خانه::
درباره شهرستان::
درباره شبکه بهداشت::
مطالب آموزشی::
اخبار::
ارتباط با ما::
گالری تصاویر::
فناوری اطلاعات دانشگاه::
فرم ها::
::
دانلود فایل های اموزشی
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
آخرین مطالب بخش
:: بازدید فرماندار شهرستان گالیکش از غرفه سفیران سلامت دانش آموزی در بازارچه کار و فن اوری
:: برگزاری آخرین برنامه بازآموزی در خصوص خودمراقبتی و سامانه ناب سال 96 جهت بهورزان و مراقبین سلامت شهرستان گالیکش​
:: جلسه خود مراقبتی سازمانی با مدیریت کارخا نه سیمان شهرستان گالیکش
:: جلسه خود مراقبتی سازما نی با مدیریت کارخانه پانیر شهرستان گالیکش
:: جلسه درون بخشی ستاد تسهیلات سفر نوروزی شهرستان گالیکش برگزار شد .
نظرسنجی
کدام زیر بخش را می پسندید؟
آموزش های بهداشتی
آموزش های فنی (مانند کامپیوتر و ..)
اخبار
هیچکدام
   
نظرسنجی
طالب کدام نوع آموزش هستید؟
بهداشت روان
بهداشت و تنظیم خانواده
پیشگیری از بیماریها
آموزش های بهداشت محیط
آموزش داروها
   
نظرسنجی
طراحی سایت چگونه است؟
زیباست
بد نیست
قابل تحمل است
خوب نیست
   
:: اخبار : برگزاری کارگاه آموزشی پودمان دار تحت عنوان فرصت ها و تهدید های فضای مجازی با رویکرد پیشگیری و ارتقا سلامت جهت اعضای محترم بسیج جامعه پزشکی ش ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۶/۴ | 
برگزاری کارگاه آموزشی پودمان دار تحت عنوان فرصت ها و تهدید های فضای مجازی با رویکرد پیشگیری و ارتقا سلامت جهت اعضای محترم  بسیج جامعه پزشکی شهرستان گالیکش
کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان گالیکش ، به منظور بهره مندی و ارتقاء سطح آگاهی و بینش بسیجیان جامعه پزشکی شهرستان اقدام به برگزاری  کارگاه آموزشی پودمان دار ، تحت عنوان فرصت ها و تهدید های فضای مجازی با رویکرد پیشگیری و ارتقا سلامت ، با سخنرانی جناب سرگرد امیر قزلسفلو از پلیس فتای منطقه انتظامی شهرستان گنبد کاووس  نمود . 
جلسه با تلاوت چند از آیات کلام الله مجید آغاز گردید . سپس حراست محترم و مربی حلقه های صالحین شبکه بهداشت و درمان شهرستان گالیکش جناب آقای اکبر نصرآبادی ضمن عرض سلام و خیر مقدم خدمت حاضرین در جلسه ،آغاز هفته دولت را خدمت همه ی دولتمردان و خدمتگذاران صدیق نظام مقدس جمهوری اسلامی تبریک عرض نمودند. 
 در ادامه دکتر حسن رحیم زاده مدیریت محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان گالیکش با اشاره به تاثیرات مثبت امکانات فضای مجازی بر زندگی روزمره اعم از فرصت های اقتصادی ،اجتماعی افزود : هر فناوری در حوزه خود فرصت ها و چالش هایی را بهمراه دارد که بهره مندی از این فرصت ها و کم کردن چالش های آن مشروط به داشتن سواد مورد نیاز و متناسب با آن فناوری است .
ایشان افزودند از ابتدای زندگی بشر امنیت از دغدغه های اصلی انسان بوده که با گسترش اینترنت و فضای مجازی بیش از پیش احساس می شود و ترس و بیم از تخریب مبانی اخلاقی و اجتماعی و نداشتن امنیت روانی و فرهنگی ناشی از هجوم اطلاعات مخرب از طریق فضای مجازی واکنشی منطقی است زیرا هرجامعه ای دارای چهاچوب اطلاعات خاص خود است . همچنین بیان داشتند فضای مجازی خط مقدم جنگ نرم انقلاب اسلامی است و از طرف دیگر در جبهه مقابل یعنی جبهه حریف و دشمن اینطور رصد می شود که پیتر کراسلی ، تکنولوژیست ارشد در بنیاد جبهه مقدم الکترونیک می گوید : گویا فیسبوک ماموریت دارد زندگی خصوصی همگی را علنی و عمومی سازد .
سپس جناب سرگرد  امیر قزلسفلو از پلیس فتای منطقه انتظامی شهرستان گنبد به بیان فرصت ها و چالش های فضای مجازی با رویکرد پیشگیری و ارتقای سلامت پرداخته و افزودند سرعت بخشیدن به تولید محتوا و توسعه آموزش متناسب با سواد ، سن ، فرهنگ و نیاز کاربران از اهمیت بسزایی برخوردار است  و در پایان به بحث و تبادل نظر با حاضرین در جلسه پرداختند .
 AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
 
AWT IMAGE
دفعات مشاهده: 150 بار   |   دفعات چاپ: 50 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

کد امنیتی را در کادر بنویسید >
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گلستان - شهرستان گالیکش
Persian site map - English site map - Created in 0.047 seconds with 1000 queries by yektaweb 3610