واحد گسترش شبکه ها : جلسه مشترک مرکزبهداشت شهرستان گمیشان بانماینده بیمه سلامت استان

 | تاریخ ارسال: 1397/12/25 | 

جلسه مشترک مرکزبهداشت شهرستان گمیشان بانماینده بیمه سلامت استان سرکارخانم زرگران با حضور دکتر بهمن ایری سرپرست مرکز و شبکه بهداشت ودرمان شهرستان و کارشناسان واحدگسترش شبکه درمحل دفترسرپرستی شبکه برگزار گردید.  

در این جلسه درخصوص چک لیستهای پایش مشترک ،تفاهم نامه خدمات سطح یک از جمله دریافتی شاغلین در برنامه، فرانشیز و سطوح مختلف ارجاع بحث و گفتگو گردید.  

آقای دکتربهمن ایری سرپرست مرکز بهداشت با اشاره به پایش مشترک و وضعیت پزشکان،ماماهاو دندانپزشکان شاغل در مراکز تحت پوشش ،برگزاری نشست با نماینده بیمه سلامت را بسیار ارزنده توصیف و بر لزوم برگزاری مستمرآن  تاکید نمودند.  

سرکارخانم زرگران نماینده بیمه سلامت استان درپایشهای مراکزخدمات جامع سلامت شهری وروستایی این شهرستان رضایتمندی خودراازنحوه ارائه خدمات مطابق باشیوه نامه موجوددرتفاهم نامه منعقده بین معاونت بهداشتی دانشگاه وبیمه رااعلام نمودند.

در این جلسه آقای جواد کر کارشناس مسئول گسترش شبکه گزارشی از اطلاعات جمعیتی ،مراکز شبانه روزی شهرستان ،واگذاری داروخانه ها به بخش خصوصی و تعداد پزشکان و ماما های شاغل در برنامه پزشک خانواده ارائه نمود.  

از مصوباتی که که در این نشست لازم الاجرا شد میتوان به انجام پایش مشترک با حضور یک نفر ازنیروهای واحد گسترش شبکه شهرستان و نماینده بیمه اشاره کرد.  
 


دفعات مشاهده: 100 بار   |   دفعات چاپ: 37 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شبکه بهداشت و درمان گمیشان می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2021 All Rights Reserved | gomishan

Designed & Developed by : Yektaweb