صفحه اصلی::
معرفی::
شرح وطایف::
قوانین::
شوراها و کمیته ها::
خبر::
فرم ها::
آموزش::
اردوها::
فیلم::
آرشیو مطالب::
::
..
لینک های مرتبط
..
وصیت نامه شهدا
وصیت شهدا
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
بسیار خوب
خوب
متوسط
ضعیف
خیلی ضعیف
   
..
:: اموردانشجویان شاهدوایثارگر : شورای ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۲/۲۲ | 
بیستمین جلسه شورای ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه برگزار شد

بیستمین شورای ستاد امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی گلستان و اولین جلسه در سال 1398 با حضور رییس دانشگاه، مدیرکل سازمان بنیادشهید استان، معاون آموزشی، معاون فرهنگی دانشجویی، یکی از اساتید مشاور و دبیر ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه روز شنبه 21 اردیبهشت ماه در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد.

دکتر فاضل رییس دانشگاه ضمن خیر مقدم به مدیر کل بنیاد شهید و سایر اعضای شورا، حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفت و افزود: بین بنیاد شهید و دانشگاه علوم پزشکی تعامل خوب و سازنده ای وجود دارد که انشا الله بتوانیم در سال 98 همچون سنوات گذشته شاهد رشد و ارتقای علمی ایثارگران باشیم.

وزیری مدیر کل بنیاد شهید استان نیز از زحمات ریاست، اساتید و ستاد شاهد دانشگاه در رسیدگی شایسته به امور تحصیلی فرزندان شاهد وایثارگر قدردانی نمود.

در ادامه این جلسه آقای اسلانی دبیر ستاد شاهد وایثارگر دانشگاه ضمن ارایه گزارشی از فعالیتهای ستاد در سال 1397 ؛ گزارشی از وضعیت آموزشی و موفقیت های چشمگیر دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه ارایه نمود.

 وی گفت؛ در مرحله منطقه ای جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار در سال 97 خوشبختانه 5 نفر از دانشجویان دانشگاه انتخاب گردیدند و در مرحله کشوری نیز تنها دانشجوی منتخب در سطح کلان منطقه یک آمایشی کشور و یکی از 15 دانشجوی برتر در سطح وزارت بهداشت از این دانشگاه بوده است.

درادامه جلسه سند برنامه راهبردی و برنامه عملیاتی پیشنهادی ستاد شاهد و ایثار گر دانشگاه توسط دبیر ستاد مطرح و پس از بحث و تبادل نظر اعضا جهت اجرا در سال 98 به تصویب رسید.           
دفعات مشاهده: 336 بار   |   دفعات چاپ: 63 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

CAPTCHA
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان
isar
وبسابت امور ایثارگران و امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گلستان
Persian site map - English site map - Created in 0.15 seconds with 52 queries by YEKTAWEB 4071