پیشگیری و مبارزه با بیماریها : جلسه هماهنگی سوانح و حوادث با تاکید بر پیشگیری از غرق شدگی در گالیکش جلسه هماهنگی سوانح و حوادث با تاکید بر پیشگیری از غرق شدگی در گالیکش

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۴/۱۹ | 
واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری های شهرستان،جلسه هماهنگی سوانح و حوادث  را با تاکید بر پیشگیری از غرق شدگی با حضور کارشناس برنامه سوانح و حوادث واحد بیماری ها،کارشناس مسئول بلایا و مسئول واحد بهداشت مدارس شهرستان برگزار نمود .
در ابتدا خانم صغرا خسروی،کارشناس برنامه سوانح و حوادث واحد بیماری ها،  به مهمترین عوامل خطر غرق شدگی اشاره داشتند و افزودند زندگی در کنار آبها،سن،جنس،مصرف الکل،فقدان تجهیزات ایمنی،وجود بعضی  بیماری ها مثل صرع  از مهمترین عوامل خطر غرق شدگی می باشند .در ادامه موارد غرق شدگی به وقوع پیوسته در سطح شهرستان را طی سالهای اخیر مطرح نمودند.
آقای صادقی، مسئول بلایای مرکز بهداشت ،مهمترین نقاط حادثه خیز شهرستان از نظر غرق شدگی را عنوان نمودند و افزودند اطلاع رسانی عموم از طریق نصب تابلوهای هشدار دهنده در این مکان ها و اموزش عموم بویژه والدین و همچنین طرح موضوع در جلسات برون بخشی از جمله  کارگروه سلامت، می تواند در پیشگیری از این حوادث بسیار مفید واقع گردد.
خانم طیبه خسروی نیز بیان داشتند واحد مدارس نیز با کمک مدیران و مربیان مروج سلامت، اموزش والدین و دانش اموزان  را در دستور کارخود قرار خواهد داد. درپایان مصوبات تعیین و جلسه پایان یافت.
دفعات مشاهده: 44 بار   |   دفعات چاپ: 1 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شبکه بهداشت و درمان گالیکش می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2018 All Rights Reserved | galikesh

Designed & Developed by : Yektaweb