:: درباره ما ::
صفحه اصلی::
در باره شهرستان کردکوی::
شرح وظایف واحدها::
مطالب آموزشی::
اخبار::
ارتباط با ما::
گالری تصاویر::
فناوری اطلاعات دانشگاه::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الكترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در كادر زیر وارد كنید.
:: ... ::

 AWT IMAGE

:: اخبار : اختتامیه برنامه سفیران سلامت دانش آموزی در شهرستان کردکوی انجام شد ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۲/۲۶ | 
در روز دوشنبه 97/2/24 اختتامیه برنامه سفیران سلامت دانش آموزشی د رسالن کوثر ادار ه آموزش وپرورش با حضور کارکنان سلامت و تندرستی آموزش و پرورش استان و کارشناسان مرکز   بهداشت شهرستان برگزار گردید. در این همایش سفیران دانش آموزی برنامه هایی از قبیل اجرای سرود ، مقاله داشتند و در پایان از سفیران دانش اموزی و مدیران و مراقبین سلامت برتر تقدیر و تشکر بعمل آمد .
>
:: اخبار : جشن روز ماما در شهرستان کردکوی برگزار گردید ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۲/۱۹ | 
به مناسبت روز جهانی ماما ، همایش پیاده روی و جشن روز ماما با شرکت پرسنل سلامت خانوده و جمعیت شهرستان کردکوی برگزار گردید.  
 تولد نوزاد از زیباترین لحظه های حیات بشر ونمادآفرینش ولطف پروردگار مهربان به انسانهاست و آنان که با تلاشی خستگی ناپذیر وزحماتی ارزشمند ، باروری سالم وزایمان ایمن را به مادران هدیه می دهند، زمینه ساز پرورش انسان های برومند وخلاق و باعث رشد و تعالی جامعه هستند.    
به همین مناسبت ،  مراسم پیاده روی و جشنی با برگزاری مسابقات ورزشی و اهدائ جوایز در شهرستان کردکوی برگزار گردید.    
>
:: اخبار : مرکز طب کار بخش دولتی در مرکز بهداشت شهرستان کردکوی افتتاح شد ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۲/۸ | 
مرکز طب کار بخش دولتی مرکز بهداشت شهرستان کردکوی در مورخه 8/2/97 با حضور ریاست محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی و ریاست اداره تعاون و رفاه و امور اجتماعی و جمعی از مسئولین محترم ادارات در مرکز بهداشت شهری شماره یک کردکوی افتتاح گردید .
​در این مرکز شاغلین کارگاه ها و کاخانه جات توسط پزشک دوره دیده طب کار به منظور بررسی اثرات و عوامل زیان آور محیط کار بر سلامت شاغلین مورد معاینه قرار می گیرند .
​امید است با ارائه این خدمات گامی در جهت حفظ و ارتقاء سطح سلامت شاغلین کارگاه های منطقه برداشته شود .
>
:: اخبار : برپایی دو میز خدمت در نماز جمعه مورخه 7/2/97 به مناسبت هفته سلامت در شهرستان کردکوی ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۲/۸ | 
در راستای ارائه خدمت به شهروندان شهرستان کردکوی شبکه بهداشت و درمان این شهرستان در اقدامی به برپایی دو میز خدمت در نماز جمعه این شهرستان در مورخه 7/2/97 در دو سمت خواهران و برادران پرداختند .
​در این میز خدمت خدماتی همچون اندازه گیری فشار خون ، قد ، وزن ، BMI و تقدیم پمفلتهای بهداشتی در موضوعات مختلف و کتابچه های مختلف به شهروندان شریف کردکویی ارائه گردید .
>
:: اخبار : سخنرانی دکتر آرش نقی پور مدیریت شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کردکوی در نماز جمعه به مناسبت هفته سلامت 1397 ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۲/۸ | 
در راستای برنامه های هفته سلامت سال 1397 دکتر آرش نقی پور مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی با هماهنگی ستاد اقامه نماز جمعه این شهرستان در راستای شعار سال با عنوان پوشش همگانی سلامت برای همه در همه جا در نماز جمعه مورخه 7/2/97 به ایراد سخن پرداختند .
 
