- روابط عمومی
بیانیه بسیج جامعه پزشکی شهرستان بمنظور روز جهانی قدس روز بیداری اسلامی: وعده ما جمعه 26 تیر ماه

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۴/۴/۱۶ | 
AWT IMAGE روز جهانی قدس، به عنوان میراث و یادگار حضرت امام (ره)، آن‌ مجتهد مجاهد و رهبر متقی، روز بیداری امت اسلام، روز نمایش قدرت اسلام و روز تحقق آمال مسلمین جهان در رفع ظلم و ستم است و در این روز دشمن صهیونیستی برخود خواهد لرزید.
 به همین منظور، ملت مسلمان ایران، به پیروی از رهنمودهای بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و حضرت آیت ا... العظمی خامنه ای(مدظله العالی) رهبر اندیشمند انقلاب اسلامی، همواره با حضور پرشور خویش در راهپیمایی پرشکوه روز جهانی قدس حمایت خود را از فلسطین مظلوم اعلام داشته است و همانگونه که قابل پیش بینی است امسال نیز با حضور میلیونی خود، باردیگر فریاد آزادی قدس شریف را سرخواهد داد.
ما کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان مراوه تپه، ضمن بیعت مجدد با آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) که فرمودند : « قدس متعلق به مسلمین است » و منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت‌ا... امام خامنه‌ای(مدظله العالی) و با اعتقاد کامل به حقانیت ملت مظلوم فلسطین و با تاکید بر غاصب بودن رژیم اشغالگر صهیونیستی، اعلام می‌داریم که با نهایت توان و تلاش خود در جهت اهداف نهضت جهانی اسلام خواهیم کوشید و یکایک کارکنان و فرهنگیان  و مردم عزیر ایران اسلامی را به حضور گسترده در راهپیمایی عظیم این یوم‌ا... بزرگ فرا می‌خوانیم .
نشانی مطلب در وبگاه :
http://goums.ac.ir/find.php?item=101.7274.21147.fa
برگشت به اصل مطلب