اخبار جدید : اخبار مرکز

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ | 
 نتایج رتبه‌بندی 16 دانشگاه و موسسه برتر علوم پزشکی کشور در نظام رتبه بندی جهانی ESI  یا  Essential Science Indicators منتشرشده در ماه November سال میلادی 2017 
مبنای این رتبه‌‌بندی گردآوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات یک درصد مقالات دارای بیشترین استنادات (پُراستناد) در مجلات منتخب پایگاه
ISI Web of Sciences در فاصله ده ‌سال و هشت ماه ژانویه 2007 تا پایان آگوست 2017 است. 
به اطلاع می رساند با توجه به فراهم آمدن بستر نرم افزای جدید در کتابخانه مرکزی دانشگاه، هم اکنون اطلاعات پایان نامه های دانشگاه علوم پزشکی گلستان از طریق سامانه پایان نامه های دانشگاه های علوم پزشکی کشور به آدرس Thesis.research.ac.ir و یا از طریق لینک موجود در پورتال کتابخانه مرکزی در دسترس است. پژوهشگران محترم می توانند جهت اطلاع از پایان نامه های انجام شده در دانشگاه علوم پزشکی گلستان و یا سایر دانشگاه های علوم پزشکی کشور از این سامانه بهره برداری نمایند.    

اطلاعیه:

به اطلاع می رساند دسترسی به بانک اطلاعاتی Ulrich، دربرگیرنده اطلاعات مربوط به بیش از 300000 مجله علمی و پژوهشی بین المللی برقرار گردید. 

اطلاعیه:

به اطلاع می‌رساند دسترسی به حدود 300 عنوان مجله ناشر Sage به صورت آزمایشی (Trial) تا پایان ژانویه 2017 برای فراهم شده است. کاربران گرامی به دو گروه موضوعی از مجلات این ناشر در گروه‌های موضوعی Health Sciences و  Life and Biomedical Sciences دسترسی رایگان آزمایشی خواهند داشت. 

اطلاعیه:

به اطلاع می رساند دسترسی به مجموعه انتشارات Emerald به مدت 3 ماه برقرار گردیده است. ناشر Emerald بیش از 300 عنوان مجله در حوزه های بهداشت، مدیریت، اقتصاد، آموزش، علوم اجتماعی و کتابداری و اطلاع رسانی منشر می کند.

اطلاعیه:

به اطلاع می رساند دهمین نمایشگاه سراسری کتاب گلستان از 4 الی 9 آبان ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های استان گلستان (جاده گرگان- آق قلا) برگزار می گردد. جهت ثبت نام بن کارت الکترونیکی خرید، به آدرس Bon.tibf.ir از تاریخ 25 مهر الی 1 آبان مراجعه فرمائید.

اطلاعیه مهم در خصوص واحد علم سنجی دانشگاه ویژه اساتید محترم هیئت علمی

سامانه علم سنجی هیات علمی به آدرس http://isid.research.ac.ir/goums توسط معاونت تحقیقات و فناوری وزارت متبوع راه اندازی شده است و کلیه اعضای هیات علمی نیز در آن ثبت نام شده اند. اعضای محترم هیات علمی می توانند جهت بررسی وضعیت تولیدات علمی خود و دریافت رمز عبور به این سامانه مراجعه نمایند. شایان ذکر است که نام کاربری هر عضو هیات علمی کد ملی وی می باشد و با کلیک بر روی فراموشی/دریافت رمز عبور، رمز عبور به تلفن همراه ارسال خواهد شد.

شایان ذکر است که ارزشیابی تولیدات علمی دانشگاه از این تاریخ به بعد از طریق این سامانه انجام می گیرد. ضروری است تمام اعضای هیات علمی پروفایل خود را در این سامانه تکمیل نمایند.

در صورت نیاز به اصلاح و یا تغیر اطلاعات از طریق بازخورد سامانه یا با واحد علم سنجی دانشگاه از طریق آدرس ایمیل Sci@goums.ac.ir مکاتبه نمایید. 

اطلاعیه: 

 رتبه بندی دانشگاه های علوم پزشکی کشور بر اساس  H-Index آوریل 2016 را از اینجا مشاهده کنید. 

اطلاعیه: 

جهت ملاحظه رتبه بندی مجلات علوم پزشکی کشور بر حسب مقادیر Impact Factor سال 2015 بر روی این لینک کلیک فرمائید. 

اطلاعیه: 

جهت ملاحظه فهرست دانشمندان 1% برتر علوم پزشکی کشور بر اساس نظام رتبه بندی ESI -Essential Science Indicator در ماه May، بر روی این لینک کلیک فرمائید. 

