بایگانی اخبار : اردوی جهادی تیم پیام آوران سلامت 1395.12.05

 | تاریخ ارسال: 1395/12/7 | 

ارائه خدمات رایگان تیم پزشکی پیام آوران سلامت کانون بسیج جامعه پزشکی شهید کاویانی دانشگاه

در روستای محروم حسین آباد شهر دلند در روز پنج شنبه 1395.12.05

روز پنج شنبه مورخ 05/12/1395 تیم پزشکی پیام آوران سلامت کانون بسیج جامعه پزشکی شهید کاویانی دانشگاه علوم پزشکی گلستان متشکل از 2 پزشک عمومی، 1 داروساز، 3 پرستار ، 1 ماما، 3 تکنسین دارویی، یک کارشناس تغذیه و یک کارشناس فیزیولوژی ورزشی و یک کارشناس فرهنگی با هدف محرومیت زدائی و اثربخشی به ارتقاء سلامت جامعه ، تقویت معنویت و عواطف انسانی و کمک به بهداشت و درمان روستای محروم حسین آباد شهر دلند، خدمات بهداشتی و درمانی بصورت رایگان رائه نمود.

درقالب این تیم امدادی، به 150 نفر از اهالی ساکن این روستا با مشارکت 2 پزشک عمومی، 1 داروساز، 3 پرستار ، 1 ماما، 3 تکنسین دارویی، یک کارشناس تغذیه، یک کارشناس فیزیولوژی ورزشی و یک کارشناس فرهنگی از اعضای فعال بسیج جامعه پزشکی با هدف محرومیت زدائی و اثربخشی به ارتقاء سلامت جامعه ، تقویت معنویت و عواطف انسانی، خدمات کاملاً رایگان ارائه گردید.

☑ همراه این تیم درمانی، تعدادی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گلستان نیز حضور یافته و در ارائه خدمات مشارکت داشته اند.

☑ قابل ذکر است این روستا با ۶۰۰نفر جمعیت   فاقد سیستم لوله کشی آب شرب بهداشتی بوده و آب آشامیدنی ساکنان روستا از طریق توزیع آب با تانکر آبرسانی آبفای دلند تامین می گردد.

☑ در حاشیه فعالیت این تیم، بخشدار محترم شهر دلند نیز در محل روستا حضور یافته  و از نزدیک در جریان خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده به اهالی روستا قرارگرفت‌.‌ قابل ذکر است روستائیان مشکلات خودرا ازجمله تامین آب لوله کشی روستا، آسفالت و ... را با آقای بخشدار مطرح و خواستار پیگیری و مساعدت ایشان در رفع مشکلات زیربنایی روستا شدند.

همچنین ازسوی بخشدار دلند، قول مساعدت برای حفر یک حلقه چاه آب آشامیدنی در آینده ای نزدیک برای اهالی روستا داده شد.

* یادآور می شود باتوجه به پیش بینی اولیه جهت استقرار این تیم درمانی در محل مدرسه روستا، متاسفانه به علت وضعیت بسیار نامناسب بهداشتی مدرسه، با پیشنهاد بهورز محترم روستا تیم اعزامی در محل منزل مسکونی بهورز مستقر گردید و در منزل ایشان به اهالی روستا خدمات ارائه گردید. لذا نهایت تشکر و سپاس خودرا از بهورز فعال و  محترم روستای حسین آباد شهر دلند بعمل می آوریم.

آلبوم تصاویر


دفعات مشاهده: 1076 بار   |   دفعات چاپ: 193 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کانون بسیج شهید کاویانی می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2022 All Rights Reserved | shahid kaviani

Designed & Developed by : Yektaweb