بهداشت حرفه ای : پیام تبریک رییس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گمیشان به مناسبت ”روز جهانی ایمنی و بهداشت کار ”

 | تاریخ ارسال: 1398/2/4 | 
پیام تبریک رییس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گمیشان به مناسبت ”روز جهانی ایمنی و بهداشت کار ”
فرا رسیدن 8 اردیبهشت ماه 1398 مصادف با 28 آوریل 2019 میلادی ، روز جهانی ایمنی و بهداشت کار را به همه تلاشگران عرصه سلامت شاغلین تبریک عرض می نمایم.
سازمان بین المللی کار (ILO) از سال 2003 با هدف پیشگیری از حوادث و بیماریهای شغلی مراسمی را در این روز که در ایران مصادف با 8 اردیبهشت ماه است برگزار می کند.
شعار امسال سازمان بین المللی کار " آینده کاری ایمن و سالم " و با تاکید بر هدف " توسعه پایدار با تامین محیط کار ایمن و سالم با رویکرد مدیریت مشارکتی و فن آوری های نویناست.
روز جهانی ایمنی و سلامت شغلی در واقع یک فعالیت سالیانه بین المللی برای نهادینه کردن کار سالم و ایمن به عنوان یک اصل بنیادی در سرتاسر جهان است که در 28 اوریل هر سال این مراسم برگزار می شود. برگزاری این مراسم یک بخش مهم از استراتژی های جهانی سازمان بین المللی کار برای ارتقای ایمنی وسلامت شغلی در همه محیط های کاری، و فرصت مغتنمی است تا با بیان اهمیت و جایگاه بسیار مهّم و سهم آن در تحقق توسعۀ پایدار، بر مشارکت مردم و همراهی مجموعه نهادهای حاکمیتی و اجرایی همگام با حرکت جهانی تمام مساعی خود در مسیر تحقق سلامت شاغلین گام برداریم.
امید که از این پس شاهد گسترش همکاری همگانی برای ایجاد فرهنگ حفظ سلامت نیروی کار کشور باشیم.
 
رییس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گمیشان : دکتر بهمن ایری

دفعات مشاهده: 147 بار   |   دفعات چاپ: 41 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شبکه بهداشت و درمان گمیشان می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2021 All Rights Reserved | gomishan

Designed & Developed by : Yektaweb