برگشت به صفحه اول سایت برگشت به صفحه اول این زیربخش نقشه سایت
AWT IMAGE
بخش‌های اصلی
معاونت توسعه مدیریت و منابع::
مدیریت توسعه سرمایه انسانی::
مدیریت امور مالی::
مدیریت تشکیلات ، آموزش
و بودجه برنامه‌ای
::
مدیریت خدمات پشتیبانی::
دفتر فنی دانشگاه::
پرسشهای متداول::
اخبار::
برنامه عملیاتی سال 1395::
::

   

AWT IMAGE

AWT IMAGE

   

AWT IMAGE

AWT IMAGE

 

AWT IMAGE

 

AWT IMAGE
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الكترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در كادر زیر وارد كنید.
:: خوش آمدید ::
              
  
    
 
  
AWT IMAGE
 
loading...

۱۳۹۶/۱/۲۸ - دیدار مدیر توسعه سرمایه انسانی دانشگاه بامدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان
AWT IMAGE

طی جلسه ای در محل دفتر مدیر منبع انسانی دانشگاه، آقای رضا جعفری مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان گلستان به همراه مسئولان خانه مهر و کانون بازنشستگان دانشگاه با آقای نوذری مدیر توسعه سرمایه انسانی و کارکنان امور بازنشستگان دانشگاه دیدار و در خصوص برخی از موضوعات و مشکلات بازنشستگان دانشگاه به بحث و تبادل نظر پرداختند

AWT IMAGE


۱۳۹۶/۱/۲۷ - جانمایی تشکیلات بیمارستانهای استان
AWT IMAGE

جانمایی تشکیلات پیشنهادی بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه، طی جلسات متعدد با حضور معاون توسعه، مدیریت تشکیلات آموزش و بودجه برنامه ای، کارشناسان تشکیلات، مدیران و رؤسای بیمارستانها، خدمات پرستاری و امور عمومی انجام و مقرر گردید پس از تعیین وقت و هماهنگی با مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری وزارت متبوع، اقدامات لازم به منظور انجام اصلاحات مورد نظر مدیران محترم، در قالب صورت جلسات تنظیمی صورت پذیرد.

AWT IMAGE


۱۳۹۶/۱/۲۶ - برگزاری اولین جلسه پایش برنامه عملیاتی معاونت توسعه مدیریت و منابع در سال 1396
AWT IMAGE

مدیر منابع انسانی و مسئول پایش برنامه عملیاتی معاونت ضمن اعلام این خبر افزود: این جلسه با هدف ارائه گزارش در خصوص برنامه عملیاتی 95 و بحث و تبادل نظر در خصوص پایش برنامه عملیاتی 96 با حضور مدیران حوزه معاونت توسعه و کارشناسان مرتبط برگزار و در خصوص روند اجرای امور و پایش برنامه عملیاتی 96 تصمیماتی اتخاذ  شد.

AWT IMAGE


۱۳۹۶/۱/۲۳ - برگزاری اولین جلسه داخلی دفتر فنی دانشگاه در خصوص نقشه راه سال 1396
AWT IMAGE

در این جلسه کنترل و بررسی پیشرفت فیزیکی پروژه های عمرانی دانشگاه با حضور پیمانکاران آنها جهت برنامه ریزی پروژه های قابل افتتاح در هفته سلامت 96 انجام گردید و کارشناسان هر واحد نسبت به ارزیابی و صحت پروژه ها اقدام نمودند

AWT IMAGE


۱۳۹۶/۱/۲۳ - برگزاری جلسه مدیریت سرمایه انسانی دانشگاه با کارشناسان این مدیریت
AWT IMAGE

به منظور بررسی و رسیدگی به مسائل و مشکلات حوزه مدیریت توسعه سرمایه انسانی و پیگیری برنامه های این مدیریت در سال 96 جلسه ای با حضور آقای نوذری مدیر توسعه سرمایه انسانی دانشگاه و کارشناسان این مدیریت برگزار گردید. در این جلسه ضمن تاکید آقای نوذری مبنی بر پیگیری برنامه های این مدیریت در چهار چوب برنامه عملیاتی دانشگاه، برنامه ها و مشکلات هر واحد توسط کارشناسان مربوطه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر گردید اقدامات و پیگیری های لازم در خصوص رفع مشکلات موجود انجام شود.

