واریز تنخواه پرداخت کارانه مبتنی بر عملکرد
  معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ضمن تبریک به همکاران سخت کوش و پرتلاش واحدهای درمانی دانشگاه، به مناسبت فرا رسیدن عید عبادت و بندگی پس از یک ماه روزه داری و عبادت درگاه حق تعالی اعلام نمودند که تنخواه مربوط به کارانه مبتنی بر عملکرد واحدهای درمانی دانشگاه به منظور واریز به حساب کارکنان پرداخت گردیده است
 

واریز تنخواه پرداخت اضافه کار به حساب واحدهای تابعه دانشگاه
  معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر اعلام کرد تنخواه مربوط به اضافه کار واحدهای تابعه دانشگاه به منظور واریز به حساب کارکنان ، قبل از فرا رسیدن ایام عید فطر واریز گردیده است
 

برگزاری اولین جلسه کمیته ساماندهی و مدیریت منابع انسانی دانشگاه در سال 1397
  در ابتدای جلسه آقای نوذری مدیر منابع انسانی دانشگا ه اهم انتظارات و اهداف تشکیل کمیته را تشریح نمودند. در ادامه سایر اعضا به بحث و تبادل نظر در خصوص چگونگی انجام فرآیندهای مرتبط با کمیته، ارائه راهکارها در زمینه نیل به هدف کمیته و تجزیه و تحلیل آن  پرداختندهمچنین  برنامه ریزی به منظور انجام  اقدامات در راستای بررسی وضع موجود و استانداردسازی آن و سایر مواردی که می بایست  مد نظر قرار گیرد نیز مطرح گردید که مقرر شد هر یک اعضا با اطلاعات مراکز تعیین شده در جلسه بعد حضور یابند

برگزاری سومین جلسه کمیته ساماندهی و نظارت بر خرید لوازم مصرفی غیرپزشکی دانشگاه
  در ابتدای جلسه روسای بیمارستانهای عضو کمیته و نمایندگان حوزه مالی دانشگاه بر اساس مصوبات جلسات قبل به بیان گزارشات خود در خصوص استانداردسازی 10 کالای پرمصرف غیرپزشکی پرداختند. در ادامه مقرر گردید کمیته­های متناظر در سطح تمامی بیمارستانها جهت تعیین نقطه سفارش و استاندارد سازی کالاهای پرمصرف تشکیل و فرآیند درخواست و تحویل اقلام مصرفی از انبار به بخش های بیمارستانی از طریق معاونت توسعه طراحی و ابلاغ گردد

برگزاری کمیته نقل و انتقالات دانشگاه
  اولین جلسه کمیته نقل و انتقالات دانشگاه در سال جاری با حضور جناب آقای دکتر نعیمی طبیعی رئیس کمیته و سایر اعضاء در دفتر معاونت توسعه دانشگاه در دونوبت برگزار گردید. نوذری مدیر منابع انسانی دانشگاه گفت در این جلسه تعداد 150 پرونده مربوط به متقاضیان انتقال و ماموربخدمت مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

برگزاری اولین جلسه کمیته مدیریت سبز دانشگاه در سال 1397
  در ابتدای جلسه دکتر آقاپور اهم انتظارات و اهداف تشکیل کمیته را تشریح نمودند. در ادامه سایر اعضا ضمن ارائه تجربیات موفق خود در سالهای گذشته به بحث و تبادل نظر در خصوص چگونگی انجام فرآیند فوق، ارائه راهکارها در زمینه نیل به هدف کمیته و تجزیه و تحلیل آن  پرداختند.

برگزاری دومین جلسه کمیته ساماندهی و نظارت بر خرید لوازم مصرفی غیرپزشکی دانشگاه 1397
 دومین جلسه کمیته ساماندهی و نظارت بر خرید لوازم مصرفی غیرپزشکی دانشگاه، با حضور اعضا در معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه برگزار شد. در ابتدای جلسه روسای بیمارستانهای عضو و نمایندگان حوزه مالی دانشگاه بر اساس مصوبات قبل به بیان گزارشات خود پرداختند.همچنین 10 کالای پر مصرف و 10 کالای پر هزیته بیمارستانها اعلام گردید.

اعلام نتیجه آزمون 1 دی ماه 1396 دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان
محمد نوذری مدیر منابع انسانی دانشگاه با اعلام این خبر افزود :
آزمون استخدامی مورخ 1 دی ماه 1396 دانشگاه علوم پزشکی گلستان در رشته های (بهداشتی و درمانی، اداری و مالی...) پس از بررسی مدارک و مستندات تعیین نتیجه گردید. داوطلبان جهت اطلاع از وضعیت قبولی خود می توانند به سایت دانشگاه علوم پزشکی گلستان به آدرس azmoon.goums.ac.ir مراجعه نمایند.

بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از پروژه اورژانس مرکز آموزشی درمانی پنجم آذر گرگان
آقای دکتر محمد نعیمی طبیعی معاون توسعه مدیریت و منابع به همراه تیم کارشناسی مدیریت منابع فیزیکی از پروژه ساخت اورژانس مرکز آموزشی درمانی پنجم آذر گرگان بازدید بعمل آوردند.
در این بازدید ابتدا در جلسه ای با حضور پیمانکار پیشرفت پروژه مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت و همچنین در خصوص امکان بهره برداری از طبقات همکف، زیرزمین نیز هماهنگی با پیمانکار بعمل آمد. در ادامه از روند ساخت در طبقات مختلف بازدید بعمل آمد.

بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از پروژه در حال ساخت دانشکده پردیس بین‌الملل
آقای دکتر محمد نعیمی طبیعی معاون توسعه مدیریت و منابع به اتفاق کارشناسان مدیریت منابع فیزیکی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه از پروژه ساخت دانشکده پردیس بین الملل در مجموعه آموزش عالی فلسفی بازدید بعمل آوردند. در این بازدید وضعیت پیشرفت فیزیکی پروژه مورد ارزیابی قرار گرفت و مقرر شد در اسرع وقت هماهنگی‌های لازم با دستگاه های اجرایی استان جهت مساعدت در روند اجرایی پروژه بعمل آید.

امکانات

عنوان1

اشتراک در خبرنامه

لطفاً نشاني پست الكترونيك خود را برای دريافت اطلاعات و اخبار پايگاه در كادر زير وارد كنيد.

آمار سایت

  • كل کاربران ثبت شده: 1677 کاربر
  • کاربران حاضر در وبگاه: 0 کاربر
  • ميهمانان در حال بازديد: 81 کاربر
  • تمام بازديد‌ها: 27388864 بازدید
  • بازديد 24 ساعت قبل: 31143 بازدید

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی گلستان می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : مدیریت آمار و فناوری اطلاعات

Designed & Developed by : Golestan University of Medical Sciences