بیمارستان شهید مطهری گنبد
برگشت به صفحه اول سایت برگشت به صفحه اول این زیربخش نقشه سایت UniRSS
AWT IMAGE
صفحه اصلی::
درباره بیمارستان::
حوزه ریاست::
مدیریت اداری و مالی::
مدیریت خدمات پرستاری::
بخش های درمانی::
آموزش و پژوهش::
اعتباربخشی::
بخش های پاراکلینیک::
گالری تصاویر::
نشریات::
بهبود کیفیت::
مدیریت خطا::
مدیریت "خطر حوادث و بلایا"::
مدیریت ایمنی بیمار::
اخبار بیمارستان::
ارتباط با ما::
رسیدگی به شکایات::
::
محک
AWT IMAGE
..
انجمن تالاسمی ایران
AWT IMAGE
..
سامانه آموزش مداوم

AWT IMAGE

..
پایگاه اطلاع رسانی خود مراقبتی
AWT IMAGE
..
کلینیک دیابت بیمارستان طالقانی گنبد

AWT IMAGE

..
نظرسنجی

AWT IMAGE

..
پیشنهادات و انتقادات

AWT IMAGE

..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
:: خوش آمدید ::

:: صفحه اصلی : السلام علیک یا عقیله ی بنی هاشم یا زینب کبری(س) ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱/۲۴ | 

AWT IMAGEبیانات مقام معظم رهبری در باره حضرت زینب (س) در دیدار گروهی از خواهران پرستار

چرا حضرت زینب (س) را «عقیله بنی هاشم» نامیدند؟

علت نامگذاری روز میلاد حضرت زینب(س) به روز پرستار

>
:: معرفی بیمارستان : شماره تلفن پیشنهادات وانتقادات ::
AWT IMAGEدر راستای اجرای طرح تحول سلامت  : شماره تلفن های مورد نیاز  همراهان بیمار بمنظور پیشنهادات وانتقادات  در ادامه مطلب ....

>
:: اخبار بیمارستان : مانور بحران ::
AWT IMAGEمانور بحران : بمنظور آماده سازی  تیم های بحران بیمارستان بر اساس مصوبات کمیته بحران ، مانور فراخوان نیرو در مرداد ماه 94 در این واحد برگزاری گردید در این راستا پس از حضور تیم های بحران نسبت به ارائه شرح وظایف و چگونگی فضا های مورد استفاده در زمان بحران  به مبحث تریاژ 5 سطحی به روش ESI  بصورت کارگاه وعملیاتی تدریس گردید . ادامه ...
>
:: اخبار بیمارستان : اصلاح الگوی مصرف آب ::
اصلاح الگوی مصرف آب
>
:: اخبار بیمارستان : گاهنامه تریتا ::
AWT IMAGEگاهنامه تریتا، ویژه طرح تحول سلامت
>
:: اخبار بیمارستان : پایش اجرای طرح نظام سلامت ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۳/۳/۱ | 
AWT IMAGE

 در راستای پایش صحیح اجرای طرح تحول نظام سلامت و سرویس دهی مناسب مراکز درمانی به مردم شریف شهرستان گنبد کاووس مبتنی بر معیار های این طرح معاونت محترم درمان دانشگاه آقای دکتر محمدی از بیمارستان شهید مطهری بازدید بعمل آوردند.در این بازدید  بر  آگاهی کامل کلیه کارکنان از این طرح مورد تاکید قرار گرفت واز واحد ترخیص بیمارستان و مددجویان سوالاتی مبنی بر اجرای صحیح طرح از نظر هزینه تمام شده بیماران و مستندات اطلاع رسانی شماره پیامک شکایات مردمی مورد مشاهده قرار گرفت.

 

>
:: اخبار بیمارستان : برگزاری جلسه پرستاران با نماینده محترم مجلس ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۳/۲/۲۷ | 
AWT IMAGE هم اندیشی مشکلات پرستاران منطقه شرق استان گلستان با حضورنماینده محترم شهرستان گنبد کاووس دکتر عباسی در بیمارستان شهید مطهری گنبد برگزار گردید در این نشست  رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری به بیان عملکردو پیگیری مطالبات به حق پرستاران را از نماینده محترم خواستار شد وسپس نمایندگان پرستاران در بخش های دولتی و خصوصی مشکلات موجود را مطرح نموده ونهایتاجلسه با پاسخ نماینده محترم  به سوالات حاضرین پایان یافت .
>
:: اخبار بیمارستان : برگزاری جلسه هماهنگی بیمارستانهای شرق استان در طرح تحول سلامت ::
AWT IMAGEجلسه هماهنگی روسای بیمارستانهای شرق استان گلستان دراجرای طرح تحول نظام سلامت    در بیمارستان شهید مطهری برگزار گردیددر این جلسه نحوه اجرای طرح تحول نظام سلامت و دستورالعمل های ابلاغی مورد بررسی قرار گرفت و در جهت مشکلات موجود فیمابین در بیمارستانها مطالبی بشرح ذیل بیان گردید.
>
:: اخبار بیمارستان : برگزاری جلسات مستمر جهت اجرایی شدن طرح تحول نظام سلامت ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۳/۲/۱۶ | 
AWT IMAGEبرگزاری جلسات کمیته تحول نظام سلامت در بیمارستان شهید مطهری بمنظور هر چه بهتر اجرایی شدن طرح مذکور هر روز  ساعت 10 صبح در سالن کنفرانس برگزار ونسبت به اجرایی شدن مصوبات جلسات و پیشرفت کار عملکرد کلیه واحدها مورد ارزیابی قرار گرفته است تا زمان شروع طرح بیمارستان با کمترین مشکل مواجه گردد از نکات برجسته اقدامات این واحد در راستای رسیدن به اهداف سازمانی میتوان بشرح ذیل بیان کرد .

