AWT IMAGE   بازدید دکتر عموزاد از شهرستان گمیشان :سال 94 اوج پروژه های عمرانی دانشگاه است.

 

  دکتر عموزاد مهدیرجی معاون توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه ،‌بمنظور بررسی ارائه خدمات و راه اندازی مرکز جامع سلامت از شهرستان گمیشان بازدید کرد.

  معاون توسعه مدیریت و منابع فرمود: با توجه به همکاری فعالان اجتماعی و مجمع خیرین سلامت پروژه هایی در حال انجام است و در سال 94 پنج مجتمع عالی سلامت در شهرستانها داریم که گمیشان یکی از این شهرستانهاست و جهت ورود به هر پروژه ای با کمک خیرین سلامت و براساس نقشه راه و تفاهم نامه جامع مالی حرکت خواهیم کرد.

  همچنین افزود: سال 94 اوج پروژه های عمرانی است و دانشگاه در سال 95 بدنبال کارهای زیر ساختی خواهد بود .

  دکتر ایری ، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گمیشان ضمن خیر مقدم و خوش آمدگویی و تشکر از نگاه ویژه مسئولین محترم دانشگاه گفت :‌قدمهایی که توسط خیرین برآورده شده خوب بوده ولی کافی نمیباشد و تلاش ما بر این است که فعالیتهای بیشتری در حوزه سلامت با کمک خیرین صورت پذیرد.

  همچنین شاه نظری نماینده خیرین سلامت در خصوص مرکز جامع سلامت و پایگاه اورژانس جاده آلتین قلعه جیق و زمین پایگاه بهداشتی شماره یک گمیشان مسائلی را با دکتر عموزاد در میان گذاشت.

  معاون توسعه مدیریت ومنابع در ادامه سخنانش از دکتر ایری خواست از ظرفیت فعالان اجتماعی استفاده بیشتری نموده و پروژه های مهمتری را در مناطق کمتر توسعه یافته به انجام رساند.

  دکتر عموزاد با اشاره به ارتباط خوب دانشگاه و مجمع خیرین سلامت بیان داشت:

  امید است در سال 94 فضا و چهره شهر در حوزه سلامت تغییر کرده و کارها با تفاهم و بطور محکم پیش رود.با توجه به ظرفیت و فضایی که وجود دارد می توان جهت خدمات پاراکلینیکی و پانسیون پزشکان بمنظورارائه خدمت به مادران و کودکان استفاده نمود.

  دکتر عموزاد بهمراه مهندس مشکوتی از واحدهای ارائه خدمت از قبیل آزمایشگاه مرکزی ،‌مرکزبهداشتی درمانی گمیشان ،‌تسهیلات زایمانی بازدید نمودند.

 

     AWT IMAGE       AWT IMAGE

     AWT IMAGE       AWT IMAGE


دفعات مشاهده: 914 بار   |   دفعات چاپ: 253 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شبکه بهداشت و درمان گمیشان می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2021 All Rights Reserved | gomishan

Designed & Developed by : Yektaweb