برگشت به صفحه اول سایت برگشت به صفحه اول این زیربخش نقشه سایت
AWT IMAGE
بخش‌های اصلی
معاونت توسعه مدیریت و منابع::
مدیریت سرمایه انسانی::
مدیریت امور مالی::
مدیریت تشکیلات ، آموزش
و بودجه برنامه‌ای
::
مدیریت خدمات پشتیبانی::
دفتر فنی دانشگاه::
پرسشهای متداول::
اخبار::
برنامه عملیاتی سال 1395::
::

   

AWT IMAGE

AWT IMAGE

   

AWT IMAGE

AWT IMAGE

 

AWT IMAGE

 

AWT IMAGE
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الكترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در كادر زیر وارد كنید.
:: خوش آمدید ::
              
    
  
AWT IMAGE
 
loading...

۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - جانمایی تشکیلات ستاد معاونت ها
AWT IMAGE

تشکیلات تفضیلی دانشگاه پس از 17 سال توسط مرکز مدیریت و تحول اداری وزارت متبوع ابلاغ و در این راستا جلساتی به منظور جانمایی در دفتر معاونت توسعه با حضور معاونتهای محترم درمان، غذا و دارو، آموزشی، تحقیقات و فناوری، فرهنگی و دانشجویی، بهداشتی و مدیر تشکیلات، آموزش و بودجه برنامه ای در روزهای سه شنبه مورخ 19 بهمن 95 ، چهارشنبه مورخ 20 بهمن 95 ، شنبه مورخ 23 بهمن 95 و یکشنبه 24 بهمن 95 برگزار گردید و تشکیلات ستاد دانشگاه با توجه به وضعیت موجود جانمایی شد.
AWT IMAGE


۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - تشکیل کمیته رسیدگی به شکایات آزمون خدماتی – منشی گری و نگهبان کلاله ، مینودشت ، گالیکش و بندرگز
AWT IMAGE

با عنایت به برگزاری آزمون خدماتی ، منشی گری و نگهبان در کلاله مینودشت ، گالیکش و بندرگز در تاریخ های 13 خرداد 95 و 18 شهریور 95 جهت رسیدگی به اعتراضات رسیده ، کمیته آزمون در تاریخ 5 بهمن 95 در دفتر معاونت محترم توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و با حضور اعضاء کمیته تشکیل گردید و مقرر شد به شرکت کنندگان که به نمره خود اعتراض داشتند از طریق شرکت طرف قرارداد برگه ها بررسی و کتباً جواب داده شود . ضمناً دکتر حاجی محمدی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه تأکید نمودند با توجه به سیاست دانشگاه مبنی بر جذب نیرو از طریق شرکتهای خدماتی بصورت حجمی ، بکارگیری نیرو غیر از این روش وجاهت قانونی ندارد .
AWT IMAGE


۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - جلسه مدیریت خدمات پشتیبانی با حضورکارشناسان تغذیه
AWT IMAGE

به منظور ساماندهی قرارداد طبخ و توزیع غذا ، مدیریت خدمات پشتیبانی جلسه ای را با حضور کارشناسان تغذیه بیمارستان ها درسالن معاونت غذا وداروی دانشگاه برگزار نمود. درابتدای جلسه  آقای مقدمی مسئول هماهنگی دفتر معاونت توسعه ضمن عرض خیر مقدم ، درخصوص اهمیت نقش کارشناسان تغذیه در ارتقاء رضایتمندی ارباب رجوع  وارزیابی عملکرد بیمارستان ها سخنانی را ایراد نمودند.
AWT IMAGE


۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - جلسه توجیهی تدوین برنامه ی عملیاتی مشترک سال 96حوزه ی معاونت توسعه مدیریت و منابع برگزارشد
AWT IMAGE

جلسه توجیهی تدوین برنامه عملیاتی اختصاصی  سال 96 حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع روز چهارشنبه مورخ 13 بهمن 95 از ساعت 11 صبح با حضور آقای نوذری  سرپرست مدیریت توسعه سرمایه انسانی و مسئول پایش برنامه عملیاتی و مدیران ، مسئولین و نمایندگان برنامه عملیاتی حوزه های مدیریتی این معاونت در محل دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع برگزار گردید .
AWT IMAGE


۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - تعیین تکلیف ملبوس کارکنان در سال 95
AWT IMAGE

با حضور معاونت محترم توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و مدیران ، توسعه سرمایه انسانی، مالی، بودجه و کارشناسان مربوطه جلسه ای پیرامون تعیین تکلیف ملبوس کارکنان مشمول برای سال 95 بر اساس قانون استخدام کشوری و دستور العمل شماره 15 برگزار گردید.
AWT IMAGE


۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - بهره مندی بهورزان مستخدم با مدرک دیپلم از امتیازات حق شاغل در حکم حقوقی
AWT IMAGE

آقای محمد نوذری مدیر توسعه سرمایه انسانی دانشگاه گفتند : کلیه بهورزان مستخدم با مدرک تحصیلی دیپلم از امتیازات حق شاغل در حکم حقوقی برخوردار شدند. بر اساس این حکم ما به تفاوت حقوق از تاریخ 1 فروردین 95 محاسبه می گردد.
AWT IMAGE


۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - برگزاری کمیته طرح طبقه بندی مشاغل دانشگاه در تاریخ 12 بهمن 95
AWT IMAGE

کمیته طرح طبقه بندی مشاغل دانشگاه با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و کارشناسان حوزه معاونت توسعه تشکیل شد
AWT IMAGE


۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - برگزاری جلسه توجیهی ارزیابی عملکرد مدیران و کارکنان در سال 95
AWT IMAGE

در تاریخ 29 دی ماه 95  جلسه توجیهی ارزیابی عملکرد مدیران و کارکنان با حضور رابطان ارزیابی مستقر در واحدهای تابعه دانشگاه در سالن کنفرانس شهید آوینی حوزه ریاست محترم دانشگاه برگزار شد.
AWT IMAGE


۱۳۹۵/۱۱/۴ - کمیته طرح طبقه بندی مشاغل دانشگاه برگزار گردید
AWT IMAGE

با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و کارشناسان و مدیران گروه مدیریت تشکیلات، آموزش و بودجه برنامه ای و توسعه سرمایه انسانی تشکیل و ارتقاء رتبه و احتساب سوابق غیر رسمی کارکنان شاغل در سطح استان به تعداد 175 پرونده مورد بررسی و تائید قرار گرفت.
AWT IMAGE


۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - صدور ابلاغ های استخدام پیمانی کارکنان قرار دادی دارای کارنامه ادواری
AWT IMAGE

با پیگیری معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، مدیران . کارشناسان مدیریت منابع انسانی و تشکیلات، آموزش و بودجه برنامه ای، ابلاغ های استخدام پیمانی کلیه کارکنان قراردادی ( 165 نفر) که دارای کارنامه قبولی ادواری بوده اند، در تاریخ 29 دی 1395 صادر گردید. تعداد کثیری از این همکاران که قریب بر 15 سال سابقه قراردادی داشته اند با صدور این احکام بصورت پیمانی تبدیل وضع گردیده اند.
AWT IMAGE


۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - برگزاری اولین جلسه کمیته نگارش برنامه عملیاتی سال 1396 معاونت توسعه مدیریت و منابع
AWT IMAGE

جلسه تدوین برنامه عملیاتی  سال 1396حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع با حضور آقای دکتر حاجی محمدی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع و مدیران حوزه معاونت و  کارشناسان مرتبط در دفتر معاونت برگزار گردید.
AWT IMAGE


۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - حضور مدیران دانشگاه در معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت
AWT IMAGE

مشاور عالی ریاست دانشگاه آقای دکتر بدخشان و سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع آقای دکتر حاجی محمدی به اتفاق تیمی متشکل از مدیران حوزه ستادی دانشگاه شامل مدیر بودجه و تشکیلات ، مدیر توسعه سرمایه انسانی و مدیر دفتر فنی دانشگاه با مدیریتهای  ستادی وزارت متبوع دیدار نمودند. پیگیری مطالبات دانشگاه در راستای تعامل بیشتر ، دریافت اعتبارات مالی ، جهت انجام و پروژه های عمرانی در جهت اجرایی نمودن سریع تر طرح تحول سلامت محور اصلی این دیدار بوده است.
AWT IMAGE


۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - برگزاری کمیته نقل و انتقالات دانشگاه
AWT IMAGE

کمیته نقل و انتقالات دانشگاه با حضور کلیه اعضای کمیته شامل سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع، معاونت درمان، معاونت بهداشتی، آقای نوذری سرپرست مدیریت منابع انسانی، خانم محمدی مدیر تشکیلات، آموزش و بودجه برنامه ای و سایر کارشناسان مرتبط برگزار گردید. در این جلسه درخواستهای واصله (بیش از 160 پرونده) در زمینه انتقال ورودی، انتقال خروجی و جابجایی محل خدمت پرسنل مورد بحث و بررسی قرار گرفت و موارد به تصویب کلیه اعضا رسید.
AWT IMAGE


۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - بازدید سرپرست مدیریت خدمات پشتیبانی دانشگاه از بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) کردکوی
AWT IMAGE

آقای غلامرضا دلاوری سرپرست مدیریت خدمات پشتیبانی دانشگاه به همراه کارشناسان ذیربط از آشپزخانه بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) شهرستان کردکوی بازدید بعمل آوردند و چگونگی نحوه طبخ و توزیع غذا ، مواد مصرفی و میزان مورد نیاز مواد روزانه با توجه به آمار بیماران مورد بررسی قرار گرفت و در پایان جلسه ای با حضور ریاست و مدیر بیمارستان و پیمانکار آشپزخانه برگزار و مسائل فی ما بین مطرح و مقرر گردید مشکلات مربوط به پیمانکار حداکثر ظرف یه هفته مرتفع گردد .
AWT IMAGE


۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - حضور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در جلسه خیرین شهرستان آق قلا
AWT IMAGE

آقای دکتر حاجی محمدی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در جلسه ای که با حضور خیرین سلامت شهرستان آق قلا برگزار شده بود شرکت نمودند. ایشان در این جلسه به لزوم استفاده از ظرفیت خیرین در اجرای پروژه های توسعه ای نظام سلامت تاکید و ضمن تقدیر از خیرین در خصوص همکاری های فی ما بین مطالبی بیان داشتند.
AWT IMAGE


۱۳۹۵/۱۰/۷ - دکترفاضل رییس دانشگاه ،طی حکمی دکتر امیر حاجی محمدی متخصص جراحی عمومی را به سمت سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه منصوب کرد.
AWT IMAGE

درمتن حکم رییس دانشگاه آمده است:
احتراماً، نظر به تعهد، تخصص و شایستگی جنابعالی، شما را با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه منصوب می نمایم. امید است که با اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از توان کارشناسی مجموعه ذیربط و تعامل متقابل با سایر معاونت ها و مدیریت های تابعه دانشگاه در پیشبرد امور و دستیابی به اهداف سلامت موفق و پیروز باشید.
AWT IMAGE


۱۳۹۵/۹/۲۴ - اخذ مدارک از پذیرفته شدگان سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور (دانشگاه های علوم پزشکی) مورخ21 آبان 95، امروز پایان یافت
AWT IMAGE

آقای بطیار مدیر توسعه سرمایه انسانی دانشگاه در ادامه افزود :
با عنایت به مهلت تعیین شده، داوطلبین پذیرفته شده مرحله اول آزمون استخدامی مورخ 21 آبان 95 که توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شده بود، طی سه روز مدارک و مستندات خود را به واحد استخدام دانشگاه تحویل و رسید دریافت نموده اند.
AWT IMAGE


۱۳۹۵/۹/۱۶ - مراسم گرامیداشت روز حسابدار با حضور معاون توسعه مدیریت ومنابع در دفتر مدیریت مالی برگزار گردید
AWT IMAGE

در این مراسم ابتدا سرکار خانم فرجی مدیریت مالی دانشگاه ضمن تبریک روز حسابدار و تقدیر و تشکر از زحمات ارزشمند همه همکاران بر همدلی و ارتقاء سیستم مالی تاکید نمودند
در ادامه آقای دکتر عموزاد معاون محترم توسعه ضمن قدردانی از تلاش همکاران، بسیاری از موفقیت ها و پیشرفت های امروز دانشگاه را مرهون زحمات کارکنان حوزه مالی در صیانت از منابع اعتباری و اتخاذ راهکار مالی صحیح و شایسته دانست.

AWT IMAGE


۱۳۹۵/۹/۱۵ - معاون توسعه دانشگاه روز حسابدار را به حسابداران پرتلاش دانشگاه تبریک گفت
AWT IMAGE

دکتر علی عموزاد مهدیرجی معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه در پیامی پانزدهم آذر روز حسابدار را به تمامی کارکنان خدوم حوزه مالی دانشگاه علوم پزشکی گلستان تبریک گفت و از زحمات آنان قدردانی کرد
AWT IMAGE


۱۳۹۵/۹/۷ - اعلام نتایج آزمون استخدامی 21 آبان ماه
AWT IMAGE

آقای بطیار مدیر سرمایه انسانی دانشگاه گفت:
طبق مذاکرات صورت گرفته با سازمان سنجش آموزش کشور و سازمان امور اداری و استخدامی، لیست اسامی پذیرفته شدگان رشته های پرستاری و مامایی، کاردان و کارشناس فوریت های پزشکی، اپراتور 115، کارشناس ارتباطات و عملیات (پزشک و پرستار) آزمون استخدامی مورخ 21 آبان ماه، احتمالا روز شنبه مورخ 13 آذر 95 از سوی سازمان سنجش اعلام خواهد شد. داوطلبان گرامی می توانند با مراجعه به سایت سنجش و یا صفحه اطلاع رسانی آزمون های استخدامی دانشگاه  (کلیک کنید) اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنند.
AWT IMAGE


:: صفحه اصلی : اخبار معاونت توسعه مدیریت و منابع ::
    

 

AWT IMAGE

 AWT IMAGE

AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE 

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE
ورود کاربران
نام کاربری
رمز عبور
ورود خودکار
بازیابی رمز عبور
::
آمار کاربران
:. کل کاربران ثبت شده: 1471
:. کاربران حاضر در وبگاه: 2
:. میهمانان در حال بازدید: 40
::
آمار بازدیدها
:. آمار بازدید‌های تمام پایگاه:
تمام بازدید‌ها: 11302924
بازدید 24 ساعت قبل: 110915
:.آمار بازدید‌های بخش جاری:
تمام بازدید‌ها: 778596
بازدید 24 ساعت قبل: 4558
::
کاربران حاضر در پایگاه: [parastari message chat ] [fanavary message chat ]
Administration & Finance deputy
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گلستان
Persian site map - English site map - Created in 0.08 seconds with 1317 queries by yektaweb 3274