بازدید از پروژه مرکز جامع سلامت شهری کردکوی
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از پروژه مرکز جامع سلامت شهری کردکوی بازدید نمودند. آقای دکتر نعیمی با توجه به زمان افتتاح این پروژه در هفته دولت و هماهنگی های لازم به منظور تسریع در محوطه سازی، دستورات لازم را صادر و همچنین اعتبارات مورد نیاز به منظور تسریع در این اقدامات را با هماهنگی مدیر بودجه دانشگاه تامین نمودند

بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع از پروژه مرکز بهداشتی بندرگز
آقای دکتر نعیمی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از پروژه مرکز جامع سلامت شهری شماره 1 بندرگز که در حال بازسازی می باشد بازدید بعمل آوردند.

بازدید از مرکز جامع سلامت شهری شماره 2 علی آباد
معاون توسعه مدیریت و منابع به همراه مدیر دفتر منابع فیزیکی معاون فنی مرکز بهداشت استان از مرکز جامع سلامت شهری شهرستان علی آباد که در حال ساخت میباشد بازدید بعمل آوردند. در این بازدید ضمن هماهنگی با پیمانکار, مقرر شد اقدامات لازم به منظور افتتاح پروژه در هفته دولت سال 97 در اسرع وقت صورت پذیرد همچنین هماهنگی های لازم به منظور تجهیزات مرکز و تامین اعتبار مورد نیاز در این خصوص بعمل آمد.

واریز تنخواه مربوط به پرداخت کارانه برنامه پزشک خانواده(بهبر)
 معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه اعلام کرد تنخواه مربوط به کارکنان بهبر مراکز و خانه های بهداشت به حساب واحد های تابعه جهت پرداخت به همکاران واریز گردید.

واریز تنخواه کارانه مبتنی بر عملکرد و همچنین تنخواه مربوط به اضافه کار همکاران
معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه اعلام کرد تنخواه مربوط به کارانه مبتنی بر عملکرد کارکنان واحدهای درمانی تابعه و همچنین تنخواه مربوط به اضافه کار همکاران که در سطح کلیه واحد های دانشگاه مشغول به خدمت میباشند  به حساب واحد ها جهت پرداخت کارکنان واریز گردید.
 

برگزاری کارگاه تخصصی معاونین توسعه مدیریت و منابع دانشگاه های قطب یک کشور در گرگان
این کارگاه با حضور معاونین توسعه مدیریت و منابع، مدیران بودجه، مدیران مالی دانشگاه های قطب یک کشور برگزار گردید. در ابتدای شروع این کارگروه آقای دکتر نعیمی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه گلستان ضمن تشکر از مدعوین در خصوص ملزومات برگزاری منظم و مستمر این جلسات به منظور تبادل تجربیات همکاران با توجه به شرایط فعلی دانشگاه ها مطالبی را بیان نمودند.

برگزاری کمیته سرمایه انسانی
دومین جلسه کمیته سرمایه انسانی دانشگاه با حضور اعضاء برگزار گردید. آقای نوذری مدیر منابع انسانی دانشگاه گفت در این جلسه تعداد 9 پرونده مربوط به متقاضیان انتصاب و تمدید در پست های مدیریتی مورد بررسی قرار گرفت و موارد به تصویب کلیه اعضا رسید.

بازدید از بیمارستان امام خمینی(ره) بندرترکمن
آقای دکتر نعیمی معاون توسعه مدیریت و منابع به همراه آقای دکتر بدخشان معاون درمان از بخش دیالیز بیمارستان امام خمینی (ره) بندرترکمن بازدید بعمل آوردند. در این بازدید فعالیتهای درمانی این بخش و همچنین نحوه ارائه خدمات توسط همکاران پرستار و پزشک مورد ارزیابی قرار گرفت.

بازدید معاون توسعه از بیمارستان امیرالمومنین کردکوی
آقای دکتر محمد نعیمی طبیعی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه به اتفاق آقای دکتر بدخشان معاون درمان و مدیر بودجه دانشگاه از اقدامات عمرانی صورت گرفته ساختمان جنب اورژانس بیمارستان بازدید بعمل آوردند و با توجه به کمبود فضای فیزیکی درمانی در بیمارستان مقرر شد فضاهای اداری به این قسمت منتقل و در ایام هفته دولت مورد بهره برداری قرار گیرد.

بازدید از مرکز جامع سلامت شهری کردکوی
آقای دکتر محمد نعیمی طبیعی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه به اتفاق آقای دکتر بدخشان معاون درمان و کارشناسان حوزه معاونت توسعه از مرکز در حال ساخت جامع سلامت شهری کردکوی و پایگاه اورژانس 115 بازدید بعمل آوردند.

امکانات

عنوان1

اشتراک در خبرنامه

لطفاً نشاني پست الكترونيك خود را برای دريافت اطلاعات و اخبار پايگاه در كادر زير وارد كنيد.

آمار سایت

  • كل کاربران ثبت شده: 1647 کاربر
  • کاربران حاضر در وبگاه: 0 کاربر
  • ميهمانان در حال بازديد: 85 کاربر
  • تمام بازديد‌ها: 29039302 بازدید
  • بازديد 24 ساعت قبل: 27251 بازدید

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی گلستان می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : مدیریت آمار و فناوری اطلاعات

Designed & Developed by : Golestan University of Medical Sciences