>
:: اخبار بیمارستان : شرکت در مراسم روز زن در مرکز بهداشت ::
AWT IMAGEشرکت در مراسم بزرگداشت روز زن  توسط تعدادی ازکارکنان بیمارستان شهید مطهری در سالن مرکز بهداشت گنبد انجام پذیرفت که در این مراسم از سر کار خانم هادیانی مدیره بازنشسته خدمات پرستاری بیمارستان طالقانی گنبد به پاس خدمات 30 ساله ایشان با تقدیم دسته گل وهدایای که از سوی پایگاه بسیج ومدیریت وکارکنان در نظر گرفته شده بود ارائه گردید در این مراسم سخنانی دروصف  زن  که مظهر ایجاد آرامش و مودت در خانواده ، و خانواده بهترین بستر سالم برای رسیدن به کمال انسان است و این نهاد مقدس نقش عمده‌ای در ارتقا و رشد و پویایی جامعه ایفا می‌کند, زن در خانواده نقش محوری داشته وعلاوه بر وجهه‌ی انسانی و نقش اجتماعی‌در سطح جامعه، مسوولیت تربیت صحیح فرزند و پاسداری از کانون گرم خانواده را به عهده دارد. نقش‌ همسری و مادری ، دو نقش بی بدیل زنان در جهان‌آفرینش است که امنیت و سلامت روانی بشر را در درون خانواده تضمین می‌کند. و در انجام مطلوب این رسالت الهی، تاسی به حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان الگویی عملی ، می‌تواند روشی مناسب برای تربیت صحیح نسل آینده باشد.
>
:: اخبار بیمارستان : بزرگداشت روز مقام زن ::
AWT IMAGEبزرگداشت روز مقام زن  با توزیع شیرینی در  واحدهای بیمارستان با حضور ریاست بیمارستان واعضاء تیم مدیریت اجرایی واعضاء شورای پایگاه بسیج صورت پذیرفت که ضمن این دیدار وگفتگوی مستقیم آقای دکتر عرب با پرسنل بیمارستان وعزم ، پایداری وتلاش صادقانه تمامی همکاران را ارج نهاده و  روز زن که با نام حضرت فاطمه زهرا(س)مزین گردیده است را معجزه بزرگ الهی دانست و به تمامی همکاران  بویژه زنان  بیمارستان تبریک عرض نمودند.
>
:: اخبار بیمارستان : جوابیه رئیس بیمارستان در خصوص خبر سهل انگاری پرسنل بیمارستان در مورد جوان گالیکشی که مورد حمله پلنگ قرار گرفته بود ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۳/۱/۲۵ | 

AWT IMAGEدکتر بابک عرب رئیس بیمارستان شهید مطهری گنبد در جواب مطلبی با عنوان "بر اثر بی توجهی پرسنل بیمارستان شهید مطهری گنبد جوان گالیکشی که مورد حمله پلنگ قرار گرفته بود فوت شد" مطالبی را با این پایگاه خبری در میان گذاشت که قابل تأمل بود.

>
:: اخبار بیمارستان : بازدید سرزده کارشناسان EOC وزارت بهداشت ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۳/۱/۷ | 
AWT IMAGEبازدید سرزده کارشناسان EOC وزارت بهداشت  در تعطیلات نوروزی از بیمارستان شهید مطهری گنبد کاووس انجام پذیرفت که در این بازدیدبا توجه به نقش  مرکز عملیات اضطراری EOC  (مخفف عبارت انگلیسی: Emergency Operation Center) یکی از مراکز مهم و استراتژیک در بحث مقابله با سوانح و بلایا می‌باشد که به بررسی وجمع آوری اطلاعات در خصوص نحوه خدمات رسانی..
>
:: اخبار بیمارستان : بازدید دکتر پزشکیان عضو کمسیون پزشکی مجلس با هیئت همراه ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۳/۱/۷ | 
AWT IMAGEبازدید دکتر پزشکیان عضو کمسیون پزشکی مجلس با هیئت همراه  و نماینده محترم شهرستان گنبد کاوس دکتر عباسی ومعاون توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه علوم پزشکی گلستان آقای دکتر تبرایی ومعاون بهداشتی دانشگاه  دکتر هنرور و در حضور فرماندار مهندس حمیدی ورئیس شبکه بهداشت ودرمان دکتر رحیم زاده از بیمارستان شهید مطهری گنبد  ضمن عیادت بیماران از زحمات و تلاش های کارکنان که به دور از خانواده در این ایام نوروزی مشغول خدمات رسانی به مردم و بیماران میباشند تقدیر وتشکر نمودند .
>
:: اخبار بیمارستان : بازدید فرماندار ویژه شهرستان گنبد کاووس از بیمارستان شهید مطهری ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۳/۱/۳ | 
AWT IMAGEبازدید فرماندار ویژه شهرستان گنبد کاووس از بیمارستان شهید مطهری با تیم همراه در حضور دکتر رحیم زاده رئیس شبکه بهداشت و درمان انجام پذیرفت جناب آقای مهندس حمیدی در این دیدار پس از گفتگو با مدیران اجرایی بیمارستان با توجه به آمارسنوات گذشته و کاهش چشمگیر تصادفات بین جاده ای و پوشش همکاران متخصص در این واحد از زحمات پزشکان متخصص وپرستاران و کلیه ..
>
:: اخبار بیمارستان : تبریک سال نو توسط ریاست بیمارستان ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۲/۱۲/۲۹ | 
AWT IMAGE

تبریک سال نو توسط ریاست بیمارستان: دکتر عرب با هدیه کارت پستال به کلیه کارکنان شیفت در بیمارستان و پرسنلی که تاریخ تولدشون ایام نوروز میباشد در ساعت تحویل سال نو پیام خود را بدین منظور بیان نمود ،  عطر نرگس ، رقص باد ، نغمه شوق، پرستوهای شاد ، خلوت ...

 

 

>
:: اخبار بیمارستان : پمفلت راهنمای نوروزی: ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۲/۱۲/۲۹ | 
AWT IMAGE

پمفلت راهنمای نوروزی:   در این پمفلت بمنظور آشنایی بیشتر مسافرین نوروزی با ارائه خدماتی که در این مرکز ارائه میگرددوچگونگی پذیرش وترخیص بیماران وتوصیه های بمنظور کمک به مصدومین توضیحاتی مطرح گردیده است با توجه به آمار مصدومین سنوات ماضی بمنظور تسهیلات ...

>
:: اخبار بیمارستان : برگزاری آزمون توانمندیهای تخصصی پرستاران ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۲/۱۲/۲۹ | 
AWT IMAGEبرگزاری آزمون توانمندیهای تخصصی پرستاران بخش ICU در این واحد برگزار گردید مسول اعتبار بخشی بیمارستان ضمن توضیح در خصوص اجرای برنامه های از قبل تدوین شده وتحقق اهداف آن نسبت به اجرای مصوبات کمیته اجرایی ...
>
:: اخبار بیمارستان : برگزاری جلسه شورای امر به معروف ونهی از منکر ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۲/۱۲/۱۶ | 

AWT IMAGE

      جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر باحضور اعضاء برگزار گردید در این رابطه نسبت به تکریم ارباب رجوع وخدمات رسانی به مدد جویان و رسیدگی به شکایات رسیده و بمنظور بسط وگسترش فرهنگ امر به معروف ونهی از منکر مصادیق باید ها و نباید ها  بصورت بنر تهیه ...
>
:: اخبار بیمارستان : دیدار با امام جمعه گنبد ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۲/۱۲/۱۶ | 

AWT IMAGE دیدار مدیران ارشد عرصه سلامت واعضاء شورای بسیج جامعه پزشکی با امام جمعه گنبد کاوس برگزار گردید در این دیدار پس از گزارش عملکرد ودستاورد های عرصه سلامت از بدو انقلاب تاکنون توسط دکتر رحیم زاده رئیس شبکه بهداشت ودرمان و جذب نیرو جهت بهره برداری از بیمارستان تازه تاسیس

>
:: صفحه اصلی : اخبار بیمارستان ::

>
اقتصاد مقاومتی
AWT IMAGE
::
اتوماسیون اداری
اتوماسیون اداری
::
دسترسی سریع

دانشگاه علوم پزشکی گلستان

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

سامانه آموزش کارکنان

آموزش‌های خودمراقبتی

سامانه آموزش مداوم

پرداخت مبتنی بر عملکرد

کتاب ارزش نسبی خدمات

::

AWT IMAGE

ورود کاربران
نام کاربری
رمز عبور
ورود خودکار
بازیابی رمز عبور
::
آمار کاربران
:. کل کاربران ثبت شده: 1477
:. کاربران حاضر در وبگاه: 2
:. میهمانان در حال بازدید: 32
::
آمار بازدیدها
:. آمار بازدید‌های تمام پایگاه:
تمام بازدید‌ها: 14043862
بازدید 24 ساعت قبل: 31386
:.آمار بازدید‌های بخش جاری:
تمام بازدید‌ها: 67248
بازدید 24 ساعت قبل: 157
::
بانک ملت
AWT IMAGE
::
بانک رفاه

AWT IMAGE
::
کاربران حاضر در پایگاه: [sayyadh message chat ] [rtts_shdgon message chat ]
اتاق‌هاى گفتگو:
بیمارستان مطهری گنبد
Persian site map - English site map - Created in 0.068 seconds with 1620 queries by yektaweb 3320