برگشت به صفحه اول سایت برگشت به صفحه اول این زیربخش نقشه سایت
صفحه اصلی::
معرفی شهرستان رامیان::
معرفی شبکه بهداشت و درمان شهرستان::
شبکه بهداشت و درمان رامیان::
مرکز بهداشت رامیان::
بیمارستان امام رضا(ع)::
اخبار و رویدادهای روزانه::
پیام های بهداشتی::
گالری تصاویر::
ارتباط با ما::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الكترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در كادر زیر وارد كنید.
:: به سایت شبکه بهداشت و درمان شهرستان رامیان خوش آمدید. ::

.

:: روابط عمومی : بازدید ریاست دانشگاه از شبکه و مرکز بهداشت شهرستان رامیان ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۴/۸/۲۷ | 
AWT IMAGE

دکتر ریاحی ریاست محترم دانشگاه و هیئت همراه به اتفاق دکتر صابری نماینده شهرستان های رامیان و آزادشهر و مهندس صادقلو فرماندار شهرستان رامیان از بیمارستان امام رضا (ع) خان ببین بازدید نموده و در خصوص ارتقاء بیشتر کیفیت ارائه خدمات درمانی به مراجعین تاکید داشتند.  

در ادامه دکتر ریاحی در خصوص الزامات ارائه خدمت مناسب ،عادلانه و درخور ،کاهش هزینه های درمانی و تاثیر آن در اجتماع به عنوان یکی از مهمترین سیاست های حاکمیتی دولت در حوزه سلامت را متذکر گردیدند.

در خاتمه این هیئت از آزمایشگاه مرکز بهداشتی درمانی شهر خانببین ، زمین اهدائی مرکز جامع سلامت شهر دلند ،مراحل اجرای ساختمان مرکز جامع سلامت شهر رامیان و ساختمان ستاد شهرستان بازدید نمودند. 

>
:: روابط عمومی : بازدید فرماندار از پروژه مرکز جامع سلامت شهر رامیان ::
AWT IMAGEفرماندار و سرپرست شبکه و مرکز بهداشت شهرستان رامیان از مراحل ساخت پروژه مرکز جامع سلامت شهر رامیان بازدید کردند و در جریان نحوه اجرا و میزان پیشرفت فیزیکی این پروژه قرار گرفتند.

مهندس صادقلو فرماندار در حاشیه این بازدید ایجاد مراکز جامع سلامت را در جهت بهبود و ارتقاء وضعیت سلامت مردم دانست و گفت: احداث مراکز جامع سلامت در شهرهای رامیان و دلند گامی در جهت دسترسی سریع و آسان به مراکز بهداشتی و درمانی،  کاهش  هزینه های درمانی و حل مشکلات تخصصی پزشکی مردم شهرستان خواهد بود.مهندس صادقلو با توجه به ضرورت و نیاز مردم شهرستان به خدمات این مرکز به تسریع در اجرای پروژه تاکید کرد.

>
:: روابط عمومی : تقدیر فرماندار شهرستان رامیان از پرسنل اورژانس 115 در سالگرد تاسیس اورژانس ::
AWT IMAGEبه مناسبت سالگرد تاسیس اورژانس ،فرماندارشهرستان رامیان و معاون ایشان به همراه سرپرست شبکه و مرکز بهداشت شهرستان از پایگاه اورژانس 115 رامیان بازدید نمودند و طی نشستی صمیمانه با پرسنل این پایگاه از خدمات آنان قدردانی و لوح تقدیر اهداء کردند.
>
:: روابط عمومی : آئین تودیع و معارفه سرپرست شبکه و مرکز بهداشت شهرستان رامیان ::
AWT IMAGE آئین تودیع و معارفه سرپرست شبکه و مرکز بهداشت شهرستان رامیان با حضور معاون بهداشتی دانشگاه ،معاون فرماندار و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در سالن اجتماعات شبکه و مرکز بهداشت این شهرستان برگزار شد.
>
:: شبکه بهداشت و درمان رامیان : عطرافشانی و غبار روبی گلزار شهدا توسط بسیج جامعه پزشکی رامیان ::
AWT IMAGE

  به مناسبت فرارسیدن هفته دولت و تجدید میثاق با آرمان های والای شهدا ، کارکنان بسیج جامعه پزشکی مرکز بهداشت شهرستان رامیان ، به همراه فرماندار ، روسا و کارکنان ادارات شهرستان ، با قرائت فاتحه ، به غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدای گمنام اقدام کردند.

>
:: روابط عمومی : حضور کارکنان و بسیج جامعه پزشکی رامیان درمراسم استقبال از کاروان شهدای غواص ::
AWT IMAGE

همزمان با مراسم استقبال پرشور مردم شهرستان رامیان از کاروان شهدای غواص، کارکنان و بسیج جامعه پزشکی شهرستان در شهرهای رامیان،خانببین و دلند در این مراسم شرکت نمودند.

