:: درباره ما ::
صفحه اصلی::
در باره شهرستان کردکوی::
شرح وظایف واحدها::
مطالب آموزشی::
اخبار::
ارتباط با ما::
گالری تصاویر::
فناوری اطلاعات دانشگاه::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الكترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در كادر زیر وارد كنید.
:: ... ::

 AWT IMAGE

:: اخبار : جلسه آموزشی نرم افزار اندرویدی سامانه جامع بازرسی در شهرستان کردکوی برگزار شد ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ | 
جلسه آموزشی نحوه کار با نرم افزار اندرویدی سامانه جامع بازرسی جهت کارشناسان بهداشت محیط و حرفه ای شاغل در مراکز جامع سلامت شهری و روستایی شهرستان کردکوی در محل سالن اجتماعات مرکز بهداشت شهرستان کردکوی برگزار شد . در این کارگاه آقای مهندس زرگران مسئول فناوری اطلاعات مرکز بهداشت شهرستان کلیه مراحل نصب و راه اندازی و استفاده از این نرم افزار را به مدعوین محترم آموزش داده و در ادامه یک دستگاه تبلت جهت اجرای طرح در اختیار هریک از کارشناسان و کاردانان بهداشت محیط و حرفه این شهرستان قرار گرفت .
 
>
:: اخبار : آئین کلنگ زنی مرکز بهداشتی درمانی روستای یساقی شهرستان کردکوی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد. ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ | 

آئین کلنگ زنی مرکز مرکز جامع خدمات سلامت روستای یساقی شهرستان کردکوی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

قرار است این پروژه ظرف مدت یک سال با هزینه ای بالغ بر 1 میلیارد و دویست و پنجاه میلیون تومان با زیربنای 850 متر مترمربع احداث شود.

برنامه ریزی شده این پروژه در دهه فجر سال آینده افتتاح و به بهره برداری برسد.

جمالی فرماندار کردکوی، دکتر عارف نیا معاون بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت دانشگاه علوم پزشکی گلستان، روحانی فر بخشدار مرکزی شهرستان و دکتر آرش نقی پور مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی در این مراسم حضور داشتند.

>
:: اخبار : ویزیت رایگان بیماران توسط بسیج جامعه پزشکی در شهرستان کردکوی به مناسبت دهه مبارکه فجر ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ | 

به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی اهالی روستای حاجی آباد از توابع شهرستان کردکوی توسط تیم بسیج جامعه پزشکی این شهرستان توسط آقای دکتر نسیمی واعضاء تیم همراهش مورد ویزیت رایگان قرار گرفته و داروهای مورد نیازشان به آنان اهداء گردید.

>
:: اخبار : مراسم غبار روبی مزار پاک شهیدان در شهرستان کردکوی به مناسبت دهه مبارکه فجر برگزار گردید ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ | 

در مراسمی جهت گرامیداشت دهه مبارکه فجر، مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی و بیعت دوباره با آرمان های امام راحل ( ره )  در مزار شهدای شهرستان کردکوی حضور پیدا کرده و قبور مطهر شهداء را با عطر و غبار روبی کرده و شستشو دادند .
گفتنی است مدیران و مسئولین واحد های شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی هم مدیران دستگاه های اجرایی را در این مراسم همراهی کردند.

