برنامه کلاسی دانشکده : برنامه کلاسی دانشکده-نیمسال اول 98-97

روزهای هفته            رشته
ساعت
ترم 1 پزشکی ملکولی
Ph.D
ترم 3 پزشکی مولکولی
Ph.D
ترم 1 زیست فناوری
Ph.D
ترم 3 زیست فناوری
Ph.D
ترم 1 زیست فناوری
کارشناسی ارشد
ترم 1 ژنتیک انسانی
کارشناسی ارشد
ترم 3 ژنتیک انسانی
کارشناسی ارشد
 
شنبه
10-8 فیزیوپاتولوژی اساس مولکولی-دکترکلانی  -کنفرانس ایمونوشیمی دکتر معماریان کلاس 1 مهندسی ژنتیک عملی دکتر شمس آبادی آزمایشگاه  کار با حیوانات(عملی)-دکتر امینی-آزمایشگاه فیزیولوژی پزشکی   ژنتیک جمعیت-دکتر گلعلی پور-کلاس 2
12-10   هدف درمانی- دکتر فرازمندفر- کنفرانس سمینار دکتر شهبازی- کلاس 1 مهندسی ژنتیک عملی دکتر شمس آبادی آزمایشگاه   زیست شناسی مولکولی- دکتر گلعلی پور- کلاس 2  
13-15 بیوشیمی پروتئین-دکتر خواجه نیازی- کنفرانس بیوانفورماتیک-دکترفرازمندفر-کلاس 1   مهندسی ژنتیک عملی دکتر شمس آبادی آزمایشگاه     تازه های ژنتیک انسانی-دکتر شهبازی- کلاس 2
15-17   مهندسی ژنتیک عملی دکتر شمس آبادی آزمایشگاه      
 
یکشنبه
10-8 فیزیوپاتولوژی هدف درمانی- دکتر فرازمندفر- کنفرانس الکتروشیمی-دکتر شیخ عربی-  کلاس 1     تازه های ژنتیک انسانی-دکتر شهبازی-کلاس 2
12-10   روشهای مولکولی- دکتر خسروی- کنفرانس زیست شناسی سلولی- دکتر خواجه نیازی-کلاس1     ژنتیک انسانی  -دکترسمایی- کلاس 2  
13-15 سیستم های اطلاع رسانی پزشکی- دکتر فرازمندفر-کلاس1   سیستم های اطلاع رسانی پزشکی- دکتر  صفدری-کلاس1   کار با حیوانات (تئوری)دکتر امینی-کلاس 2 روش های عملی ژنتیک مولکولی و مهندسی ژنتیک-دکتر صفارمقدم-  
15-17          
 
دوشنبه
10-8 فیزیوپاتولوژی اساس مولکولی-دکتر کلانی -کنفرانس ایمنی زیستی دکتر کیانمهر -اتاق اخلاق زیستی-دکتر عرفانی مقدم- کلاس1 مهندسی ژنتیک نظری-دکتر شمس آبادی-
کلاس 2
 
12-10           مهندسی ژنتیک-دکتر شهبازی- کلاس2  
15-13           ژنتیک بیوشیمیایی انسان-دکتر اولادنبی-کلاس2  
17-15              
 
سه شنبه
10-8 فیزیوپاتولوژی اساس مولکولی- دکترکلانی- کنفرانس کشت سلول-دکتر خسروی-کلاس 1   سیستم ها ی اطلاع رسانی پزشکی- دکتر صفدری-  روش  های عملی  یتوژنتیک دکتر اولادنبی-کلاس2  
12-10 ژنتیک پزشکی دکتر گلعلی پور-کنفرانس بیوانفورماتیک-دکتر فرازمندفر- کارگاه Computational  -دکتر عرفانی مقدم-کارگاه مهندسی پروتئین-دکتر صفدری- کلاس1 پاتوبیولوژی-دکتر یزدانی-کلاس 2    
15-13   بیوانفورماتیک-دکتر فرازمندفر- کارگاه Computational  -دکتر عرفانی مقدم-کارگاه   زیست شناسی سلولی مولکولی-دکتر کیانمهر-    
17-15 ایمونولوژی-دکترمعماریان-کلاس1 بیوانفورماتیک-دکتر فرازمندفر- کارگاه Computational  -دکتر عرفانی مقدم-کارگاه      
 
چهارشنبه
10-8 ژنتیک پزشکی دکتر گلعلی پور-کلاس 1       پاتوبیولوژی-دکتر یزدانی-کلاس 2 روش  های عملی  یتوژنتیک دکتر اولادنبی-کنفرانس  
12-10   روشهای مولکولی- دکتر خسروی- آزمایشگاه   اقتصاد، نوآوری و مالکیت معنوی در زیست فناوری- دکتر عرفانی مقدم- کلاس1 بیوشیمی پزشکی-دکتر خواجه نیازی-سالن کنفرانس سیتوژنتیک دکتر اولادنبی-کلاس 2
15-13   روشهای مولکولی- دکتر خسروی- آزمایشگاه       سیستم های اطلاع رسانی پزشکی- دکتر گلعلی پور- سمینار 2-دکتر اولادنبی-کلاس2
17-15   روشهای مولکولی- دکتر خسروی- آزمایشگاه        

 
 


دفعات مشاهده: 1345 بار   |   دفعات چاپ: 357 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده فناوری های نوین پزشکی می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2018 All Rights Reserved | School of New Technologies

Designed & Developed by : Yektaweb