اخبار بیمارستان : برگزاری سومین دوره مجمع خیرین سلامت شهرستان مینودشت

سومین دوره انتخابات شورای خیرین سلامت شهرستان مینودشت با حضور حاج آقا حسینی امام جمعه شهرستان، حاج آقا لیوانی  ریاست خیرین استان ،مدیریت شبکه بهداشت ودرمان ، معاونت فرماندار، دکتر امین روان مدیر عامل مجمع خیرین ، علی بزرگمهر دبیر مجمع خیرین ، اعضا وهیئت مدیره خیرین سلامت شهرستان مینودشت برگزار گردید .
دکتر ابراهیم فدائی مدیریت شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مینودشت ضمن عرض خیر مقدم و خوشآمد گویی به میهمانان وخیرین عزیز سلامت گفت: خیرین سلامت بازوان توانمند عرصه سلامت هستند وبا همین دستان پرتوان خیرین گره های بزرگی در جهت نیاز های اساسی مردم گشوده شده است . دکتر فدائی یادآور شد ، هرجا مردم هستند امکانات باید بطور کامل مهیا باشد وعدالت محوری در جامعه رعایت گردد. وبرای دستیابی به حق سلامت بهداشت و درمان که جزء حقوق بنیادین مردم است به درستی در قانون اساسی بر آن تاکید گردیده است وما مسولین می‌بایست در وزارت بهداشت ودرمان با برنامه ریزی دقیق، اصولی، کارشناسی شده و منطبق با واقعیتهای جامعه‌ی کنونی و توجه ویژه به خواسته ها و مشکلات عینی مردم در حوزه‌ی سلامت، بهداشت و درمان با توانی دوچندان خدمت صادقانه را برای این مردم عزیز به ارمغان بیاوریم . در پایان عرایض خود از خیرین سلامت خواست با تمام توان خود وبا همکاری تنگاتنگ مسئولان دلسوزشهرستان واستان در جهت کمبودهای بخش بهداشت ودرمان من جمله بیمارستان یکصد وپنجاه تختخوابی تلاش وکوشش نمایند واز هیچ کاری در این زمینه کوتاهی نکنند.  
در ادامه حاج آقا حسینی امام جمعه مینودشت از مجمع خیرین شهرستان واستان تقدیر وتشکر نمود وی گفت: نیکی و نیکوکاری در اشکال مختلف و متنوعی ظهور و بروز می کند. قرآن در سه دسته ارتباط خدا با انسان، انسان با خدا و انسان با انسان دیگر، مصادیق زیادی را برای نیکوکار بیان می‌کند؛ زیرا تنها مومنان با پذیرش خالقیت و ربوبیت الهی و نیز باور به روز رستاخیز و مسئله پاداش و کیفر در آخرت است که به احسان روی می آورند و به عنوان بنده خاص الهی در خدمت به دیگران می کوشند و از هیچ کوشش و تلاشی برای رفع و دفع نیازهای متنوع دیگران دست نمی شویند .  
سپس حاج آقا لیوانی ریاست مجمع خیرین استان از کلیه خیرین سلامت شهرستان مینودشت تشکر وقدر دانی نمود. ایشان نیز در این زمینه گفت: بسیاری از آیات قرآن، ایمان و عبودیت از انسان را به عنوان عوامل اصلی نیکوکاری و احسان انسان برشمرده است وی اظهار داشت بندگی خدا به معنای آن است که دیگران هم چون آفریده‌های الهی از کرامت و شرافت آفرینش الهی برخوردار می‌باشند و مؤمن به عنوان وظیفه شرعی و اخلاقی بر خود فرض می‌بیند تا به دیگر آفریده‌های الهی نیکی کند تا شرایط مناسبی برای دست یابی به هدایت الهی و رشد و تکامل فراهم آید و دیگران نیز بتوانند در مسیر تکامل قرارگیرند و به سعادت اخروی دست یابند. همچنین آقای دکتر امین روان مدیر عامل مجمع خیرین استان به فعالیتهای انجام گرفته توسط خیرین شهرستان مینودشت پرداخت ودر پایان اعضای حاضر درجلسه ،خیرین ومسئولین، هیئت مدیره قبل را با توافق یکدیگر به مدت دوسال دیگرابقاء نمودند.
AWT IMAGE
AWT IMAGE


کد امنیتی را در کادر بنویسید    
کلیدواژه ها: برگزاری سومین دوره مجمع خیرین سلامت شهرستان مینودشت |

دفعات مشاهده: 497 بار   |   دفعات چاپ: 82 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

لینک های ویژه

  • AWT IMAGEAWT IMAGE
  • AWT IMAGE
  • AWT IMAGE

آمار سایت

  • كل کاربران ثبت شده: 1604 کاربر
  • کاربران حاضر در وبگاه: 0 کاربر
  • ميهمانان در حال بازديد: 83 کاربر
  • تمام بازديد‌ها: 22919303 بازدید
  • بازديد 24 ساعت قبل: 30903 بازدید

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به بیمارستان فاطمه زهرا مینودشت می باشد.

ویرایشگر : واحد فناوری اطلاعات بیمارستان - ابوذر نوروزی

© 2015 All Rights Reserved | fateme-hosp