>
:: اخبار : عیادت از بیماران بستری بیمارستان امیرالمومنین (ع) کردکوی توسط مدیریت شبکه بهداشت و درمان این شهرستان ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۲/۵ | 
در پنجمین روز از هفته سلامت سال 1397 طبق سنوات گذشته مدیریت محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی آقای دکتر نقی پور به همراه خانم فرهادی کارشناس بهداشت خانواده معاونت بهداشتی و مدیریت بیمارستان و تعدادی از مسئولین واحد های ستادی به عیادت بیماران بستری در بیمارستان امیرالمومنین (ع) این شهرستان پرداخته و با اهدای گل به ایشان از آنها دلجویی کردند و در ادامه ضمن عرض خسته نباشید به پرسنل بیمارستان با اهداء شاخه گلی هفته سلامت را به ایشان تبریک گفتند .
>
:: اخبار : برگزاری کلاس آموزشی اقدامات خانوار در بروز بلایای طبیعی و اجرای مسابقه محتویات کیف اضطراری به مناسبت هفته سلامت در شهرستان کردکوی ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۲/۵ | 
در پنجمین روز هفته سلامت به منظور آشنایی بیشتر خانوارها با اقدامات خانوار در شرایط اضطراری وبلایا،کلاس آموزشی با دعوت از خانمهای خانه دار در محل خانه بهداشت روستای میاندره از مرکز بهداشت شهرستان کردکوی برگزار گردید در این جلسه رابط بلایای شهرستان به اهمیت آمادگی خانوارها برای مقبله با بلایای  طبیعی پرداختند در پایان با برگزاری مسابقه با عنوان محتویات کیف اضطراری میزان اثربخشی آموزش ارزیابی گردید وبه یکنفر از حاضرین که کاملترین محتویات را اعلام نمودند جایزه اهدا گردید .
 
>
:: اخبار : برگزاری کارناوال موتوری ادارات شهرستان کردکوی به مناسبت هفته سلامت 1397 ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۲/۳ | 

به مناسبت هفته ی سلامت و در جهت حساس سازی شهروندان کردکویی کارناوال موتوری اتومبیل های شبکه بهداشت و درمان با همراهی ادارات حامی سلامت در شهرستان کردکوی برگزار شد .

شرکت کنندگان در برنامه با حرکت از مقابل شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی به کلیه مناطق شهری رفته و این کارناوال را برگزار کردند .

>
:: اخبار : ایستگاه سلامتی با رویکرد پیشگیری از دیابت به مناسبت هفته سلامت در شهرستان کردکوی برپا گردید ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۲/۲ | 
به مناسبت هفته سلامت دو ایستگاه سلامتی یکی در مقابل مرکز بهداشت شهرستان و دیگری در بیمارستان امیرالمومنین با هدف پیشگیری از دیابت  برپا گردید.دراین ایستگاهها کارشناسان بهداشت و هلال احمر اندازه گیری فشار خون و BMI و تکمیل فرم خطرسنجی جهت مراجعین را انجام می دهند.و افرادی که نیاز به خدمات آزمایشگاهی دارند به آزمایشگاه مرکز بهداشت شهرستان ارجاع می دهند.
>
:: اخبار : زنگ سلامت به مناسبت هفته سلامت در شهرستان کردکوی نواخته شد ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۲/۲ | 
 بمناسبت هفته سلامت سال 97 با شعار پوشش همگانی سلامت برای همه در همه جا ، مراسم زنگ سلامت با حضور اعضاء کارگروه سلامت ومسئولین واحدهای ستاد مرکز بهداشت  شهرستان کردکوی ، دردبستان فرهنگیان این شهرستان برگزار گردید. دراین مراسم خانم دکترکردی مدیرگروه محترم واحد سلامت خانواده معاونت بهداشتی درزمینهشعارسال سخنرانی نمودند . درادامه فعالیتهایی نظیر اجرای گروه سرود توسط گروه سرود سفیران سلامت، مسابقه نقاشی وجشنواره میان وعده سالم نیزدراین مراسم اجرا شد و ازسفیران سلامت دانش آموزی تجلیل بعمل آمد.
>
:: اخبار : دکتر نقی پور مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی از زحمتکشان آزمایشگاه مرکزی کردکوی تقدیر به عمل آورد ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۲/۱ | 

ضمن تبریک سی ام فروردین ماه روز آزمایشگاهیان به این سربازان گمنام و بی ادعای عرصه بهداشت ودرمان که بحق زیربنای فعالیتهای مربوط به سلامت جامعه هستند. در راستای این مناسبت همکاران آزمایشگاهی در آزمایشگاه مرکز بهداشت کردکوی با برگزاری جشنی که ریاست محترم مرکز بهداشت دکتر نقی پور نیز  درآن حضور داشتند به بزرگداشت این مناسبت پرداختند. دراین مراسم دکترنقی پوربا تبیین جایگاه آزمایشگاهیان درتامین سلامت جامعه خاطر نشان کردند وظیفه ماست با تلاش هرچه بیشتر درروشن نمودن جایگاه واقعی آزمایشگاهیان به جامعه بکوشیم .درضمن درقالب این مراسم تقدیرنامه هایی جهت قدردانی به همکاران اعطاء شد.

