برگزاری جلسه آموزشی اصلاح ثبت وارائه معاملات فصلی سالهای 1391 الی 1395
در راستای صدور برگ مطالبات جرائم عدم ثبت و ارائه فهرست معاملات فصلی توسط ادارات امور مالیاتی شهرستانهای استان و به جهت حذف جرائم صادر شده و جلسات متعدد ریاست محترم دانشگاه ،معاونت توسعه و مدیران ارشد دانشگاه با مدیر کل امور مالیاتی استان برای اصلاح و ثبت عملیات سال 1392تا پایان مهر ماه 1397 وسال های 1393الی 1395تا پایان آذر ماه 1397 مهلت اخذ گردید وبه همین  منظوردر روزهای 9و11و14مهر ماه جلسات آموزشی برای روئسای امور مالی ،مسئول ثبت عملیات در سامانه و کارپردازان استان با حضور مسئولین محترم امور مالیاتی استان تشکیل و کلیه موارد جهت اصلاحات مورد نظر برای رفع جرائم صادره سالهای قبل اقدام گردد.

برگزاری آزمون دوره توجیهی بدو خدمت کارکنان دولت از طریق سامانه آموزش مجازی ایده
آقای دکترسیدمهدی آقاپور مدیریت محترم تشکیلات آموزش و بودجه برنامه ای دانشگاه اعلام داشتند:
آزمون دوره توجیهی بدو خدمت کارکنان دولت مخصوص کارکنان رسمی،پیمانی و قراردادی کار معین با دستور معاونت محترم توسعه مدیریت و منابع و با زحمات و پیگیریهای صورت گرفته توسط گروه آموزش کارکنان دانشگاه درسطح استان ازتاریخ 31 شهریور 1397 برگزار و تا تاریخ 25 مهر 1397 ادامه دارد.

مراسم تجلیل از 14 نفر از بازنشستگان منتخب دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گلستان
به مناسبت فرا رسیدن 25 ذی الحجه، روز خانواده و تکریم بازنشستگان مراسمی به منظور تجلیل از بازنشستگان و پیشکسوتان فرهیخته استان گلستان از سوی صندوق بازنشستگی کشوری با همکاری دستگاه های اجرائی مراسمی در سالن اجتماعات کانون طه استان گلستان برگزار گردید.

پرداخت تنخواه کارانه مبتنی بر عملکرد و برنامه پزشک خانواده
آقای دکتر نعیمی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه اعلام نمودند: با توجه به نزدیکی زمان بازگشایی مدارس، پیرو تاکید ریاست محترم دانشگاه تنخواه مربوط به پرداخت کارانه مبتنی بر عملکرد کارکنان و برنامه پزشک خانواده (بهبر) کارکنان عزیز شاغل در واحدهای درمانی و بهداشتی تحت پوشش دانشگاه به حساب واحدها به منظور پرداخت به همکاران محترم واریز گردید.

پرداخت تنخواه مربوط به اضافه کار و حق مسکن کارکنان به حساب واحدهای تابعه دانشگاه
آقای دکتر محمد نعیمی طبیعی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه اعلام نمودند با توجه به فرا رسیدن بازگشایی مدارس، تنخواه مربوط به پرداخت اضافه کار و حق مسکن همکاران محترم شاغل در سطح واحدهای تابعه دانشگاه به حساب واحدها به منظور پرداخت هر چه سریعتر به کارکنان واریز گردید.

بازدید از پروژه ساخت دانشکده پردیس بین الملل
آقای دکتر نعیمی معاون توسعه مدیریت و منابع به اتفاق مدیر منابع فیزیکی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه از پروژه ساخت دانشکده پردیس بین الملل بازدید بعمل آوردند. در این بازدید روند اجرای کار و مطابقت آن با جدول زمانی ساخت پروژه مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت و با توجه به درصد پیشرفت فیزیکی هماهنگی های لازم جهت تامین ملزومات مورد نیاز توسط کارفرما به منظور پیشگیری از تاخیر در روند اجرای فعالیت های عمرانی بعمل آمد.

بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از پروژه اورژانس مرکز آموزشی و درمانی پنجم آذر گرگان
آقای دکتر نعیمی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از پروژه اورژانسمرکز آموزشی و درمانی پنجم آذر گرگان به همراه مدیران مالی و منابع فیزیکی و  همچنین کارشناسان ناظر بازدید بعمل آوردند، در این بازدید روند اجرای فعالیت های عمرانی و پیشرفت آن مطابق با برنامه تنظیمی مورد بررسی قرار گرفت. همچنین با توجه به درصد پیشرفت فیزیکی هماهنگی های لازم به منظور تامین منابع مالی مورد نیاز جهت تهیه ملزومات مورد نیاز نیز بعمل آمد

بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع و مدیر حراست دانشگاه از پروژه های عمرانی شبکه بهداشت و درمان بندرگز
آقای دکتر نعیمی معاون توسعه مدیریت و منابع به اتفاق آقای دکتر رستمانی مدیر حراست دانشگاه از پروژه پایگاه بهداشت و مرکز جامع سلامت شهری شهرستان بندرگز بازدید نمودند. در این بازدید روند اجرای کار و هماهنگی های صورت گرفته در خصوص بهره برداری از این دو پروژه مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد اقدامات لازم به منظور تسریع در فعالیت های عمرانی توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرگز صورت پذیرد.

رتبه برتر دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان گلستان در نوزدهمین جشنواره شهید رجایی استان
رتبه برتر دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان گلستان ، از بعد رشد امتیاز نسبت به سال قبل در شاخص های عمومی ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی استان در سال 1396 در نوزدهمین جشنواره شهید رجایی استان گلستان

تبریک معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه به مناسبت روز کارمند
در خجسته ایام هفته دولت و با گرامیداشت یاد و خاطره کارگزاران نمونه نظام مقدس جمهوری اسلامی، روز چهارم شهریور ماه که مزین به روز تکریم کارمند شده فرصت مقتنمی است تا از تلاشهای صادقانه و ارزشمند همکاران خدوم در حوزه های مختلف نظام ارائه خدمات سلامت استان تقدیر گردد. اینجانب با نهایت احترام و به پاس قدردانی از زحمات و خدمات، همکاران در مجموعه بزرگ دانشگاه علوم پزشکی ایام هفته دولت و روز کارمند را تبریک عرض نموده، امید آن دارم که همواره در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.
 

امکانات

عنوان1

اشتراک در خبرنامه

لطفاً نشاني پست الكترونيك خود را برای دريافت اطلاعات و اخبار پايگاه در كادر زير وارد كنيد.

آمار سایت

  • كل کاربران ثبت شده: 1817 کاربر
  • کاربران حاضر در وبگاه: 0 کاربر
  • ميهمانان در حال بازديد: 35 کاربر
  • تمام بازديد‌ها: 30639903 بازدید
  • بازديد 24 ساعت قبل: 21072 بازدید

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی گلستان می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : مدیریت آمار و فناوری اطلاعات

Designed & Developed by : Golestan University of Medical Sciences