اخبار کتابخانه مرکزی

چهارمین کنگره سالانه متخصصان علوم اطلاعات
چهارمین کنگره سالانه متخصصان علوم اطلاعات در روزهای شنبه و یکشنبه 26 و 27 آبان ماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود. موضوع اصلی این کنگره «آموزش دانشگاهی، تواندمندسازی نیروی انسانی، پویایی حرفه» است. دبیر علمی چهارمین کنگره متخصصان علوم اطلاعات دکتر رحمت الله فتاحی و دبیر اجرایی سید ابراهیم عمرانی هستند.
 علاقه‌مندانی که امکان حضور در چهارمین کنگره سالانه متخصصان علوم اطلاعات را ندارند، به صورت غیر حضوری (از راه دور) می‌توانند در کنگره شرکت کنند.
  • این نام‌نویسی ویژه افرادی است که امکان شرکت حضوری در کنگره را ندارند.
  • هزینه نام‌نویسی غیرحضوری 500،000 ریال است.
  • گواهی شرکت غیرحضوری از سوی انجمن صادر می شود و فقط ازطریق آرموک قابل دریافت است.
 

برگزاری دومین همایش ملی کتابداری پزشکی و اطلاعات سلامت

در آستانه هفته کتاب و کتابخوانی "دومین همایش ملی کتابداران پزشکی و اطلاعات سلامت"به همت مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت و با همکاری و میزبانی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در سالن شهید احمدی روشن این دانشگاه در روز پنجشنبه ۲۴ آبان ماه برگزار می شود.


این همایش یک روزه در راستای تقدیر از خدمات کتابداران برتر دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور برگزار می‌شود که جمعی از آنان در این همایش معرفی ، و مورد تقدیر قرار می‌گیرندعلاوه بر حضور مسئولان وزارت بهداشت و روسای کتابخانه‌های  دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور، جمع بزرگی از کتابداران و اساتید پیشکسوت کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی در این  همایش شرکت می‌کنند.


برقرار دسترسی مجدد به بانک اطلاعاتی UptoDate
اطلاعیه:   به اطلاع می رساند پیرو پیگیری های مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی وزارت بهداشت، دسترسی به پایگاه اطلاعاتی  UptoDate مجددا برقرار گردید. 
مورخ 97/07/22

برقرار دسترسی مجدد به بانک اطلاعاتی Ovid
اطلاعیه:   به اطلاع می رساند پیرو پیگیری های مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی وزارت بهداشت، دسترسی به پایگاه اطلاعاتی  Ovid مجددا برقرار گردید. 

برگزاری تور کتابخانه گردی
همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید تور کتابخانه گردی با هدف آشنایی دانشجویان جدید الورود با فرایند ها و فعالیت های بخش های مختلف کتابخانه های دانشگاه در روزهای یکشنبه مورخ ۹۷/۰۷/۰۸ و ۹۷/۰۷/15 در محل کتابخانه مرکزی دانشگاه برگزار گردید. 

دسترسی سریع

آمار سایت
  • كل کاربران ثبت شده: 2020 کاربر
  • کاربران حاضر در وبگاه: 0 کاربر
  • ميهمانان در حال بازديد: 76 کاربر
  • تمام بازديد‌ها: 105200 بازدید
  • بازديد 24 ساعت قبل: 36560 بازدید
  • آخرین بروزرسانی:۱۳۹۷/۹/۲۱

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کتابخانه مرکزی می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2018 All Rights Reserved | digital library

Designed & Developed by : Yektaweb