>
:: اخبار : دیدار مدیر و کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی با امام جمعه محترم شهرستان ، به مناسب هفته سلامت ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱/۳۰ | 
بمناسبت آغاز هفته سلامت سال 1397 سرپرست شبکه بهداشت و درمان کردکوی به اتفاق جمعی از از کارکنان این مرکز و اعضای بسیج جامعه پزشکی شهرستان در تاریخ 97/1/30 با امام جمعه محترم شهرستان حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای شاعری دیدار کردند و از رهنمودهای ایشان بهره مند گردیدند .
در این دیدار دکتر آرش نقی پور ، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی ، طبق سنوات گذشته گوشه ای از خدمات بهداشتی و درمانی در سطح شهرستان را اشاره نمودند و شعار هفته سلامت که پوشش همگانی سلامت برای همه و در  همه جا می باشد را تشریح نموده و از امام جمعه محترم خواستار شدند تا در جهت هرچه  بهتر برگزار شدن برنامه های سلامت و ارتقای سطح سلامت شهروندان کردکویی تلاشهای خود را ادامه داده و سایر ادارات شهرستان را نیز در این حوزه همراه نمایند .
امام جمعه محترم شهرستان نیز ضمن تشکر از خدمات شبانه روزی پرسنل خدوم و زحمتکش مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان آمادگی خود را در جهت کمک به هرچه بهتر برگزار شدن برنامه های بهداشتی و درمانی اعلام نمودند .
>
:: اخبار : بازدید ریاست دانشگاه علوم پزشکی گلستان از شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان امیرالمومنین (ع) شهرستان کردکوی ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱/۱۹ | 
آقای دکتر فاضل ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گلستان به همراه دکتر رستمانی مدیریت حراست دانشگاه و دکتر رجایی معاونت آموزشی و دکتر ثلبی مهاونت غذا دارو دانشگاه علوم پزشکی گلستان از شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی و بیمارستان امام علی (ع) این شهرستان بازدید نمودند .
​در این بازدید ابتدا در محل فرمانداری شهرستان جلسه ای با امام جمعه محترم شهرستان و فرماندار و مدیریت شبکه بهداشت و درمان و ریاست بیمارستان و میهمانان استانی برگزار شد که در این جلسه گزارشی از وضع موجود شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان و چالشهای موجود ارائه گردید و در ادامه به بررسی ظرفیت های شهرستان در راستای هرچه بهتر عملیاتی شدن برنامه ها و ارائه خدمات با کیفیت تر به شهروندان کردکویی پرداخته شد.
​در ادامه با حضور در مزار شهدای گمنام به ساحت مقدس ایشان ادای احترام نموده  و بعد در بیمارستان امیرالمومنین (ع) شهرستان حضور یافته و ضمن عرض خسته نباشد به همکاران بیمارستانی از بخش های فعال و پروژه های در حال ساخت این بیمارستان دیدن کردند .
>
:: اخبار : همایش پیاده روی به مناسبت هفته سلامت مردان ایرانی در شهرستان کردکوی برگزار شد. ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۲/۶ | 
با عنایت به شعار امسال هفته ملی سلامت مردان ایرانی " ورزش کلید طلایی سلامت مردان " فعالیت های متنوع ورزشی در این شهرستان از جمله " برگزاری مسابقات ورزشی فوتسال - دارت - تنیس و ... در شهرستان برگزار گردیدکه پیاده روی نیز از جمله برنامه های در نظر گرفته شده بود. همچنین مسابقه دارت و طناب کشی نیز در روز پیاده روی برگزار شد که در پایان به برندگان جوایزی به رسم یادبود اهدا گردید."
>
:: اخبار : طرح موضوع هفته سلامت مردان ایرانی در گروه مدیریت شهرستان کردکوی ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۲/۶ | 
با عنایت به شعار امسال هفته ملی سلامت مردان ایرانی " ورزش کلید طلایی سلامت مردان "  و با توجه به مکاتبات استانی و با توجه به لزوم همکاری و تعامل کلیه واحد های فنی در پیشبرد اهداف این هفته موضوع در گروه مدیریت شهرستان طرح شد .کلیه همکاران با امادگی قبلی در جلسه حضور یافتند و فعالیت های خود را با توجه به گروه های هدف واحد مربوطه طرح نمودند. برگزاری جلسات اموزشی در کارخانه ها - برگزاری مسابقات اشپزی و جشنواره غذا - برگزاری جلسات اطلاع رسانی و مسابقات ورزشی در مدارس  و .... از جمله فعالیت های پیش بینی شده جهت این هفته بود.
>
:: اخبار : دومین کمیته بررسی مرگ 30 تا 70 سال در شهرستان کردکوی برگزار گردید ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۲/۶ | 
 کمیته بررسی مرگ 30 تا 70 سال در شهرستان کردکوی  با حضور مدیریت شبکه بهداشت و درمان ، سرپرستان مراکز بهداشتی درمانی و سایر اعضا در سالن اموزش ستاد شهرستان کردکوی برگزار گردید.در این کمیته آمار و شاخص های مربوط به  مرگ های  70 – 30 سال شهرستان به تفکیک سن، جنس، شهری و روستایی و علت ها و علل شایع در شهرستان  بررسی گردید. سپس در ادامه مطلب اموزشی فشار خون توسط همکار محترم پزشک جهت همکاران مرور شد.در ادامه شاخص های مرگ مراکز بهداشتی نیز توسط سرپرستان محترم بررسی شد.ثبت مرگ های گروه های سنی در پایان ماه در سامانه مربوطه ، اموزش و مراقبت گروه های هدف ،ثبت دقیق مشخصات افراد فوت شده و ... ازجمله مصوبات این کمیته بوده است.))
>
:: اخبار : جلسه آموزشی نرم افزار اندرویدی سامانه جامع بازرسی در شهرستان کردکوی برگزار شد ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ | 
جلسه آموزشی نحوه کار با نرم افزار اندرویدی سامانه جامع بازرسی جهت کارشناسان بهداشت محیط و حرفه ای شاغل در مراکز جامع سلامت شهری و روستایی شهرستان کردکوی در محل سالن اجتماعات مرکز بهداشت شهرستان کردکوی برگزار شد . در این کارگاه آقای مهندس زرگران مسئول فناوری اطلاعات مرکز بهداشت شهرستان کلیه مراحل نصب و راه اندازی و استفاده از این نرم افزار را به مدعوین محترم آموزش داده و در ادامه یک دستگاه تبلت جهت اجرای طرح در اختیار هریک از کارشناسان و کاردانان بهداشت محیط و حرفه این شهرستان قرار گرفت .
 
