اخبار : جلسه تودیع و معارفه سرپرست دفتر حراست دانشگاه

جلسه تودیع و معارفه سرپرست دفتر حراست دانشگاه علوم پزشکی گلستان با حضور معاون حراست وزارت بهداشت، مدیرحراست کل استان، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و معاونین دانشگاه، روئسای  دانشکده ها، مراکز آموزشی و درمانی، شبکه ها و بیمارستانها و دیگر مسئولین دانشگاه در محل سالن جلسات ریاست دانشگاه برگزار شد. 

 

  سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گلستان با اشاره به ضرورت حراست در دستگاه عنوان کرد: عدم وجود حراست بی شک سلامتی سیستم را دچار چالش خواهد نمود.

  دکتر عباسی وظیفه حراست را رصد دقیق فعالیت های سازمانی و مراقبت از سیستم دانست و گفت:بهترین حراست را خداوند در بدن انسان قرار داده است. بر این اساس با ارائه برنامه های پیشگیری و مراقبت و نیز هماهنگی منظم اعضای بدن، ما شاهد تداوم زندگی در انسانها هستیم.

  در این جلسه معاون حراست وزارت بهداشت به ایراد سخنرانی پرداخت و بیان داشت: نگاه حراست تصمیم ساز است و به عنوان چشم تیزبین سیستم می باشد. وی یکی از وظایف حراست را پاسخگویی دانست و گفت: مجموعه حراست می بایست خود، در عمل جزو سابقون باشند تا بتوانند با قرابت و نزدیکی به خداوند بر قلبها حکومت نمایند.

  پوربافرانی عنوان کرد: نگاه نظام مقدس جمهوری اسلامی بر این اساس می باشد که، انتصابات می بایست در راستای ارتقاء صورت گیرد. وی حفاظت از حقوق بیت المال و کارکنان، قانونمندی، پاسخگویی، اقتدار ، سلامت نفس و تدبیر، حفظ ارزشهای اسلامی را از جمله وظایف حراست دانشگاه قلمداد کرد و از سرپرست جدید حراست دانشگاه علوم پزشکی خواست: در وهله اول نگاه تصمیم ساز، سریع و دقیق در هماهنگی و همکاری با ریاست دانشگاه داشته باشد و در عین حال تعامل سازنده ای نیز با حراست کل استان برقرار نماید.

پوربافرانی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری گفتند: دیدگاه مسئولین به حراست، کلان و برنامه ریز است و مجموعه حراست می بایست با حفظ ارتباط مردمی، مسئولین را درخدمت رسانی هرچه بهتر به مردم همراهی نمایند.

 

در ادامه مراسم مدیر حراست کل استان با ارائه شاخصهای حراستی به بررسی آنها پرداخت. وی قانون مداری را یک تکلیف دانست و گفت: از خصیصه های مهم مسئولین حراستی شجاعت است و باید علی وار از مطالبات برحق و منافع بیت المال، حراست و صیانت نمایند.

 پارسا در ادامه گفت:  رعایت انصاف، جذب حداکثری و دفع حداقلی و نیز حفظ حریم افراد از جمله ویژگیها و وظایف حراست می باشد.

 

در ادامه مراسم سرپرست پیشین حراست دانشگاه عنوان کرد: ما به عنوان سربازان نظام مقدس جمهوری اسلامی درمجموعه دانشگاه بر حسب تکلیف انجام وظیفه می نمائیم. دکتر حسینی گفت: دیدگاه دفتر حراست دانشگاه بر اساس رویکرد کشوری، پیشگیرانه بوده است  و در این مدت سعی شد یک فضای مناسب و سالم مدیریتی بین مدیران و کارکنان دانشگاه برقرار شود تا اهداف و رسالت نظام سلامت به بهترین شکل دنبال شود. 

 

سرپرست جدید دفتر حراست نیز با بیان وظایف، ویژگیها و اهداف حراست دانشگاه عنوان کرد: دیدگاه حراست، دیدگاه فرهنگی و مبتنی بر شفاف سازی و رفتار هوشمندانه است و  استراتژی حراست دانشگاه براساس نقش هشدار دهنده و صیانتی، اصلاح کننده و بازسازی، جداکننده و تفکیکی می باشد.

 دکتر شریعتی فرد گفت: پیوندناگسستنی میان سلامت و امنیت وجود دارد و اوج مهارت حراست آنجاست که بعنوان پیوندی محکم بین مردم و نظام  در راستای خدمت رسانی به مردم عمل نماید.

 

در انتهای مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از سوی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گلستان و نیز معاون حراست وزارت بهداشت از  زحمات دکتر حسینی سرپرست پیشین حراست دانشگاه تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

دفعات مشاهده: 7776 بار   |   دفعات چاپ: 335 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 33 بار   |   0 نظرکد امنیتی را در کادر بنویسید    ورود کاربران

آمار بازدید

  • كل کاربران ثبت شده: 1676 کاربر
  • کاربران حاضر در وبگاه: 0 کاربر
  • ميهمانان در حال بازديد: 81 کاربر
  • تمام بازديد‌ها: 27323064 بازدید
  • بازديد 24 ساعت قبل: 21602 بازدید

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پایگاه خبری وب دا علوم پزشکی گلستان می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2018 All Rights Reserved | webda

Designed & Developed by : Yektaweb