برگشت به صفحه اول سایت برگشت به صفحه اول این زیربخش نقشه سایت
AWT IMAGE
:: صفحه اصلی درباره ما تماس با ما ::
آشنایی با شهرستان بندرگز::
آشنایی با ما::
شبکه بهداشت و درمان بندرگز::
مرکز بهداشت بندرگز::
فعالیت و دستاوردها::
تکریم ارباب رجوع::
خدمات الکترونیک بهداشتی::
لینکستان::
ارتباط با ما::
آموزش الکترونیک::
اخبار و مناسبت ها::
::

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

تماس با ما

جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الكترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در كادر زیر وارد كنید.
نظرسنجی
کمیته رفاهی مرکز بهداشت
   
سامانه پیامکی
AWT IMAGE
1000-160-171-111
هفته ی سلامت گرامی باد

AWT IMAGE

:: به پایگاه اطلاع رسانی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرگز خوش آمدید ::

AWT IMAGE

:: شبکه بهداشت و درمان بندرگز : در اولین روز از نوروز سال 96 مدیران شبکه و مرکز بهداشت بندرگز ضمن دیدار با همکاران کشیک ، نوروز را به آنان تبریک گفتند ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱/۱ | 

AWT IMAGE

به مناسبت فرا رسیدن سال نو و در اولین روز از تعطیلات نوروزی سال 1396 ، دکتر شهرام صابری مدیر شبکه بهداشت و درمان بندرگز به همراه دکتر نظام الدین کشیری سرپرست مرکز بهداشت با حضور در بیمارستان شهداء بندرگز ، مراکز بهداشتی درمانی نوکنده و بندرگز و چادر سلامت نوروزی با پرسنل کشیک دیدار و سالی پربار همراه با سعادت و کامیابی را برایشان آرزو کردند .

>
:: شبکه بهداشت و درمان بندرگز : مدیران شبکه بهداست ، مرکز بهداشت و صنعت ، معدن و تجارت از رستوران های بندرگز بازدید کردند ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ | 

AWT IMAGE

در راستای اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی و به جهت تامین سلامت و امنیت غذایی شهروندان و مسافرین نوروزی ، مدیران ادارات شبکه بهداشت و درمان ، مرکز بهداشت و صنعت ، معدن و تجارت بندرگز از رستوران های سطح شهر بازدید کردند .

>
:: شبکه بهداشت و درمان بندرگز : بازدید مدیران شبکه بهداشت و درمان و مرکز بهداشت بندرگز از مراکز خدمات جامع سلامتی در بندرگز و نوکنده ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ | 

AWT IMAGE

در راستای اجرای تسهیلات نوروزی و  ارائه خدمات بهداشتی ودرمانی به شهروندان و مسافرین نوروزی در ایام تعطیلات نوروز ، مدیران شبکه و مرکز بهداشت شهرستان بندرگز  با حضور در مراکز خدمات جامع سلامت در شهرهای بندرگز و نوکنده و چادر سلامت نوروزی و پایگاه اورژانس 115 مستقر در پلیس راه نوکنده ، روند ارائه خدمات را در این اماکن  بررسی کرده و فرا رسیدن سال نو را به همکاران تبریک گفتند.

>
:: شبکه بهداشت و درمان بندرگز : پایش درب منزل مادران باردار و توزیع سبد غذایی حمایتی بین مادارن در بندرگز ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ | 

AWT IMAGE

در آستانه ی فرا رسیدن سال نو ، در راستای اجرای نظام مراقبتی برنامه مادران باردار ، سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بندرگز به همراه مسئول واحد سلامت خانواده و جمعیت مرکز بهداشت با حضور در  منزل چند مادر باردار پرخطر  روند مراقبتی این مادارن را بررسی و سبد غذایی حمایتی را بین مادران واجد شرایط توزیع کرد .

