برگشت به صفحه اول سایت برگشت به صفحه اول این زیربخش نقشه سایت بخش انگلیسی

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

:: واحد علم سنجی : گزارش جامع علم سنجی اعضای محترم هیات علمی ـ آذر 91 ::

گزارش جامع علم سنجی اعضای محترم هیات علمی ـ آذر 91
باسمه تعالی
اعضای محترم هیات علمی
دانشگاه علوم پزشکی گلستان
 
 واحد علم سنجی دانشگاه در راستای وظایف خود، اقدام به تهیه گزارش جامع علم‌سنجی اعضای محترم هیات علمی در آذرماه  سالجاری نموده است. در این گزارش شاخص‌هایی از قبیل تعداد مقالات، H-index برای کلیه اعضای محترم هیات علمی دانشگاه، بر اساس بانک اطلاعاتی Scopus ارایه شده است. توضیح مهم این که affiliationهای مختلف ذکر شده در مقالات، در برون‌داد علمی افراد لحاظ شده است.
این گزارش توسط واحد اطلاع رسانی علم سنجی  معاونت  و طی نیمه‌ی دوم سال جاری تهیه و در آذر ماه 1391 به روز رسانی شده است و با توجه به پویایی آن، تفاوت‌های مختصری در بعضی از شاخص‌ها، در زمان انتشار نتایج نسبت به زمان استخراج اطلاعات، قابل انتظار و غیر قابل اجتناب است.
علاوه بر نکته‌ی فوق، به دلیل دشواری‏هایی از قبیل تنوع شکل نوشتاری به کار رفته در نگارش نام نویسنده به زبان انگلیسی، وجود اسامی مشابه، استفاده از آدرس‌دهی‏های متفاوت، خطاهای موجود در نمایه‌نامه‌ها و ...، احتمال بروز خطاهای سهوی از قبیل کم شماری یا زیاد شماری در نتایج اعلام شده وجود دارد. به همین دلیل از کلیه اعضای محترم هیات علمی دانشگاه تقاضا داریم پس از کنترل شاخص‏های اعلام شده، در صورت مشاهده هر نوع اشتباه در مورد خود یا دیگران، یا برخورد با نکته مبهمی در مورد این شاخص‏ها، طی یک ماه آینده با واحد اطلاع رسانی  معاونت  به آدرس information.goums@gmail.com مکاتبه یا با تلفن 4421654 تماس حاصل فرمایند.
امیدواریم با ارایه‌ی بازخوردهای مناسب، ما را هر چه بیشتر در ارایه‌ی اطلاعات مفید و صحیح یاری نموده و از این طریق به پیش‌برد اهداف پژوهشی دانشگاه کمک نمایید.

AWT IMAGEگزارش علم سنجی اعضای محترم هیات علمی  ؛ آذر ماه 91 ؛ دانشگاه ع. پ. گلستان؛ منبع: اسکوپوس. مرتب شده بر اساس تعداد مقالات .


AWT IMAGEگزارش علم سنجی اعضای محترم هیات علمی  ؛ آبان ماه 91 ؛ دانشگاه ع. پ. گلستان؛ منبع: اسکوپوس. مرتب شده بر اساس H-index

دفعات مشاهده: 2839 بار   |   دفعات چاپ: 231 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 36 بار   |   0 نظر
::
:: واحد علم سنجی : واحد علم سنجی ::

 شرح وظایف:

  1.   توانمندسازی اعضاء محترم هیأت علمی، محققین، مدیران و کارشناسان در زمینه­ مبانی و مفاهیم علم­سنجی
  2.   استخراج شاخص­های علم­سنجی سطوح مختلف دانشگاه شامل اعضاء محترم هیأت علمی، دانشکده­ها و مراکز تحقیقاتی و ... ، انعکاس آن به سطوح مرتبط
  3.   پایش وضعیت شاخص­های علم­سنجی و همکاری جهت ارتقاء شاخص­های مربوطه
  4.   پژوهش در حیطه ارتقاء شاخص­های علم­سنجی در سطوح مختلف دانشگاه وسایر اموری که به بهبود وضعیت شاخص­های علم­سنجی کمک نماید.
دفعات مشاهده: 6517 بار   |   دفعات چاپ: 409 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 55 بار   |   0 نظر
::
برای مشاهده کل مطالب بخش واحد علم سنجی اینجا را کلیک کنید.
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گلستان-معاونت تحقیقات و فناوری