>
:: اخبار : آئین کلنگ زنی مرکز بهداشتی درمانی روستای یساقی شهرستان کردکوی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد. ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ | 

آئین کلنگ زنی مرکز مرکز جامع خدمات سلامت روستای یساقی شهرستان کردکوی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

قرار است این پروژه ظرف مدت یک سال با هزینه ای بالغ بر 1 میلیارد و دویست و پنجاه میلیون تومان با زیربنای 850 متر مترمربع احداث شود.

برنامه ریزی شده این پروژه در دهه فجر سال آینده افتتاح و به بهره برداری برسد.

جمالی فرماندار کردکوی، دکتر عارف نیا معاون بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت دانشگاه علوم پزشکی گلستان، روحانی فر بخشدار مرکزی شهرستان و دکتر آرش نقی پور مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی در این مراسم حضور داشتند.

>
:: اخبار : ویزیت رایگان بیماران توسط بسیج جامعه پزشکی در شهرستان کردکوی به مناسبت دهه مبارکه فجر ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ | 

به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی اهالی روستای حاجی آباد از توابع شهرستان کردکوی توسط تیم بسیج جامعه پزشکی این شهرستان توسط آقای دکتر نسیمی واعضاء تیم همراهش مورد ویزیت رایگان قرار گرفته و داروهای مورد نیازشان به آنان اهداء گردید.

>
:: اخبار : مراسم غبار روبی مزار پاک شهیدان در شهرستان کردکوی به مناسبت دهه مبارکه فجر برگزار گردید ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ | 

در مراسمی جهت گرامیداشت دهه مبارکه فجر، مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی و بیعت دوباره با آرمان های امام راحل ( ره )  در مزار شهدای شهرستان کردکوی حضور پیدا کرده و قبور مطهر شهداء را با عطر و غبار روبی کرده و شستشو دادند .
گفتنی است مدیران و مسئولین واحد های شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی هم مدیران دستگاه های اجرایی را در این مراسم همراهی کردند.

>
گرامیداشت

گرامیداشت

::
ورود کاربران
نام کاربری
رمز عبور
ورود خودکار
بازیابی رمز عبور
::
آمار کاربران
:. کل کاربران ثبت شده: 1665
:. کاربران حاضر در وبگاه: 0
:. میهمانان در حال بازدید: 81
::
آمار بازدیدها
:. آمار بازدید‌های تمام پایگاه:
تمام بازدید‌ها: 26365807
بازدید 24 ساعت قبل: 26148
:.آمار بازدید‌های بخش جاری:
تمام بازدید‌ها: 169966
بازدید 24 ساعت قبل: 150
::
آخرین بروزرسانی
چهارشنبه ۱۳۹۷/۲/۲۶
::
اتاق‌هاى گفتگو:
Persian site map - English site map - Created in 0.18 seconds with 151 queries by YEKTAWEB 3647