>
:: شبکه بهداشت و درمان بندرگز : استقرار چادر سلامت نوروزی و پایگاه اورژانس 115 بندرگز در ورودی غرب استان جهت ارائه خدمت به مسافرین نوروزی ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ | 

AWT IMAGE

در آستانه ی فرا رسیدن سال نو و به جهت بهره مندی مسافران نوروزی از امکانات بهداشتی و درمانی مناسب ، دکتر شهرام صابری مدیر شبکه بهداشت و درمان بندرگز به سرپرست مرکز بهداشت از چادر سلامت نوروزی و پایگاه اورژانس 115 مستقر در پلیس راه نوکنده ( ورودی غرب استان ) بازدید کردند .

>
:: شبکه بهداشت و درمان بندرگز : آخرین جلسه ی کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان بندرگز در سال 95 برگزار شد ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ | 

AWT IMAGE

هشتمین و آخرین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان بندرگز در سال  95 با حضور فرماندار ، معاون فرماندار ، مدیریت شبکه بهداشت ودرمان ، سرپرست مرکز بهداشت ، مدیریان دستگاه های اجرایی عضو کارگروه و کارشناسان مرکز بهداشت در محل سالن اجتماعات فرمانداری بندرگز   تشکیل شد.

>
:: شبکه بهداشت و درمان بندرگز : بازدید مشترک مرکز بهداشت ، صنعت ، معدن و تجارت و شهرداری بندرگز از ساحل دریا و اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ | 

AWT IMAGE

در راستای اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی در شهرستان بندرگز و درجهت تامین سلامت و امنیت غذایی شهروندان و مسافرین نوروزی  دکتر نظام الدین کشیری سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بندرگز به همراه شهردار و رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت  و  بازرسین بهداشت محیط در بازدید مشترک  از ساحل ، بازارچه ساحلی ،قنادی و اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی شهرستان بازدید کردند .

>
:: شبکه بهداشت و درمان بندرگز : مدیران شبکه و مرکز بهداشت شهرستان بندرگز از مقام شامخ مادران شهید در بندرگز تجلیل کردند ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ | 

AWT IMAGE

به مناسبت روز شهید و در روز تکریم مقام مادران شهداء ، دکتر شهرام صابری مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرگز به همراه دکتر نظام الدین کشیری سرپرست مرکز بهداشت و چند تن از کارکنان مرکز بهداشت شهرستان بندرگز با حضور در منزل شهید فندرسکی از مادر این شهید والا مقام تجلیل کردند .

>
:: شبکه بهداشت و درمان بندرگز : آموزش پیشگیری از حوادث غیر مترقبه چهارشنبه سوری آخر سال در مدارس بندرگز ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ | 

AWT IMAGE

نظر به اهمیت پیشگیری از حوادث غیر مترقبه در چهارشنبه سوری آخر سال ، گروه عروسکی خاله ستاره و عمو شادان با حضور در مدارس شهرستان بندرگز و اجرای برنامه ی متنوع آموزشی ، دانش آموزان را با خطرات بازی با مواد محترقه و آتش زا  در چهارشنبه سوری آشنا کردند .

>
:: شبکه بهداشت و درمان بندرگز : جلسه ی شورای بهورزی مرکز بهداشت بندرگز تشکیل شد ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ | 

AWT IMAGE

جلسه شورای بهورزی مرکز بهداشت شهرستان بندرگز با حضور مدیریت شبکه بهداشت و درمان ، سرپرست مرکز بهداشت ، اعضای شورای بهورزی و جمعی از مسئولین واحدهای ستادی مرکز بهداشت در محل سالن کنفرانس شبکه و مرکز بهداشت بندرگز تشکیل شد .

>
:: شبکه بهداشت و درمان بندرگز : کمیته ی مرگ و میر نوزادان و کودکان در شهرستان بندرگز تشکیل شد ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ | 

AWT IMAGE

کمیته مرگ و میر نوزادان  و کودکان شهرستان بندرگز با حضور مدیریت شبکه بهداشت و درمان ، سرپرست مرکز ، متخصصان اطفال  ، زنان و زایمان و قلب و عروق بیمارستان شهدای بندرگز ، سرپرستان مراکز بهداشتی درمانی ،مسئول واحد سلامت خانواده  و کارشناسان برنامه و کاردانهای نظارتی در سالن کنفرانس مرکز بهداشت برگزار شد  .