AWT IMAGE


۱۳۹۶/۱/۲۳ - برگزاری جلسه مدیریت دفتر فنی دانشگاه با پیمانکاران
AWT IMAGE

در این جلسه کنترل و بررسی پیشرفت فیزیکی پروژه های عمرانی دانشگاه با حضور پیمانکاران آنها جهت برنامه ریزی پروژه های قابل افتتاح در هفته سلامت 96 انجام گردید و کارشناسان هر واحد نسبت به ارزیابی و صحت پروژه ها اقدام نمودند

AWT IMAGE


۱۳۹۶/۱/۲۱ - جلسه توجیه بیمه البرز با رابطین
AWT IMAGE

جلسه توجیه بیمه البرز با رابطین بیمه کلیه واحدها در تاریخ 21 فروردین 96 ساعت 9 صبح در سالن دکتر بسکی برگزار گردید. ابتدا مدیر خدمات پشتیبانی توضیحاتی در خصوص چگونگی عقد قرارداد با بیمه البرز ارائه نمودند و سپس نماینده بیمه البرز توضیحاتی در مورد روند همکاری در طول مدت قراردادبه رابطین ارائه نمودند. بدیهی است تغیرات سطح تعهد از سال گذشته بسیار چشمگیر و پیش بینی می شود تعداد کارکنان بیشتری نسبت به سنوات گذشته از این خدمت استفاده نمایند.

AWT IMAGE


۱۳۹۶/۱/۲۱ - برگزاری جلسه هماهنگی و برنامه ریزی ورزشی بزگداشت هفته سلامت
AWT IMAGE

در این جلسه که به منظور برنامه ریزی فعالیت های ورزشی مورد نظر در هفته سلامت برگزار گردید آقای دلاوری سرپرست مدیریت خدمات پشتیبانی دانشگاه در خصوص اهمیت ورزش در حوزه سلامت مواردی را بیان نموده و خواستار مشارکت همه جانبه کلیه دستگاه های اجرایی استان جهت برگزاری مطلوب پیاده روی همگانی در روز 1 اردیبهشت 96 ، که مصادف با اولین روز هفته سلامت می باشد شدند.

AWT IMAGE


۱۳۹۶/۱/۲۱ - برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با سیستم
AWT IMAGE

کارگاه آموزشی آشنایی با سیستم جهت مدیران جدید راس ساعت 8 صبح مورخ 21 فروردین 96 با سخنان جناب آقای دکتر امیر حاجی محمدی معاون محترم توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و خیر مقدم توسط ایشان آغاز شد، در ادامه جناب آقای دکتر سید مهدی آقاپور مدیریت محترم تشکیلات آموزش و بودجه برنامه ای دانشگاه توضیحات کامل در خصوص بودجه دانشگاه ارائه فرمودند

AWT IMAGE


۱۳۹۶/۱/۲۱ - برگزاری کمیته سرمایه انسانی دانشگاه
AWT IMAGE

جلسه کمیته سرمایه انسانی دانشگاه  با حضور کلیه اعضاء در محل معاونت توسعه مدیریت و منابع برگزار گردید. در ابتدا جلسه آقای دکتر امیرحاجی محمدی به عنوان رئیس کمیته سال نو را تبریک گفتند و به لزوم تشکیل به هنگام جلسات کمیته به منظور پیشگیری از ایجاد وقفه در روند انجام امور پرسنلی اشاره نمودند. در ادامه آقای نوذری سرپرست مدیریت منابع انسانی و دبیر کمیته گزارشی در خصوص پرونده های موجود را بیان داشتند.

AWT IMAGE


۱۳۹۶/۱/۲۱ - برگزاری جلسات جانمایی تشکیلات بیمارستاهای استان
AWT IMAGE

جلسه جانمایی تشکیلات پیشنهادی بیمارستانهای تحت پوشش دانشگاه از روز شنبه مورخ 19 فروردین 1396 با حضور معاون محترم توسه، مدیر محترم تشکیلات آموزش و بودجه برنامه ای، کارشناسان تشکیلات، مدیران و روسای بیمارستانها، خدمات پرستاری و امور عمومی آغاز گردید. دراین جلسات جانمایی همکاران دارای پست سازمانی شاغل در بیمارستانها انجام می گیرد. برگزاری جلسات به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.

AWT IMAGE


۱۳۹۶/۱/۱۹ - بازدید مدیران معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از بیمارستان امیرالمومنین (ع) کردکوی
AWT IMAGE

آقای دکتر آقاپور سرپرست مدیریت تشکیلات آموزش وبودجه برنامه ای به همراه آقای مهندس مدرسی سرپرست دفتر فنی دانشگاه از بیمارستان امیرالمومنین (ع) کردکوی بازدید نمودند.

AWT IMAGE


۱۳۹۶/۱/۱۹ - برگزاری جلسه با مدیران مالی واحدهای تحت پوشش دانشگاه
AWT IMAGE

بمنظور تعیین سیاست اجرایی مالی در سال 96 جلسه هماهنگی با حضور آقای دکتر امیر حاجی محمدی معاون توسعه مدیریت و منابع ، آقای علی اکبر حاجیان مدیر مالی و آقای دکتر آقاپور سرپرست مدیریت تشکیلات آموزش وبودجه برنامه ای و مسئولین مالی واحدهای تحت پوشش دانشگاه برگزار گردید.

AWT IMAGE


۱۳۹۶/۱/۱۶ - جلسه مدیران دانشگاه پیرامون مسائل و مشکلات مالی برگزار گردید
AWT IMAGE

در این جلسه که با حضور ریاست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر فاضل، آقای دکتر حاجی محمدی و مدیران حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه برگزار گردید در ابتدا ریاست محترم دانشگاه ضمن تبریک سال نو و قدر دانی از زحمات مدیران، دانشگاه را مانند ویترینی توصیف نمودند که بطور جد مورد توجه مردم بوده و خدماتی که ارائه می گردد را در جامعه امری مهم و ضروری برشمرد.
در ادامه جلسه  آقای دکتر حاجی محمدی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه نیز حلول سال نو را به مدیران دانشگاه تبریک گفتند و بیان داشتند که تنها از راه تعقل و تعامل می توان به اهداف سازمان دست یافت و رفتار سازمانی و اداری مطابق با قانون را لزوم کار مدیران دانشگاه اعلام داشتند.
AWT IMAGE


۱۳۹۶/۱/۱۵ - برگزاری اولین جلسه گروه مدیریت معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در سال 1396
AWT IMAGE

اولین جلسه گروه مدیرت معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در سال 96 با حضور آقای دکتر حاجی محمدی و مدیران مجموعه این معاونت برگزار گردید. در ابتدای جلسه دکتر امیر حاجی محمدی ضمن تبریک سال نو در خصوص ضرورت برگزاری مستمر این جلسات تاکید داشته و همچنین عنوان نمودند که مدیریت های زیرمجموعه نیز نسبت به تشکیل جلسات مشابه با همکاران در هر حوزه اقدام و از نظرات کارکنان در زمینه های مختلف به منظور حل مشکلات اداری استفاده نمایند.
AWT IMAGE


۱۳۹۶/۱/۱۰ - معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از بیمارستان آل جلیل و شبکه بهداشت و درمان آق قلا بازدید کرد
AWT IMAGE

به منظور بررسی روند ارایه خدمات حوزه سلامت به مردم دکتر حاجی محمدی معاون توسعه مدیریت و منابع  دانشگاه از بیمارستان آل جلیل و شبکه بهداشت و درمان آق قلا بازدید کردند . ایشان با حضور در بخش های مختلف بیمارستان، روند خدمات رسانی به بیماران و مراجعین را مورد بررسی قرار دادند .
AWT IMAGE


۱۳۹۶/۱/۹ - بازدید معاون توسعه دانشگاه از بیمارستانهای بیمارستان های بقیه الله اعظم علی آباد و امام رضا خان ببین
AWT IMAGE

دکتر حاجی محمدی معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه بمنظور بررسی روند ارایه خدمات حوزه درمان به مردم و مسافرین نوروزی در استان از بیمارستان های بقیه الله اعظم علی آباد و  امام رضا (ع) شهر خان ببین بازدیدکردند.
AWT IMAGE


۱۳۹۶/۱/۹ - بازدید نوروزی معاون توسعه از بیمارستان آزادشهر
AWT IMAGE

دکتر امیرحاجی محمدی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با حضور در بیمارستان حضرت معصومه شهرستان آزادشهر از چگونگی ارائه خدمات همکاران در ایام تعطیلات نوروزی بازدید بعمل آوردند.
AWT IMAGE


۱۳۹۶/۱/۷ - بازدید نوروزی معاون توسعه دانشگاه از ستادتسهیلات نوروزی دانشگاه
AWT IMAGE

دکتر حاجی محمدی معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه بمنظور بررسی روند ارایه خدمات حوزه سلامت به مردم و مسافرین در استان از ستادتسهیلات نوروزی دانشگاه بازدیدکرد.
AWT IMAGE


۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - پیام سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع به مناسبت حلول سال نو

AWT IMAGE

با استعانت و مدد از آفریدگار هستی، حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات و رستاخیز طبیعت می باشد را به تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض کرده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال و سبحان برای شما عزیزان مسئلت دارم.

دکتر امیر حاجی محمدی - سرپرست معاونت توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه علوم پزشکی گلستان


:: صفحه اصلی : اخبار معاونت توسعه مدیریت و منابع ::
    

 

AWT IMAGE

 AWT IMAGE

AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE 

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE
ورود کاربران
نام کاربری
رمز عبور
ورود خودکار
بازیابی رمز عبور
::
آمار کاربران
:. کل کاربران ثبت شده: 1476
:. کاربران حاضر در وبگاه: 0
:. میهمانان در حال بازدید: 27
::
آمار بازدیدها
:. آمار بازدید‌های تمام پایگاه:
تمام بازدید‌ها: 13914364
بازدید 24 ساعت قبل: 31306
:.آمار بازدید‌های بخش جاری:
تمام بازدید‌ها: 954539
بازدید 24 ساعت قبل: 2373
::
Administration & Finance deputy
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گلستان
Persian site map - English site map - Created in 0.07 seconds with 1311 queries by yektaweb 3318