اطلاعیه: 

به اطلاع می رساند هفتمین سمینار سراسری پرستار، ماما و پژوهش در تاریخ 5 و 6 آبان در دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزار می گردد. جهت اطلاعات بیشتر به آدرس http://www.goums.ac.ir/page.php?slct_pg_id=12420&sid=3&slc_lang=fa  مراجعه کنید. 

اطلاعیه: 

به اطلاع اعضای محترم هیأت علمی، پژوهشگران و دانشجویان دانشگاه می رساند، دهمین  همایش کنگره میکروبیولوژی بالینی ایران و نخستین گردهمایی کشوری با محوریت مقاومتهای میکروبی و برنامه حراست از تجویز منطقی آنتی بیوتیک در تاریخ های 6 الی 8 مهرماه سال 1395 در دانشگاه علوم پزشکی کردستان برگزار می گردد. علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر به آدرس  www.accm10th.muk.ac.ir مراجعه کنند. 

اطلاعیه: 

به اطلاع اعضای محترم هیأت علمی، پژوهشگران و دانشجویان دانشگاه می رساند، همایش ملی سید اسماعیل جرجانی  در مورخ 29/7/95 برگزار می شود. علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر به آدرس  www.hakimjorhani.ir مراجعه کنند. 

اطلاعیه: 

به اطلاع اعضای محترم هیأت علمی، پژوهشگران و دانشجویان دانشگاه می رساند،دسترسی مجدد به پایگاه Primal Pictures از تاریخ 11 اردیبهشت 1395 برقرار گردیده است. 

اطلاعیه: 

به اطلاع می رساند دسترسی دانشگاه به بانک اطلاعاتی   ESCI) Emerging Source Citation Index) از زیر مجموعه های جدید بانک اطلاعاتی ISI Web of Science در محیط بانک اطلاعاتی مذکور و در بخش Web of Science Core Collection  فراهم شده است. نام این بانک اطلاعاتی در بخش More Settings  صفحه Web of Science Core Collection قابل مشاهده می باشد. با جستجو در ISI Web of Science آن بخش از مجلات کشور که اخیرا در این بانک اطلاعاتی نمایه شده اند نیز در این مجموعه قابل جستجو و بازیابی هستند.

AWT IMAGE

به اطلاع می رساند دسترسی آزمایشی (Trial) به مجله New England Journal of Medicine و مجموعه منابع آن از طریق آدرس http://nejm.org برقرار گردیده است. 

اطلاعیه: 

کارگاه مقدماتی تحلیل شبکه‌های اجتماعی Introduction to Social Network Analysis Workshop توسط موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران برگزار می گردد.  لطفا جهت اطلاعات بیشتر و ثبت نام به لینک زیر مراجعه کنید: 

http://nimad.ac.ir/Forms/SocialNetwork.aspx

اطلاعیه: 

      به اطلاع می رساند کتابخانه مرکزی از تاریخ 22 اسفند تا 26 اسفند در شیفت عصر تعطیل می باشد.

به اطلاع می‌رساند‌ دسترسی آزمایشی(Trial) به 22 عنوان مجله گروه انتشاراتی BMJ، همراه با دو مجموعه منابع آموزش و تصمیم‌‌سازی بالینی BMJ Best Practice و نیز مجموعه آموزش مداوم دیداری و شنیداری BMJ Learning به مدت دو ماه از تاریخ 15/12/94  فراهم شده است.

AWT IMAGE 

بدینوسیله به اطلاع اعضای محترم کتابخانه های دانشگاه می رساند دسترسی آزمایشی به پایگاه Embase به مدت یک ماه از تاریخ 5 اسفند 94 برای اعضای محترم هیات علمی، دانشجویان و محققان دانشگاه امکان  پذیر شده است.

AWT IMAGE

بدینوسیله به اطلاع  می رساند دسترسی آزمایشی دانشگاههای علوم پزشکی کشور به مجموعه ای غنی از مجلات انتشارات SAGEشامل ۲۷۰ عنوان مجله الکترونیکی حاوی ۲۶۰۰۰۰ از مقالات این ناشر معتبر بصورت آزمایشی تا پایان فوریه ۲۰۱۶ در دسترس کاربران دانشگاه قرار گرفته است.

اطلاعیه مهم در خصوص واحد علم سنجی دانشگاه ویژه اساتید محترم هیئت علمی
دفعات مشاهده: 107 بار   |   دفعات چاپ: 12 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کتابخانه مرکزی می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2018 All Rights Reserved | digital library

Designed & Developed by : Yektaweb