پایگاه خبری وب دا علوم پزشکی گلستان- اخبار
برگزاری دوره آموزشی برنامه نویسی اندروید در دانشگاه

حذف تصاویر و رنگ‌ها | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۶/۲۱ | 
توسط مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه صورت گرفت:

برگزاری دوره آموزشی برنامه نویسی اندروید

جلسه اول دوره آموزشی برنامه نویسی اندروید، توسط مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه روز سه شنبه در سالن شهید آوینی دانشگاه برگزار شد.
با توجه به روند افزایشی استفاده از فناوری های نوین و گوشی های هوشمند، لزوم تربیت کارشناسان IT دانشگاه در زمینه برنامه نویسی اندروید در دانشگاه بسیار محسوس است. لذا این دوره آموزشی با هدف  ارتقاء سطح علمی کارشناسان فناوری اطلاعات، تشکیل و در اولین جلسه سطح مقدماتی آن، در خصوص نحوه نصب نرم افزارهای مورد نیاز و قابلیتها و کاربردهای برنامه مطالبی ارائه گردید. 
همچنین کارگاه آموزشی مباحث پیشرفته بانک های اطلاعاتی، روز یکشنبه  12 شهریور ماه در سالن شهید آوینی برگزار شد. 
در جلسه اول این دوره درخصوص آشنایی با مفاهیم پایه ای و ضروری دیتابیس، آشنایی با مفاهیم  DBMS،  آشنایی باSSMS، آشنایی با انواع سرویس ها در Sql Server، ایجاد دیتابیس به صورت ویزاردی مباحثی ارائه گردید.
همچنین دوره آموزشی مقدماتی GIS، سه شنبه آینده ساعت 9 صبح درمحل  سالن شهید آوینی، برای کارشناسان آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه برگزار خواهد شد.
شایان ذکر است، گروه آموزش مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه، با هدف  ارتقاء سطح علمی کارشناسان آمار و IT ستاد و محیط، دوره های آموزشی زیادی را برای سال 96 در نظر گرفته است که در طول سال انجام خواهد شد.

AWT IMAGE
  
AWT IMAGE

AWT IMAGE
نشانی مطلب در وبگاه پایگاه خبری وب دا علوم پزشکی گلستان:
http://goums.ac.ir/find.php?item=70.4779.33738.fa
برگشت به اصل مطلب