امور مالی : گرامیداشت روز حسابدار در شبکه بهداشت شهرستان مراوه تپه گرامیداشت روز حسابدار در شبکه بهداشت شهرستان مراوه تپه

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۹/۱۶ | 
به مناسبت روز حسابدار ، آقای منصور خوجم لی سرپرست  شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مراوه تپه از کارکنان حسابداری شبکه بهداشت شهرستان با اهداء لوح سپاس تقدیر کردند .
آقای منصور خوجم لی سرپرست شبکه بهداشت و درمان مراوه تپه با حضور در مراسم گرامیداشت روز حسابداری ، ضمن تقدیر از تلاش های کارکنان حسابداری ، اختصاص یک روز به عنوان  روز حسابدار در تقویم را نشان دهنده ی اهمیت این شغل در سازمان ها و ادارات دانست و در ادامه وظیفه حسابداری و حسابرسی را بسیار خطیر توصیف کرد و داشتن دقت بالا را برای کارکنان واحد امری ضروری دانست.
گفتنی است : فدراسیون بین المللی حسابداران (آیفک) در سی ‎امین سال تاسیس ‎اش ۲ تا ۸ دسامبر ۲۰۰۷ (برابر با ۱۱ تا ۱۷ آذر ۱۳۸۶) را به عنوان هفته جهانی حسابداری اعلام کرد و از اعضای خود در همه کشورهای جهان خواست آن هفته را به همین نام اعلام کنند و گردهمایی‎ها یا آیین‎های ویژه ‎ای را به همین مناسبت تدارک ببینند. در آن سال، انجمن حسابداران خبره ایران ضمن اعلام این خبر همه نهادهای حسابداری ایران را برای تعیین روزی با عنوان روز حسابدار فرا خواند. بر اساس آن فراخوان و نشست‎هایی که سپس بین رهبران انجمن حسابداران خبره ایران، جامعه حسابداران رسمی ایران - به عنوان دو انجمن ایرانی عضو آیفک - انجمن حسابداری ایران، انجمن مدیران مالی، و سازمان حسابرسی تشکیل شد، سرانجام، در گردهمایی ۱۳ آذر ۱۳۸۶ روز ۱۵ آذر هر سال به این عنوان نامگذاری شد .
دفعات مشاهده: 119 بار   |   دفعات چاپ: 22 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2020 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb