پیام تبریک دکتر محمد نعیمی طبیعی بمناسبت آغاز سال نو
با سلام و عرض ارادت
در آستانه سال نو و موسم بهار جانها و در فرخنده ایام میلاد مسعود فخر آدمیان و امیرمومنان " علی علیه السلام" ، ضمن تبریک فرارسیدن سال 1398 ، برای همه  همکاران گرانقدرم، خدمتگزاران صبور و نجیب عرصه سلامت، آموزش و پژوهش در پهنه  استان،  آرزوی سلامتی توام با نشاط و برکت دارم.
 

پرداخت تنخواه مبتنی بر عملکرد، کارانه، اضافه کار و ... به واحدهای تابعه
آقای دکتر محمد نعیمی طبیعی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ضمن تبریک فرارسیدن بهار طبیعت، میلاد باسعادت امیرمومنان و با تشکر از زحمات ارزشمند همکاران صبور شاغل در عرصه های مختلف دانشگاه اعلام نمودند : تنخواه مورد نیاز جهت پرداختهای ذیل برای همکاران محترم در اختیار واحدها قرار گرفت تا در اسرع وقت اقدامات مورد نیاز جهت واریز به حساب کارکنان صورت پذیرد.

پرداخت تنخواه کارانه طرح پزشک خانواده (بهبر) کارکنان
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه اعلام کرد :
تنخواه مربوط به پرداخت یک ماه کارانه طرح پزشک خانواده (بهبر) کارکنان مراکز بهداشتی و درمانی، خانه های بهداشت ستاد مراکز بهداشت شهرستان ها به حساب واحد ها به منظور پرداخت پرسنل واریز گردید.
 

واریز تنخواه اضافه کار کارکنان
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه اعلام داشتند که تنخواه مربوط به یک ماه اضافه کار کارکنان به حساب واحدهای تابعه به منظور پرداخت به همکاران محترم واریز گردید.
آقای دکتر محمد نعیمی در ادامه افزودند که امور مالی واحدها لازم است هماهنگی های بعدی را به منظور واریز به حساب کارکنان ذی‌نفع در اسرع وقت بعمل آورند.

پرداخت تنخواه مربوط به کارانه مبتنی بر عملکرد کارکنان شاغل در واحدهای درمانی
آقای دکتر محمد نعیمی طبیعی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه اعلام کردند که تنخواه مربوط به کارانه مبتنی بر عملکرد کارکنان شاغل در واحدهای درمانی به واحدهای تحت پوشش اختصاص تا در اسرع وقت نسبت به واریز به حساب کارکنان اقدام گردد.

برگزاری هم اندیشی کارگزین های واحد های تابعه دانشگاه
جناب آقای نوذری مدیر منابع انسانی دانشگاه اعلام نمودند :
جلسه هم اندیشی با کارگزینان واحد های تابعه دانشگاه در سالن شهید آوینی برگزار شد. در این جلسه در خصوص قوانین اداری، سامانه های مورد استفاده و  تخلفات اداری بحث و تبادل نظر گردید.

پرداخت پاداش پایان خدمت کارکنان بازنشسته دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان
آقای دکتر محمد نعیمی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه اعلام نمودند در آستانه سفر ریاست محترم جمهور به استان، بدنبال پی‌گیریهای مستمر صورت گرفته بخش عمده پاداش پایان خدمت کلیه بازنشستگان محترم دانشگاه علوم پزشکی گلستان تا پایان سال 1396 به حساب آنها واریز گردید و مابقی آن نیز ظرف حداکثر ده روز تقدیم خواهد شد. در ادامه ایشان از تلاشهای این عزیزان که سالها در نظام سلامت استان با خدمات شایسته نقش آفرینی داشته اند تشکر و قدردانی نمودند.

پذیرش فوق العاده شغل،افزایش سقف جذب،و ضریب حق شغل از سوی سازمان بازنشستگی استان گلستان در محاسبه حقوق بازنشستگی
آقای نوذری ضمن اعلام این خبر در خصوص بازنشستگان عزیز  افزود:
با پیگیریهای انجام شده و تشکیل جلسات مشترک بین سازمان بازنشستگی و معاونت محترم توسعه دانشگاه علوم پزشکی در خصوص مطالبات بازنشستگان و جبران کاهش حقوق در زمان بازنشستگی سرانجام با توجه به نامه شماره 16493/د/22001 – مورخ 25 آذر ماه 1397  مدیر کل امور فنی سازمان بازنشستگی کشوری اقلا م مربوط به فوق العاده شغل ،جذب،هیات امنا و ضریب حق شغل در حقوق بازنشستگی محاسبه خواهد شد.

پرداخت تنخواه مربوط به کارانه مبتنی بر عملکرد کارکنان شاغل در واحدهای درمانی
آقای دکتر محمد نعیمی طبیعی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه اعلام کردند که تنخواه مربوط به کارانه مبتنی بر عملکرد کارکنان شاغل در واحدهای درمانی به واحدهای تحت پوشش اختصاص تا در اسرع وقت نسبت به واریز به حساب کارکنان اقدام گردد.

بازدید از پروژه ساخت مرکز خدمات جامع سلامت شهری سرخنکلاته
دکتر محمد نعیمی طبیعی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه به اتفاق آقای حاجیان مدیر امور مالی از پروژه ساخت مرکز خدمات جامع سلامت شهری سرخنکلاته بازدید بعمل آوردند. در این بازدید روند پیشرفت فیزیکی پروژه مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت. این مرکز با زیربنای 850 متر مربع به منظور ارائه خدمات بهداشتی و درمانی و اورژانس بصورت شبانه روزی طراحی و در مراحل ساخت می باشد.

امکانات

عنوان1

اشتراک در خبرنامه

لطفاً نشاني پست الكترونيك خود را برای دريافت اطلاعات و اخبار پايگاه در كادر زير وارد كنيد.

آمار سایت

  • كل کاربران ثبت شده: 2253 کاربر
  • کاربران حاضر در وبگاه: 0 کاربر
  • ميهمانان در حال بازديد: 49 کاربر
  • تمام بازديد‌ها: 2940475 بازدید
  • بازديد 24 ساعت قبل: 17400 بازدید

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی گلستان می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : مدیریت آمار و فناوری اطلاعات

Designed & Developed by : Golestan University of Medical Sciences