجویز داروی رایگان توسط تیم پزشکی را کمک به اقشار نیازمند جامعه که دسترسی آسان به خدمات بهداشتی و درمانی ندارند عنوان کرد و افزود: امیدواریم با اعزام تیم پزشکی به مناطق محروم هزینه های مردم و قشر ضعیف جامعه که اکثراً روستائیان می باشند را کاهش دهیم. ایشان در پایان از تیم پزشکی که بصورت داوطلبانه در این نقاط کم برخوردار به ارائه خدمت پرداختند تقدیر و تشکر نمود.دفعات مشاهده: 1229 بار   |   دفعات چاپ: 177 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA