پیام معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه به مناسبت حلول سال نو

آمدن بهار که نشانه لطف پروردگار مهربان است و نوشدن و تجدید حیات طبیعت که آیتی است از رحمت بی انتهای خدای بزرگ ، فرصت مغتنمی است که با تبریک و تهنیت حلول سال جدید ، ضمن تقدیر از تلاشهای ارزنده تان در جهت خدمت به مردم شریف استان از درگاه خداوند سبحان ، برای شما و خانواده گرانقدرتان سالی سرشار از برکت و سلامتی و معنویت آرزو کنم .  امید دارم سال 1397 برای همه ما فرصت بهتری برای تدبر و تدبیر در امور بوده و با توفیق خدمت شایسته تر به نیازمندان و مردم شریف و نجیب استان همراه باشد .

دکتر محمد نعیمی طبیعی - معاون  توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه علوم پزشکی گلستان


انجام فرآیند بررسی مدارک آزمون دی ماه 96 در فروردین 1397
محمد نوذری مدیر منابع انسانی دانشگاه با اعلام این خبر افزود :
با عنایت به اعلام و انتشار کارنامه آزمون دیماه سال 96 از سوی سازمان سنجش کشور و نیز بر اساس مفاد آگهی آزمون مذکور فرآیند بررسی مدارک جهت مشمولین با توجه به اهمیت اولویت بندی آزمون مطابق با جدول زمانبندی در روزهای 18 الی 20 فروردین ماه 1397 در سالن آمفی تئاتر دکتر بسکی واقع در سازمان مرکزی دانشگاه انجام خواهد شد .

تحویل یک دستگاه آمبولانس به بیمارستان آل‌جلیل آق‌قلا
یکدستگاه آمبولانس مجهز به کلیه امکانات پزشکی به منظور ارائه خدمات به مردم شریف منطقه جهت ارتقاء خدمات به بیماران در راستای طرح تحول سلامت به عنوان رهاورد سفر آقای دکتر نمکی معاون سازمان برنامه و بودجه کشور به ارزش 9 میلیارد ریال با حضور آقای دکتر نعیمی طبیعی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و آقای دکتر دادجو مدیر درمان دانشگاه و خیرین سلامت شهرستان آق‌قلا تحویل بیمارستان آل‌جلیل آق‌قلا گردید.

برگزاری پنجمین کمیته نقل و انتقالات دانشگاه
جلسه کمیته نقل و انتقالات دانشگاه با حضور جناب آقای دکتر نعیمی طبیعی رئیس کمیته و سایر اعضاء در دفتر معاونت توسعه دانشگاه برگزار گردید. آقای نوذری مدیر منابع انسانی دانشگاه گفت در این جلسه تعداد 118 پرونده مربوط به متقاضیان انتقال و ماموربخدمت مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

برگزاری کمیته سرمایه انسانی اسفند 96
ششمین جلسه کمیته سرمایه انسانی دانشگاه با حضور جناب آقای دکتر نعیمی رئیس کمیته و سایر اعضا در دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه برگزار گردید. آقای نوذری مدیر منابع انسانی دانشگاه گفت در این جلسه تعداد 9 پرونده مربوط به متقاضیان انتصاب و تمدید در پست های مدیریتی مورد بررسی قرار گرفت و موارد به تصویب کلیه اعضا رسید.

جلسه مرور آیین نامه ها و بخشنامه های حوزه مدیریت منابع انسانی در محل دفتر این مدیریت برگزار گردید
این جلسه با سخنان اقای نوذری مدیر منابع انسانی شروع و ایشان به اهم انتظارات در پایان سال 1396 از حوزه ها پرداختند در ادامه دستورالعمل‌های مطرح شده در هیات امنا مورخ 2 اردیبهشت 1396 مورد بحث و بررسی کارشناسان حوزه ستادی قرار گرفت
 

عقد قرارداد بیمه مکمل درمان کارکنان
        در راستای ایجاد تسهیلات رفاهی برای کارکنان و به منظور بهره مندی از خدمات بیمه ای و با عنایت به نامه مقام عالی وزارت در خصوص ضرورت استفاده از خدمات بیمه ای شرکت بیمه آتیه سازان حافظ (موضوع نامه شماره 813/100 مورخ 9/8/96) با توجه به اینکه از شرکت های زیرمجموعه بیمه سلامت ایرانیان می باشند ، قرارداد بیمه مکمل درمان کارکنان دانشگاه با شرکت فوق منعقد گردید
 

سامانه ارزیابی عملکرد مدیران وکارکنان دانشگاه درسال 96 عملیاتی شد
آقای محمدنوذری دراین خصوص افزود،باتوجه به سامانه ای شدن سامانه ارزیابی عملکرد مدیران وکارکنان دانشگاه ،جدول گانت فعالیتهای مربوطه از طریق سامانه به کلیه واحدهای استان ارسال گردید تا دربازده زمانی تعیین شده فرایند ارزیابی عملکرد تاپایان سال جاری انجام وبه اتمام رسد.
 

معافیت از کسور بازنشستگی سهم مستخدم بابت خدمت مازاد بر سی سال کارکنان مشترک صندوق بازنشستگی کشوری
آقای نوذری مدیر منابع انسانی دانشگاه گفت: با توجه به پیگیری به عمل آمده از مدیریت محترم صندوق بازنشستگی کشوری و جوابیه آن مدیریت و همچنین تبصره 2 ماده 3 قانون اصلاح مقررات بازنشستگی و وظیفه قانون استخدام کشوری کلیه کارکنان مشترک صندوق مذکور مشروط به اینکه سی تمام کسور بازنشستگی (با احتساب سوابق غیررسمی دولتی)به صندوق پرداخت نموده باشند از پرداخت کسور بازنشستگی سهم کارمند معاف خواهند بود.
 

پرداخت بخشی از مطالبات کارکنان خدوم دانشگاه
با پیگیری های صورت گرفته توسط ریاست محترم دانشگاه و معاون توسعه مدیریت و منابع که منجر به جذب منابع اعتباری از سطح وزارت متبوع گردید. بخشی از مطالبات کارکنان دانشگاه پرداخت شد.
 

امکانات

عنوان1

اشتراک در خبرنامه

لطفاً نشاني پست الكترونيك خود را برای دريافت اطلاعات و اخبار پايگاه در كادر زير وارد كنيد.

آمار سایت

  • كل کاربران ثبت شده: 1635 کاربر
  • کاربران حاضر در وبگاه: 0 کاربر
  • ميهمانان در حال بازديد: 62 کاربر
  • تمام بازديد‌ها: 24810528 بازدید
  • بازديد 24 ساعت قبل: 26925 بازدید

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی گلستان می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : مدیریت آمار و فناوری اطلاعات

Designed & Developed by : Golestan University of Medical Sciences