اطلاعیه ها : شرایط ثبت نام دانشجویان استعداد درخشان در آزمون کارشناسی ارشد سال 98

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ | 
قابل توجه دانشجویان:
طبق نامه معاونت آموزشی دانشگاه، شرایط ثبت نام دانشجویان استعداد درخشان در آزمون کارشناسی ارشد سال 1398 بشرح ذیل اعلام شد:
زمان: از روز سه شنبه 30 بهمن لغایت جمعه 10 اسفندماه
- دانش آموختگان واجد شرایط یک درصد برتر فارغ التحصیلان (دارندگان رتبه اول با کسب معدل کل بالای17)که دارای رشته همنام در مقطع ارشد می باشند؛ جهت استفاده از تسهیلات بدون آزمون استعداد درخشان لزوماً باید در آزمون ثبت نام نموده و گزینه های استعداد درخشان و بدون آزمون را انتخاب نمایند. 
- دانش آموختگان واجد شرایط یک درصد برتر فارغ التحصیلان (دارندگان رتبه اول با کسب معدل کل بالای17)که دارای رشته همنام در مقطع ارشد نمی باشند؛ دارای سهمیه بدون آزمون نمی باشند. این افراد، در سال اول می توانند از سهمیه 20 درصد با آزمون استفاده کرده و در صورت عدم پذیرش، در سال دوم از سهمیه 10 درصد با آزمون استفاده نمایند. لذا جهت استفاده از تسهیلات مذکور لزوماً باید در آزمون ثبت نام نموده و گزینه های استعداد درخشان و با آزمون را انتخاب نمایند. 
- دانش آموختگان واجد شرایط ده درصد برتر فارغ التحصیلان(دارندگان رتبه های برتر با کسب معدل کل بالای17) تا دو سال پس از فراغت از تحصیل برای یک نوبت می توانند از سهمیه 10 درصد با آزمون استفاده نمایند. لذا در زمان ثبت نام در صورت تمایل به استفاده از تسهیلات با آزمون خود،گزینه های استعداد درخشان و با آزمون را انتخاب نمایند.


CAPTCHA code

دفعات مشاهده: 32 بار   |   دفعات چاپ: 4 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده پیراپزشکی می باشد.

© 2019 All Rights Reserved | School of paramedicine