>
:: شبکه بهداشت و درمان بندرگز : جلسه ی انتخابات مجمع خیّرین سلامت بندرگز برگزار شد ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ | 

AWT IMAGE

جلسه انتخابات هیئت مدیره  مجمع خیّرین سلامت شهرستان بندرگز با حضور مدیرعامل مجمع خیّرین سلامت استان ، مدیرشبکه بهداشت ودرمان ، سرپرست مرکز بهداشت و خیّرین سلامت بندرگز در محل سالن همایش های مرکز بهداشت این شهرستان برگزار شد .

>
:: شبکه بهداشت و درمان بندرگز : گروه مدیریت مرکز بهداشت بندرگز از مرکز بهداشتی درمانی شبانه روزی نوکنده پایش کرد ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ | 

AWT IMAGE

بر اساس برنامه از پیش تعیین شده ، گروه مدیریت مرکز بهداشت شهرستان بندرگز با حضور مدیریت شبکه بهداشت و  رئیس مرکز بهداشت شهرستان از مرکز بهداشتی درمانی شبانه روزی نوکنده ، پایگاه و خانه های بهداشت تابعه پایش کرد .

>
:: شبکه بهداشت و درمان بندرگز : مدیران شبکه و مرکز بهداشت بندرگز از بخش دیالیز بیمارستان بندرگز به صورت سرزده بازدید کردند ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۱۲/۹ | 

AWT IMAGE

دکتر شهرام صابری مدیر شبکه بهداشت و درمان  و رئیس بیمارستان شهداء بندرگز به همراه دکتر نظام الدین کشیری سرپرست مرکز بهداشت با حضور در بخش دیالیز شهرستان واقع در بیمارستان شهدای سابق ، به صورت سرزده از این بخش بازدید و از بیماران حاضر عیادت کردند .

>
:: شبکه بهداشت و درمان بندرگز : مدیران شبکه و مرکز بهداشت بندرگز از مرکز خدمات جامع سلامت شهری بندرگز به صورت سرزده بازدید کردند ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۱۲/۹ | 

AWT IMAGE

نظر به قرار گرفتن در ماه پایانی سال95  و در راستای نظارت بر کار کارکنان در جهت تحقق اهداف سازمانی ، دکتر نظام شهرام صابری مدیر شبکه بهداشت و درمان بندرگز به همراه دکتر نظام الدین کشیری سرپرست مرکز بهداشت با حضور در مرکز خدمات جامع سلامت شهری بندرگز به صورت سرزده از این مرکز بازدید کردند .

>

پایگاه خبری وبدا

وزارت بهداشت

AWT IMAGE

آموزش الکترونیک

AWT IMAGE

AWT IMAGE

اخبار مرتبط

AWT IMAGE

ورود کاربران
نام کاربری
رمز عبور
ورود خودکار
بازیابی رمز عبور
::
آمار کاربران
:. کل کاربران ثبت شده: 1473
:. کاربران حاضر در وبگاه: 1
:. میهمانان در حال بازدید: 18
::
آمار بازدیدها
:. آمار بازدید‌های تمام پایگاه:
تمام بازدید‌ها: 13093214
بازدید 24 ساعت قبل: 21817
:.آمار بازدید‌های بخش جاری:
تمام بازدید‌ها: 263927
بازدید 24 ساعت قبل: 453
::
آخرین بروزرسانی
سه شنبه ۱۳۹۶/۱/۱
::
کاربران حاضر در پایگاه: [rtts_shdbgz message chat ]
اتاق‌هاى گفتگو: ارتباط آنلاین،
تمامی حقوق برای شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرگز محفوظ میباشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است مدیریت و طراحی وب سایت : واحد فناوری اطلاعات شبکه بهداشت و درمان بندرگز،با همکاری معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی گلستان .
Persian site map - English site map - Created in 0.069 seconds with 1217 queries by yektaweb 3300