>
:: بهبود تغذیه : سبد غذایی حمایتی زنان باردار واجد شرایط در شهرستان رامیان توزیع شد. ::
AWT IMAGEدر راستای اجرای طرح حمایتی تغذیه زنان باردار تعداد 240 سبد غذایی جهت 120نفر زن باردار واجد شرایط ،توسط مرکز بهداشت شهرستان رامیان و با همکاری بنیاد علوی تهیه و توزیع گردید.
>
:: روابط عمومی : جلسه گروه مدیریت شبکه و مرکز بهداشت شهرستان رامیان برگزارشد ::
AWT IMAGEجلسه گروه مدیریت شبکه و مرکز بهداشت شهرستان رامیان با حضور سرپرست شبکه و مرکز بهداشت و مسئولین واحد های فنی و پشتیبانی ستاد در اتاق کنفرانس برگزار گردید. در این جلسه ابتدا گزارش روند اجرا و پیگیری مصوبات جلسه قبل توسط مسئولین واحدها ارائه شد و در ادامه چالشها و مشکلات پیش رو مطرح ،بررسی و مصوبات مربوطه جهت رفع آن تصویب گردید.
>
:: سلامت خانواده : کمیته بررسی مرگ و میر کودکان شهرستان رامیان برگزار شد. ::
AWT IMAGEکمیته بررسی مرگ و میر کودکان شهرستان رامیان با حضور سرپرست مرکز بهداشت شهرستان،متخصص اطفال ،کارشناس مسئول و کارشناسان  واحد سلامت خانواده و پزشکان مراکز مربوطه برگزار شد. در این جلسه پرونده کودکان متوفی مورد تحلیل قرار گرفت و نقاط ضعف و قوت آنها از نظر مراقبت های دوران بارداری ، پس از زایمان و نیز مراقبتهای کودک بررسی گردید.
>
:: سلامت مدارس : اجرای طرح معاینات دانش آموزان پایه اول و سوم متوسطه 1 در شهرستان رامیان ::
AWT IMAGEدر راستای ابلاغ معاونت بهداشتی استان مبنی بر اجرای طرح معاینات دانش آموزان سایر پایه ها(پایه اول و سوم متوسطه 1) در فصل تابستان ، این طرح با هماهنگی اداره آموزش و پرورش و با همکاری پزشکان مراکز بهداشتی درمانی شهرستان رامیان آغاز و در حال اجرا می باشد.
>
:: سلامت مدارس : جلسه هماهنگی با پزشکان در اجرای طرح معاینات جوانان در شهرستان رامیان برگزار شد. ::
AWT IMAGE

با عنایت به آغاز اجرای طرح معاینات ده درصد جوانان 29-18 سال شهرستان رامیان جلسه هماهنگی با پزشکان خانواده مراکز بهداشتی درمانی برگزار شد. در این جلسه ابتدا خانم دکتر انوری مدیریت شبکه و مرکز بهداشت شهرستان در خصوص اهداف برنامه و اهمیت اجرای این طرح صحبت نمودند و در ادامه کارشناس سلامت مدارس نحوه اجرای طرح و تکمیل شناسنامه سلامت جوانان را بیان نمودند. 

>
:: روابط عمومی : برپایی پایگاه خودمراقبتی در شب 23 ماه مبارک رمضان و روز قدس در رامیان ::
AWT IMAGE

به مناسبت فرا رسیدن شب احیای 23 ماه مبارک رمضان و روز قدس ، پایگاه خودمراقبتی (اندازه گیری فشار خون و سنجش BMI ) ، مشاوره پزشکی و تعذیه در محل مصلی و مسیر راهپیمایی روزه داران و نمازگزاران شهر رامیان برپا گردید. .

>
:: سلامت روان : جلسات آموزشی پیشگیری از اعتیاد در مساجد شهرستان رامیان برگزار شد ::
AWT IMAGEبه مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر "5 الی 11 تیر ماه " و با هدف اطلاع رسانی شعار این هفته به مردم  در محافل مذهبی ماه مبارک رمضان ، طبق برنامه ریزی انجام شده جلسات آموزشی پیشگیری از اعتیاد توسط کارشناسان سلامت روان شهرستان رامیان در مساجد این شهرستان برگزار گردید.
>
:: بهداشت محیط وحرفه ای : بازدید مشترک سرپرست شبکه و مرکز بهداشت و دادستان رامیان از معدن رضی ::
AWT IMAGE

سرپرست شبکه و مرکز بهداشت و هیات همراه (سرپرست واحد بهداشت محیط و حرفه ای و کارشناس بهداشت حرفه ای) و دادستان رامیان از معدن رضی بازدید نمودند و طی جلسه ای با سرپرست این معدن به بررسی مسائل ایمنی و بهداشت محیط کار و ایمنی و سلامت کارگران پرداختند. 

