امور ایثارگران : مراسم تقدیر از آزادگان دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزار شد

مراسم تقدیر از آزادگان دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزار شد


AWT IMAGE

مراسم تقدیر از آزادگان دانشگاه علوم پزشکی گلستان در روز سه شنبه 27 مردادماه و به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی در محل دفتر ریاست دانشگاه و با حضور دکتر ریاحی،ریاست دانشگاه و معاونین توسعه مدیریت و منابع و درمان و تعدادی از مدیران دانشگاه برگزار گردید. همچنین در این جلسه آقای حمیدرضا نوریان، مشاور استاندار گلستان در امور ایثارگران حضور داشتند.

• دکتر تقی ریاحی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان در این مراسم با تبریک سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی، آزادگان را نماد صبر و استقامت دانست و گفت: شما عزیزان  با تحمل دردهای اسارت درس مقاومت، پایمردی و رشادت رابه جامعه اسلامی ایران دادید.ایشان خاطر نشان کردند: انسان با یادآوری روزهای ورود آزادگان به میهن به وجد می آید. دورانی که هم خانواده های شما و هم تمام مردم ایران در انتظار ورود آزادگان به خاک پاک میهن بودند و امروز توفیق ملاقات مجدد با شما را پیدا کردیم.

ایشان همچنین گفت: لازم است آزادگان عزیز، از برنامه تحول سلامت صیانت کنند. چرا که شما هم با مشکلات مردم آشنایید و هم مسوولیت حفظ نظام را دارید. امیدوارم با کمک شما بتوانیم در ارائه خدمات شایسته به مردم در طرح نظام سلامت بیش از پیش توفیق یابیم.

  دکتر ریاحی از آزادگان خواست در صیانت از امر سلامت و برنامه تحول سلامت دانشگاه را یاری نمایند  چرا که به اذعان همه برنامه تحول توانسته در جهت حفظ کرامت مردم پیش برود و اطمینان مضاعفی را در مردم نسبت به انقلاب ایجاد کرده و این امر باید استمرار یابد.

 وی بر رسیدگی به دغدغه ها و مشکلات آزادگان تأکید کرد و گفت: امیدواریم بتوانیم با کمک شما عزیزان از شالکه نظام دفاع کنیم و سلامت جامعه را بیش از پیش ارتقاء بخشیم.

•  همچنین دکتر علیرضا احمدی، مشاور رییس دانشگاه در امور ایثارگران گفت :بار بزرگی از انقلاب بر دوش آزادگان در گذشته بوده و در آینده نیز خواهد بود. ایشان در مورد استخدام ایثارگران نیز گفت:مطابق قوانین مربوط به استخدام ایثارگران تاکنون در آزمون های استخدامی دانشگاه سهمیه مربوطه لحاظ شده و افراد معرفی شده از سوی بنیاد شهید مطابق مقررات جاری و در سقف سهمیه قانونی جذب شده اند. ایشان همچنین در مورد اجرای ماده 51 قانون جامع خدمات ایثارگران گفت: فوق العاده ایثارگری موضوع این قانون با مساعدت ریاست محترم دانشگاه از تاریخ تصویب آن یعنی 1391/10/02 به مشمولین قانون پرداخت شده است که در این زمینه دانشگاه علوم پزشکی گلستان جزو معدود دستگاههای اجرایی بوده است که این قانون را از بدو تصویب آن اجرا کرده است. بیمه درمانی ایثارگران نیز با توجه به بازگشت از بنیادشهید به دستگاههای اجرایی، در حال انجام می باشد. ایشان یاد آور شد؛ هیئت رئیسه دانشگاه با خرید مرخصی تمامی ایثارگران متقاضی در سال 93، علیرغم مشکلات مالی دانشگاه موافقت نمود.

 ایشان همچنین افزود: امور ایثارگران دانشگاه تمام تلاش خود را جهت حفظ کرامت و جایگاه  ایثارگران  انجام خواهد داد.

• گفتنی است در این جلسه آقای حمیدرضا نوریان مشاور استاندار درامور ایثارگران  باحضور در جمع آزادگان گفت: سختی های دوران اسارت، امروز بعنوان خاطراتی شیرین از زبان آزادگان عزیز بازگو می شود که بعنوان درسی بزرگ برای زندگی امروز جوانان جامعه است.

 • در این جلسه آزادگان سرافراز حوزه سلامت استان به بیان نظرات و مشکلات خود پرداختند که از جمله می توان به حفظ جایگاه آزادگان، استخدام فرزندان آنان و بیمه درمان این عزیزان اشاره کرد.

• در پایان مراسم با اهداء لوح و هدیه توسط ریاست دانشگاه، از آزادگان تجلیل شد.


برای مشاده آلبوم تصاویر مراسم کلیک کنید


دفعات مشاهده: 1233 بار   |   دفعات چاپ: 296 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 1 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به ستاد امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی گلستان می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2022 All Rights Reserved | isar

Designed & Developed by : Yektaweb