بازدید ریاست محترم دانشگاه و فرماندار آق قلا از بیمارستان آل جلیل آق قلا

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۴/۲۳ | 
جناب دکتر فاضل ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی به همراه معاون محترم درمان و همچنین آقای توماج فرماندار محترم شهرستان آق قلا و نیز خانم دکتر ایگدری سرپرست شبکه بهداشت و آقای بزرگمهر مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان در تاریخ 98/4/22 از بیمارستان آق قلا بازدید نمودند.
در این دیدار که هدف اصلی آن بررسی و گسترش واحد توانبخشی و خرید چند دستگاه تجهیزات پزشکی با همکاری واحد خیرین سلامت در این مرکز بود ؛ ابتدا دکتر زارع ریاست بیمارستان به حاضرین در جلسه خیرمقدم عرض نموده و با اشاره به ناکافی بودن فضای واحد فیزیوتراپی در این مرکز ،خواستار کمک خیرین و دانشگاه در جهت گسترش این فضا و نیز خرید و راه اندازی دستگاه سی تی اسکن و C-ARM با هدف ارتقاء سلامت بیماران و بهبود کیفیت خدمات اعمال جراحی شدند.
دکتر ایگدری سرپرست شبکه بهداشت نیز به مدعوین حاضر در جلسه خیر مقدم عرض نمودند.
سپس دکتر فاضل ریاست محترم دانشگاه فرمودند : دانشگاه علوم پزشکی و اینجانب سعی نموده ایم در این مدت به تعامل خوبی با مجمع خیرین برسیم و از این ظرفیت در جهت خدمت رسانی بیشتر به مردم بهره ببریم.
در ادامه آقای توماج فرماندار محترم شهرستان با اشاره به وضعیت خوب بهداشتی در حوزه سلامت کشور و همکاری قابل توجه مجمع خیرین در این شهرستان ،خواستار رفع کمبود نیروی انسانی و برخی از مشکلات این بیمارستان شدند.
جناب دکتر بدخشان معاون محترم درمان نیز خرید و راه اندازی دستگاه سی تی اسکن و C-ARM جهت بیمارستان آق قلا را امری ضروری دانسته و از این حیث خواستار کمک خیرین شدند.
سپس آقای بزرگمهر مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان ، حاج حکیم موحد مسئول مجمع خیرین سلامت آق قلا ، حاج آخوند میرزاعلی عضو مجمع خیرین شهرستان ، آقای انصاری مدیر داخلی و آقای یارعلی فیزیوتراپیست این مرکز هریک به ذکر نکاتی در همین خصوص پرداختند.
​این جلسه با تصویب 4 مصویه به پایان رسید و در پایان جلسه دکتر فاضل به همراه سایرین از برخی از بخشها ، واحد درمانگاه،دیالیز،فیزیوتراپی و نمازخانه در حال ساخت این مرکز بازدید نمودند. 
دفعات مشاهده: 37 بار   |   دفعات چاپ: 0 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به بیمارستان آل جلیل آق قلا می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved | alejalil-hosp

Designed & Developed by : Yektaweb