>
:: اخبار : جلسه پرسش و پاسخ مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی با کارکنان اورژانس 115 این شهرستان برگزار شد ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ | 
جلسه پرسش و پاسخ با حضور دکترنقی پور سرپرست شبکه و مرکز بهداشت شهرستان کردکوی در محل اورژانس 155 این شهرستان برگزار گردید.دکترنقی پور هدف از این جلسات را فرصتی مناسب برای  شناخت مشکلات همکاران و حل سریع تر آن عنوان نموده و درادامه به سوالات مطرح شده درزمینه های مختلف فنی و پشتیبانی  پاسخ داد.
در این جلسه که  با حضور کلیه کارکنان اورژانس 155 برگزار گردید ، مدیریت محترم شبکه بهداشت بهداشت و درمان شهرستان و حراست محترم و مسئولین امور اداری مرکز و شبکه بهداشت و درمان و مسئول امور مالی شبکه بهداشت درمان پاسخگوی سوالات همکاران محترم بودند .
>
:: اخبار : دیدار مدیر و کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی با امام جمعه محترم شهرستان ، به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ | 
بمناسبت آغاز دهه فجر و فرا رسیدن سی و نهمین بهار انقلاب ، سرپرست شبکه بهداشت و درمان کردکوی و حراست شبکه به اتفاق جمعی از از کارکنان این مرکز و اعضای بسیج جامعه پزشکی شهرستان ،  با امام جمعه محترم شهرستان حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای شاعری دیدار کردند و از رهنمودهای ایشان بهره مند گردیدند .
در این دیدار دکتر آرش نقی پور ، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی ، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر ، به گوشه ای از خدمات بهداشتی و درمانی در سطح شهرستان اشاره نمودند .
امام جمعه محترم شهرستان نیز ضمن تشکر از خدمات شبانه روزی پرسنل خدوم و زحمتکش مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان آمادگی خود را در جهت کمک به هرچه بهتر برگزار شدن برنامه های بهداشتی و درمانی اعلام نمودند .
>
:: اخبار : کارگاه اموزشی احیا پایه در کودکان جهت پزشکان و مراقبین سلامت درشهرستان کردکوی برگزار گردید ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ | 
در راستای اجرای برنامه عملیاتی کودکان در سال 96 ،کارگاه اموزشی  احیا پایه در کودکان ،  برگزار شد. در این کارگاه ضمن ارائه توضیحات  تئوری در خصوص اهمیت اموزش احیا جهت مادران و مراقبین کودک - وسایل کمک کننده در احیا- زنجیره بقای کودک -پیشگیری از ایست های قلبی و تنفسی و ترتیب احیای پایه توسط همکاران پزشک  ، از همکاران اورژانس و هلال احمر نیز جهت ارائه اموزش های عملی نیز دعوت به عمل امد.
>
:: اخبار : کارگاه آموزشی کنترل وزن و چاقی جهت پزشکان و مراقبین سلامت در شهرستان کردکوی برگزار شد ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۱/۹ | 
  
در راستای اهداف برنامه عملیاتی و همچنین بسیج ملی اطلاع رسانی تغذیه ، واحد بهبود تغذیه کردکوی در روز یکشنبه و دوشنبه مورخ 8 و 9 بهمن 96 ،  اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان " کنترل وزن و چاقی  " جهت پزشکان و مراقبین سلامت مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی نمود . در این کارگاه ابتدا ضمن خیرمقدم گویی مدیریت محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان ، آقای فرهاد لشکربلوکی ، رئیس گروه بهبود تغذیه جامعه معاونت بهداشتی و همچنین آقای خسروصادقی ، مسئول واحد بهبود تغذیه جامعه مرکز بهداشت شهرستان ، مطالب آموزشی خود در خصوص راههای کنترل اضافه وزن و چاقی را ارائه نمودند.
>
:: اخبار : پایش مدیریتی از برنامه سلامت مادران در مرکز خدمات جامع سلامت یساقی انجام شد. ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۱/۸ | 

در راستای اهداف برنامه عملیاتی سلامت مادران ، پایش مدیریتی  در مرکز خدمات جامع سلامت یساقی انجام شد. در این پایش ضمن بررسی روال اجرای صحیح برنامه در مرکز خدمات جامع سلامت روستایی یساقی ، پیگیری درب منزل نیز جهت مادر باردار پرخطر به همراه تیم مدیریت محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی آقای دکتر نقی پور - مسئول محترم واحد توسعه شبکه خانم مهدوی  ، مسئول واحد سلامت خانواده و جمعیت خانم پاتی و بهورز خانه بهداشت گرجی محله انجام شد.

>
:: اخبار : جلسه اموزشی پیشگیری از سوانح وحوادث در مهد کودک های شهرستان کردکوی برگزار گردید ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ | 
  

جلسات  اموزشی پیشگیری از سوانح وحوادث جهت مادران دارای کودک زیر 5 سال در مهد کودک  های شهرستان کردکوی (طهورا - ایران زمین و کلبه کودک ) برگزار گردید. در راستای اجرای برنامه عملیاتی کودکان در سال 96 و همچنین پیرو تفاهم نامه مابین معاونت بهداشتی استان و اداره بهزیستی وبرگزاری  کارگاه اموزشی پیشگیری از سوانح و حوادث جهت مربیان مهد های کودک در شهرستان ، جلسات اموزشی جهت مادران دارای کودک زیر 5 سال برگزار شد. در این جلسات از سناریوی مرگ های رخ داده در استان نیز جهت حساس سازی مادران و توجه و تاکید در خصوص اهمیت نکات اموزشی ارائه شده استفاده شد.

>
:: اخبار : مراسم تودیع و معارفه سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی برگزار شد ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ | 
در روز چهار شنبه مورخه 1396/10/13 در راستای تکریم زحمات دکتر علیرضا صفایی مدیریت سابق شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی و معارفه آقای دکتر آرش نقی پور مدیریت جدید این شبکه مراسم تودیع و معارفه ای با حضور آقای دکتر عارف نیا معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و آقای دکتر رستمانی سرپرست محترم حراست دانشگاه علوم پزشکی و دکتر صداقت معاونت فنی مرکز بهداشت استان و دکتر افراسیاب ریاست بیمارستان امیرالمومنین (ع) و برخی از مسئولین شهرستانی و مسئولین واحد های ستادی شبکه بهداشت و درمان در محل شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی برگزار گردید .در این مراسم بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید دکتر عارف نیا معاونت محترم بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گلستان با تشکر از زحمات دکتر صفایی و تشکر از قبول زحمت توسط دکتر نقی پور به دستاوردهای دوران مدیریت قبلی پرداخته و به امید توفیق روز افزون برای ایشان بیانات خود را پایان دادند و در ادامه دکتر صفایی مدیریت پیشین این مرکز به بیان سخن پرداختند و ضمن تشکر از کلیه زحمت کشان عرصه سلامت ارائه عملکرد مختصری داشتند و در ادامه دکتر نقی پور فرمودند موفقیت در سیستم بهداشت و درمان نیازمند همدلی و یکپارچه گی افکار می باشد .در ادامه هدایایی به رسم یاد بود به آقای دکتر صفایی تقدیم شد و حکم مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی با دستان دکتر عارف نیا معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گلستان تقدیم دکتر آرش نقی پور گردید .
>
:: اخبار : کارگاه فوریت های های زنان و بارداری های پرخطردر مرکز بهداشت شهرستان کردکوی برگزار شد. ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۰/۹ | 
  
با عنایت به اهداف برنامه عملیاتی سلامت مادران ، کارگاه فوریت های های زنان درسالن اموزش مرکز بهداشت شهرستان کردکوی برگزار گردید.بررسی شاخص های شش ماهه اول برنامه سلامت مادران ، بیان مبحث مشکلات خونی در بارداری توسط خانم دکتر مهرابیان ، اپیدمیولوژی خشونت های خانگی و .... از جمله موارد مطرح شده در این کارگاه بوده است."
>
:: اخبار : جلسه اشتغال و کار افرینی در شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی برگزار شد ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۰/۶ | 
  
جلسه اشتغال و کار افرینی  با حضور اقای احمدی مسئول اشتغال و کار افرینی حوزه ریاست دانشگاه و سر کار خانم رستمانی کارشناس اشتغال ان حوزه و همچنین اقای خندان کارشناس اشتغال اداره کار و مسئول نظام پزشکی شهرستان کردکوی در حضور کارشناسان ستادی و سر پرستان محترم مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی در سالن اموزش مرکز بهداشت شهرستان کردکوی برگزار گردید و بیاناتی رادر خصوص ایین نامه ها و دستورالعملهای مربوط به اشتغال و کارافرینی و همچنین ثبت درسامانه رصد و کارورزی توسط اقایان احمدی و خندان  ایراد نمودند  .
>
:: اخبار : طرح موضوعات سلامت خانواده در گروه کاری سلامت و جمعیت فرمانداری شهرستان کردکوی ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۰/۳ | 
  

جلسه گروه کاری سلامت و جمعیت با دبیری مرکز بهداشت در سالن اموزش مرکز بهداشت برگزار گردید. این جلسه با حضور رابطین امور بانوان فرمانداری -مرکز بهداشت - درمانگاه تامین اجتماعی - بهزیستی - هلال احمر - ورزش و جوانان - اموزش پرورش-بنیاد شهید - جهاد کشاورزی  برگزار شد .در این جلسه خانم پاتی مسئول واحد سلامت خانواده و جمعیت  مرکز بهداشت شهرستان کردکوی و دبیر گروه کاری سلامت و جمعیت ، در خصوص اهداف و برنامه های مورد انتظار از ادارات و لزوم دعوت از سایر ادارات و سازمان ها بر حسب نیاز توضیحاتی را بیان نمودند. ایشان در خصوص حجم و وسعت خدمات ارائه شده در مرکز بهداشت و لزوم اطلاع رسانی به بانوان شاغل و خانه دار  توضیات کاملی را بیان نمودند. انجام ویزیت و مراقبت زنان میانسال در مراکز تحت پوشش ، اهمیت ارجاع به موقع زنان همسردار جهت دریافت خدمات و مشاوره  باروری سالم و اهمیت شرکت در کلاس اموزشی  امادگی جهت زایمان از جمله موراد مطرح شده در این کارگروه بوده است.

>
:: اخبار : کارگاه اموزشی پیشگیری از سوانح وحوادث جهت مربیان مهد کودک در شهرستان کردکوی برگزار گردید ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۹/۲۵ | 
  

کارگاه اموزشی پیشگیری از سوانح وحوادث جهت مربیان و مراقبین کودک مهد کودک در سالن اموزش مرکز بهداشت برگزار گردید. در راستای اجرای برنامه عملیاتی کودکان در سال 96 و همچنین پیرو تفاهم نامه مابین معاونت بهداشتی استان و اداره بهزیستی کارگاه اموزشی پیشگیری از سوانح و حوادث برگزار شد. در این جلسه ضمن اموزش سرفصل های مربوطه در خصوص نحوه برقراری ارتباط با والدین و همچنین اموزش به کودکان نیز توضیحاتی ارائه گردید.

>
:: اخبار : همایش دیابت شهرستان های غرب استان در شهرستان کردکوی برگزار شد ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۹/۱۱ | 

درمورخ 7 آذرماه به مناسبت هفته دیابت همایش دیابت شهرستانهای غرب استان در سالن کوثر شهرستان کردکو ی برگزار گردید . در این همایش با توجه به اینکه دیابت در کردکوی دارای بالاترین شیوع در سطح استان میباشد واهمیت آموزش در درمان و پیشگیری از دیابت  از بیماران دیابتی در غرب استان دعوت بعمل امد تادر جلسه اموزشی برگزار شده شرکت نمایند . در ابتدا دکتر نقی پورمسئول واحدپیشگیری ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین نکاتی درمورد اهمیت آموزش در بیماری را یاد اور شد سپس دکتر کمالی نیا مدیر گروه پیشگیری استان در مورد نقش نهادها و افراد در جلوگیری از  ابتلابه بیماری اهمیت مراقبت ها در بیمار   عوارض بیماری سخنرانی نمودند . مبحث اشنایی با بیماری و درمان های رایج آن نیز توسط دکتر چالاک متخصص محترم داخلی ارایه گردید . مراقبت های پرستاری مبحث دیگری بود که توسط خانم امطعه مسئول کلینیک دیابت بیمارستان امیرالمومنین کردکوی ارایه شد و درنهایت مبحث تغذیه در دیابت توسط مهندس صادقی کارشناس و مسئول واحدبهبود تغذیه مرکزبهداشت شهرستان ارایه شد.
>
:: اخبار : همایش مادران باردار در شهرستان کردکوی برگزار شد ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۹/۹ | 
  

در راستای برنامه عملیاتی سلمت مادران ، همایش مادران باردار در سالن اموزش بهداشت شهرستان  برگزار گردید. دراین همایش که با هدف ترویج زایمان ایمن با حضور مادران شرکت کننده در کلاس های امادگی برای زایمان برگزار شد ، ضمن اموزش مجدد زایمان ایمن  با هدف پیشگیری  از انجام سزارین های غیر ضروری ، توضیحات کاملی در خصوص علایم خطر بارداری ، مراقبت ها و خدمات ارائه گردید.

>
:: اخبار : تیم وزارتخانه و دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در شهرستان کردکوی حضور یافتند ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۸/۲۳ | 
ریاست دفتر سلامت سالمندان و کارشناسان حوزه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به همراه مسئولین و کارشناسان محترم 6 دانشگاه علوم پزشکی در شهرستان کردکوی حضور یافتند.
 تیم وزارتخانه متبوعه و دانشگاه های علوم پزشکی بابل - مازندران - شاهرود - ایرانشهر - زابل - خراسان شمالی به همراه معاونت  بهداشتی استان و هیات همراه  در سالن اموزش شهرستان کردکوی جهت  بررسی برنامه سلامت سالمندان  حضور یافتند.
در این نشست دکتر صفایی مدیریت  شبکه بهداشت و درمان شهرستان  ، ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از حضور این عزیزان به معرفی شهرستان و همچنین ارائه عملکرد برنامه سالمندان در شهرستان پرداختند.
تیم وزارتخانه و 6 دانشگاه علوم پزشکی سراسر کشور از مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی شهرستان کردکوی نیز بازدید نمودند.بررسی روال اجرای برنامه سلامت سالمندان - بررسی ثبت مراقبت ها در سامانه ناب - بررسی اطلاعات و اگاهی پرسنل ارائه دهنده خدمت - مصاحبه با گیرندگان خدمت و .... از جمله مسایل مورد پایش در این بازدید بوده است.
بعد از بازدید ریاست محترم دفتر سلامت سالمندان و کارشناسان از مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان کردکوی  ، نشستی جهت ارائه گزارش برگزار گردید. در این نشست مسئولین محترم بازدید کننده از شهرستان ضمن تشکر از تیم استانی و شهرستانی در خصوص اماده سازی شرایط بازدید ، به بیان نقاط قوت و ضعف برنامه در این شهرستان پرداختند.
>
:: اخبار : حضور تیم وزارتخانه و دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در شهرستان کردکوی ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۸/۲۲ | 
  
ریاست محترم دفتر سلامت سالمندان و کارشناسان حوزه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به همراه مسئولین و کارشناسان محترم 6 دانشگاه علوم پزشکی در شهرستان کردکوی حضور یافتند. تیم وزارتخانه مطبوعه و دانشگاه های علوم پزشکی بابل - مازندران - شاهرود - ایرانشهر - زابل - خراسان شمالی به همراه معاونت محترم بهداشتی استان و هیات همراه  در سالن اموزش شهرستان کردکوی جهت  بررسی برنامه سلامت سالمندان  حضور یافتند. در این نشست جناب اقای دکتر صفایی مدیریت محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان  ، ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از حضور این عزیزان به معرفی شهرستان و همچنین ارائه عملکرد برنامه سالمندان در شهرستان پرداختند.
>
:: اخبار : بازدید مسئول واحد بهداشت دهان ودندان مرکز بهداشت و کارشناس سلامت وتندرستی آموزش وپرورش شهرستان کردکوی از برنامه وارنیش فلوراید تراپی ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۸/۱۶ | 
  

بازدید مسئول واحد بهداشت دهان ودندان مرکز بهداشت و کارشناس سلامت وتندرستی آموزش وپرورش از مدرسه رستگاران جهت برنامه وارنیش فلوراید تراپی .در این بازدید که باتفاق مسئول واحد بهداشت دهان و دندان مرکز بهداشت  و کارشناس محترم سلامت وتندرستی انجام شد ، ضمن آموزش به دانش آموزان در خصوص چگونگی استفاده از وارنیش و مزایای استفاده از وارنیش فلوراید در پیشگیری از پوسیدگی ، بر روند انجام آن توسط مراقبین سلامت نیز نظارت شد .

>
گرامیداشت

گرامیداشت

::
ورود کاربران
نام کاربری
رمز عبور
ورود خودکار
بازیابی رمز عبور
::
آمار کاربران
:. کل کاربران ثبت شده: 1622
:. کاربران حاضر در وبگاه: 0
:. میهمانان در حال بازدید: 76
::
آمار بازدیدها
:. آمار بازدید‌های تمام پایگاه:
تمام بازدید‌ها: 24139288
بازدید 24 ساعت قبل: 30306
:.آمار بازدید‌های بخش جاری:
تمام بازدید‌ها: 157161
بازدید 24 ساعت قبل: 126
::
آخرین بروزرسانی
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۳۰
::
اتاق‌هاى گفتگو:
Persian site map - English site map - Created in 0.108 seconds with 2440 queries by yektaweb 3603