 

>
:: روابط عمومی : جلسه شورای خیرین سلامت شهرستان رامیان برگزار شد ::
AWT IMAGEجلسه شورای خیرین سلامت شهرستان رامیان با حضور اعضاء شورا در سالن کنفرانس مرکز بهداشت برگزار گردید . در این جلسه پیگیری مصوبات جلسه قبلی شورا انجام شد و پیشنهادات جدید توسط اعضاء مطرح ،بررسی و مصوبات جدید تصویب گردید.
>
:: روابط عمومی : جلسه شورای بهورزی شهرستان رامیان برگزار شد ::
AWT IMAGEجلسه شورای بهورزی شهرستان رامیان با حضور سرپرست شبکه و مرکز بهداشت واعضای شورای بهورزی شهرستان در سالن کنفرانس این مرکز برگزار شد.در ابتدا دکتر انوری در خصوص نقش و اهمیت خدمات بهورزان در سیستم سلامت مطالبی را بیان نمودند و از عملکرد بهورزان شهرستان قدردانی نمودند و در ادامه مشکلات بهورزان مطرح و بررسی و مصوبات لازم جهت رفع آن تصویب شد.
>
:: سلامت مدارس : افتتاح پایگاه سنجش سلامت نوآموزان در رامیان ::
AWT IMAGEپایگاه سنجش سلامت نوآموزان سال تحصیلی 95-94 در شهر رامیان افتتاح گردید.قابل ذکر است که همزمان 6 پایگاه سنجش با هدف ارائه خدمات سلامت به نوآموزان در شهرستان رامیان شروع به کار نمودند.
>
:: روابط عمومی : برگزاری جشن نیمه شعبان در شهرستان رامیان ::
AWT IMAGEبه مناسبت فرا رسیدن نیمه شعبان ، میلاد فرخنده حضرت مهدی (عج) مراسم جشن باشکوهی با حضور سرپرست و کارکنان شبکه و مرکز بهداشت شهرستان رامیان در محل نمازخانه این مرکز برگزار گردید.
>
:: روابط عمومی : جلسه آموزشی سبک زندگی سالم جهت کارکنان جوان مرکز بهداشت رامیان برگزار شد ::
AWT IMAGEبه مناسبت هفته ملی جوان (13-7 خرداد ) با شعار"پویایی ،بالندگی و جوانی جمعیت " کلاس آموزشی سبک زندگی سالم جهت کارکنان جوان (29-18 ساله ) مرکز بهداشت شهرستان رامیان در سالن اجتماعات این مرکز برگزار شد و در پایان مسابقه دارت بین کارکنان برگزار گردید.
>
:: سلامت مدارس : جلسه آموزشی طرح سنجش سلامت نوآموزان جهت پزشکان شهرستان رامیان برگزار شد. ::
AWT IMAGEجلسه آموزشی و توجیهی  طرح سنجش سلامت نو آموزان سال تحصیلی 95-94 توسط کارشناس سلامت مدارس مرکز بهداشت شهرستان رامیان جهت پزشکان مراکز بهداشتی درمانی با هدف ارتقاء کیفیت غربالگری در سالن کنفرانس مرکز بهداشت رامیان برگزار شد.
>
پیوندها
::
خواندنی ها

  یک شکل پایه یادگیری در نوزادان در هنگام خواب کشف شده که در بزرگسالان وجود ندارد.

  نتایج تحقیقات جدید نشان می دهد که نوزادان هنگام خواب نیز مشغول یادگیری هستند .پژوهشگران در گزارش جدید خود عنوان می کنند که نوزادانی که روزانه ۱۶ تا ۱۸ ساعت در روز می خوابند، حتی در هنگام خواب نیز در حال یادگیری هستند .

 

 

 

::
ورود کاربران
نام کاربری
رمز عبور
ورود خودکار
بازیابی رمز عبور
::
آمار کاربران
:. کل کاربران ثبت شده: 1614
:. کاربران حاضر در وبگاه: 2
:. میهمانان در حال بازدید: 82
::
آمار بازدیدها
:. آمار بازدید‌های تمام پایگاه:
تمام بازدید‌ها: 28274608
بازدید 24 ساعت قبل: 24822
:.آمار بازدید‌های بخش جاری:
تمام بازدید‌ها: 102315
بازدید 24 ساعت قبل: 55
::
آخرین بروزرسانی
چهارشنبه ۱۳۹۴/۸/۲۷
::
زنگ تفریح

  ù عده ای جهانگرد مشغول تماشای آبشار نیاگارا بودند که راهنمای جهانگردان با عصبانیت در بلند گو فریاد زد: اگه این خانمها ساکت شوند شما بخوبی می تونید صدای این آبشار عظیم را بشنوید!!!

  ùمرد خسیسی که سی سال قبل از یک فروشگاه کفشی خریده بود، دوباره وارد همان مغازه شد و گفت: ما باز آمدیم!

    ùدو نفر در طول مهمانی کنار هم نشسته بودند و یک کلمه هم با هم حرف نزدند. پس از دو ساعت یکی از آنها به دیگری گفت: پیشنهاد می‏کنم حالا در مورد موضوع دیگری سکوت کنیم!

  ùصاحبخانه: هر وقت می‌گویم اجاره را بده، می‌گویی: بگذار حقوق بگیرم، پس کی حقوق می‌گیری؟ مستاجر: هر وقت که استخدام شدم!

 

::
کاربران حاضر در پایگاه: [btorkman message ] [crc1 message ]
Persian site map - English site map - Created in 0.09 seconds with 75 queries by YEKTAWEB 3731