مجله علمی دانشگاه علوم پزشکی گرگان- نحوه جستجو در سایت
پرسش‌های مربوط به جستجوی مقاله

حذف تصاویر و رنگ‌ها

  پرسش‌های مربوط به جستجوی مقاله

  سوال ۱- نحوه دسترسی به مقالات منتشر شده چگونه است؟

  پاسخ: شما می‌توانید از بخش جستجوی وب‌سایت بهره‌مند شوید. همچنین شماره‌های قبلی با توجه به سال، دوره و شماره انتشار در بخش آرشیو مقالات مرتب شده‌اند. با کلیک بر روی هرکدام از شماره منتشر شده قبلی به چکیده مقاله به همراه فایل PDF از متن کامل مقاله دسترسی خواهید داشت. لازم به ذکر است تمامی شماره های منتشر شده این مجله در بخش آرشیو موجود است.

همچنین شما میتوانید با جستجوی اینترنتی از گوگل، به فایل مقاله منتشر شده در وب سایت مجله علمی دانشگاه علوم پزشکی گرگان دسترسی یابید.

  سوال ۲- واژه‌ای را در بخش جستجو وارد می‌کنم؛ اما نتیجه‌ای حاصل نمی‌شود.

  پاسخ: ممکن است حرف «ی» در کلید واژه باشد که بهتر است با Shift+x نیز مجدداً جستجو نمایید و اگر نتیجه‌ای حاصل نشد از بخش جستجوی پیشرفته استفاده نمایید.

  سوال ۳- زمانی که مقاله‌ای را جستجو کردم و نام نویسنده مقاله قابل مشاهده شد؛ چگونه می‌توانم دیگر مقالات چاپ شده مربوط به آن نویسنده را مشاهده نمایم؟

  پاسخ: روی عنوان مقاله که هایپرلینک شده؛ کلیک کنید. سپس اسم نویسنده به صورت هایپرلینک مشاهده می‌شود. روی اسم نویسنده که کلیک شود؛ تمامی مقالات به چاپ رسیده از ایشان قابل مشاهده می‌گردد.

  سوال ۴- برای دسترسی به مقالات به چاپ رسیده، شما چه روشی را پیشنهاد می‌کنید؟

  پاسخ: اولین گزینه پیشنهادی مراجعه به وب‌سایت مجله موردنظر است. زیرا به طور معمول فایل مقالات به صورت رایگان در وب‌سایت آن مجله قابل دسترسی است.
همچنین شما میتوانید با جستجوی اینترنتی از گوگل، به فایل مقاله منتشر شده در وب سایت مجله دسترسی یابید.

نشانی مطلب در وبگاه مجله علمی دانشگاه علوم پزشکی گرگان:
http://goums.ac.ir/journal/find.php?item=1.91.60.fa
برگشت به اصل مطلب